Středa , 29. 05. 2024

Maxim

I zadané ženy mají někdy důvod vyhýbat se sexu. Tohle jsou ty nejčastější

Slyšet za dveřmi ložnice „dneska ne, miláčku“ je pro mnohé muže doslova noční můra. Není tajemstvím, že jsou muži náruživější a mohli by „to“ mít klidně každý den. I několikrát. Ženy v tomto zájmu a potřebách mnohdy pokulhávají. A jsou situace, kdy i zadaná žena, která by mohla mít sex denně, začne intimní radovánky odmítat. Proč?
sex
Odmítání sexu ve vztahu má plno příčin.

15. 08. 2023

Odmítnutí jako trest

Možná i vám už se někdy stalo, že se partner dožadoval sex poté, co jste si pár hodin zpátky vyměnili názory, pohádali se nebo zkrátka poté, co vás něčím naštval nebo zklamal. V takový moment se jen málokterá žena přemůže k tomu, aby muži tzv. dala i přesto, že je na něho naštvaná nebo že jí něčím ublížil.

Ženy často využívají „stopku sexu“ jako způsob, jak svého chlapa vytrestat. Jsou zkrátka emotivnější a neumí tak rychle přepnout či zapomenout, pokud se mezi dvojicí něco stalo.

Nespokojenost se svým tělem

Tak tohle známe asi úplně každá. Většina z nás na sobě totiž vidí nějaké ty nedostatky. Povolené bříško, pneumatika okolo pupíku, povadlá prsa, boky jako skříň, celulitida na stehnech… a mohli bychom jmenovat další a další důvody, pro které jsou ženy samy se sebou nespokojené.

A právě fakt, že se necítí spokojené samy se sebou, je bohužel častým důvodem, proč zadaná žena začne odmítat sex. I navzdory tomu, že je v očích svého protějšku dokonalá.

Pocit odcizení

A jsme zase u toho, že jsou ženy daleko emotivnější nežli muži. Jedním z důvodů, proč se žena začne vyhýbat sexu ve vztahu, je fakt, že postrádá vzájemnou blízkost. Jakmile začne mít žena pocit, že se s partnerem vzájemně vzdalují, že mezi nimi vzniká propast, začne se tím trápit a mimo jiné se to odrazí i na tom, že s partnerem začne odmítat spát.

Přílišný nátlak

Jak už bylo řečeno – muži by mohli mít sex pořád, klidně několikrát za den. A mnohdy to dávají dost jasně najevo. Neustále o tom mluví, mají na svou partnerku různé narážky a poznámky. Ano, někdy dokáže peprná poznámka nebo hláška okořenit milostný život, ale ne nadarmo se říká, že čeho je moc, toho je příliš.

K TÉMATU  Proč v nás sociální sítě vzbuzují úzkost? 5 tipů, jak to zarazit!

Ženy mohou odmítat sex právě proto, že chlapi tzv. moc tlačí na pilu. Sex má být chtěný z obou stran, rozhodně by k milování nemělo docházet z nátlaku jedné strany a podřízení té druhé.

Děti

Velmi častým důvodem, proč ve vztahu dojde ke snížení „sexové frekvence“ jsou děti. Děti jsou v našich životech radost a pro mnoho dvojic jsou také upevněním vzájemného pouta. Jenže pak přichází to „ale“, kdy je žena po celém dni s dětmi příliš unavená, psychicky i fyzicky vyčerpaná a na nějaké milování tak vůbec nemá náladu.

Nebo jsou to případy, kdy je v posteli slyšet věta „co když se vzbudí“ nebo třeba „děti by nás mohly slyšet“ a podobně. I takové situace se stávají a bohužel častěji, nežli by si mnohé partnerské dvojice přály.

Nevyhovující sex

Sex je o tom, že si partneři vzájemně sdělí nebo ukáží, co se jim líbí a co naopak ne. Mnohdy se ve vztahu stane, že jedna strana začne toužit po změně, chce zkusit něco nového. Dotyčný pak může na svou polovičku naléhat, ta se nechá zlákat, ale není spokojená s průběhem milování. Jednoduše se jí to nelíbí.

Názory mužů a žen na sex se hodně liší, zrovna tak jako jejich představy, potřeby a tužby. Ve vztahu se tak může stát, že jeden začne vyžadovat něco, co tomu druhému není po chuti. A nálada pak logicky klesne na bod mrazu.

Zdravotní potíže

Za nechutí k sexu a jeho odmítání samozřejmě mohou stát i různé zdravotní potíže a obtíže, kterými si žena prochází. Ne všechny ženy se pak svým partnerům svěřují, zvláště pokud jde o intimní zdravotní neduhy. Fakt, že s ženou po zdravotní stránce není něco v pořádku, může ovlivnit to, že s partnerem přestane spát.

K TÉMATU  Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

Zdroj: mindbodygreen.com

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

S kolika lidmi jste měli sex: Za čísly se skrývá mnohem víc. Proč váš ‘Body Count’ neříká vše

Sexuální poloha vám napoví, koho máte doma. Víte, jak to má nejradši? Pak už víc vědět nepotřebujete

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Sebevědomí je klíčem k úspěchu, a to ať už mluvíme o úspěchu v osobním či profesním životě. K jeho snížení přispívá kupříkladu akné nebo jiné kosmetické vady, ale také zažloutlý chrup. Že vás právě žluté zuby trápí a denně snižují zmiňované sebevědomí? Pojďme si zmínit několik tipů, jak efektivně vybělit zuby.
Býti potomkem slavného rodiče nebo rovnou obou rodičů se může jevit jako nelehká pozice. Od takovýchto jedinců se mnohé očekává, ať už zdědění krásy nebo talentu. Někteří se rozhodnou jít ve šlépějích svých rodičů, jiní zvolí o něco jiný směr a další se zase světu popularity snaží co nejvíce vyhnout a žít si svůj život mimo vědomí veřejnosti.
Obecně platí, že lidé tapety buď milují, nebo nesnáší. Tapety jsou skvělým řešením nejen z hlediska designu, ale také izolují teplo, hluk a zabraňují vzniku plísní. V devadesátých letech byly tyto textilie v módě a v každé stylové domácnosti se objevovaly stěny se zajímavými prvky. Po delší době se opět vrací do našich moderních bytů. S tím však vyvstává otázka, jaké jsou nyní trendy?
Když přijedete do Itálie, je to naprosto běžné. Každá žena tu má svůj skútr, se kterým jezdí do práce, na nákupy, ale třeba i vyzvedávat děti ze školy. Jak se žije řidičkám skútru v Česku?
O botoxu a jeho účincích se hojně mluví, kosmetické úpravy botoxem jsou skloňovány v médiích a zejména celebrity si v těchto úpravách libují. Ale už zdaleka nejen slavné tváře jeho magii podlehly. Ovšem i když se díky botoxovým injekcím můžete zbavit vrásek, čímž jistě alespoň na chvíli vizuálně zastavíte stárnutí, ne vždy je to výhra.
Často se před ostatními takzvaně „necítíte“? Co dělat s tím, když sebevědomí pokulhává, přestože jste si v určitých okamžicích jistá, že nejste k zahození? Sebevědomí je choulostivá věc, která může v našem životě hrát velmi význačnou roli. Jak své sebevědomí zvýšit, abyste se cítila skvěle a přestala nad sebou pochybovat?
Vy ani váš partner nepijete alkohol? Žili jste spolu ještě před svatbou? Váš vztah asi nevydrží. A to i přes to, že jste si před oltářem slibovali lásku a věrnost. V pozoru by měli být i tací, kteří mají odloučené rodiče. Prý je potká stejný osud!
Zdravotní obuv tlumí otřesy, šetří klouby a umožňuje noze volně dýchat. Pro naše zdraví je kvalitní bota velmi důležitá. Poradíme vám, jak si ji správně vybrat a na co si dát při nákupu pozor.
Věděli jste, že podle posledních statistik má průměrný člověk ve svém mobilním telefonu stažených zhruba třicet mobilních aplikací? Sice je nemusí nutně využívat, ale staženy jsou. Zatímco pánové nezapomínají kromě sociálních sítí na sportovní aplikace nebo aplikace sportovního sázení, co ve svém mobilu ukrývají ženy?
Toužili jste někdy po tom mít recept na štěstí? Nebo objevit nějaký nástroj, díky kterému doopravdy zažijete štěstí? Pokud ano, tak mám pro vás dobrou zprávu. Dnes vám totiž prozradím nástroj, který vám štěstí opravdu může přinést. Podmínkou ale je, že tento nástroj uchopíte do praxe a budete se jím řídit. Jste připravení? Jdeme tedy na to.
Bradavky patří mezi nejcitlivější části ženského těla. Většinou jsou bodem, který při správné stimulaci dokáže u ženy vyvolat vzrušení, ovšem někdy mohou dost bolet. Co může být příčinou bolesti bradavek?
V nejnovějším dílu Výměny manželek došlo k nečekanému zvratu, když Martina nevydržela ani týden a opustila náhradní rodinu plnou špíny, chaosu a neposlušných dětí. Přečtěte si, jaké šoky a překážky ji přiměly k předčasnému odchodu z domácnosti, která ji přivítala do svého středu. Drama, emoce a nevídané situace – to vše v nejnovějším dílu, který rozvířil divácké diskuse.

Výběr článků

Blíží se narozeniny vašeho partnera a vy usilovně přemýšlíte o tom, co byste mu pořídila? Určitě ho chcete příjemně překvapit a ráda byste vsadila na maximálně praktický dárek, který využije. Kombinace těchto dvou aspektů ovšem není vůbec jednoduchá. Ne vždy se musíte zaručeně zavděčit. Právě proto pro vás máme hned několik tipů, jež se vám mohou hodit. zaměříme se právě na onen zmiňovaný praktický aspekt, jež je z hlediska dlouhodobého využití dárku velmi důležitý.
Každoročně je v České republice diagnostikováno více než 7 200 nových případu onemocnění karcinomem prsu, což odpovídá více než 133 pacientům na 100 tisíc obyvatel. Jedná se o jeden z nejzávažnějších epidemiologických problémů. Jedinou možností boje je včasná diagnostika a úspěšná léčba. Mezi nejagresivnější formy patří zánětlivá rakovina prsu.
V dnešní moderní době jsme až zahlceni spoustou nových vychytávek. To se týká oi spotřebičů a pomocníků do domácnosti. V obchodech najdete zboží jakéhokoliv druhu a někdy se vám dokonce podaří narazit na poněkud podivná zařízení, jejichž účel je třeba ještě uhodnout. Přiznejme si, že někde mezi touto hojností zaujal své místo parní čistič.

Nepřehlédněte

Moje mladší sestra byla vždycky jiná než já. Dostávalo se jí větší pozornosti, protože máma ji měla s druhým manželem, a pro něj ona byla princezna – a já jen přítěž. Musím uznat, že jsem na ni občas žárlila, ona byla tou rozmazlovanou a já jsem musela všechno dělat za ni.
Některé filmy v nás dokážou vyvolávat radost, štěstí, romantickou náladu a jiné zase třeba strach. A některé filmy jsou natolik sugestivní, že je lepší se jim vyhnout, pokud na ně nejste zrovna správně naladění.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek