Středa , 17. 07. 2024

Martina

Největší trapasy, na které se vzpomíná celý život. Pobavte se díky našim čtenářům!

Život je krásný tím, že nikdy dopředu nevíme, co nám přichystá. I ta nejlépe promyšlená a naplánovaná akce, jako je svatba, se dovede proměnit v naprostý trapas.
Největší trapasy
Největší trapasy, nad kterými se musíme pousmát. (zdroj foto: 123rf.com)

18. 11. 2020

Největší trapasy, na které jejich aktéři nikdy nezapomenou! Ten největší trapas pro vás máme na konci.

Načapaná dvojice

Mladí milenci se zrovna sešli na rande u jednoho z nich. Zrovna byli v nejlepším, když práskly dveře a do bytu se vsunul hlučný spolek lidí. Milenci se rychle snažili obléci. Z hlasů poznávali, že jsou to nejen rodiče, ale i teta, strýc a jejich dvě malé děti. Milenci věděli, že jsou v pokoji, kde jsou dětské hračky, a tak se snažili rychle všechno zamaskovat, než se vřítí do pokoje děti.

Vtom se rozrazily dveře pokoje, kde se objevila pětiletá sestřenka. Podívala se na ně a nahlas řekla: „Mami, oni se tam spolu válejí. A babička říkala, že když se dva válejí, jsou z toho jenom problémy.“ Všichni se začali nahlas smát. Tedy až na maminku holčičky. Holčička jí totiž právě vysvětlila, co si o jejím vzniku myslí její vlastní babička. Prostě trapas!

Ema (30) Můj velký den a velký trapas

„Svatební den jsem si rozplánovala po půl hodinách, a vše dokonale klapalo. Jídlo bylo přichystané včas, svatební obřad byl nádherný, a focení i společné chvíle s rodinou a přáteli se prostě a jednoduše vyvedli,“ vzpomíná dnes devětačtyřicetiletá Ema na svůj velký den. Oblékla si sněhobílé šaty bez ramínek, ve kterých jí to velmi slušelo. Květinová výzdoba byla dokonalá.

A sváteční stůl do detailu vyladěný. Všechno si ale naplánovat nemůžete. Něco se prostě stane, aniž byste do toho mohli jakkoliv zasahovat. „Večer měli mí přátelé ještě před večeří přípitek. Všichni jsme vstali a drželi sklenice způsobně za stopku. Dojímali jsme se nad krásnou řečí našich svědků. Bylo to překrásné.

To stejné si ale nemyslel Damián, sestřin čtyřletý syn, který se u přípitku nudil. Ani jsem si nevšimla, že za mnou přišel a domáhal se mé přítomnosti. Všimla jsem si toho dost pozdě. Zrovna ve chvíli, kdy za mé šaty zatáhl natolik, že jim povolilo vázání a najednou jsem se objevila před všemi hosty nahoře bez.

Nebylo co vysvětlovat. Všichni se smáli a má dokonalá svatba byla v háji.“ Dnes se tomu všichni smějí a Ema už přestala být tak puntičkářská.

K TÉMATU  Z poradny kouče: Nejdřív jsem opravila sebe. A tak vlastně začal celý můj příběh

Čau, zlato!

Oslava zlaté svatby rodičů byla v plném proudu. Každý už si upil ze sklenky a našel si někoho, s kým se mu dobře povídá. Když se sejde celá rodina, pokaždé je na co vzpomínat. A nejinak tomu bylo i v případě Eleny, jejíž rodiče slavili zlatou svatbu.

Byla šťastná, že se vše povedlo. A taky už si po všem tom chystání upila ze sklenky něčeho dobrého. Odporoučela se na toaletu, kde se jí alkohol ještě trochu více rozležel.

Po příchodu zpět do vyšňořené restaurace se ihned šinula ke svému manželovi. S rozvernými slovy „čau, zlato“ jej plácla přes zadek a těšila se na jeho reakci. A ejhle, místo manžela se otočil vzdálený strýc, o generaci starší noblesní pán, a naprosto nechápal, co se právě stalo. To prostě nevysvětlíte.

Pojďte dál!

Největší ostudu zažila paní Jana. Její manžel je soukromník, truhlář. Byla zvyklá, že k nim domů jezdí zákazníci v různé časy. Někdo prostě zrovna skončí v práci a jede si objednat nový nábytek do obýváku. Proto u nich víkend ani večery nebyl klid. Rodina si na to zvykla.

Manžel byl zrovna večer na procházce se psem, a paní Jana si dávala voňavou vanu. Vtom zvonek. Rychle si přehodila župan a štrádovala si to ke dveřím. Tam zákazník, který se ptal po manželovi. Pavla červená ve tváři z horké vany říkala pánovi, ať jde dál, že manžel není doma, ale že je zvyklý, že ona se zákazníky vše projednává.

Pán se zděšením v očích poděkoval a vykoktal ze sebe „na shledanou,“ a zmizel v autě. Až potom si Jana všimla, že jí župan zakrývá pouze prsa. Spodní část se bohužel odvázala a odhalila její nahé tělo. To byl trapas!

K TÉMATU  Jana (30): Práce erotické masérky mi zničila život. Práci si už nenajdu

A co vy, taky máte na kontě nezapomenutelný trapas?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Petr (54): Manželka se nedokáže vyrovnat s tím, že se děti osamostatnily

Antonín (32): Kvůli velkému přirození mám problém se ženami. Jen mne využívají

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Ještě vyčkat? Nebo raději odejít, když to doma není ideální? Tohle rozhodnutí bývá jedno z těch nejtěžších. Jakou roli v něm hraje touha po dětech, vlastní pohodlí, stáří i případné negativní reakce okolí?
Věcí, které máme doma a jsou potenciálně životu nebezpečné, je bezpočet. Od různých chemikálií v koupelně až po ostré rohy nábytku. A jakmile si pořídíte malé dítě ukáže se, že vlastně celý váš dům je jedno velké nebezpečí.
Kdo by nechtěl zůstat stále mladý? Zpívá o tom i Karel Gott v jedné ze svých převzatých písní. Pravdou však je, že stárneme a nikdo se tomu nevyhne. Naštěstí tu máme úspěšný obor estetické medicíny, který zažívá nebývalý boom. S botoxovými injekcemi ale možná ještě raději počkejte, výsledky lékařských experimentů varují.
Když jsme se s manželem nastěhovali do nového domu po rekonstrukci, pořád se nám na něm něco nezdálo. Sem tam se ozývaly zvláštní loupavé zvuky - a omítka se loupala na místech, kde nebyl žádný důvod k vlhkosti. Nakonec jsme v domě prostě a jednoduše necítili dobře. Tenkrát jsme spojení "energetický úklid" vůbec neznali.
Adventní věnce se dají koupit, ale opravdovou hodnotu má váš vlastnoruční výrobek. Inspirujte se úchvatnými nápady naoriginální adventní věnce z rozličných materiálů a vyzdobte jídelní stůl na letošní svátky nějakým novým kouskem.
Také milujete pěvecké soutěže? A rády si poslechnete nějaký ten starý hit v podání neznámého umělce? Tady je výběr nejtěžších písní, které zazněly v The Voice. Husí kůži zažijete u každé písně.
Celé léto jste strávila v teniskách, protože vám sráží sebevědomí neposlušný vbočený palec? Nechodíte kvůli němu ani na pedikúru? V tom případě vám prozradíme, jak na něj vyzrát, abyste další léto byla do sandálů připravená.
Džíny jsou základním kouskem každého šatníku. A dalo by se říct, že se jedná také o jeden z kousků, který se vybírá opravdu stěží. Žádná žena nechce, aby džíny tlačily, škrtily nebo se v nich nedalo ani pohnout, proto je ideální vybírat si je podle typu postavy.
Zmatená a vystrašená zvířata, plačící malé děti a nepořádek na ulicích je výsledkem hlučných ohňostrojů, které k oslavám silvestra už tak nějak patří. Ale vzhledem k tomu, že následky jsou jak pro zvířata, tak pro děti často fatální, existují místa, kde je pyrotechnika naprosto zakázaná a čím dál více lidí se uchyluje k oslavám Nového roku bez petard.
Tipů a triků, jak správně cvičit, najdete všude dost. K dosažení výsledků je ale potřeba nechybovat v tom, co děláte pak. Kdy se najíst, kolik a čeho? Máte i další otázky? My známe odpovědi!
Hudba, umění a drogy nebo alkohol, to k sobě už tak nějak patří. I když to samozřejmě není podmínkou. Zejména umělci k nešvarům doby bohužel tíhnou a to z různých důvodů. I dnes bohužel můžeme sledovat osudy mnohých nadaných zpěvaček, které si život zkazily nějakou tou závislostí.
Krásný a rovný úsměv dokáže otevírat srdce i dveře, proto je v současné době téměř nezbytností. Cesta k němu vede přes rovnátka, která vám budou dělat společnost po dobu několika měsíců nebo dokonce let. Je potřeba se během té doby o zuby a ústní hygienu obecně správně starat. Pojďte se podívat, co všechno budete potřebovat.

Výběr článků

Přestože letnímu tropickému počasí již pro tento rok odzvonilo, nemusíte si zoufat, a naopak si ještě užít vodních radovánek. Můžete vybírat z celé řady aquaparků, které jsou dostupné po celý rok. Přinášíme Vám hned 7 tipů, kam můžete vyrazit za zábavou, ale i odpočinkem a rozmanitou péčí o tělo.
Zubní nit jste nepoužila ani nepamatujete? Často se stresujete i kvůli naprostým banalitám? Pokud vás navíc neužije ani na pravidelnou fyzickou aktivitu, vaše srdce vyloženě trpí. Co všechno se vám kvůli tomu může stát?

Nepřehlédněte

Krásné, silné a dlouhé vlasy jsou bezesporu symbolem ženství a vysoké atraktivity. Jsou jednoduše sexy a to nejen pro muže, ale i pro ženy. Každá to ale s vlasy máme trochu jinak. Zatímco některé ženy by se prodejem takových vlasů snad mohly i živit, je spousta žen, které marně čekají na každý centimetr. Pokud právě vy patříte ke krátkovláskám anebo s vámi bůh jednoduše odmítl diskutovat ve chvíli, kdy jste vlasů chtěla víc, zajisté jste někdy uvažovala o možnosti prodloužení a zhuštění vlasů. Proč ne. Víte ale, která z metod je tou nejlepší cestou? Inspirujte se.
Připojit se k rodině vašeho manžela může znamenat orientaci v obtížných vztazích, zejména s jeho matkou. Je to prostě vaše tchyně. Ať už chcete mít pozitivní vztah od samého začátku, nebo se momentálně potýkáte s problémy, je možné si svou tchýni „převychovat“.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek