Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Potraviny, které vás mohou nakopnout do milostného života. Do těchto byste to asi neřekly!

Milování s partnerem už tak trochu není, co bývalo? Vezměte otěže do svých rukou a navraťte do vztahu ztracenou vášeň. Jak? Přece s pomocí špenátu, jablek a ovesných vloček! To jsou ty správné prostředky, které mohou oživit vaše libido.
Co platí na nízké libido? Ovesné vločky, špenát nebo jablko!
zdroj: 123RF.com

14. 05. 2018

14. 05. 2018

Statistiky hovoří jasně – nízké libido patří mezi největší a nejčastější problémy ve vztazích. Žádný div, že stále více párů svěřuje svůj milostný život „do rukou“ nejrůznějších afrodiziak, která povzbuzují sexuální vzrušení. Také jste slyšely, že v tomhle směru se dá spolehnout jen na ústřice, hořkou čokoládu, ženšen nebo chilli papričky? Chyba lávky! Jsou i jiné stimulanty vášně, které stojaté intimní vody pěkně protáhnou. Do těchto potravin by to řekl asi málokdo, přesto slibují hodně vášnivý večer…

Ovesné vločky nejsou jen zdravou snídaní

Vločky jsou skvělým startem dne, neboť poskytují vitaminy, minerály i několikahodinovou stabilní energii – to ví asi každý. Nedávno však vyšlo najevo, že tento vychvalovaný obilný výrobek nesvede divy jenom po probuzení, i jako podvečerní občerstvení vůbec není od věci. Závěry jisté americké studie naznačují přímou souvislost mezi konzumací ovesných vloček a zvýšením hladiny testosteronu u mužů. Ženám prý zase obsažené látky řádně prokrví intimní partie, což určitě nezůstane bez odezvy. Alespoň tak praví vědci!

Špenát, zelená pro smyslné hrátky

„V podstatě to, co je dobré pro vaše srdce, je dobré i pro lepší sex,“ netají se svým názorem lékař Steven Lamm, působící na Newyorské univerzitě. Odborník tak vlastně souhlasí s japonskými experty, kteří poukazují na to, že špenát jakožto zásobárna hořčíku přispívá ke snížení vysokého krevního tlaku. Jenže to zdaleka není jediná výhoda tohoto druhu listové zeleniny. Jmenovaný zdravotník totiž  připouští, že špenát zlepšuje průtok krve v genitáliích, takže může být považován za účinné přírodní afrodisiakum.

Jablko, povinná výbava do ložnice

Jistou naději na vzkříšení upadající vášně přinášejí i italští lékaři, působící v nemocnici Presidio Ospedaliero Santa Chiara, jež má sídlo ve městě Trento. Ti na základě svého vlastního výzkumu tvrdí, že šťavnatá jablka dokáží zvýšit sexuální libido až do nebeských výšin.

K TÉMATU  Náš redaktor radí: tyhle věty chlapovi raději neříkejte. Přinesou více škody než užitku

„Z našich poznatků jednoznačně vyplynulo, že lidé, kteří pravidelně jedí jablka, mají mnohem kvalitnější sexuální život. Ačkoli toho ovoce příznivě působí na obě pohlaví, více z něj těží ženy. Jablka těsně pod slupkou obsahují fytoestrogen, což je sloučenina podobná dámskému pohlavnímu hormonu,“ vyjádřil se sám autor lechtivého průzkumu Tommaso Cai, a to v rámci rozhovoru pro časopis Journal of Obstetrics & Gynecology. No vida, dáte si tedy s tím svým vločky, špenát nebo jablko?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Překvapivé důvody, proč nemáte chuť na sex

Jak (ne)být sexy. Zkoušeli jsme zaručené rady z časopisů!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Snad každá žena neustále hledá procedury, které vyzdvihnou přirozený půvab pleti, zlepší její vlastnosti a podpoří úchvatný vzhled. Zatímco dříve zažívaly doslova boom kosmetická studia, řada žen péči o svůj vzhled přesunula do pohodlí domova. Dnes už si proto můžeme dopřát řadu kosmetických ošetření, aniž bychom čekali na objednací termín do studia. Příkladem je také oblíbená metoda dermaplaning, kterou hravě zvládnete i doma. Jen si o tom předtím pár věcí prostudujte.
Podzim je tady. Cítíme to nejen ve vzduchu, ale také to vidíme - listy stromů se začínají zbarvovat a okenní parapety opouští letní rostliny, které je třeba zazimovat. Jelikož jsou nyní okenní parapety prázdné, je načase je něčím oživit. Pojďme si zmínit několik rostlin, které vydrží i chladné podzimní dny.  
Léto doslova svádí k procházce do lesa, která má na naše tělo pozitivní vliv. Nejen, že jsme na čerstvém vzduchu, ale také jsme prakticky bez signálu čili si odpočineme od tíhy sociálních sítí a dalších hrozeb internetového světa. Navíc si můžeme nasbírat i naši večeři – stačí se poohlédnout po houbách. Které z nich mají pozitivní vliv na zdraví?
Jeden z nejvzrušivějších momentů každého roku nastal, vyrážíte na dovolenou. S tím je ale spojená řada povinností a výzev, mezi něž patří balení. Pro někoho je tato aktivita zcela zábavná, a navíc ještě umocněná o těšení se. Pro druhé balení představuje zase stres, který chtějí mít co nejdříve za sebou.
Vietnam je turisty hojně navštěvovaný, a to zcela zaslouženě. Je to nádherná země s přátelskými lidmi, krásnou přírodou, zajímavou faunou a flórou, architekturou, historií i jídlem. Po Vietnamu můžete klidně cestovat týdny, nebo dokonce měsíce, a stále vám zůstanou neprozkoumaná místa. Co navštívit ze všeho nejdříve?
Na naši psychiku je toho prostě někdy moc: Práce, starost o rodinu, výchova dětí, péče o domácnost, do toho musíme mnohdy řešit osobní krize a krize ve vztahu. Není tedy divu, že občas už nemůžeme dál, cítíme se unavení a nejdou nám věci tak, jak bychom si představovali. Můžeme si občas myslet, že jsme jen líní, znechucení, a za to se i občas stydíme.
Většina dívek nebo dam, které chtějí mít krásné gelové nety obvykle automaticky zamíří k odborníkovi. Jenže salony krásy jsou mnohde zavřeny, a tak si každá z nás hledá cestu, jak se starat o svůj zevnějšek co nejlépe. Gelové nehty však mohou být problém. Ne každý si je totiž ohledně gelových nehtů jistý v kramflecích. Jak si je doma udělat? Jak nanášet gelový lak doma vám poradíme krok za krokem.

Nepřehlédněte

Crop top mikiny se těší nejen v této sezóně nesmírné popularitě. I když jsou samy o sobě extrémně módní, potřebujeme vědět, jak je kombinovat, abychom dosáhli požadovaného efektu. Proč je musíte mít?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek