Pondělí , 11. 12. 2023

Dana

Největší trapasy, na které se vzpomíná celý život. Pobavte se díky našim čtenářům!

Život je krásný tím, že nikdy dopředu nevíme, co nám přichystá. I ta nejlépe promyšlená a naplánovaná akce, jako je svatba, se dovede proměnit v naprostý trapas.
Největší trapasy
Největší trapasy, nad kterými se musíme pousmát. (zdroj foto: 123rf.com)

18. 11. 2020

Největší trapasy, na které jejich aktéři nikdy nezapomenou! Ten největší trapas pro vás máme na konci.

Načapaná dvojice

Mladí milenci se zrovna sešli na rande u jednoho z nich. Zrovna byli v nejlepším, když práskly dveře a do bytu se vsunul hlučný spolek lidí. Milenci se rychle snažili obléci. Z hlasů poznávali, že jsou to nejen rodiče, ale i teta, strýc a jejich dvě malé děti. Milenci věděli, že jsou v pokoji, kde jsou dětské hračky, a tak se snažili rychle všechno zamaskovat, než se vřítí do pokoje děti.

Vtom se rozrazily dveře pokoje, kde se objevila pětiletá sestřenka. Podívala se na ně a nahlas řekla: „Mami, oni se tam spolu válejí. A babička říkala, že když se dva válejí, jsou z toho jenom problémy.“ Všichni se začali nahlas smát. Tedy až na maminku holčičky. Holčička jí totiž právě vysvětlila, co si o jejím vzniku myslí její vlastní babička. Prostě trapas!

Ema (30) Můj velký den a velký trapas

„Svatební den jsem si rozplánovala po půl hodinách, a vše dokonale klapalo. Jídlo bylo přichystané včas, svatební obřad byl nádherný, a focení i společné chvíle s rodinou a přáteli se prostě a jednoduše vyvedli,“ vzpomíná dnes devětačtyřicetiletá Ema na svůj velký den. Oblékla si sněhobílé šaty bez ramínek, ve kterých jí to velmi slušelo. Květinová výzdoba byla dokonalá.

A sváteční stůl do detailu vyladěný. Všechno si ale naplánovat nemůžete. Něco se prostě stane, aniž byste do toho mohli jakkoliv zasahovat. „Večer měli mí přátelé ještě před večeří přípitek. Všichni jsme vstali a drželi sklenice způsobně za stopku. Dojímali jsme se nad krásnou řečí našich svědků. Bylo to překrásné.

To stejné si ale nemyslel Damián, sestřin čtyřletý syn, který se u přípitku nudil. Ani jsem si nevšimla, že za mnou přišel a domáhal se mé přítomnosti. Všimla jsem si toho dost pozdě. Zrovna ve chvíli, kdy za mé šaty zatáhl natolik, že jim povolilo vázání a najednou jsem se objevila před všemi hosty nahoře bez.

Nebylo co vysvětlovat. Všichni se smáli a má dokonalá svatba byla v háji.“ Dnes se tomu všichni smějí a Ema už přestala být tak puntičkářská.

K TÉMATU  "Nadpřirozené schopnosti mám už od malička. Dnes je využívám k pomoci dalším lidem," říká Marie

Čau, zlato!

Oslava zlaté svatby rodičů byla v plném proudu. Každý už si upil ze sklenky a našel si někoho, s kým se mu dobře povídá. Když se sejde celá rodina, pokaždé je na co vzpomínat. A nejinak tomu bylo i v případě Eleny, jejíž rodiče slavili zlatou svatbu.

Byla šťastná, že se vše povedlo. A taky už si po všem tom chystání upila ze sklenky něčeho dobrého. Odporoučela se na toaletu, kde se jí alkohol ještě trochu více rozležel.

Po příchodu zpět do vyšňořené restaurace se ihned šinula ke svému manželovi. S rozvernými slovy „čau, zlato“ jej plácla přes zadek a těšila se na jeho reakci. A ejhle, místo manžela se otočil vzdálený strýc, o generaci starší noblesní pán, a naprosto nechápal, co se právě stalo. To prostě nevysvětlíte.

Pojďte dál!

Největší ostudu zažila paní Jana. Její manžel je soukromník, truhlář. Byla zvyklá, že k nim domů jezdí zákazníci v různé časy. Někdo prostě zrovna skončí v práci a jede si objednat nový nábytek do obýváku. Proto u nich víkend ani večery nebyl klid. Rodina si na to zvykla.

Manžel byl zrovna večer na procházce se psem, a paní Jana si dávala voňavou vanu. Vtom zvonek. Rychle si přehodila župan a štrádovala si to ke dveřím. Tam zákazník, který se ptal po manželovi. Pavla červená ve tváři z horké vany říkala pánovi, ať jde dál, že manžel není doma, ale že je zvyklý, že ona se zákazníky vše projednává.

Pán se zděšením v očích poděkoval a vykoktal ze sebe „na shledanou,“ a zmizel v autě. Až potom si Jana všimla, že jí župan zakrývá pouze prsa. Spodní část se bohužel odvázala a odhalila její nahé tělo. To byl trapas!

K TÉMATU  Kateřina (32): Po letech mě našla má biologická matka. Radost vystřídalo obrovské zklamání

A co vy, taky máte na kontě nezapomenutelný trapas?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Petr (54): Manželka se nedokáže vyrovnat s tím, že se děti osamostatnily

Antonín (32): Kvůli velkému přirození mám problém se ženami. Jen mne využívají

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Schody ze dřeva vypadají úchvatně! Použít se dá ale jakýkoli materiál, a schodiště může vypadat jako dokonalý šperk vašeho domu či bytu. Kámen, cihla, sklo i beton nebo ocel, to vše vás může vynést nahoru do patra. Máte schodiště levotočivé, pravotočivé nebo přímé? Se zábradlím nebo bez? Zajímavým nasvícením získáte další rozměr. Inspirujte se a pusťte se směle do práce.
Známe to asi všichni, kdo máme nějaké problémy se zády nebo denně sedíme za obrazovou počítače. Za krkem to šeredně bolí a pomalu bolest postupuje až do hlavy, až se člověk jen těší, že si lehne a pořádně prospí. Krční páteř může být velice ošemetná, pokud nevíme, jak správně se k ní chovat. Pokud však už zabolí, je zde 5 cviků, které můžete pravidelně cvičit a ty vám zaručeně uleví!
Umíte si představit vánoční svátky bez pohádek? Nemusíte být nutně dítě, abyste vyžadovali oblíbené příběhy na Štědrý den a všechny následující svátky. Užijte si volné sváteční dny a nezapomeňte na pohádky, které vám přinesou klid a krásnou atmosféru do vašeho domova.
Avokádo se řadí mezi superpotraviny – a to rozhodně právem, je totiž plné zdraví prospěšných benefitů. Stalo se základem mnoha profesionálních kuchyní, jelikož je prakticky univerzální ingrediencí při vaření a je součástí vyvážené stravy. Jaké jsou jeho zdravotní výhody a jak si připravit tu nejlepší avokádovou pomazánku?
Nikdy není pozdě změnit kariéru a zkusit něco nového. Naštěstí časy, kdy ženy patřily jen do humanitních oborů, jsou dávno pryč. Přesto v některých odvětvích je jich minimum. Třeba v IT tvoří sotva desetinu odborníků. Nicméně, pokud máte dámy kuráž, tak to zkuste. Firmy vás tu budou vítat s otevřenou náručí a ocení vás. Váháte? Pak pro vás máme sedm důvodů, které vás přesvědčí, že počítače jsou skvělá volba.
V dřívějších dobách bylo soužití generace s generací naprostou samozřejmostí. Dnes se do toho už mnoha lidem nechce. Příčiny jsou jasné – vznikají třecí plochy, o které nikdo nestojí. Když je však dokážete zvládnout, můžete si naplno vychutnávat pozitiva: například mít možnost hlídání a péče o dům, děti, zvířata a květiny, i když jste pryč.
Každý den se na nás valí plno informací, mnohdy zažíváme stres v práci, aktuálně třeba také těžkosti při distanční výuce dětí nebo různá omezení, která člověku komplikují život. Pak se snadno stane, že večer máte už prostě jen touhu zalézt ke knížce a přepnout své myšlenky na něco úplně jiného.
V dnešním světě se dá najít spousta způsobů, jak pracovat sám se sebou, a jedním takovým lifestylovým trendem je i biohacking, který je takovou filosofií budoucnosti a mluví se o něm jako o způsobu, jak využít v průběhu života svůj tělesný potenciál a užít si spoustu let v dobré duševní i fyzické kondici.
Každá z nás neustále hledáme osvědčený recept na to, jak být krásná, výjimečná a atraktivní. Představa je to samozřejmě příjemná, ale jak toho vlastně nejsnáze dosáhnout? Snad nejlepší věc, kterou pro to můžeme udělat, je načerpat inspiraci od žen, které se takové už naučily být. Co takové ženy radí ostatním ženám?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek