Úterý , 17. 05. 2022

Aneta

Krásná i v šedi podzimu

Podzim. Chvíli krásně barevný, ale po opadání listí šedý a ponurý. Období dešťů, mlhy, nevlídného počasí a špatné nálady. Ať chceme nebo nechceme, počasí na nás působí více, než si myslíme. Záleží ale na tom, jak se k tomuto faktu postavíme a čím si toto období zpříjemníme. Někdo se rád zabalí do deky a lehne si ke krbu s knížkou, jiní jdou pouštět draka anebo (pravděpodobně spíše ženy) vyrazí na nákupy. Jak jste na tom vy?

Asi se shodneme na tom, že podzim máme většinou spojený s chmurnou náladou, a to právě kvůli nepříznivému počasí a nekonečné tmě. Dny se zkracují, noci prodlužují, za tmy jdeme do práce a za tmy se také vracíme. Bývá více mlh a víc prší. Je pravdou, že i toto roční období má své lepší stránky,  jako když zlátne a červená listí. Je to nádhera, ovšem do momentu, než to krásné listí opadá. Potom už následuje pouze ta šeď.

Nejen v září můžete zářit

Aniž bychom si to uvědomovali, najednou zjistíme, že se podzim začíná odrážet i v nás samotných. Nejenom, co se psychiky a emocí týká. Značný vliv má i na volbu oblečení. Všimli jste si, jak se najednou změní styl a vytratí se barevnost z našeho oblečení? Veselá trička a mikiny nahradí šedé, hnědé nebo černé kabáty, světlé tenisky vyměníme za tmavé boty. Prostě šeď. To ale není nutné. Proč splývat s nevýrazným okolím a být šedou myškou, když můžeme zazářit a zkusit prozářit nudnou jednotvárnost? A pokud ve skříni není nic pestrého, čím by se dala rozrazit módní nuda a fádnost, musíme si to koupit, třeba na AboutYou.cz slevové kódy.

Samozřejmě s přicházejícím  podzimem a blížícím se koncem roku narůstá stres spojený s předvánočními přípravami a především nákupem dárků. Zdá se Vám, že toto není vhodná doba pořizovat si nové oblečení, když Vánoce číhají za rohem a peněženka není právě v nejlepší kondici? Ne tak docela. Jednak, pořízením něčeho pěkného na sebe zabojujeme s podzimní „depkou“ (a naši dobrou náladu jistě ocení okolí) a pak také není nutné hned utrácet velké peníze. Stačí nakupovat trochu jiným způsobem – tedy používat slevové kódy a kupony, využívat nejrůznější slevy, výprodeje a další akce na internetu.

K TÉMATUVypadat skvěle jde v každém věku i váhové kategorii. Existuje spousta triků a tipů, jak toho dosáhnout. Tady jsou ty zásadní

Nakupujte nejen na podzim z pohodlí domova

 Díky moderním technologiím není nutné složitě obíhat obchody a hledat, kde je co ve slevě, nebo čekat, až bude ve slevě to, co chceme. Existují totiž slevové portály, kde máme všechno pěkně pohromadě na jednom místě. Díky těmto službám šetříme peníze při nakupování jak přes internet, tak i v klasických obchodech. Pohybování na těchto stránkách není nikterak složité. Vyhledávání je možné dle obchodů, aktuálních slev anebo s pomocí vyhledávací lišty. Hlavně, získat slevu je velmi snadné. Po vybrání té správné slevy stačí jen kliknout na odkaz „Využít slevu“ nebo „Použít slevový kód“ a zkopírovaný kód vložit do kolonky v objednávce internetového obchodu. Sleva se potom odečte z hodnoty nákupu. Nabízí se tak sympatické spojení příjemného s užitečným. Hezky se oblékneme a ještě přitom ušetříme.

Pěkné a kvalitní oblečení opravdu nemusí stát majlant, když se naučíme sledovat výprodeje, akce na internetu, také používat slevové kódy či promo kódy a slevové kupóny. No, a jak již víme, krásné šaty či kabátek s neokoukaným veselým vzorem pořízeným na příklad v obchodě Orsay.cz slevové kódy dokáže parádně rozzářit posmutnělý podzim a pozvednout nám náladu. A když už nic jiného, berme toto jako trénink na období, jenž se nezadržitelně blíží. Však se nám to bude hodit. Jak se říká: těžko na cvičišti, lehko na bojišti“. A kdo by neocenil možnost pořídit vánoční dárky za přijatelné ceny a tedy bez rizika vážné finanční újmy?

Tak nakupujme chytře a buďme hvězdami nejen šedého podzimu!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Rozhodli jste se zatočit s přebytečnými kily po porodu a začít běhat s kočárkem? Jistě je to ideální varianta jak dělat něco pro sebe a při tom zabavit i vašeho potomka aniž byste museli složitě shánět hlídání. Mimo standartní výbavy na běh je však důležité vybrat i správný kočárek, který splní všechny vaše kritéria a očekávání.
Kočky jsou tak roztomilá a super zábavná zvířata. A dnes se zaměříme speciálně na černé kočky! Vyvolávají nám úsměv na tváři a léčí naši špatnou náladu. Stačí se podívat, jak si všechny ty chlupaté kočičky hrají, padají, vycházejí se psy a jinými zvířaty, děsí sebe i vás, dělají legrační zvuky nebo se rozzlobí... Tak vtipné a roztomilé!
Máte něco málo našetřeno a své úspory schováváte pod polštářem doufajíc, že vám je inflace “nesežere”? Bohužel inflace dosáhne i na vaše úspory, které sídlí na běžném účtu. Aby došlo naopak k jejich zhodnocení, vyplatí se je investovat. Do čeho? To je už na vás. Ať už se rozhodnete pro akcie, nemovitosti, dluhopisy nebo pro spořící účet, pomůžou vám knihy o investování, které vás navedou na tu správnou cestu.
Plesy, bály, masopustní veselice. Je prostě čas se radovat a tančit. K plesovému veselí a tanci však často patří konzumace alkoholu. A není to někdy jen pár skleniček vína nebo piva. Na takových akcích se nabízí široké spektrum míchaných nápojů či destilátů. A tak se spojí tanec s dobrým pitím – ale ráno ta kocovina! Jak se s ní vypořádat?

Nepřehlédněte

Spokojenost se svými prsy je důležitá pro sebevědomí žen a mnohdy se ani nejedná o jejich samotnou velikost, ale spíše tvar a celkový vzhled. A právě to můžete vhodnými cviky ovlivnit. Prsa je možné pomocí jednoduchých cviků zpevnit, což se promítne nejen do vašeho vzhledu, ale především do spokojenosti s vlastním tělem.
Kvůli práci z domova či výuce online trávíte denně mnoho hodin před monitorem. Často je to mnohem víc času, než kolik to bylo před pandemií. Výsledkem je enormní zátěž pro oči. Ty jsou pak unavené. Dopřejte jim péči a výživu, kterou si zaslouží. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia pro namáhané oči.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek