Středa , 29. 03. 2023

Soňa

Krásná i v šedi podzimu

Podzim. Chvíli krásně barevný, ale po opadání listí šedý a ponurý. Období dešťů, mlhy, nevlídného počasí a špatné nálady. Ať chceme nebo nechceme, počasí na nás působí více, než si myslíme. Záleží ale na tom, jak se k tomuto faktu postavíme a čím si toto období zpříjemníme. Někdo se rád zabalí do deky a lehne si ke krbu s knížkou, jiní jdou pouštět draka anebo (pravděpodobně spíše ženy) vyrazí na nákupy. Jak jste na tom vy?

Asi se shodneme na tom, že podzim máme většinou spojený s chmurnou náladou, a to právě kvůli nepříznivému počasí a nekonečné tmě. Dny se zkracují, noci prodlužují, za tmy jdeme do práce a za tmy se také vracíme. Bývá více mlh a víc prší. Je pravdou, že i toto roční období má své lepší stránky,  jako když zlátne a červená listí. Je to nádhera, ovšem do momentu, než to krásné listí opadá. Potom už následuje pouze ta šeď.

Nejen v září můžete zářit

Aniž bychom si to uvědomovali, najednou zjistíme, že se podzim začíná odrážet i v nás samotných. Nejenom, co se psychiky a emocí týká. Značný vliv má i na volbu oblečení. Všimli jste si, jak se najednou změní styl a vytratí se barevnost z našeho oblečení? Veselá trička a mikiny nahradí šedé, hnědé nebo černé kabáty, světlé tenisky vyměníme za tmavé boty. Prostě šeď. To ale není nutné. Proč splývat s nevýrazným okolím a být šedou myškou, když můžeme zazářit a zkusit prozářit nudnou jednotvárnost? A pokud ve skříni není nic pestrého, čím by se dala rozrazit módní nuda a fádnost, musíme si to koupit, třeba na AboutYou.cz slevové kódy.

Samozřejmě s přicházejícím  podzimem a blížícím se koncem roku narůstá stres spojený s předvánočními přípravami a především nákupem dárků. Zdá se Vám, že toto není vhodná doba pořizovat si nové oblečení, když Vánoce číhají za rohem a peněženka není právě v nejlepší kondici? Ne tak docela. Jednak, pořízením něčeho pěkného na sebe zabojujeme s podzimní „depkou“ (a naši dobrou náladu jistě ocení okolí) a pak také není nutné hned utrácet velké peníze. Stačí nakupovat trochu jiným způsobem – tedy používat slevové kódy a kupony, využívat nejrůznější slevy, výprodeje a další akce na internetu.

K TÉMATU  Chcete si prodloužit opálení? Udělali jsme pro vás test samoopalovacích krémů

Nakupujte nejen na podzim z pohodlí domova

 Díky moderním technologiím není nutné složitě obíhat obchody a hledat, kde je co ve slevě, nebo čekat, až bude ve slevě to, co chceme. Existují totiž slevové portály, kde máme všechno pěkně pohromadě na jednom místě. Díky těmto službám šetříme peníze při nakupování jak přes internet, tak i v klasických obchodech. Pohybování na těchto stránkách není nikterak složité. Vyhledávání je možné dle obchodů, aktuálních slev anebo s pomocí vyhledávací lišty. Hlavně, získat slevu je velmi snadné. Po vybrání té správné slevy stačí jen kliknout na odkaz “Využít slevu” nebo “Použít slevový kód” a zkopírovaný kód vložit do kolonky v objednávce internetového obchodu. Sleva se potom odečte z hodnoty nákupu. Nabízí se tak sympatické spojení příjemného s užitečným. Hezky se oblékneme a ještě přitom ušetříme.

Pěkné a kvalitní oblečení opravdu nemusí stát majlant, když se naučíme sledovat výprodeje, akce na internetu, také používat slevové kódy či promo kódy a slevové kupóny. No, a jak již víme, krásné šaty či kabátek s neokoukaným veselým vzorem pořízeným na příklad v obchodě Orsay.cz slevové kódy dokáže parádně rozzářit posmutnělý podzim a pozvednout nám náladu. A když už nic jiného, berme toto jako trénink na období, jenž se nezadržitelně blíží. Však se nám to bude hodit. Jak se říká: těžko na cvičišti, lehko na bojišti“. A kdo by neocenil možnost pořídit vánoční dárky za přijatelné ceny a tedy bez rizika vážné finanční újmy?

Tak nakupujme chytře a buďme hvězdami nejen šedého podzimu!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dítě sice někdy přijde zcela nečekaně, jindy je však součástí plánu, který si dva stanoví. V takovém případě je to mnohdy lepší. Příchod dítěte je vítaným, milým překvapením, nikoliv něčím, co zaskočí a co člověka vede k pohrávání si s myšlenkou, jestli potrat není řešením. Abyste se takovému scénáři vyhnuli, udělejte několik věcí ještě předtím, než začnete dítě plánovat a následně se o něj pokoušet.
Výběr antikoncepčních prostředků je poměrně velký. Dlouhý seznam začíná kondomy, pokračuje antikoncepčními pilulkami a končí třeba právě nitroděložními tělísky. V tomto článku se na ně zaměříme. Dozvíte se, jak se tělíska dělí, jak fungují, pro koho jsou vhodná a také kdy je ideální jejich zavedení. Provedeme vás veškerou problematikou nitroděložních tělísek a pokud váháte, pomůžeme vám se rozhodnout, zda do toho jít, či nikoliv.
Fakt, že pěvecká televizní soutěž Superstar je oblíbeným fenoménem nejen v Česku a na Slovensku, dokazuje historie. Vždyť první ročník SuperStar, kterému vévodila Aneta Langerová, se vysílal již v roce 2004. Letošní řada však přinese spoustu nového, díky čemuž i vás vtáhne do každého kola.
Hudba, umění a drogy nebo alkohol, to k sobě už tak nějak patří. I když to samozřejmě není podmínkou. Zejména umělci k nešvarům doby bohužel tíhnou a to z různých důvodů. I dnes bohužel můžeme sledovat osudy mnohých nadaných zpěvaček, které si život zkazily nějakou tou závislostí.
Pokud sledujete televizní pořady, pak jistě znáte reklamní spot, ve kterém se hádá, jestli daný člověk trpí lupy nebo seboreou. V obou případech mluvíme o problémech, které umí člověka potrápit. A v obou případech mluvíme o potíži, která se projevuje svěděním pokožky hlavy. Že vás taky svědění pokožky trápí? Pak je načase zjistit, jestli je vaším problémem právě seborea nebo klasické lupy.
Zařizujete si novou kuchyň a přišlo na výběr osvětlení? Máme pro vás pár tipů, jak ho vybrat, abyste se tam cítili příjemně a taky bezpečně. Přeci jen jde o místo, kde se používají nože a další náčiní, u kterého je třeba dbát opatrnosti.
Když se s námi léto loučí v Česku, neznamená to, že jinde na světě sluneční paprsky i nadále nepřevládají. Například takové Maledivy jsou atraktivní i v zimních chladných měsících, o tom není pochyb ani sporu. Pokud přemýšlíte nad tím, že svůj čas strávíte za hranicemi, prozraďme si, co dovolená na Maledivách nabízí a další informace, které se každému turistovi mohou hodit.
Rozchodem si projde každý z nás, začíná to v dětství s prvními láskami, pokračuje v dospělosti, kdy s námi mohou neskutečně zatřást. Vzpamatování se z rozchodu je poměrně dlouhá cesta, kterou není dobré moc uspěchat. Člověk by si měl projít všemi nepříjemnostmi, aby dospěl k novému začátku. A jak toho docílit?

Nepřehlédněte

Když je hezky, chcete se posadit ven na zahrádku. K obědu o víkendu, s návštěvou nebo na večerní grilování, krytý přístřešek je skvělá věc. Můžete v něm i jen tak lenošit, číst knížku nebo trávit čas s rodinou. Zahradní altány mohou mít mnoho podob, a dají se koupit jako skládačka nebo postavit přímo na míru. Prohlédněte si galerii.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek