Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Valentýn a spodní prádlo. Červená barva překvapivě netáhne! Kolik jsme schopni za spodní prádlo v průměru utratit?

Jak jsou na tom Češi se spodním prádlem? Nosí ho nebo nenosí? A jaké prádlo nejčastěji nakupují v internetových obchodech právě k příležitosti svátku zamilovaných? Aktuální průzkum prozradil zajímavá data.
prádlo Victorias Secret
Zdroj: victoriassecret.com

13. 02. 2019

Červená není nejoblíbenější valentýnskou barvou

Z online dat posledního průzkumu Fashion (Re)search vyhledávače módy GLAMI, vyplynulo mnoho zajímavých dat. Třeba to, že červená barva není zrovna nejoblíbenější na tento svátek u výběru spodního prádla. Dále se zjistilo, že v průměru Češi utratí při on-line objednávce při nákupu prádla kolem 900,- korun. V kamenných obchodech je to o poznání více. Tam jako ženy neznáme bratra. Prádlo zkrátka milujeme.

Co se týká oblíbenosti barev, velkým překvapením je, že dokonce ani v období Valentýna nedominuje červená. I když tato barva patří právem mezi ty svůdné a intimní. Nákupy červeného prádla před Valentýnem sice rostou, nejoblíbenější barvou v tomto období i celoročně zůstává u obou pohlaví černá. Červená obsazuje až pomyslnou šestou příčku. U žen se na dalších příčkách oblíbenosti umístila klasicky: bílá, růžová a šedá. Muži jsou konzervativnější a kromě černé barvy sáhnou často po spodním prádle v odstínu modré, tmavě modré, šedé nebo bílé.

Sv. Valentýn a prádlo? Ano!

K období těsně před svátkem svatého Valentýna neodmyslitelně patří nákup toho správného dárku, který potěší partnera nebo naše nejbližší. K takovým valentýnským překvapením patří spodní prádlo, které stále více zákazníků nakupuje on-line. Ženy jsou ale zdrženlivější. Muži mají s nákupem spodního prádla přes internet menší problém než my ženy. Je to celkem jasné, my ženy máme mnohem větší obavy z toho, aby nám vybraný kousek prádla padnul jako ulitý. 

Kolik utratíme?

Jak bylo řečeno, za tyto intimní dárky jsme schopni utrácet stokoruny i tisíce. V průměru to na nákup činí 900,- Kč. Bereme v potaz on-line nákupy. 

V prádle nebo bez?

Výzkum také potvrdil, že Češi spodní prádlo spíše nosí než nenosí. Celých 3 239 dotazovaných spodní prádlo poctivě nosí každý den ať už jsou doma nebo venku. 351 respondentů přiznalo, že nošení spodního prádla mimo domov někdy podcení a ne vždy si je obléknou. Jenom 20 osob z dotazovaných uvedlo, že nošení prádla mimo domov  nepreferují a vždy chodí bez něj.

K TÉMATUDokonalé tělo do plavek? S těmito cviky to dokážete!

A jak to máte s prádlem vy? S nebo bez? Jaká barva u vás vede? A kupuje vám partner k Valentýnu spodní prádlo? Pochlubte se…

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Trendem posledních měsíců je pracovat z domova. Ano, plno věcí dokážeme zařídit i online – ono taky, co jiného nám nyní zbývá. Odpadá nutnost chvátat ráno do práce, dodržet přesnou dobu na oběd i mít připravené adekvátní oblečení do kanceláře. Zároveň zmizel každodenní stres, jak co nejrychleji dostat děti do školy, odpoledne je vyzvednout a dopravit na kroužky. Mohlo by se to zdát vlastně o mnoho snadnější, ale naše zdraví to nemusí vždy příliš ocenit. Jaké následky na něm může náš pohodový home office napáchat?
Dámská liga si pro vás ve spolupráci se značkou GLISS připravila speciální soutěž o balíček různých druhů dámských vlasových masek GLISS! O jaké produkty se jedná a co musíte udělat pro výhru? Přečtěte si článek níže, ve kterém naleznete odpovědi na tyto otázky.
Docílit toho, aby záhony nebo okenní parapety zely všemi barvami i během zimy, je poněkud složité. Tedy, to si alespoň zahrádkáři a pěstitelé pokojových rostlin myslí. Ve skutečnosti však existují druhy rostlin, které lze pěstovat i během zimy a které dokonce i v chladných ročních obdobích pučí do všech barev duhy. A jednou z nich je brambořík.
Užíváte antikoncepční pilulky? Hodně často ponocujete a na fyzickou aktivitu vás moc neužije? Pak se nesmíte divit, že vaše libido poněkud stávkuje. Co s tím vším má společného náchylnost ke stresu?

Nepřehlédněte

S hypotečními úvěry se nyní doslova přetrhl pytel. Lidé prahnou po vlastním bydlení, a to z důvodu aktuálně se rozjíždějící inflace. Aby nedošlo k újmě na jejich úsporách, investují a nemovitosti jim přijdou jako to nejlepší východisko ze situace. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí vlastního obydlí, ať už bude určené pro osobní potřebu nebo se bude jednat o nemovitost určenou k pronájmu, prozradíme vám, jak vybrat vhodnou hypotéku.  

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek