Čtvrtek , 01. 06. 2023

Laura

Potraviny, které vás mohou nakopnout do milostného života. Do těchto byste to asi neřekly!

Milování s partnerem už tak trochu není, co bývalo? Vezměte otěže do svých rukou a navraťte do vztahu ztracenou vášeň. Jak? Přece s pomocí špenátu, jablek a ovesných vloček! To jsou ty správné prostředky, které mohou oživit vaše libido.
Co platí na nízké libido? Ovesné vločky, špenát nebo jablko!
zdroj: 123RF.com

14. 05. 2018

14. 05. 2018

Statistiky hovoří jasně – nízké libido patří mezi největší a nejčastější problémy ve vztazích. Žádný div, že stále více párů svěřuje svůj milostný život „do rukou“ nejrůznějších afrodiziak, která povzbuzují sexuální vzrušení. Také jste slyšely, že v tomhle směru se dá spolehnout jen na ústřice, hořkou čokoládu, ženšen nebo chilli papričky? Chyba lávky! Jsou i jiné stimulanty vášně, které stojaté intimní vody pěkně protáhnou. Do těchto potravin by to řekl asi málokdo, přesto slibují hodně vášnivý večer…

Ovesné vločky nejsou jen zdravou snídaní

Vločky jsou skvělým startem dne, neboť poskytují vitaminy, minerály i několikahodinovou stabilní energii – to ví asi každý. Nedávno však vyšlo najevo, že tento vychvalovaný obilný výrobek nesvede divy jenom po probuzení, i jako podvečerní občerstvení vůbec není od věci. Závěry jisté americké studie naznačují přímou souvislost mezi konzumací ovesných vloček a zvýšením hladiny testosteronu u mužů. Ženám prý zase obsažené látky řádně prokrví intimní partie, což určitě nezůstane bez odezvy. Alespoň tak praví vědci!

Špenát, zelená pro smyslné hrátky

„V podstatě to, co je dobré pro vaše srdce, je dobré i pro lepší sex,“ netají se svým názorem lékař Steven Lamm, působící na Newyorské univerzitě. Odborník tak vlastně souhlasí s japonskými experty, kteří poukazují na to, že špenát jakožto zásobárna hořčíku přispívá ke snížení vysokého krevního tlaku. Jenže to zdaleka není jediná výhoda tohoto druhu listové zeleniny. Jmenovaný zdravotník totiž  připouští, že špenát zlepšuje průtok krve v genitáliích, takže může být považován za účinné přírodní afrodisiakum.

Jablko, povinná výbava do ložnice

Jistou naději na vzkříšení upadající vášně přinášejí i italští lékaři, působící v nemocnici Presidio Ospedaliero Santa Chiara, jež má sídlo ve městě Trento. Ti na základě svého vlastního výzkumu tvrdí, že šťavnatá jablka dokáží zvýšit sexuální libido až do nebeských výšin.

K TÉMATU  Zelená pizza se sýrem a špenátem, která se perfektně slučuje i s dietou

„Z našich poznatků jednoznačně vyplynulo, že lidé, kteří pravidelně jedí jablka, mají mnohem kvalitnější sexuální život. Ačkoli toho ovoce příznivě působí na obě pohlaví, více z něj těží ženy. Jablka těsně pod slupkou obsahují fytoestrogen, což je sloučenina podobná dámskému pohlavnímu hormonu,“ vyjádřil se sám autor lechtivého průzkumu Tommaso Cai, a to v rámci rozhovoru pro časopis Journal of Obstetrics & Gynecology. No vida, dáte si tedy s tím svým vločky, špenát nebo jablko?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Překvapivé důvody, proč nemáte chuť na sex

Jak (ne)být sexy. Zkoušeli jsme zaručené rady z časopisů!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když je zmínka o mandlovém mléce, možná vás na prvním místě napadne jeho přínos v kuchyni. Je velmi populární u lidí alergických na laktózu, vegetariánů či vitariánů. Mandlové mléko však může mít i zcela odlišné využití. Může vám totiž pomoct ke zdravým vlasům a pleti.
Manželství se už dávno nebere jenom za “cár papíru”. I když je pravdou, že tento názor mezi námi nějakou dobu převládal, dnes se zájem o svatby zase zvedá. Lidé chtějí ztvrdit svou lásku před přáteli a rodinou, navíc se chtějí nějakou dobu pyšnit krásnými fotografiemi na sociálních sítích. Zatímco někteří se uchylují do starých chaloupek a stodol, jiní se rozhodli vzít se na útesu u moře. Pakliže se však chcete brát za hranicemi, je nutné vyřídit několik věcí. 
Léto doslova svádí k procházce do lesa, která má na naše tělo pozitivní vliv. Nejen, že jsme na čerstvém vzduchu, ale také jsme prakticky bez signálu čili si odpočineme od tíhy sociálních sítí a dalších hrozeb internetového světa. Navíc si můžeme nasbírat i naši večeři – stačí se poohlédnout po houbách. Které z nich mají pozitivní vliv na zdraví?
Pokud jste nadšený cestovatel, a soustavně pracující člověk, pak asi jako každý bojujete s omezenými dny na dovolenou. Jak ale najít kompromis - tedy cestovat, a přitom si neplácat v práci volno? Řešením mohou být víkendové pobyty a my jsme si pro tentokrát vybrali jedno lákavé místo – evropské lákadlo v podobě Londýna. Co navštívit v Londýně, když nemáte moc času?
Pokud máte doma dítko, které využívá jen málo slov, neskládá pořádně celé věty dohromady nebo se mnohdy v řeči sekne, protože prostě nenachází vhodná slova, zřejmě přemýšlíte, co s tím. Samozřejmě je na místě poradit se s lékařem, ale pokud není situace úplně vážná, snadno na tom můžete společně zapracovat. A o co víc – bude vás to bavit! Jak se dá vývoj řeči dětí podpořit?
V posledním roce je u nás velmi populární, proto jste o něm nejspíš už slyšela. Ale co skutečně CBD umí, to možná ještě nevíte. Až ale konopný olej poznáte, věřte, že ho budete chtít také vyzkoušet.

Nepřehlédněte

Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která se po třicátém roce života začne z těla vytrácet. V tomto okamžiku nastupujeme my - naším úkolem je kolagen opětovaně do těla dodat, protože jinak to první, co půjde vidět při setkání s námi, budou vrásky a ochablá pleť.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek