Pátek , 07. 10. 2022

Justýna

Krásná i v šedi podzimu

Podzim. Chvíli krásně barevný, ale po opadání listí šedý a ponurý. Období dešťů, mlhy, nevlídného počasí a špatné nálady. Ať chceme nebo nechceme, počasí na nás působí více, než si myslíme. Záleží ale na tom, jak se k tomuto faktu postavíme a čím si toto období zpříjemníme. Někdo se rád zabalí do deky a lehne si ke krbu s knížkou, jiní jdou pouštět draka anebo (pravděpodobně spíše ženy) vyrazí na nákupy. Jak jste na tom vy?

Asi se shodneme na tom, že podzim máme většinou spojený s chmurnou náladou, a to právě kvůli nepříznivému počasí a nekonečné tmě. Dny se zkracují, noci prodlužují, za tmy jdeme do práce a za tmy se také vracíme. Bývá více mlh a víc prší. Je pravdou, že i toto roční období má své lepší stránky,  jako když zlátne a červená listí. Je to nádhera, ovšem do momentu, než to krásné listí opadá. Potom už následuje pouze ta šeď.

Nejen v září můžete zářit

Aniž bychom si to uvědomovali, najednou zjistíme, že se podzim začíná odrážet i v nás samotných. Nejenom, co se psychiky a emocí týká. Značný vliv má i na volbu oblečení. Všimli jste si, jak se najednou změní styl a vytratí se barevnost z našeho oblečení? Veselá trička a mikiny nahradí šedé, hnědé nebo černé kabáty, světlé tenisky vyměníme za tmavé boty. Prostě šeď. To ale není nutné. Proč splývat s nevýrazným okolím a být šedou myškou, když můžeme zazářit a zkusit prozářit nudnou jednotvárnost? A pokud ve skříni není nic pestrého, čím by se dala rozrazit módní nuda a fádnost, musíme si to koupit, třeba na AboutYou.cz slevové kódy.

Samozřejmě s přicházejícím  podzimem a blížícím se koncem roku narůstá stres spojený s předvánočními přípravami a především nákupem dárků. Zdá se Vám, že toto není vhodná doba pořizovat si nové oblečení, když Vánoce číhají za rohem a peněženka není právě v nejlepší kondici? Ne tak docela. Jednak, pořízením něčeho pěkného na sebe zabojujeme s podzimní „depkou“ (a naši dobrou náladu jistě ocení okolí) a pak také není nutné hned utrácet velké peníze. Stačí nakupovat trochu jiným způsobem – tedy používat slevové kódy a kupony, využívat nejrůznější slevy, výprodeje a další akce na internetu.

K TÉMATU  Plesová sezóna je v plném proudu. Nevíte, v čem letos vyrazit? Prozradíme vám současné trendy i společenský diktát!

Nakupujte nejen na podzim z pohodlí domova

 Díky moderním technologiím není nutné složitě obíhat obchody a hledat, kde je co ve slevě, nebo čekat, až bude ve slevě to, co chceme. Existují totiž slevové portály, kde máme všechno pěkně pohromadě na jednom místě. Díky těmto službám šetříme peníze při nakupování jak přes internet, tak i v klasických obchodech. Pohybování na těchto stránkách není nikterak složité. Vyhledávání je možné dle obchodů, aktuálních slev anebo s pomocí vyhledávací lišty. Hlavně, získat slevu je velmi snadné. Po vybrání té správné slevy stačí jen kliknout na odkaz „Využít slevu“ nebo „Použít slevový kód“ a zkopírovaný kód vložit do kolonky v objednávce internetového obchodu. Sleva se potom odečte z hodnoty nákupu. Nabízí se tak sympatické spojení příjemného s užitečným. Hezky se oblékneme a ještě přitom ušetříme.

Pěkné a kvalitní oblečení opravdu nemusí stát majlant, když se naučíme sledovat výprodeje, akce na internetu, také používat slevové kódy či promo kódy a slevové kupóny. No, a jak již víme, krásné šaty či kabátek s neokoukaným veselým vzorem pořízeným na příklad v obchodě Orsay.cz slevové kódy dokáže parádně rozzářit posmutnělý podzim a pozvednout nám náladu. A když už nic jiného, berme toto jako trénink na období, jenž se nezadržitelně blíží. Však se nám to bude hodit. Jak se říká: těžko na cvičišti, lehko na bojišti“. A kdo by neocenil možnost pořídit vánoční dárky za přijatelné ceny a tedy bez rizika vážné finanční újmy?

Tak nakupujme chytře a buďme hvězdami nejen šedého podzimu!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Inspirace nikdy není dost, což platí nejen v případě, kdy sestavujeme nové outfity, ale i tehdy, kdy chceme zazářit s neodolatelným lookem. A protože sociální sítě byly a vždy budou nekonečným zdrojem nápadů, vybrali jsme pro vás ty nejlepší zahraniční beauty blogerky, které prostě nesmíte přehlédnout. Mrkněte na ně!
Sedavé zaměstnání se bezpochyby vždy nějak odrazí na našem zdraví. Nejde jen o stav páteře a celých zad, ale mohou se objevit i zdravotní potíže rukou od jejich nevhodné a dlouho neměnné pozice. Zároveň trpí vaše klouby, můžete mít větší sklony k nadváze. Zkuste se tedy zamyslet nad tím, jestli i když musíte pracovat, nešlo by se vždy třeba po hodině práce na chvilku protáhnout a svému tělu trochu ulevit.
V životě se můžeme setkat s celou spoustou onemocnění. Zatímco nad některými jenom mávneme rukou, jiné nás mohou výrazně poznamenat do konce života. A zatímco některé nám jsou moc dobře známé, nad jinými visí jeden obrovský otazník. Přesně takovou nemocí je i Bechtěrevova nemoc či také Bechtěrevova choroba.
Vždycky, když jsem si četla ty příběhy o tom, jak někdo po letech spokojeného manželství přiznal, že je na stejné pohlaví, nechápala jsem to. Říkala jsem si, jak strašně těžké to musí pro toho druhého být. Nikdy jsem nechtěla, abych něco podobného zažila. Vlastně jsem si nic takového ani nepřipouštěla, prostě jsem si říkala, že mně se nic podobného stát prostě nemůže.

Nepřehlédněte

Kdo by netoužil po tom žít v domácnosti, která se vzhledově podobá královskému paláci! Pokud jste zastánci kombinace romantiky a možná malého kýče, anglický styl bydlení je pro vás to pravé. A i když nežijete na anglickém venkově, můžete takto zařízený příbytek mít. Stačí se držet několika pravidel.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek