Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Potraviny, které vás mohou nakopnout do milostného života. Do těchto byste to asi neřekly!

Milování s partnerem už tak trochu není, co bývalo? Vezměte otěže do svých rukou a navraťte do vztahu ztracenou vášeň. Jak? Přece s pomocí špenátu, jablek a ovesných vloček! To jsou ty správné prostředky, které mohou oživit vaše libido.
Co platí na nízké libido? Ovesné vločky, špenát nebo jablko!
zdroj: 123RF.com

14. 05. 2018

14. 05. 2018

Statistiky hovoří jasně – nízké libido patří mezi největší a nejčastější problémy ve vztazích. Žádný div, že stále více párů svěřuje svůj milostný život „do rukou“ nejrůznějších afrodiziak, která povzbuzují sexuální vzrušení. Také jste slyšely, že v tomhle směru se dá spolehnout jen na ústřice, hořkou čokoládu, ženšen nebo chilli papričky? Chyba lávky! Jsou i jiné stimulanty vášně, které stojaté intimní vody pěkně protáhnou. Do těchto potravin by to řekl asi málokdo, přesto slibují hodně vášnivý večer…

Ovesné vločky nejsou jen zdravou snídaní

Vločky jsou skvělým startem dne, neboť poskytují vitaminy, minerály i několikahodinovou stabilní energii – to ví asi každý. Nedávno však vyšlo najevo, že tento vychvalovaný obilný výrobek nesvede divy jenom po probuzení, i jako podvečerní občerstvení vůbec není od věci. Závěry jisté americké studie naznačují přímou souvislost mezi konzumací ovesných vloček a zvýšením hladiny testosteronu u mužů. Ženám prý zase obsažené látky řádně prokrví intimní partie, což určitě nezůstane bez odezvy. Alespoň tak praví vědci!

Špenát, zelená pro smyslné hrátky

„V podstatě to, co je dobré pro vaše srdce, je dobré i pro lepší sex,“ netají se svým názorem lékař Steven Lamm, působící na Newyorské univerzitě. Odborník tak vlastně souhlasí s japonskými experty, kteří poukazují na to, že špenát jakožto zásobárna hořčíku přispívá ke snížení vysokého krevního tlaku. Jenže to zdaleka není jediná výhoda tohoto druhu listové zeleniny. Jmenovaný zdravotník totiž  připouští, že špenát zlepšuje průtok krve v genitáliích, takže může být považován za účinné přírodní afrodisiakum.

Jablko, povinná výbava do ložnice

Jistou naději na vzkříšení upadající vášně přinášejí i italští lékaři, působící v nemocnici Presidio Ospedaliero Santa Chiara, jež má sídlo ve městě Trento. Ti na základě svého vlastního výzkumu tvrdí, že šťavnatá jablka dokáží zvýšit sexuální libido až do nebeských výšin.

K TÉMATUSpolečná masturbace. Jak se přestat stydět a spolu s partnerem si ji vzájemně užít

„Z našich poznatků jednoznačně vyplynulo, že lidé, kteří pravidelně jedí jablka, mají mnohem kvalitnější sexuální život. Ačkoli toho ovoce příznivě působí na obě pohlaví, více z něj těží ženy. Jablka těsně pod slupkou obsahují fytoestrogen, což je sloučenina podobná dámskému pohlavnímu hormonu,“ vyjádřil se sám autor lechtivého průzkumu Tommaso Cai, a to v rámci rozhovoru pro časopis Journal of Obstetrics & Gynecology. No vida, dáte si tedy s tím svým vločky, špenát nebo jablko?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Překvapivé důvody, proč nemáte chuť na sex

Jak (ne)být sexy. Zkoušeli jsme zaručené rady z časopisů!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jste věčná začátečnice? Vždycky se pustíte do běhání a po pár týdnech to vzdáte? Nebo jste ještě nikdy neběhala, ale ráda byste začala? Možná právě vám se bude hodit následujících deset tipů, díky kterým si běh skutečně zamilujete.
S příchodem sluníčka a teplého počasí se venku neprobouzí pouze stromy a květiny, ale také komáři, klíšťata, vosy a podobná obtěžující havěť. Dnešní článek vám přinese několik receptů na zcela přírodní repelenty, které ochrání nejen vás, vaše děti, ale i čtyřnohé mazlíčky. Zároveň se také dozvíte, co dělat v rámci první pomoci, pokud se s některou z obtěžujících potvůrek léta dostanete do křížku.
A když už ne život, tak tvář rozhodně ano. Obočí je stejně důležité jako naše rty, nos nebo oči. Proto bychom mu také měly věnovat náležitou pozornost. Ale co laminace obočí vlastně je?
Věci mají své místo. I když to na první pohled nevypadá, už dvouleté děti vědí, kam která věc patří. Právě v tomto věku se začne projevovat smysl pro pořádek. Je tak nutné jim dát pravidla her i úklidu. Dítě začne vnímat vnější a vnitřní řád.
Pokud mají muž a žena mezi sebou nevyřčené problémy, které se navenek projevují pnutím, hádkami a napjatou atmosférou, je dobré se s někým poradit. Jako první vždy mezi partnery vyvstává otázka: A funguje to vůbec? Pokud s partnerem stále bojujete a nevíte, jak z té zacyklené smyčky ven, zde je vše, co potřebujete vědět o manželském poradenství.
Tato žena se jmenuje Lauren Bruzzone, a pochází z New Yorku. Její tréninkový partner ji zachytil při cvičení. Nebylo by na tom nic divného, kromě toho, že je jí 72 let! Její trénink je skutečně ukázkový, a dokazuje, co všechno je možné i v pokročilém věku! Jak sama říká, zkoušejte věci, a dávejte jim šanci! Nevzdávejte se, a nenechte se ovlivnit lidmi, kteří říkají, že to nejde.
Svou domácnost můžete zpestřit různými věcmi. Zatímco někdo sází na bytový textil, jiný si raději pořizuje pokojové rostliny, které dokážou vdechnout interiéru život. Pakliže patříte také mezi pěstitele, kteří touží po jedinečném prvku ve svém domově, naučte se pěstovat amarylis. Působivou pokojovou rostlinu, která je stokrát hezčí než barevný povlak na polštář.  
O zdravém stravování slýcháme ze všech stran. Jak je to důležité pro naše zdraví i tělo jako takové. Jenže už nikde se nemluví o tom, jaké konkrétní potraviny zařadit do jídelníčku, respektive jaké konkrétní potraviny nám skutečně prospívají a nejsou na škodu. Proto vám přinášíme tip - je jím quinoa, což je obilovina, ze které se připravuje kupříkladu mouka, polévka nebo také pivo.
Začít žít zdravěji - cíl, který si stanovila celá spousta z nás po zjištění, že jsme během doby covidové v průměru přibrali sedm kilogramů. Do svého jídelníčku proto přidáváme vícero zeleniny, hodně ovoce, naopak omezujeme sladkosti a snažíme se vyhnout se smaženému. Když už olej, tak pouze ten olivový, který je mnohými nutričními specialisty schválený. Mimochodem, věděli jste, že by se měl pít na lačný žaludek?
Mnohokrát skloňované téma, které patří dlouhodobě na seznam globalizačních problémů v celém Západním světě. Věděly jste, že podle statistik z roku 2018 průměrný Čech ročně spotřebuje zhruba 785 kilogramů potravin a zhruba 200 kilogramů vyhodí? Statistiky Evropské unie mluví jasně. Každoročně se vyhodí zhruba 88 milionů tun jídla. Každá česká domácnost má tak ve své režii svoji vlastní spotřebu a záleží jen na nás, jak se k ní postavíme.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek