Sobota , 18. 05. 2024

Aneta

Od zpěvačky Spice Girls k módní návrhářce a matce čtyř dětí: Victoria Beckham slaví 50 let

Victoria Beckham slaví padesátiny a její životní cesta je jako z pohádky. Od úspěšné zpěvačky nejznámější dívčí skupiny světa přes manželství s fotbalovou hvězdou Davidem Beckhamem až po založení globální módní značky. Přečtěte si, jak Victoria a David vychovávají své čtyři děti a proč je jejich rodinný život příkladem harmonie a úspěchu
Victoria Beckham
Victoria Beckham slaví padesátku.

17. 04. 2024

17. 04. 2024


Victoria Beckham: Ikona, která překonala hudební scénu

Victoria je osobností, která se ve svých padesáti letech může pochlubit nejen úspěšnou kariérou módní návrhářky, ale i rolí matky čtyř dětí a partnerky ve šťastném manželství s Davidem Beckhamem. Její cesta začala na pódiích jako členka fenomenální dívčí skupiny Spice Girls, ale Victoria se nikdy neomezila pouze na zpěv a tanec.

Spice Girls – Wannabe

Z jeviště na módní přehlídky

Victoria nebyla jen součástí popové senzace devadesátých let, ale již tehdy ukazovala svůj zájem o umění a módu. Po studiích na prestižní škole múzických umění se sice její kariérní směřování zdálo vést k divadelním prknům, osud však měl jiné plány. Její přechod od hudby k módě byl hladký a přirozený, což dokazuje, že opravdový talent a vášeň si najdou cestu, ať je situace jakákoli.

Vztahy jako ze škatulky

Victoria a David Beckhamovi jsou známí nejen svými kariérami, ale i jako vzorový pár. Jejich svatba v roce 1999 byla mediální událostí a ukázkou toho, jak mohou vypadat svatební oslavy celebrit. Přestože vztah procházel různými fázemi, oba dokázali udržet svoji rodinu a vzájemné pouto pevné. Victoria veřejně mluví o významu rodiny a o tom, jak důležité je mít pevné zázemí.

Cesta za úspěchem

Victoria Beckham dokázala, že je možné měnit kariérní cesty a přesto zůstat na vrcholu. Její jméno je dnes spojeno nejen s hudbou, ale i s módním průmyslem. Její design a beauty produkty jsou žádané po celém světě, a to díky její schopnosti vnímat a předvídat módní trendy. Navíc její ocenění jako důstojník Řádu britského impéria je potvrzením jejího vlivu a přínosu pro módní průmysl.

Rodinné hodnoty na prvním místě

Beckham
Beckhamovi na premiere dokumentu Beckham

Ačkoliv je Victoria veřejně známá osobnost, nikdy nezapomíná na důležitost rodiny. Její otevřenost o výzvách spojených s mateřstvím a rodinným životem v kontextu její kariéry přináší inspiraci mnoha ženám, které se snaží najít rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. Beckhamovi, i přes své hvězdné statusy, zůstávají přístupní a pravdiví, což může být vzorem pro mnohé.

K TÉMATU  Konečně odhalena: Může první snímek princezny Kate po tajemné operaci utišit bouři spekulací?

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Kde je konec holkám ze Spice Girls: Vrátí se ještě někdy na podium?

Petr Spálený slaví životní jubileum

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Otevíráte schránku a mezi letáky vidíte obálku s pruhem. Nervozita je na světe. Co to přišlo? Je to pokuta nebo snad exekuce? Nebo nějaké špatné parkování? Ne všechny obálky s pruhem jsou důvodem k nepokoji.
Nadváhou nechce trpět žádná z nás, a proto mnohé ženy usilovně cvičí a snaží se ji udržet na uzdě. Jak je to ale možné, že po čtyřicítce je ten boj s váhou najednou mnohem těžší? Jak to, že ženy, které byly celý život velice hubené, aniž by o to jakkoliv usilovaly, po čtyřicítce začnou najednou nabírat kila? Co se s tělem děje a je možné něco udělat pro to, abyste žili i nadále zdravě, šťastně a netrápili se složitými dietami?
Slyšeli jste již někdy pojem hypermobilita? Hypermobilitou mnohem častěji trpí ženy než muži a jde o nadměrnou pohyblivost, která se týká zejména kloubů. Při pohybu pak dochází k uvolnění kloubů nad hranici normální fyziologické meze. Jak vlastně vzniká a jak se s ní dá žít v běžném životě? Existuje nějaká léčba?
Podkrovní byty zdaleka nemusí být jen stísněné prostory. Půdní vestavba může dát za vznik příjemnému prostoru k životu. Pokud přemýšlíte o domově v podkroví, dáme vám pár nápadů, jak si ho zařídit útulně a krásně.
Tipů a triků, jak správně cvičit, najdete všude dost. K dosažení výsledků je ale potřeba nechybovat v tom, co děláte pak. Kdy se najíst, kolik a čeho? Máte i další otázky? My známe odpovědi!
Ano, i když se to může zdát neuvěřitelné, také na cukru vznikají závislosti. Po konzumaci cukru se v našem mozku spustí centrum odměn stejně, jako když si závislý člověk dá heroin. A člověk se logicky chce odměňovat. Proto je velmi důležité omezit příjem cukru a sledovat své tělo.
Měla jsem vždycky jasnou představu o tom, co budu dělat a jakým směrem se můj život bude ubírat. Jsem cílevědomá, to mám asi po své matce. Vždy jsem věděla, že chci studovat a potom se věnovat tomu, co mě baví a zajímá. Nepřipustila jsem si, že bych mohla dělat obyčejnou práci. Tak nějak jsem si myslela, že manuální práce ani není pro mě.
I přes to, že nás občas potrápí nepříjemné deště, léto je stále v plném proudu a sním jsou stále ještě otevřené dveře pro výlet na kole. Je však potřeba mít na mysli, že pokud berete cyklistiku alespoň trochu vážně, existuje řada doplňků, které vám zážitek z jízdy značně vylepší! Pojďme se společně podívat, čím vším můžete podpořit svůj dokonalý cyklo výlet ať už sám, s přáteli, či rodinou. 
Každé roční období má svůj specifický nádech a ani podzim není výjimkou. Sice budete trávit více večerů doma kvůli deštivému a studenému počasí, ale o to větší máte motivaci si svůj příbytek zútulnit podzimními dekoracemi. Jdeme na to!
Zná to nejspíš každá z vás. Někdy během svého života jste si určitě ve vztahu prošla fází žárlivosti. Pokud byla oprávněná, a váš partner vám byl opravdu nevěrný, chápeme, že jste ostražitá. Pokud ale byla nemístná, a vy se nacházíte ve zdravém a spokojeném vztahu založeném na důvěře, není se čeho obávat. Jestliže jste si totiž partnerovou oddaností jistá a víte, že má oči jen pro vás, žárlivost vás akorát zbytečně vyčerpává. Proto pro vás máme několik tipů, jak se žárlivostí zatočit.
LED neon je moderní alternativou k tradičním neonovým trubicím. Jedná se o flexibilní světelné pásky, které jsou navrženy tak, aby napodobovaly vzhled a efekt neonu. Ovšem oproti těm tradičním, jak je známe, nabízejí mnoho výhod. A to jak z ekonomického, tak i ekologického hlediska.
V 90. letech bylo všechno mnohem jednodušší - zejména pokud jde o vztahy s celebritami. Ve skutečnosti existovaly četné páry celebrit z 90. let, které jsme všichni uctívali, i když jsme si nebyli jisti, jak dobře spolu vycházeli poté, co chaos na červeném koberci utichl a davy šly domů. Většina z těchto párů z 90. let se od té doby rozpadla. Ale pár šťastlivců je stále spolu a stále si užívá svůj románek.

Výběr článků

Fascinují vás příběhy lidí s všemožnými podivnými chorobami či tělesnými deformacemi? Připadáte si kvůli tomu jako lidské hyeny? Nezoufejte si, podle amerických psychologů to je naprosto normální.
Mel B, Melanie C, Emma Bunton, Geri Halliwell a Victoria Beckham. Psal se rok 1996 a hitparádové příčky ovládl hit Wannabe dívčí britské kapely Spice Girls. Kde je holkám dneska konec?
Vstupte do světa femtech, inovativního průmyslu, který kombinuje technologie a ženské zdraví. Zjistěte, jak tyto technologie překonávají tabu a otevírají nové možnosti pro ženy všude.

Nepřehlédněte

Děti potřebují mámu i tátu, o tom není pochyb. Ale jak dlouho? Do šesti až osmi let. Snažíme se je vychovávat podle našich představ, zajetých pravidel a mustrů, které nám předávali naši rodiče, aniž bychom si uvědomovali, že tím dětem akorát děláme ze života guláš a prodlužujeme dobu, kdy si na věci stejně přijdou sami. Není lehké přestat být takovým rodičem. Ale jde to. Nevěříte? My vám to dokážeme.
Když se dva partneři rozhodnou nastoupit společnou cestu, je to vždy dojemný okamžik. Tohle svatební video ale patří určitě mezi ty nejdojemnější!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek