Čtvrtek , 25. 07. 2024

Jakub

Týdenní horoskop od 1.7. do 7.7. pro všechna znamení

Tento týden se můžeme těšit na významné planetární události. Slunce nadále pobývá ve znamení Raka, což klade důraz na rodinné vztahy a emocionální pohodu. Důležitou změnou je retrográdní pohyb Saturnu, který nás povede k přehodnocení našich cílů a závazků. Přečtěte si, jaké vlivy očekávat pro vaše znamení a co vám hvězdy připravily na tento týden.
Horoskopy
Jaký bude tento týden od 1.7. do 7.ý. z pohledu hvězd?

01. 07. 2024

01. 07. 2024

Tento týden přináší několik klíčových astrologických změn, které ovlivní všechna znamení zvěrokruhu. Kromě retrográdního Saturnu budeme svědky harmonických aspektů mezi Venuší a Saturnem, což podporuje stabilitu v lásce a financích. Měsíc bude během týdne ubývat, což je ideální čas na dokončení projektů a uzavírání starých záležitostí. Jaký je horoskop pro vaše znamení?

Beran

Tento týden se zaměřte na rovnováhu mezi prací a osobním životem. Mars vás nabádá k intenzivnímu pracovnímu nasazení, ale nezapomínejte na rodinné povinnosti. Retrográdní Saturn vás vyzve k přehodnocení dlouhodobých cílů a finančních strategií. Venuše podporuje harmonii ve vztazích, využijte toho pro posílení rodinných vazeb.

Býk

Venuše ve vašem domě financí naznačuje příznivé období pro finanční záležitosti. Můžete očekávat zvýšení příjmů nebo nové investiční příležitosti. Mars vás motivuje k řešení dlouhodobých plánů a Saturn vám pomůže vytrvat v náročných úkolech. Nezapomínejte na relaxaci a odpočinek.

Blíženci

Merkur ve vašem znamení podporuje komunikaci a intelektuální činnost. Tento týden je ideální pro networking a navazování nových kontaktů. Retrográdní Saturn vás může přimět k přehodnocení osobních a profesionálních vztahů. Využijte tento čas k osobnímu růstu a plánování budoucnosti.

Rak

Slunce ve vašem znamení zvyšuje vaši energii a sebevědomí. Tento týden je podle horoskopu ideální pro osobní iniciativy a seberealizaci. Retrográdní Saturn ve vašem domě vztahů přináší potřebu přehodnotit stávající závazky a partnerské vztahy. Využijte tento čas k posílení emocionálních vazeb.

Lev

Retrográdní Saturn ve vašem domě zdraví vás nabádá k pečlivému plánování a stabilizaci životního stylu. Horskop říká, že se máte zaměřit na dlouhodobé cíle a vytvořte si rutiny, které vám pomohou dosáhnout stability. Venuše ve vašem domě lásky podporuje romantické vztahy a kreativní činnost.

Panna

Venuše ve vašem domě rodiny přináší harmonii a posílení rodinných vztahů. Tento týden je vhodný pro řešení rodinných záležitostí a budování pevnějších vztahů. Retrográdní Saturn vás může přimět k přehodnocení pracovních strategií a dlouhodobých plánů.

K TÉMATU  Přesčasy se už nenosí! Víte, co je to Lazy girl job?

Váhy

Merkur a Venuše v Raku přinášejí harmonii do vašeho profesního života. Tento týden je ideální pro řešení pracovních záležitostí a navazování nových obchodních kontaktů. Retrográdní Saturn vás může vyzvat k přehodnocení vašich finančních strategií a dlouhodobých cílů.

Štír

Mars ve vašem znamení zvyšuje vaši energii a motivaci. Tento týden je ideální pro intenzivní pracovní nasazení a realizaci nových projektů. Retrográdní Saturn vás může přimět k přehodnocení vašich vztahů a osobních závazků. Venuše podporuje harmonii ve vašem rodinném životě.

Střelec

Jupiter ve vašem domě vztahů podporuje harmonii a komunikaci. Tento týden je ideální pro řešení vztahových problémů a posilování sociálních vazeb. Retrográdní Saturn ve vašem domě financí vás vyzývá k přehodnocení vašich finančních strategií a dlouhodobých cílů.

Kozoroh

Saturn ve vašem znamení přináší potřebu stabilizace a dlouhodobého plánování. Horoskop nazančuje, že tento týden je ideální pro kariérní růst a dosažení dlouhodobých cílů. Retrográdní Saturn vás může přimět k přehodnocení vašich vztahů a osobních závazků. Venuše podporuje harmonii ve vašem rodinném životě.

Vodnář

Mars ve vašem domě rodiny zvyšuje vaši energii a motivaci k řešení rodinných záležitostí. Tento týden podle horoskopu je ideální pro intenzivní pracovní nasazení a realizaci nových projektů. Retrográdní Saturn vás může přimět k přehodnocení vašich vztahů a osobních závazků. Venuše podporuje harmonii ve vašem rodinném životě.

Ryby

Neptun ve vašem znamení posiluje vaši intuici a duchovní vnímání. Tento týden je ideální pro meditaci a duchovní růst. Merkur v Raku vás povzbuzuje k tomu, abyste naslouchali svým emocím a vyjádřili své pocity. Využijte tento čas k posílení vašich vztahů a osobního růstu.

Obecný horoskop pro tento týden

Tento týden je ideální pro dokončení rozpracovaných projektů a uzavírání starých záležitostí. Retrográdní Saturn nám dává příležitost přehodnotit naše dlouhodobé cíle a závazky. Zaměřte se na stabilizaci svého života a posílení rodinných vztahů. Využijte tento čas k plánování budoucnosti a osobnímu růstu

K TÉMATU  Druhy pracovního poměru? Vyplatí se pracovat na poloviční úvazek?

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Příběhy úspěchu ve světě technologií a internetu

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Blíží se významný den vaší ženy, případně jsou za rohem Vánoce a vy ještě nemáte žádný dárek? Nepanikařte, stále vše můžete zachránit. Zapomeňte ale na kreativitu, raději vsaďte na jistotu.
Kdo by dnes neznal zlatý devadesátkový hit jménem ledvinky. Během devadesátých let se jednalo o velice stylový kousek, který se nejčastěji kombinoval s batikovanými tričky a zvonovými kalhoty, případně se stejnými kalhotami a halenkou se zvonovými rukávy. Když se však ledvinky najednou stáhly z trhu, mnohé ženy to sice oplakaly, ale nakonec se se skutečností smířily - ledvinky už zkrátka nejsou v módě. Jejich žhavé kousky byly odhozeny do koše nebo zapadly hluboko do skříně. Jenže to je škoda. Každý módní trend totiž jednou ožije a ledvinky opravdu nejsou výjimkou.
Modelka Simona Krainová je v poslední době známá zejména pro své očistné kúry a detoxy, ájurvéda ji doslova pohltila. Jak taková harmonizace těla pod taktovkou 5000 let staré indické medicíny probíhá?
Rádi byste si s partnerem, rodinou či přáteli pronajali byt, ale máte s hledáním bytu buď špatné zkušenosti, nebo jde dokonce o vaši vůbec první zkušenost? Máme pro vás několik tipů, jak vhodný byt bezpečně najít.
S postupem digitální éry a vzrůstajícím vlivem sociálních sítí se mění nejen náš každodenní život, ale i způsob, jakým procházíme světem romantických vztahů. Seznamovací aplikace se zdají být klíčem k pohodlnému a snadnému hledání partnera, přesto se s nimi vážou otázky a zážitky, které mohou ovlivnit náš citový i sociální život. Tato nová realita digitálního seznamování ovlivňuje různé aspekty mezilidských vztahů a vyvolává diskuse o pravé podstatě lásky v online prostředí.
Dřevěný plot je klasika. Dnes už ale nejsou zdaleka všechny ploty dřevěné nebo v podobě kovových mříží. Hodně se staví betonové ploty, sypané kamenné ploty, ale také lamelové ploty z hliníku. Jaký zvolíte vy?
Červenec na Netflixu přináší pestrou nabídku novinek, které zaujmou každého diváka. Od thajského dramatického seriálu "Pán domu" přes třetí sérii jihokorejského hororu "Sladký domove" až po historický seriál "Dekameron" inspirovaný slavným literárním dílem. Milovníci animovaných fantasy se mohou těšit na šestou sérii "Dračího prince". Připravte se na bohatou nabídku zábavy, která vám zpříjemní letní večery.
Bílý pomerian se v psím kadeřnictví změní z rozcuchaného psíka v roztomiloučkého medvídka. Zaručujeme vám, že až tohle uvidíte, budete si ho chtít pořídit domů. Tohle štěně má absolutně sladký pohled, který nenechá nikoho chladným. Roztomilost je jeho největší zbraň.
V dnešním světě se dá najít spousta způsobů, jak pracovat sám se sebou, a jedním takovým lifestylovým trendem je i biohacking, který je takovou filosofií budoucnosti a mluví se o něm jako o způsobu, jak využít v průběhu života svůj tělesný potenciál a užít si spoustu let v dobré duševní i fyzické kondici.
Sedl na vás splín? Nebo máte nervy z práce? Rodiny? Přátel? Zkrátka nejste ve své kůži a potřebovali byste nějak nakopnout? Pak nasaďte sluchátka nebo otočte volume doprava na své televizi či hifi věži a zazpívejte si pecky, které vás během pár vteřin přivedou na jiné myšlenky.
Když se řekne slovo “masožravky”, většina lidí si vybaví českou kultovní klasiku Adéla ještě nevečeřela. Bohužel díky tomuto filmovému snímku se většina pěstitelů obává, že je rostlina kousne. To je samozřejmě mylná domněnka, masožravky opravdu nekoušou. Jedná se naopak o krásné unikáty, které milují především děti. Možná si říkáte, že pěstování bude složité, přece jen se nejedná o typickou českou rostlinu. Jenže pěstování je naopak velice snadné.

Výběr článků

Termín mamahotel se používá hlavně pro syny, kteří bydlí u svých matek či rodičů dlouho, samostatně vydělávají, nicméně na vedení domácnosti se příliš nepodílejí. Ale i mladé slečny mohou svým dlouhodobým bydlením s rodiči plnit definice mamahotelu. Kdy je ten správný čas dětem naznačit, že se mají stěhovat a mamahotel končí? A naopak, není příliš brzy, když chtějí odejít ve 20?
Snad každá žena má své problémové partie, na kterých se ukazuje drobná pomerančová kůže nebo větší celulitida. Boj proti celulitidě není snadný, avšak ne nemožný. Proto můžete vyzkoušet tyto účinné tipy, které vás pomerančové kůže snadno zbaví nebo zmírní její další růst. Vyzkoušejte následující triky a mějte svou pokožku pod kontrolou.
Co vás čeká tento pracovní týden? Čemu se raději vyhnout a co můžete očekávat? Některý den je vhodný na péči o vaše zdraví, jiný zase pro vypuštění vašich emocí. Horoskop krásy a duševního zdraví pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.

Nepřehlédněte

Taky už se nemůžete dočkat, až bude léto? Pojďte se s námi podívat pod pokličku a nahlédněte do kuchyně módních trendů pro léto 2020.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek