Sobota , 10. 06. 2023

Stanislava

Horoskop krásy a duševního zdraví na sobotu 8. 9. 2018. Opatrnost se dnes vyplatí! Věnujte se také očistě

Sobota bude ve znamení očisty. Věnujte proto chvíli sobě samotné. Očista duše je základem pro váš klid. A víkend k tomu přímo vybízí. Co ještě byste všechno měly zvládnout?
horoskop krásy
zdroj: 123RF.com

08. 09. 2018

Horoskop krásy velí: Čas na depilaci

Obtěžují-li vás chloupky, hned ráno si je odstraňte. Měsíc ubývá, takže úprava dlouho vydrží. Buďte ale enormně opatrné, nespěchejte! Případná zranění se totiž budou hojit velmi dlouho! Proto si dávejte pozor i při krájení a manipulaci se dřevem.

Očistěte se!

Protože byste dnes měly očistit tělo i psychiku od všeho negativního, co se ve vás nashromáždilo za poslední čtyři týdny, dopřejte si odpoledne parní saunu, ta vyplaví z organizmu škodliviny i případný stres!

Sobota pod vládou Hekaté

Sobota večer bude pod vládou temné bohyně Hekaté (patronka cest, křižovatek, porodů, mládeže, vládkyně tajemných sil, měsíce, noci a podsvětí, proto byste se měly po setmění vyhýbat temným koutům, v bytě rozsvítit světla, zapálit vonné svíčky, aby okolo vás bylo světlo. Jinak by vás mohla do svých pařátů popadnout deprese.

Užívejte víkend!

Další horoskop zase zítra 🙂

Autor: Naďa Šmídová

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dříve pro nás bylo psaní rukou stejnou samozřejmostí jako dýchání. V posledních letech se ovšem k psaní rukou dostaneme poprvé a naposledy na základní a střední škole. Pak plynule přecházíme k počítačům a tabletům. Že v tom nevidíte žádný problém? Bohužel jich ale pár nezanedbatelných vyvstává.
Můžete lásku ovlivnit tím, co naservírujete k obědu? Přísloví, že láska prochází žaludkem, má určitě svůj význam. Jídlo je totiž jeden ze způsobů, jak zapůsobit na partnera, uklidnit ho nebo povzbudit pro další partnerské aktivity. A také společně strávit denně klidný čas.
Lidské vztahy jsou složité a jen stěží by se vám povedlo je předem naplánovat. Když s někým chodíte a vztah neklape, obvykle ho prostě ukončíte. V mnoha případech se pak už nemusíte nikdy setkat a za touto kapitolou můžete po čase udělat pomyslnou tečku. Co když to ale nejde?
Každá žena má svou oblíbenou kabelku. A často se nejedná jen o jeden kousek! Co vše dámy v kabelkách nosí a na co jich potřebují tak moc? Stejně jako oblečení a boty podléhají módním trendům, tak také kabelky a peněženky jsou ovlivněné světem módy. Pořádají se módní přehlídky zaměřené přímo na kabelky, peněženky a módní doplňky. Co tedy obsahuje taková typická dámská kabelka?
I když dříve bylo naprosto normální, že si děti sem tam od rodičů vysloužily nějaký ten pohlavek nebo plácnutí přes zadek, v dnešní době se na tělesné tresty nahlíží úplně jinak. Zatímco naši rodiče nebo prarodiče na občasném proplesknutí neviděli nic špatného, ba naopak byli zastánci hesla "škoda každé rány, která padne vedle", dneska jakmile na dítě vztáhnete ruku, hned se na vás společnost dívá skrze prsty.
Mšice jsou jedním z nejnebezpečnějších a nejškodlivějších druhů hmyzu. Jednak zabíjejí naše milé rostliny, ale i vůbec myšlenka, že máme v domácnosti parazita, není vůbec líbivá. Pokud se něco takového tedy stane, jak s tím bojovat? Co proti mšicím obecně platí a jak se jejich nastěhování do našeho domu vyhnout?

Nepřehlédněte

Život nám někdy nachystá skutečně těžko předvídatelné situace. Pojďte se s námi pobavit příběhy, o které se s námi podělily naše čtenářky. Humorné situace, ve kterých uvidíte pány tvorstva jako skutečně velká nemehla. Člověk se někdy těm lesbičkám opravdu nediví, když natrefí na toto…

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek