Čtvrtek , 13. 06. 2024

Antonín

Intimní chvíle s partnerem se proměnily v humornou situaci. Příběhy čtenářek

Vzájemné intimní chvíle soukromí si každý z nás střeží jako oko v hlavě. Jsou ale výjimky, kdy se naše čtenářky rády svěří s tím, jak to u nich doma probíhá – a to jsou prožité trapasy. Pojďte se s námi zasmát u příběhů, co napsal sám život.
intimní chvíle
Příběhy našich čtenářek. (foto: 123RF)

27. 04. 2021

Tohle jídlo už si nikdy nedám

„Nemohla jsem se dočkat pátku, kdy přijede můj miláček. Byla jsem ještě na obědě s kolegy v restauraci, kdy jsem poslouchala příběh o rozvodové bitvě mé kolegyně, a tak jsem naprosto zapomněla, že jsem si k obědu zcela nevhodně zvolila luštěniny,“ svěřuje se nám Andrea (31). „Večer jsme s partnerem navštívili kino a už jsme se nemohli dočkat, až spolu budeme o samotě.

Už v tu dobu jsem se ale musela hlídat. Při intimní chvilce, kdy jsem se uvolnila, se ale plyny už udržet nepodařilo a ozvalo se pšouknutí. Nejraději bych se studem propadla. Od té doby si jídlo pečlivě hlídám, aby mi zase nezkazilo intimní chvíle,“ dodává Andrea.

Vyvalil na mě ty své trenky

„Před dvěma lety jsem randila s klukem, co si liboval v hipsterském stylu. Svůj ležérní styl ale někdy až trochu moc přeháněl a stylizoval se do stylu dědy ze sedmdesátek – brýle se silnými obroučkami, lněné kalhoty, maxi košile. To bylo i na mě už trochu moc, ale protože to byl fešák, nezmohla jsem se na kritiku,“ uvádí Radana (21).

„Co je ale moc, to je příliš. Partner se mi pochlubil, že nejlepší kousky do svého šatníku loví na bleším trhu, a tím podporuje trend udržitelné módy. Super start pro intimní chvile!

To už míval na sobě i naprosto děsné kusy hadrů, včetně barevné šusťákovky z klipů z osmdesátých let. Večer jsme konečně měli chvilku pro sebe a já se těšila, až z něj ty hrůzy sundám – to byl totiž nádherný. Když jsem se probojovala přes velurový svetřík a manšestrové kalhoty ke spodnímu prádlu, zažila jsem šok.

Vykouknul na mě bílý nátělníček a bílé trenky s nohavičkami až skoro ke kolenům. V tu chvíli jsem se rozchechtala tak, že jsem naprosto zapomněla na slušné vychování a řekla jsem mu, že vypadá jako starý bezďák.“ Už spolu nejsme.

K TÉMATU  Eva (25): Koupě bytu s partnerem. Ale jsem už zralá?

Intimní chvíle na lavičce v parku

„S novým přítelem to na nás přišlo uprostřed večerní romantické procházky v parku. Nebránili jsme se tomu a užívali jsme si ten pocit blízkosti druhého,“ píše Aneta (34). „Náhle svit baterky a dotaz: „Městská policie. Co to provádíte?“ Přiznali jsme se a čekali, co bude dál. Rychle jsme se oblékali. Policista nám řekl, že taková činnost není na veřejně přístupných místech povolena ani ve dne, ani v noci.

Požadoval se pokuty sto korun. Nakonec dodal: „Jste tam dva, dvě stě korun.“ Hrozně jsme se rozesmáli a ihned jsme mu podali peníze a šli jsme z parku. Dodnes se tomu smějeme.“

Ať žijí intimní chvíle v přírodě

„Když jsme se s manželem seznamovali, chodili jsme často do přírody. Byla to jediná možnost, jak být o samotě. V naší vesnici totiž každý hned o všem věděl,“ píše Marie (54). „Jednoho večera bylo velmi zataženo a šlo špatně vidět, tak jsme se rozhodli, že si zajdeme do blízkého lesíka. Budoucí manžel mě něžně položil do mechu a začali jsme si užívat intimní chvíle.

Místo společných zážitků jsme se ale dočkali zcela jiného scénáře – leželi jsme těsně vedle obřího mraveniště, a mravencům se naše počínání evidentně nelíbilo. Dnes na to vzpomínáme s humorem,“ dodává Marie.

Intimní chvíle s celým fotbalovým mančaftem

Poslední příběh nám zaslala Irena (24). Té se její přítel přijel pochlubit s novým autem, a tak se ihned rozhodli pro příjemný výlet. Zajeli si na lesní cestu a vrhli se na sebe. Za chvíli slyšeli hlasitý smích, to když se kolem jejich auta prohnala banda mladých fotbalistů, kteří zde pravidelně běhali v rámci kondiční přípravy. Nezbylo, než rychle odjet z „místa činu.“ Někteří fotbalisté ale přítele poznali, a tak mu začali říkat „prdelka.“

K TÉMATU  Erika (48): Po dvaceti letech se objevila manželova 15letá dcera

Máte podobné zážitky? Napište nám.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Skutečné příběhy ze života: Zůstala byste s takovým chlapem?

Největší trapasy, na které se vzpomíná celý život. Pobavte se díky našim čtenářům!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Dlouho jsem nemohla najít lásku, vždycky jsem byla trošku při těle, měla jsem problémy s pocením, nějaké zdravotní problémy, které způsobovala moje nadváha a pleť samý pupínek. Bojovala jsem s tím v pubertě hodně dlouho a neměla jsem žádné sebevědomí.
Rozlití kávy na košili není nikdy příjemné, zvláště pokud už tak jdete do práce pozdě. Ale jakmile budete vědět, jaké metody odstraňování skvrn použít, budou pro vás takové situace hračka. Skvrny nemají šanci!
Také patříte mezi ženy, které mají mastnou pleť a lesknou se tak v létě i v zimě? Pak vám ze všeho nejdříve pogratulujeme. O ženách s mastnou pletí se říká, že stárnou velmi pomalu a po celý svůj život budou vypadat minimálně o pět let mladší. Na mastné pleti se totiž netvoří tolik vrásek. Tou špatnou správou je, že v létě trpíme.
Dnes dáváme přednost sedací soupravě, ale pokud nám to prostor dovolí, proč si nedopřát klasiku? Křeslo v obývacím pokoji je pohodlné a zamilujete si ho! Ušáky, relaxační, rozkládací, moderní i elegantní nebo kožená klasika, vyberte si podle stylu vašeho interiéru.
Koření je nedílnou součástí každé kuchyně - dává výjimečnou chuť jednotlivým pokrmům a dotahuje jeho tóny k dokonalosti. A kromě toho, že dokáže patřičně potěšit naše chuťové buňky, je přínosem i z hlediska zdraví. Samozřejmě v závislosti na použitých bylinkách. Proč ale koření kupovat, když si mnohem kvalitnější můžete vyrobit snadno v pohodlí doma?
Nakupování potravin se za poslední měsíce posunulo na zcela jinou úroveň. Pryč jsou časy, kdy se stály fronty před supermarketem nebo kdy se zdlouhavě skládal nákup na pás a poté se následně s obrovským vynaloženým úsilím táhl domů.
Dne 4. ledna roku 2019 byl na sociální platformě Instragram vytvořen účet. Na tomto účtu byla toho samého dne vystavena fotografie obyčejného slepičího vejce společně s popiskem: „Pojďme z tohoto obrázku udělat nový světový rekord a dát jí největší počet lajků, jaký tu kdy byl. Překonejme aktuální rekord, který drží Kylie Jenner s 18 miliony lajky“. A tím to všechno začalo.
Možná jste o ní nikdy neslyšela a možná naopak ano. Slovo henna se v posledních letech skloňuje ve všech pádech a zaznívají o ní kladné ale i negativní názory. Jak to s hennou vlastně je a na co všechno ji můžete využít? Pro koho se vlastě hodí nejlépe a kdo by na její barvení měl raději zapomenout? A dá se hennou i tetovat? Vše se dozvíte v článku.
Víte, kolik tekutin by měl denně vypít pes a kolik kočka? A jak včas rozpoznáte dehydratované zvíře, kterému jde o život? Naučíme vás to. A poradíme také optimální domácí podmínky, za které vám chlupáč poděkuje!
Polycystický ovariální syndrom, neboli PCOS, je strašákem pro ženy v reprodukčním věku. Otěhotnět s tímto onemocněním přirozenou cestou je často nad síly ženy samotné i lékařů. Problém je, že příčina, proč onemocnění vzniká, není dosud úplně jasná. A tak naprosté vyléčení není možné.

Výběr článků

Čínský horoskop je úplně jiný než ten náš. V tomto horoskopu je také celkem 12 znamení, ty pak prezentuje rok narození. Rok Tygra slibuje zajímavý vývoj, kroky vpřed, radost, ale i strastiplnou cestu k našim cílům. Pojďte se podívat, co podle čínského horoskopu letos čeká právě vás!
Stříbrný náhrdelník je více než jen krásný. V tomto blogu najdete všechny výhody nošení stříbrného náhrdelníku. Hledáte nový náhrdelník, který byste přidaly do své šperkové kolekce, a zvažujete stříbro? Děláte skvělou volbu. Náhrdelníky ze stříbra jsou krásné, odolné a nestojí jmění. Jsou také hypoalergenní a snadno se udržují na rozdíl od mnoha jiných drahých kovů. Stříbrné náhrdelníky jsou univerzální a dostupné v široké škále stylů. Takže ať už hledáte něco elegantního, nebo dáváte přednost roztomilému a hravému vzhledu, určitě najdete ten pravý stříbrný náhrdelník pro vás. Chcete více podrobností o všech výhodách tohoto úžasného kovu?
Split je druhým největším městem v Chorvatsku a každoročně láká mnoho turistů. Toto místo spojuje dávné krásy historie s moderním způsobem života. Čekají vás zde krásné památky, skvělé jídlo a mnoho zajímavostí, které byste si neměli nechat ujít.

Nepřehlédněte

Probouzíte se každé ráno s pocitem, že nadcházející den nebude stát za nic? Nemáte sílu na běžné denní činnosti, natož na práci či vaše koníčky? Pak je třeba s tím něco dělat. Ne nadarmo se říká, že ráno dělá den.
Aura nebo-li bioenergetické pole každého organismu, je něco jako atmosféra kolem země. Je to jakýsi neviditelný ochranný štít, chránící naše tělo před nemocemi a negacemi. Je aktuálním stavem toho, jak umíte věci duchovní, mentální a emoční ve svém životě prožívat a žít. Co všechno vám z fotografie aury vyčtou a jak s tím naložit? Vyzkoušeli jsme si na vlastní kůži a přinášíme vám zajímavá zjištění.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek