Čtvrtek , 07. 12. 2023

Ambrož

Oblečení které nesmí chybět v jarním sportovním šatníku sportovc

Paní zima již ztrácí sílu a bude muset před své žezlo jaru, které nám již nyní vykouzlilo příjemné teploty, které lákají mnoho lidí trávit mnohem více času venku. A při sportování v jarní přírodě jsou pro každého běžce, turistu či cyklistu nepostradatelné kvalitní oděvy z funkčních materiálů.

V jarním období je při sportování venku dobré volit lehké sportovní bundy, jejichž aktuální nabídka je opravdu široká – určitě si vyberete. Jarní bundy jsou vhodným oblečením zejména během březnových dnů, kdy jsou sluneční paprsky ještě poměrně slabé a počasí nás může překvapit svými rozvernými vrtochy. Skvělým tipem jsou luxusní nepromokavé Northfinder bundy s kapucí, které jednoduše zajistí, aby sportovce v exteriéru nepřekvapil vítr ani déšť a mohl si tak krásně užívat ten správný komfort. A dalším tipem, který v tomto ročním období poskytne dobrou službu každému běžci, turistovi či cyklistovi, jsou vesty. Sportovní vesty kratších i delších střihů lze výborně vrstvit a jsou vhodné do chladného i teplejšího počasí. Výhodou vest je skutečnost, že patří mezi nejuniverzálnější sportovní oblečení, které lze libovolně kombinovat téměř s čímkoli.

Sportovní mikiny a tepláky

Mikiny patří mezi velice populární sportovní oděvy, které jsou již dlouho dobu trendy, těší se oblibě u všech věkových kategorií. Mikiny volných i přiléhavých střihů, s dlouhým i s krátkým rukávem, se zipem nebo bez zipu, kralují ve sportovních šatnících již několik sezón. Pestrobarevné a vzorované kousky oživí také jednoduchý sportovní outfit a modely v neutrálních barvách dobře vyzní v mini i v maxi délce, stačí si jen vybrat – paleta je obrovská. Mikiny jsou dobře využitelné nejen při sportování, ale také doma a při různých volno -časových aktivitách stejně jako legendární tepláky. Sportovní pánské i dámské tepláky se dokážou přizpůsobit každému věku, pohlaví a téměř každé aktivitě. Letošní jarní sezóně vévodí volné střihy, které neobepínají moc postavu. V trendu jsou dámské i pánské tepláky střižené do áčka, opatřené praktickým elastickým pasem a šňůrkou. Výhodou jsou samozřejmě tepláky s praktickými kapsami.

Sportovní obuv do jarního počasí

Pohodlnou, kvalitní sportovní obuv ocení jistě každý sportovec. Nejen pokročilí sportovci, kteří sportují pravidelně a dlouhodobě, ale také začátečníci, kteří se s během, s turistikou či s cyklistikou zatím jen seznamují. I tuto sezónu je v kurzu sportovní obuv z kvalitních materiálů, která je hlavně nepromokavá a vzdušná. Ideální obuv má pevnou konstrukci a tlustou, měkkou podrážku. Aby obuv při sportování nezpůsobovala otlaky či odřeniny, důležité je vybrat vyhovující tvar a správnou velikost – délku i šířku. A je dobré vědět, že sportovní pěnové nebo gelové vložky dokáží zmírnit sílu dopadu chodidla na rovném i nerovném terénu. Zmírňují otřesy, při chůzi i při běhu navodí pocit lehkosti a šetří tak vaše zdraví a o to nám přeci jde.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Letní období se obecně nese v duchu odlehčené stravy, zároveň ale takové, která dodá energii na všechna letní dobrodružství. Příroda nabízí mnoho svých plodů, dozrávají jahody, třešně, broskve, meruňky, melouny, okurky atd. Samo léto vám tak napovídá, co dobrého by se mohlo objevit na vašem talíři, pojďme se na to, ale podívat blíže.
Pokud si neprojdete speciálními genetickými testy, pravděpodobně ji nikdy neodhalíte. Přitom patří mezi nejnebezpečnější choroby na světě. Způsobuje trombózu a v těch nejkrajnějších případech také plicní embolii.
Dnes jsem snědla svůj objednaný Caesar salát, i když vím, že měl chyby. Ale dávám si ho často. Tak jsem špatný druh použitého salátu a kus opečené slaniny neřešila. Vím, co jsem si objednala. Ovšem určitě se vám stává, že si dáte něco, co vůbec neodpovídá kvalitě, kterou jste očekávala. Co může být v restauraci předmětem reklamace?
Knížky pro děti jsou nejen zábavným zdrojem pro trávení volného času, ale také přínosným nástrojem pro rozvoj dětského myšlení a fantazie. Proto jsme pro vás připravili seznam nejlepších knih, které nejenže děti baví, ale také jim pomáhají rozvíjet se.
Jakmile se začnete s přáteli bavit o tom, jestli doma chovat nějaké zvíře, můžete se dozvědět mnohé. Někteří nesnesou byť jen představu chlupů na koberci, kočky v posteli nebo pravidelného ranního venčení. Někdo si zase naopak neumí představit život bez zvířecího člena rodiny. Pokud byste ale chtěli argumentovat vlivem na vlastní zdraví, závěry výzkumů jsou jednoznačné – domácí mazlíček vašemu zdraví jedině prospěje!
Problémů, které člověka dokážou potrápit, je celá spousta. Mezi ně patří také zánět močových cest, který je velmi bolestivou zdravotní potíží. Ať už postihne ženu nebo muže, umí vyvolat nepříjemné pocity a dokáže člověka potrápit. Proto si pojďme prozradit, jak ho vyléčit.
Obvykle to bývají muži, kteří se snaží ženu zaujmout tak trochu mimo rámec nepsaných pravidel nebo dokonce mimo zákon. Stále častěji se ale objevují i ženy, kterým o klasické seznamování a hledání lásky vůbec nejde.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek