Čtvrtek , 23. 03. 2023

Ivona

Intimní chvíle s partnerem se proměnily v humornou situaci. Příběhy čtenářek

Vzájemné intimní chvíle soukromí si každý z nás střeží jako oko v hlavě. Jsou ale výjimky, kdy se naše čtenářky rády svěří s tím, jak to u nich doma probíhá – a to jsou prožité trapasy. Pojďte se s námi zasmát u příběhů, co napsal sám život.
intimní chvíle
Příběhy našich čtenářek. (foto: 123RF)

27. 04. 2021

Tohle jídlo už si nikdy nedám

„Nemohla jsem se dočkat pátku, kdy přijede můj miláček. Byla jsem ještě na obědě s kolegy v restauraci, kdy jsem poslouchala příběh o rozvodové bitvě mé kolegyně, a tak jsem naprosto zapomněla, že jsem si k obědu zcela nevhodně zvolila luštěniny,“ svěřuje se nám Andrea (31). „Večer jsme s partnerem navštívili kino a už jsme se nemohli dočkat, až spolu budeme o samotě.

Už v tu dobu jsem se ale musela hlídat. Při intimní chvilce, kdy jsem se uvolnila, se ale plyny už udržet nepodařilo a ozvalo se pšouknutí. Nejraději bych se studem propadla. Od té doby si jídlo pečlivě hlídám, aby mi zase nezkazilo intimní chvíle,“ dodává Andrea.

Vyvalil na mě ty své trenky

„Před dvěma lety jsem randila s klukem, co si liboval v hipsterském stylu. Svůj ležérní styl ale někdy až trochu moc přeháněl a stylizoval se do stylu dědy ze sedmdesátek – brýle se silnými obroučkami, lněné kalhoty, maxi košile. To bylo i na mě už trochu moc, ale protože to byl fešák, nezmohla jsem se na kritiku,“ uvádí Radana (21).

„Co je ale moc, to je příliš. Partner se mi pochlubil, že nejlepší kousky do svého šatníku loví na bleším trhu, a tím podporuje trend udržitelné módy. Super start pro intimní chvile!

To už míval na sobě i naprosto děsné kusy hadrů, včetně barevné šusťákovky z klipů z osmdesátých let. Večer jsme konečně měli chvilku pro sebe a já se těšila, až z něj ty hrůzy sundám – to byl totiž nádherný. Když jsem se probojovala přes velurový svetřík a manšestrové kalhoty ke spodnímu prádlu, zažila jsem šok.

Vykouknul na mě bílý nátělníček a bílé trenky s nohavičkami až skoro ke kolenům. V tu chvíli jsem se rozchechtala tak, že jsem naprosto zapomněla na slušné vychování a řekla jsem mu, že vypadá jako starý bezďák.“ Už spolu nejsme.

K TÉMATU  Helena (28): Přítelova dcera mě nesnáší. Co mám dělat?

Intimní chvíle na lavičce v parku

„S novým přítelem to na nás přišlo uprostřed večerní romantické procházky v parku. Nebránili jsme se tomu a užívali jsme si ten pocit blízkosti druhého,“ píše Aneta (34). „Náhle svit baterky a dotaz: „Městská policie. Co to provádíte?“ Přiznali jsme se a čekali, co bude dál. Rychle jsme se oblékali. Policista nám řekl, že taková činnost není na veřejně přístupných místech povolena ani ve dne, ani v noci.

Požadoval se pokuty sto korun. Nakonec dodal: „Jste tam dva, dvě stě korun.“ Hrozně jsme se rozesmáli a ihned jsme mu podali peníze a šli jsme z parku. Dodnes se tomu smějeme.“

Ať žijí intimní chvíle v přírodě

„Když jsme se s manželem seznamovali, chodili jsme často do přírody. Byla to jediná možnost, jak být o samotě. V naší vesnici totiž každý hned o všem věděl,“ píše Marie (54). „Jednoho večera bylo velmi zataženo a šlo špatně vidět, tak jsme se rozhodli, že si zajdeme do blízkého lesíka. Budoucí manžel mě něžně položil do mechu a začali jsme si užívat intimní chvíle.

Místo společných zážitků jsme se ale dočkali zcela jiného scénáře – leželi jsme těsně vedle obřího mraveniště, a mravencům se naše počínání evidentně nelíbilo. Dnes na to vzpomínáme s humorem,“ dodává Marie.

Intimní chvíle s celým fotbalovým mančaftem

Poslední příběh nám zaslala Irena (24). Té se její přítel přijel pochlubit s novým autem, a tak se ihned rozhodli pro příjemný výlet. Zajeli si na lesní cestu a vrhli se na sebe. Za chvíli slyšeli hlasitý smích, to když se kolem jejich auta prohnala banda mladých fotbalistů, kteří zde pravidelně běhali v rámci kondiční přípravy. Nezbylo, než rychle odjet z „místa činu.“ Někteří fotbalisté ale přítele poznali, a tak mu začali říkat „prdelka.“

K TÉMATU  Jana (38): Švagrová proti mně poštvala celou rodinu. Záviděla mi

Máte podobné zážitky? Napište nám.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Skutečné příběhy ze života: Zůstala byste s takovým chlapem?

Největší trapasy, na které se vzpomíná celý život. Pobavte se díky našim čtenářům!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Rok 2021 byl tím, během kterého se začala projevovat velká ekonomická krize. Mnozí se domnívali, že je dávno za námi, ale to nejhorší nás teprve čeká, a to i letos, jelikož zdražující elektřina se právě v nadcházejících měsících velkou měrou zapíše do rodinných rozpočtů. Ať už jste se dostali do situace, ve které jste museli nového dodavatele energií najít, případně jste se k tomuto kroku rozhodli dobrovolně, prozradíme vám, na co si dát pozor a jak ho vybrat.
Mléko a mléčné produkty nepochybně patří mezi přírodní složky kosmetiky. Není se čemu divit, už sama královna Kleopatra využívala mléko – zejména to oslí – pro svou krásu. Dnešní kosmetické produkty obsahují mléko jak kozí, tak oslí, ovčí nebo také syrovátku, tvaroh či jogurt. Víte, jaké blahodárné účinky mají mléčné produkty pro pleť?
Koberec, nebo lino? Tradiční otázka, kterou si pokládá každý při rekonstrukci, nebo stavbě nového bydlení. Podlahy mohou určovat charakter místnosti, pokud jsou tedy zvoleny správně. Jak koberec, tak lino mají své klady a zápory, takže stojí za to udělat nějaký průzkum a porovnat podlahy, abyste našli to nejlepší.
19. listopad je pro mnohé jen dalším obyčejným podzimním dnem v řadě. Na tento den však připadá Světový den prevence týrání a zneužívání dětí. Pojďte se proto ku příležitosti tohoto dne dozvědět něco o týrání a celkově špatném zacházení s dětmi. Víte, co je to syndrom CAN?
Během panující pandemie koronaviru se společnost Netflix mohla radovat snad každý den. Každý den jí totiž narůstalo množství diváků, kteří nevěděli, jak jinak si zkrátit čas než dobrým filmovým snímkem či seriálovým hitem. Popularita streamovací služby neutichla ani v okamžiku, kdy se lidé navrátili do svých zaměstnání. Naopak trend značně sílil, a to i díky novinkám, které Netflix neustále přináší.
Jistě to znáte – někdy máte prostě chuť pustit si nějakou bláznivou komedii a veškeré starosti vyhodit na chvíli z hlavy. Pokud chcete strávit pohodový večer a zasmát se, přinášíme vám tipy na filmy, které by u vás mohly uspět. Některé z nich vás budou jen bavit, jiné vám mohou připadat trochu hořké, některé ve vás přece jen zasejí semínko vážnějších myšlenek, které vás budou provázet ještě pár následujících dní.
Mnohokrát skloňované téma, které patří dlouhodobě na seznam globalizačních problémů v celém Západním světě. Věděly jste, že podle statistik z roku 2018 průměrný Čech ročně spotřebuje zhruba 785 kilogramů potravin a zhruba 200 kilogramů vyhodí? Statistiky Evropské unie mluví jasně. Každoročně se vyhodí zhruba 88 milionů tun jídla. Každá česká domácnost má tak ve své režii svoji vlastní spotřebu a záleží jen na nás, jak se k ní postavíme.
Léto je časem dovolených, ale každá taková sranda něco stojí. Lehké upuštění páry a odjezd ze stereotypního života, nám poskytuje odpočinek a oddech. Jenže kde na něj vzít peníze? Pokud jste letos za dovolenou nechtěně utratili majlant nebo máte tu svou vysněnou teprve před sebou, jistě vám přijdou vhod naše tipy, jak ušetřit na dovolené peníze.

Nepřehlédněte

Pracovní ani sportovní výkony už nejsou co dřív. Únava se stupňuje a energie je na minimu. Máte-li to stejně, pak je na čase dobít „baterky“ a začít si opět užívat život naplno. Soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, který vám vrátí elán do života. Kromě životabudiče získáte i důležité vitaminy a minerály pro své srdce, jež vám za ně poděkuje.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek