Pondělí , 04. 07. 2022

Prokop

Intimní chvíle s partnerem se proměnily v humornou situaci. Příběhy čtenářek

Vzájemné intimní chvíle soukromí si každý z nás střeží jako oko v hlavě. Jsou ale výjimky, kdy se naše čtenářky rády svěří s tím, jak to u nich doma probíhá – a to jsou prožité trapasy. Pojďte se s námi zasmát u příběhů, co napsal sám život.
intimní chvíle
Příběhy našich čtenářek. (foto: 123RF)

27. 04. 2021

Tohle jídlo už si nikdy nedám

„Nemohla jsem se dočkat pátku, kdy přijede můj miláček. Byla jsem ještě na obědě s kolegy v restauraci, kdy jsem poslouchala příběh o rozvodové bitvě mé kolegyně, a tak jsem naprosto zapomněla, že jsem si k obědu zcela nevhodně zvolila luštěniny,“ svěřuje se nám Andrea (31). „Večer jsme s partnerem navštívili kino a už jsme se nemohli dočkat, až spolu budeme o samotě.

Už v tu dobu jsem se ale musela hlídat. Při intimní chvilce, kdy jsem se uvolnila, se ale plyny už udržet nepodařilo a ozvalo se pšouknutí. Nejraději bych se studem propadla. Od té doby si jídlo pečlivě hlídám, aby mi zase nezkazilo intimní chvíle,“ dodává Andrea.

Vyvalil na mě ty své trenky

„Před dvěma lety jsem randila s klukem, co si liboval v hipsterském stylu. Svůj ležérní styl ale někdy až trochu moc přeháněl a stylizoval se do stylu dědy ze sedmdesátek – brýle se silnými obroučkami, lněné kalhoty, maxi košile. To bylo i na mě už trochu moc, ale protože to byl fešák, nezmohla jsem se na kritiku,“ uvádí Radana (21).

„Co je ale moc, to je příliš. Partner se mi pochlubil, že nejlepší kousky do svého šatníku loví na bleším trhu, a tím podporuje trend udržitelné módy. Super start pro intimní chvile!

To už míval na sobě i naprosto děsné kusy hadrů, včetně barevné šusťákovky z klipů z osmdesátých let. Večer jsme konečně měli chvilku pro sebe a já se těšila, až z něj ty hrůzy sundám – to byl totiž nádherný. Když jsem se probojovala přes velurový svetřík a manšestrové kalhoty ke spodnímu prádlu, zažila jsem šok.

Vykouknul na mě bílý nátělníček a bílé trenky s nohavičkami až skoro ke kolenům. V tu chvíli jsem se rozchechtala tak, že jsem naprosto zapomněla na slušné vychování a řekla jsem mu, že vypadá jako starý bezďák.“ Už spolu nejsme.

K TÉMATU10 zakázaných otázek aneb jak si nezkazit romantickou večeři

Intimní chvíle na lavičce v parku

„S novým přítelem to na nás přišlo uprostřed večerní romantické procházky v parku. Nebránili jsme se tomu a užívali jsme si ten pocit blízkosti druhého,“ píše Aneta (34). „Náhle svit baterky a dotaz: „Městská policie. Co to provádíte?“ Přiznali jsme se a čekali, co bude dál. Rychle jsme se oblékali. Policista nám řekl, že taková činnost není na veřejně přístupných místech povolena ani ve dne, ani v noci.

Požadoval se pokuty sto korun. Nakonec dodal: „Jste tam dva, dvě stě korun.“ Hrozně jsme se rozesmáli a ihned jsme mu podali peníze a šli jsme z parku. Dodnes se tomu smějeme.“

Ať žijí intimní chvíle v přírodě

„Když jsme se s manželem seznamovali, chodili jsme často do přírody. Byla to jediná možnost, jak být o samotě. V naší vesnici totiž každý hned o všem věděl,“ píše Marie (54). „Jednoho večera bylo velmi zataženo a šlo špatně vidět, tak jsme se rozhodli, že si zajdeme do blízkého lesíka. Budoucí manžel mě něžně položil do mechu a začali jsme si užívat intimní chvíle.

Místo společných zážitků jsme se ale dočkali zcela jiného scénáře – leželi jsme těsně vedle obřího mraveniště, a mravencům se naše počínání evidentně nelíbilo. Dnes na to vzpomínáme s humorem,“ dodává Marie.

Intimní chvíle s celým fotbalovým mančaftem

Poslední příběh nám zaslala Irena (24). Té se její přítel přijel pochlubit s novým autem, a tak se ihned rozhodli pro příjemný výlet. Zajeli si na lesní cestu a vrhli se na sebe. Za chvíli slyšeli hlasitý smích, to když se kolem jejich auta prohnala banda mladých fotbalistů, kteří zde pravidelně běhali v rámci kondiční přípravy. Nezbylo, než rychle odjet z „místa činu.“ Někteří fotbalisté ale přítele poznali, a tak mu začali říkat „prdelka.“

K TÉMATUNela v koučinku: Jak to celé začalo

Máte podobné zážitky? Napište nám.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Skutečné příběhy ze života: Zůstala byste s takovým chlapem?

Největší trapasy, na které se vzpomíná celý život. Pobavte se díky našim čtenářům!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud patříte mezi ty, kteří se pokoušejí hubnout, ale pokusy jsou zatím marné, tak pokračujte ve čtení. Dnes se dozvíte, v čem je kámen úrazu, že se vaše hubnutí nedaří. Dozvíte se něco, o čem jste nikdy předtím možná ani neslyšeli. Zároveň pochopíte, jak to můžete napravit. A jestliže tyto informace převedete do praxe, tak věřím, že se úspěch dostaví!
Sladkou chuť snad všichni milujeme už od dětství a většině z nás taková slabost zůstala až do dospělosti. Každý z nás pak po sladkém saháme z různých důvodů. Někdy je za tím jen zrádný okamžik, kdy nás honí mlsná, jindy si tím potřebujeme spravit náladu. Ať už si to chceme přiznat nebo ne, cukr našemu zdraví škodí. Dá se na sladké vůbec zapomenout, a jak ho můžeme vyřadit ze života úplně? Na to se právě teď podíváme.
Podzim je tradiční období v roce, kdy bilancujeme. Dny se zkracují, počasí zhoršuje, nálada prostě není. Odtud je už jen krůček k nepříjemným pocitům a sešupu nálady směrem strmě dolů. Když se to stane jednou, je to v pořádku. Podzimní deprese by se ale neměly opakovat často.
Letní období přeje vytváření krásy. Přejete si i vy mít vaše vchodové dveře nebo interiér ozdobený a překrásný? Podívejte se na naše tipy, se kterými si toto období v roce skutečně oblíbíte. Naše letní věnce dokáže vytvořit každý. Vyberte si, který se bude nejlépe vyjímat u vás doma.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek