Sobota , 02. 03. 2024

Anežka

Intimní chvíle s partnerem se proměnily v humornou situaci. Příběhy čtenářek

Vzájemné intimní chvíle soukromí si každý z nás střeží jako oko v hlavě. Jsou ale výjimky, kdy se naše čtenářky rády svěří s tím, jak to u nich doma probíhá – a to jsou prožité trapasy. Pojďte se s námi zasmát u příběhů, co napsal sám život.
intimní chvíle
Příběhy našich čtenářek. (foto: 123RF)

27. 04. 2021

Tohle jídlo už si nikdy nedám

„Nemohla jsem se dočkat pátku, kdy přijede můj miláček. Byla jsem ještě na obědě s kolegy v restauraci, kdy jsem poslouchala příběh o rozvodové bitvě mé kolegyně, a tak jsem naprosto zapomněla, že jsem si k obědu zcela nevhodně zvolila luštěniny,“ svěřuje se nám Andrea (31). „Večer jsme s partnerem navštívili kino a už jsme se nemohli dočkat, až spolu budeme o samotě.

Už v tu dobu jsem se ale musela hlídat. Při intimní chvilce, kdy jsem se uvolnila, se ale plyny už udržet nepodařilo a ozvalo se pšouknutí. Nejraději bych se studem propadla. Od té doby si jídlo pečlivě hlídám, aby mi zase nezkazilo intimní chvíle,“ dodává Andrea.

Vyvalil na mě ty své trenky

„Před dvěma lety jsem randila s klukem, co si liboval v hipsterském stylu. Svůj ležérní styl ale někdy až trochu moc přeháněl a stylizoval se do stylu dědy ze sedmdesátek – brýle se silnými obroučkami, lněné kalhoty, maxi košile. To bylo i na mě už trochu moc, ale protože to byl fešák, nezmohla jsem se na kritiku,“ uvádí Radana (21).

„Co je ale moc, to je příliš. Partner se mi pochlubil, že nejlepší kousky do svého šatníku loví na bleším trhu, a tím podporuje trend udržitelné módy. Super start pro intimní chvile!

To už míval na sobě i naprosto děsné kusy hadrů, včetně barevné šusťákovky z klipů z osmdesátých let. Večer jsme konečně měli chvilku pro sebe a já se těšila, až z něj ty hrůzy sundám – to byl totiž nádherný. Když jsem se probojovala přes velurový svetřík a manšestrové kalhoty ke spodnímu prádlu, zažila jsem šok.

Vykouknul na mě bílý nátělníček a bílé trenky s nohavičkami až skoro ke kolenům. V tu chvíli jsem se rozchechtala tak, že jsem naprosto zapomněla na slušné vychování a řekla jsem mu, že vypadá jako starý bezďák.“ Už spolu nejsme.

K TÉMATU  Iva (28): Dorazila jsem na rande naslepo a nestačila se divit, kdo přišel

Intimní chvíle na lavičce v parku

„S novým přítelem to na nás přišlo uprostřed večerní romantické procházky v parku. Nebránili jsme se tomu a užívali jsme si ten pocit blízkosti druhého,“ píše Aneta (34). „Náhle svit baterky a dotaz: „Městská policie. Co to provádíte?“ Přiznali jsme se a čekali, co bude dál. Rychle jsme se oblékali. Policista nám řekl, že taková činnost není na veřejně přístupných místech povolena ani ve dne, ani v noci.

Požadoval se pokuty sto korun. Nakonec dodal: „Jste tam dva, dvě stě korun.“ Hrozně jsme se rozesmáli a ihned jsme mu podali peníze a šli jsme z parku. Dodnes se tomu smějeme.“

Ať žijí intimní chvíle v přírodě

„Když jsme se s manželem seznamovali, chodili jsme často do přírody. Byla to jediná možnost, jak být o samotě. V naší vesnici totiž každý hned o všem věděl,“ píše Marie (54). „Jednoho večera bylo velmi zataženo a šlo špatně vidět, tak jsme se rozhodli, že si zajdeme do blízkého lesíka. Budoucí manžel mě něžně položil do mechu a začali jsme si užívat intimní chvíle.

Místo společných zážitků jsme se ale dočkali zcela jiného scénáře – leželi jsme těsně vedle obřího mraveniště, a mravencům se naše počínání evidentně nelíbilo. Dnes na to vzpomínáme s humorem,“ dodává Marie.

Intimní chvíle s celým fotbalovým mančaftem

Poslední příběh nám zaslala Irena (24). Té se její přítel přijel pochlubit s novým autem, a tak se ihned rozhodli pro příjemný výlet. Zajeli si na lesní cestu a vrhli se na sebe. Za chvíli slyšeli hlasitý smích, to když se kolem jejich auta prohnala banda mladých fotbalistů, kteří zde pravidelně běhali v rámci kondiční přípravy. Nezbylo, než rychle odjet z „místa činu.“ Někteří fotbalisté ale přítele poznali, a tak mu začali říkat „prdelka.“

K TÉMATU  Záchrana štěňat v jeskyni přišla na poslední chvíli

Máte podobné zážitky? Napište nám.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Skutečné příběhy ze života: Zůstala byste s takovým chlapem?

Největší trapasy, na které se vzpomíná celý život. Pobavte se díky našim čtenářům!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Matek samoživitelek se v naší společnosti najde celá řada. Zejména v posledních letech roste počet rozvodů, na základě kterých se dítě dostane výhradně do péče matky nebo do péče otce. Ve většině případů je dítě svěřeno do matčiny péče, a i když žena získává alimenty v pravidelných intervalech (když se poštěstí), přesto je třeba ohlížet se na finanční stránku a počítat každou korunu. Zejména v případě, že je žena na mateřské dovolené, není to po finanční stránce snadné. Naštěstí přinášíme několik tipů, jak to po finanční stránce zvládnout a nepropadnout zlým myšlenkám.
Hledáte-li kvalitní nepromokavé boty, které využijete zejména v nepříznivých dešťových podmínkách, zkuste se poohlédnout po stylových dámských holínkách. Na trhu jsou vysoké i nízké typy holínek, které nejsou pouze funkčním doplňkem, ale také vysoce módním prvkem našeho outfitu. Na následujících řádcích se tak dočtete, co všechno by bylo dobré vzít v potaz, než si nové dámské holínky zakoupíte.
Zjistili jste, že jste bez takzvaného hotovostního polštáře? Tudíž kdyby přišla další mimořádná situace podobná té na jaře, neměli byste, z čeho žít? Pak je načase začít s financemi lépe hospodařit. Abyste se však radovali ze zisků a nikoli ze ztrát, které na konci měsíce vykážete, stáhněte si mobilní aplikace, které vám se správou osobních financí pomůžou.
Aktuální trendy bydlení pro podzim 2019, které představil Hornbach. Pokud hledáte inspiraci na nové nápady pro váš interiér, stačí si vybrat svůj styl.
Pohlavní nemoci – pro mnohé tabu, pro jiné něco tak intimního. Je chybou se domnívat, že vás některá z těchto velmi choulostivých onemocnění nemůže postihnout. Mnohé se totiž nepřenáší jen při pohlavním styku nebo nechráněným sexem. Jejich příčiny mohou být i jiné. Pojďme se seznámit s těmi nejčastějšími.
V dnešní době máme spoustu pomocníků, o kterých si generace před námi mohly nechat jen zdát. Vysávají za nás roboti, praní prádla přenecháváme pračce, máme také myčku, tudíž nemusíme špinavé nádobí mít ručně. V mnoha ohledech, jak se zdá, máme vše vlastně jednodušší. Proč ale paradoxně i tak nemáme čas a nejsme tak šťastní a v klidu, jak bychom měli být?
Při plánování dovolené je jedním z klíčových rozhodnutí výběr mezi all inclusive balíčkem a pobytem na vlastní stravování (self-catering). Každá možnost nabízí odlišný zážitek z dovolené, odpovídající různým preferencím a stylům cestování. Ať už si vyberete hotel, airbnb nebo jiný typ ubytování, budete moci najít řešení, které vám bude nejlépe vyhovovat.
Modelka Simona Krainová je v poslední době známá zejména pro své očistné kúry a detoxy, ájurvéda ji doslova pohltila. Jak taková harmonizace těla pod taktovkou 5000 let staré indické medicíny probíhá?
Lidé to dělají pořád. Nestačí jim obyčejné koupání, u bazénu nebo na břehu rybníka prostě blbnou, a to se často neobejde bez střemhlavého pádu. Pokud se ale nikomu nic nestane, nakonec je z toho zdroj smíchu pro celé okolí.
Rodičovský příspěvek čeká navýšení o 80 tisíc korun, nebude se ale vztahovat na každého. Stát chce zavést také zálohované výživné, které má pomoci rodičům samoživitelům a zefektivnit boj s neplatiči alimentů. Na koho se změny vztahují a od kdy by měly platit?
Mít známého na výpomoc s hlídáním přijde vhod. Svěřit vaše malé dítě do jiných rukou můžete za předpokladu, že máte jistotu, že o ně bude dobře postaráno. Příkladem budiž tenhle chlapík, který místo sezení doma vezme holčičku na výlet na kole po skotské vrchovině. Trochu nečekaný adrenalinový výlet.

Výběr článků

Ztráta blízkého člověka je jednou z nejbolestivějších životních zkušeností. Bezprostředně po úmrtí vámi může zmítat zmatek, chaos a šok. Nebudete tomu věřit. Přichází velký žal a truchlení. Je možné se s tím vůbec vyrovnat? A jak? Co přesně dělat a kdy?
Máte z „ďolíčků“ na svých stehnech tak trochu depresi? To chce klid! Zkuste na ně vyzrát s pomocí okurky, kokosového oleje, špenátu nebo kapusty. Tyto přírodní poklady mají hodně slibné kosmetické výsledky.

Nepřehlédněte

Začít žít zdravěji - cíl, který si stanovila celá spousta z nás po zjištění, že jsme během doby covidové v průměru přibrali sedm kilogramů. Do svého jídelníčku proto přidáváme vícero zeleniny, hodně ovoce, naopak omezujeme sladkosti a snažíme se vyhnout se smaženému. Když už olej, tak pouze ten olivový, který je mnohými nutričními specialisty schválený. Mimochodem, věděli jste, že by se měl pít na lačný žaludek?
Zahalte se do tepla a vydejte se s námi na lednové dobrodružství plné venkovních aktivit vhodných pro všechny věkové kategorie! Bez ohledu na věk si můžete užít odpoledne při sáňkování, procházky v zasněženém lese či stavbu sněhuláka. Připravte se na lednovou zábavu a objevte radost z aktivit pod širým nebem.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek