Pátek , 02. 12. 2022

Blanka

Intimní chvíle s partnerem se proměnily v humornou situaci. Příběhy čtenářek

Vzájemné intimní chvíle soukromí si každý z nás střeží jako oko v hlavě. Jsou ale výjimky, kdy se naše čtenářky rády svěří s tím, jak to u nich doma probíhá – a to jsou prožité trapasy. Pojďte se s námi zasmát u příběhů, co napsal sám život.
intimní chvíle
Příběhy našich čtenářek. (foto: 123RF)

27. 04. 2021

Tohle jídlo už si nikdy nedám

„Nemohla jsem se dočkat pátku, kdy přijede můj miláček. Byla jsem ještě na obědě s kolegy v restauraci, kdy jsem poslouchala příběh o rozvodové bitvě mé kolegyně, a tak jsem naprosto zapomněla, že jsem si k obědu zcela nevhodně zvolila luštěniny,“ svěřuje se nám Andrea (31). „Večer jsme s partnerem navštívili kino a už jsme se nemohli dočkat, až spolu budeme o samotě.

Už v tu dobu jsem se ale musela hlídat. Při intimní chvilce, kdy jsem se uvolnila, se ale plyny už udržet nepodařilo a ozvalo se pšouknutí. Nejraději bych se studem propadla. Od té doby si jídlo pečlivě hlídám, aby mi zase nezkazilo intimní chvíle,“ dodává Andrea.

Vyvalil na mě ty své trenky

„Před dvěma lety jsem randila s klukem, co si liboval v hipsterském stylu. Svůj ležérní styl ale někdy až trochu moc přeháněl a stylizoval se do stylu dědy ze sedmdesátek – brýle se silnými obroučkami, lněné kalhoty, maxi košile. To bylo i na mě už trochu moc, ale protože to byl fešák, nezmohla jsem se na kritiku,“ uvádí Radana (21).

„Co je ale moc, to je příliš. Partner se mi pochlubil, že nejlepší kousky do svého šatníku loví na bleším trhu, a tím podporuje trend udržitelné módy. Super start pro intimní chvile!

To už míval na sobě i naprosto děsné kusy hadrů, včetně barevné šusťákovky z klipů z osmdesátých let. Večer jsme konečně měli chvilku pro sebe a já se těšila, až z něj ty hrůzy sundám – to byl totiž nádherný. Když jsem se probojovala přes velurový svetřík a manšestrové kalhoty ke spodnímu prádlu, zažila jsem šok.

Vykouknul na mě bílý nátělníček a bílé trenky s nohavičkami až skoro ke kolenům. V tu chvíli jsem se rozchechtala tak, že jsem naprosto zapomněla na slušné vychování a řekla jsem mu, že vypadá jako starý bezďák.“ Už spolu nejsme.

K TÉMATU  Vaše příběhy: Moje dcera utekla z domu a začala brát drogy! Může za to její první přítel? Nebo selhání ve výchově?

Intimní chvíle na lavičce v parku

„S novým přítelem to na nás přišlo uprostřed večerní romantické procházky v parku. Nebránili jsme se tomu a užívali jsme si ten pocit blízkosti druhého,“ píše Aneta (34). „Náhle svit baterky a dotaz: „Městská policie. Co to provádíte?“ Přiznali jsme se a čekali, co bude dál. Rychle jsme se oblékali. Policista nám řekl, že taková činnost není na veřejně přístupných místech povolena ani ve dne, ani v noci.

Požadoval se pokuty sto korun. Nakonec dodal: „Jste tam dva, dvě stě korun.“ Hrozně jsme se rozesmáli a ihned jsme mu podali peníze a šli jsme z parku. Dodnes se tomu smějeme.“

Ať žijí intimní chvíle v přírodě

„Když jsme se s manželem seznamovali, chodili jsme často do přírody. Byla to jediná možnost, jak být o samotě. V naší vesnici totiž každý hned o všem věděl,“ píše Marie (54). „Jednoho večera bylo velmi zataženo a šlo špatně vidět, tak jsme se rozhodli, že si zajdeme do blízkého lesíka. Budoucí manžel mě něžně položil do mechu a začali jsme si užívat intimní chvíle.

Místo společných zážitků jsme se ale dočkali zcela jiného scénáře – leželi jsme těsně vedle obřího mraveniště, a mravencům se naše počínání evidentně nelíbilo. Dnes na to vzpomínáme s humorem,“ dodává Marie.

Intimní chvíle s celým fotbalovým mančaftem

Poslední příběh nám zaslala Irena (24). Té se její přítel přijel pochlubit s novým autem, a tak se ihned rozhodli pro příjemný výlet. Zajeli si na lesní cestu a vrhli se na sebe. Za chvíli slyšeli hlasitý smích, to když se kolem jejich auta prohnala banda mladých fotbalistů, kteří zde pravidelně běhali v rámci kondiční přípravy. Nezbylo, než rychle odjet z „místa činu.“ Někteří fotbalisté ale přítele poznali, a tak mu začali říkat „prdelka.“

K TÉMATU  Eva (23): Je to ten pravý? Den před svatbou si nejsem jistá

Máte podobné zážitky? Napište nám.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Skutečné příběhy ze života: Zůstala byste s takovým chlapem?

Největší trapasy, na které se vzpomíná celý život. Pobavte se díky našim čtenářům!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V dnešní době mnoho lidí pracuje z domu, a proto se chtějí ve své domácnosti dobře. Jaké kroky podniknout, abychom se cítily dobře a zároveň nám nevyschl náš finanční polštář? Pojďme se podívat na pár tipů, pomocí nichž můžeme zútulnit naši domácnost.
Napájecí zdroj je elektronické zařízení, které v rámci daného výkonu přeměňuje jeden typ elektřiny (nejčastěji střídavé síťové napětí) na jiný (nejčastěji stejnosměrné napětí). Každý zdroj je definován třemi základními parametry charakterizujícími napěťové úrovně a výkony. Jeho úkolem je dodat potřebnou elektrickou energii.
Jsou konečně vidět výsledky po dlouhých týdnech strávených v posilovně? Konečně se ukazují buchtičky na břiše, kvůli kterým jste poslední měsíce nejedli sladkosti a drželi si zdravý jídelníček? Nezmařte svou dlouhou snahu a vyhněte se několika věcem, po kterých se tloustne, a to extrémně rychle.
Pracovní ani sportovní výkony už nejsou co dřív. Únava se stupňuje a energie je na minimu. Máte-li to stejně, pak je na čase dobít „baterky“ a začít si opět užívat život naplno. Soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, který vám vrátí elán do života. Kromě životabudiče získáte i důležité vitaminy a minerály pro své srdce, jež vám za ně poděkuje.
Vietnam je turisty hojně navštěvovaný, a to zcela zaslouženě. Je to nádherná země s přátelskými lidmi, krásnou přírodou, zajímavou faunou a flórou, architekturou, historií i jídlem. Po Vietnamu můžete klidně cestovat týdny, nebo dokonce měsíce, a stále vám zůstanou neprozkoumaná místa. Co navštívit ze všeho nejdříve?
Co tvoří základ dámského šatníku? Vedle džínů, jednobarevných triček a krátkých letních šortek bychom tam našli také overaly, které se v posledních letech radují z velkého zájmu o ně. Jedná se o módní trend, který je dnes k dostání v celé spoustě provedení. Nosit ho lze jak na večírky či plesy, ale také si lze koupit kousek na spaní nebo letní provedení k moři. Už také vlastníte tento vkusný trend?
Domácnost jako ze žurnálu, to je snem mnohých. Inspirovat se můžete buďto na sociálních sítích nebo v magazínech, které o bydlení pojednávají. Anebo si prostě a jednoduše můžete pustit nejlepší seriály, které vám prozradí, jak k zařizování nebo správě vašeho domova přistupovat. Všechny přináší Netflix, který je svou nabídkou známý široko daleko.

Nepřehlédněte

Stejně jako učení se sedět, plazit se a chodit, je i cvičení na nočník dovedností, které se vaše dítě musí naučit. Zatímco většina dětí je připravena zahájit trénink na toaletě mezi 18 měsíci a 3 lety, existuje několik dalších dovedností, které musí dítě zvládnout, než může trénink začít. Nočník se nejlépe provádí, když je fyzický a emoční vývoj vašeho dítěte ve správném bodě.
Konec školního roku a rozdávání vysvědčení je náročnou dobou pro pracovníky linek bezpečí, kteří vyřizují telefonáty od dětí, které se bojí přijít domů. Do jejich hledání se také musí často zapojit i policie. Čas od času přijde i smutek, když se dítě domnívá, že špatným vysvědčením končí jeho životní čas. Nenechte se zaskočit jedním školním výsledkem. Jde přece o dítě, které milujete.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek