Neděle , 27. 11. 2022

Xenie

Největší trapasy, na které se vzpomíná celý život. Pobavte se díky našim čtenářům!

Život je krásný tím, že nikdy dopředu nevíme, co nám přichystá. I ta nejlépe promyšlená a naplánovaná akce, jako je svatba, se dovede proměnit v naprostý trapas.
Největší trapasy
Největší trapasy, nad kterými se musíme pousmát. (zdroj foto: 123rf.com)

18. 11. 2020

Největší trapasy, na které jejich aktéři nikdy nezapomenou! Ten největší trapas pro vás máme na konci.

Načapaná dvojice

Mladí milenci se zrovna sešli na rande u jednoho z nich. Zrovna byli v nejlepším, když práskly dveře a do bytu se vsunul hlučný spolek lidí. Milenci se rychle snažili obléci. Z hlasů poznávali, že jsou to nejen rodiče, ale i teta, strýc a jejich dvě malé děti. Milenci věděli, že jsou v pokoji, kde jsou dětské hračky, a tak se snažili rychle všechno zamaskovat, než se vřítí do pokoje děti.

Vtom se rozrazily dveře pokoje, kde se objevila pětiletá sestřenka. Podívala se na ně a nahlas řekla: „Mami, oni se tam spolu válejí. A babička říkala, že když se dva válejí, jsou z toho jenom problémy.“ Všichni se začali nahlas smát. Tedy až na maminku holčičky. Holčička jí totiž právě vysvětlila, co si o jejím vzniku myslí její vlastní babička. Prostě trapas!

Ema (30) Můj velký den a velký trapas

„Svatební den jsem si rozplánovala po půl hodinách, a vše dokonale klapalo. Jídlo bylo přichystané včas, svatební obřad byl nádherný, a focení i společné chvíle s rodinou a přáteli se prostě a jednoduše vyvedli,“ vzpomíná dnes devětačtyřicetiletá Ema na svůj velký den. Oblékla si sněhobílé šaty bez ramínek, ve kterých jí to velmi slušelo. Květinová výzdoba byla dokonalá.

A sváteční stůl do detailu vyladěný. Všechno si ale naplánovat nemůžete. Něco se prostě stane, aniž byste do toho mohli jakkoliv zasahovat. „Večer měli mí přátelé ještě před večeří přípitek. Všichni jsme vstali a drželi sklenice způsobně za stopku. Dojímali jsme se nad krásnou řečí našich svědků. Bylo to překrásné.

To stejné si ale nemyslel Damián, sestřin čtyřletý syn, který se u přípitku nudil. Ani jsem si nevšimla, že za mnou přišel a domáhal se mé přítomnosti. Všimla jsem si toho dost pozdě. Zrovna ve chvíli, kdy za mé šaty zatáhl natolik, že jim povolilo vázání a najednou jsem se objevila před všemi hosty nahoře bez.

Nebylo co vysvětlovat. Všichni se smáli a má dokonalá svatba byla v háji.“ Dnes se tomu všichni smějí a Ema už přestala být tak puntičkářská.

K TÉMATU  Nechci dětem vzít tátu! Je to řešení?

Čau, zlato!

Oslava zlaté svatby rodičů byla v plném proudu. Každý už si upil ze sklenky a našel si někoho, s kým se mu dobře povídá. Když se sejde celá rodina, pokaždé je na co vzpomínat. A nejinak tomu bylo i v případě Eleny, jejíž rodiče slavili zlatou svatbu.

Byla šťastná, že se vše povedlo. A taky už si po všem tom chystání upila ze sklenky něčeho dobrého. Odporoučela se na toaletu, kde se jí alkohol ještě trochu více rozležel.

Po příchodu zpět do vyšňořené restaurace se ihned šinula ke svému manželovi. S rozvernými slovy „čau, zlato“ jej plácla přes zadek a těšila se na jeho reakci. A ejhle, místo manžela se otočil vzdálený strýc, o generaci starší noblesní pán, a naprosto nechápal, co se právě stalo. To prostě nevysvětlíte.

Pojďte dál!

Největší ostudu zažila paní Jana. Její manžel je soukromník, truhlář. Byla zvyklá, že k nim domů jezdí zákazníci v různé časy. Někdo prostě zrovna skončí v práci a jede si objednat nový nábytek do obýváku. Proto u nich víkend ani večery nebyl klid. Rodina si na to zvykla.

Manžel byl zrovna večer na procházce se psem, a paní Jana si dávala voňavou vanu. Vtom zvonek. Rychle si přehodila župan a štrádovala si to ke dveřím. Tam zákazník, který se ptal po manželovi. Pavla červená ve tváři z horké vany říkala pánovi, ať jde dál, že manžel není doma, ale že je zvyklý, že ona se zákazníky vše projednává.

Pán se zděšením v očích poděkoval a vykoktal ze sebe „na shledanou,“ a zmizel v autě. Až potom si Jana všimla, že jí župan zakrývá pouze prsa. Spodní část se bohužel odvázala a odhalila její nahé tělo. To byl trapas!

K TÉMATU  Antonín (32): Kvůli velkému přirození mám problém se ženami. Jen mne využívají

A co vy, taky máte na kontě nezapomenutelný trapas?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Petr (54): Manželka se nedokáže vyrovnat s tím, že se děti osamostatnily

Antonín (32): Kvůli velkému přirození mám problém se ženami. Jen mne využívají

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Léto už je v plném proudu a s ním i více či méně nutné doplňování a obměňování šatníku. Co by ale v sestavování našeho šatníku na teplé měsíce mělo hrát největší roli, jsou materiály oblečení. Víte, které jsou ty nejvíce vhodné na léto, a kterým je lepší se v obchodě raději obloukem vyhnout?
V létě je čas cestování, a to bývá mnohdy pro lidi s dětmi noční můrou. Jedním z řešení je jezdit na výlety v noci, ale například cesta k moři zabere i více času, než jsou děti ochotné spát. Proto bychom vám rádi doporučili některé hry, které děti stoprocentně při jízdě v autě zaujmou a zabaví.
Stárnutí - fáze života, kterou by ženy nejraději přeskočily. Jenže se jedná o neodvratitelný jev, který k životu zkrátka patří. Proto je důležité se s ním poprat. Pojďme si prozradit několik věcí, s nimiž se stárnutím hravě zatočíte.  
Trápí vás zdravotní problémy, které se vám neustále vracejí? Máte nějakou nemoc už od dětství a chtěli byste se jí zbavit i bez pomocí léků? V dnešním článku se dozvíte, jak mohou nemoci vznikat! Že jejich kořenem je především psychika. Jak je to možné? A jak to napravit? Čtěte dál a získáte odpovědi!
Každému se jistě stalo, že se při vaření popálil. Stačí delší pobyt nad unikající párou nebo opomenutí nasazení chňapek a může být neštěstí na světě. Od nehezkých následků vás mohou ochránit lístky aloe vera, které uvnitř ukrývají příjemnou léčivou a zároveň chladivou dužinu. Pěstujete ji na svém okenním parapetu? 
Přirozené světlo nesmí v interiéru chybět, ale má ho být tak akorát. Někdy se však sluníčko zblázní a nezbývá, než ho vrátit do patřičných mezí. Slouží k tomu stínící technika, která má navíc dekorační funkci. Typickými zástupci interiérového stínění jsou vnitřní rolety a žaluzie. Ale co když se vám okoukaly nebo jen toužíte po designové lahůdce? Pak se vám budou líbit rolety typu den a noc. .
Zhubnout kilogramy, které si možná nesete s sebou od Vánoc nebo z prožité dovolené, jež se nesla ve znamení ochutnávání tamních pokrmů - to je cíl mnoha žen. Odborníci na hubnutí se však shodují na tom, že klíčem k úspěchu je z většiny správné stravování. Do svého jídelníčku proto zařaďte spoustu zeleniny. Mnohé druhy vaši snahu velkou měrou podpoří.
Neexistuje žádný univerzální návod, jak si zařídit moderní obývací pokoj. Každý člověk je totiž jiný a každý z nás má odlišný vkus. Důležité proto je, abyste si obývací pokoj vybavili tak, aby se vám v něm příjemně žilo, působil harmonicky a měli jste tam vše, co potřebujete k relaxu a času společně strávenému s rodinou.
Plastická operace, která pomůže vyřešit problém nebo zvýšit sebevědomí, je v moderním světě dobrá věc. Ovšem jen tehdy, pokud se to s ní zkrátka nepřežene a výsledek vypadá řekněme opravdu reprezentativně. Bohužel ve světě slavných občas neplatí rčení, že v nejlepším se má přestat, proto se v záři reflektorů objevuje řada celebrit, které si na plastikách vybudovaly doslova závislost. Které z nich jsou opravdu odstrašujícím případem?
Děti potřebují mámu i tátu, o tom není pochyb. Ale jak dlouho? Do šesti až osmi let. Snažíme se je vychovávat podle našich představ, zajetých pravidel a mustrů, které nám předávali naši rodiče, aniž bychom si uvědomovali, že tím dětem akorát děláme ze života guláš a prodlužujeme dobu, kdy si na věci stejně přijdou sami. Není lehké přestat být takovým rodičem. Ale jde to. Nevěříte? My vám to dokážeme.

Nepřehlédněte

Vaše venkovní sauna na zahradě, to je příjemné pocení v přírodě. Svoji roli hraje i čerstvý vzduch, na který vycházíte ze sauny ven. Ochlazení si dopřejete ve venkovním bazénu nebo v zimě přímo ve sněhu! Sauny se dají postavit na klíč, od těch nejmenších pro dva, až po prostorné zahradní sauny s předsíňkou nebo odpočívárnou. Zajímavou variantou jsou i prosklené dveře nebo stěny sauny. Prohlédněte si galerii a třeba se necháte inspirovat!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek