Pátek , 31. 05. 2024

Ferdinand

Valentýn a spodní prádlo. Červená barva překvapivě netáhne! Kolik jsme schopni za spodní prádlo v průměru utratit?

Jak jsou na tom Češi se spodním prádlem? Nosí ho nebo nenosí? A jaké prádlo nejčastěji nakupují v internetových obchodech právě k příležitosti svátku zamilovaných? Aktuální průzkum prozradil zajímavá data.
prádlo Victorias Secret
Zdroj: victoriassecret.com

13. 02. 2019

Červená není nejoblíbenější valentýnskou barvou

Z online dat posledního průzkumu Fashion (Re)search vyhledávače módy GLAMI, vyplynulo mnoho zajímavých dat. Třeba to, že červená barva není zrovna nejoblíbenější na tento svátek u výběru spodního prádla. Dále se zjistilo, že v průměru Češi utratí při on-line objednávce při nákupu prádla kolem 900,- korun. V kamenných obchodech je to o poznání více. Tam jako ženy neznáme bratra. Prádlo zkrátka milujeme.

Co se týká oblíbenosti barev, velkým překvapením je, že dokonce ani v období Valentýna nedominuje červená. I když tato barva patří právem mezi ty svůdné a intimní. Nákupy červeného prádla před Valentýnem sice rostou, nejoblíbenější barvou v tomto období i celoročně zůstává u obou pohlaví černá. Červená obsazuje až pomyslnou šestou příčku. U žen se na dalších příčkách oblíbenosti umístila klasicky: bílá, růžová a šedá. Muži jsou konzervativnější a kromě černé barvy sáhnou často po spodním prádle v odstínu modré, tmavě modré, šedé nebo bílé.

Sv. Valentýn a prádlo? Ano!

K období těsně před svátkem svatého Valentýna neodmyslitelně patří nákup toho správného dárku, který potěší partnera nebo naše nejbližší. K takovým valentýnským překvapením patří spodní prádlo, které stále více zákazníků nakupuje on-line. Ženy jsou ale zdrženlivější. Muži mají s nákupem spodního prádla přes internet menší problém než my ženy. Je to celkem jasné, my ženy máme mnohem větší obavy z toho, aby nám vybraný kousek prádla padnul jako ulitý. 

Kolik utratíme?

Jak bylo řečeno, za tyto intimní dárky jsme schopni utrácet stokoruny i tisíce. V průměru to na nákup činí 900,- Kč. Bereme v potaz on-line nákupy. 

V prádle nebo bez?

Výzkum také potvrdil, že Češi spodní prádlo spíše nosí než nenosí. Celých 3 239 dotazovaných spodní prádlo poctivě nosí každý den ať už jsou doma nebo venku. 351 respondentů přiznalo, že nošení spodního prádla mimo domov někdy podcení a ne vždy si je obléknou. Jenom 20 osob z dotazovaných uvedlo, že nošení prádla mimo domov  nepreferují a vždy chodí bez něj.

K TÉMATU  Černé potraviny: Zdravím nabyté poklady. Zařaďte je do svého jídelníčku

A jak to máte s prádlem vy? S nebo bez? Jaká barva u vás vede? A kupuje vám partner k Valentýnu spodní prádlo? Pochlubte se…

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Začala jste na jaře trénink v přírodě a chcete pokračovat? Běháte nebo chodíte? Dá se to zvládnout i na podzim. Podzim sice přináší nižší teploty, mlhu a občasný déšť. Na takové počasí se však můžete připravit a má dokonce i své výhody. Jak sportovat na podzim a využít potenciálu počasi?
Dnes už nikoho žena na vedoucí pozici příliš nepřekvapí. Obdivujete je, vzhlížíte k nim, chtěli byste být jako ony a tápete, jak se alespoň přiblížit?
Přivítání nového domácího mazlíčka do rodiny je vzrušující krok plný radosti a nových zážitků. V tomto článku prozkoumáme, jak se připravit na příchod nového člena rodiny, od výběru správného druhu mazlíčka až po základní potřeby, které zajistí jeho pohodlí a zdraví. Zdůrazníme důležitost zodpovědného přístupu k péči o mazlíčka, včetně výživy, výchovy a socializace. Objevte, jak může nový domácí mazlíček obohatit váš život a přinést do něj nejen zábavu, ale i lásku a společnost.
Miminka jsou zvědavá, smějí se, hrají si, zlobí, pošťuchují se navzájem a vyžadují pozornost. Tady se můžete podívat na všechno v jednom. Tyhle sladké děti vám možná vylepší den.
Možná tušíte, že květiny by se měly darovat vždy v lichém počtu a že bílá barva symbolizuje nevinnost. Nejspíš tušíte i to, že se bílá lilie hodí spíš na pohřeb než jako květina k narozeninám. Spoustu dalšího toho ale ještě nevíte.
Dřevo je dokonalý materiál, který přidává rovnováhu, útulnost a eleganci prakticky do každého interiéru, a to jak v moderním, tak klasickém stylu. Po staletí se používá jako základní stavební materiál nábytku, přestože bývá teď často nahrazováno imitacemi. Vraťte se ke kořenům a sáhněte po kusu dřeva v jeho ryzí podobě. Využít část kmene stromu jako konferenční stolek je velice netradiční nápad, výsledek je ale jedinečný.
Čeká vás stěhování nebo jen měníte interiér vašeho současného bydlení? Rády byste se zbavily nepotřebných věcí a pustily do vašeho bytu nebo domku více světla, pozitivní energie a jarního vzduchu? Co takhle vyzkoušet metody podle čínské tradice Feng Shui? Díky ní může být prostor, kde žijete, v absolutní rovnováze. Mělo by to být místo, kde byste se měly cítit příjemně a pohodlně, a zároveň nebýt zahlceny zbytečnými věcmi.
Strečink je jednoznačně nezbytnou součástí jakéhokoli tréninku či cvičení. Pomáhá zvyšovat flexibilitu a rozšiřovat možnosti pohybu těla. Správně byste měli strečink provádět jak před, tak i po cvičení. Před tréninkem je třeba tělo trochu prohřát a připravit na zátěž, aby nedošlo ke svalovým křečím. Po cvičení musíte zase svaly trochu zklidnit. A právě to dokáže správný strečink.
Na co Nela díky našemu letnímu koučinku přišla? Co jí "seplo" a kde máme ještě na čem pracovat?
Je tu jaro a s ním i spoustu změn! Lidé se chystají na sezónu v plavkách a chtějí být na jaře víc plní energie. Po zimě, kdy jsme spíš pasivní a více jíme, tak s jarem přichází odhodlání do různých detoxů a očist! Bohužel to nemusí skončit vždy dobře, protože není detox jako detox. V tomto článku vám prozradím, jak na správnou jarní očistu! Která pročistí vaše tělo i vašeho ducha a zároveň neuškodí vašemu zdraví!
Dětem, které tráví nejméně sedm hodin denně u obrazovek chytrých zařízení, se mění struktura mozku. Ale již při dvou hodinách denně na počítači nebo mobilu se u dětí projevuje snížená inteligence, hůře čtou a nedokážou kvalitně komunikovat s okolím.
Dnes si rozhodně dejte pozor na svůj jídelníček. Vyplatí se vám to. Co dalšího radí naše astroložka Naďa pro prondělí 10. září?

Výběr článků

Právě ložnice bývá místem, kde ukládáme většinu svého oblečení a jiných drobností, tedy pokud nemáte šatnu. Z toho důvodu je důležité dát si při výběru šatní skříně záležet, aby vyhovovala vašim potřebám. Další úložný prostor navíc můžete přidat díky komodě, která se skvěle hodí nejen do ložnice.
Produkty s nakousnutým jablíčkem patří dlouhodobě k hitům. To ostatně prokazuje i fakt, že společnost Apple stojí na bedně v žebříčku nejhodnotnějších společností světa. A pravděpodobně se ještě nějaký ten pátek mezi první trojkou udrží. Přináší totiž neustále nové a nové produkty, které jsou s obrovským zájmem a nadšením kupovány. Vezměme si takové Apple Watch – to je produkt budoucnosti, nemyslíte? Jen hrstka lidí však ví o všech věcech, které hodinky umí a ovládají.

Nepřehlédněte

Léčivé bylinky se dají pěstovat kdekoliv. K tomu, abyste si vypěstovali přírodní lékárnu nemusíte mít zahradu, ale postačí terasa, balkón nebo jen okenní parapet.
Nikdy jsem nepatřila mezi ženy, které vyhledávají jiné partnery a nevěra jim nic neříká. Vlastně jsem se vždy považovala za zastánkyni věrnosti. Po svatbě jsme se nastěhovali do řadovek. Tam jsme se seznámili i s našimi sousedy.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek