Středa , 29. 11. 2023

Zina

Chcete vědět, v jakém fyzickém či psychickém stavu je vaše tělo? Jak se dostat do rovnováhy? Vyfoťte si auru! Testovali jsme

Aura nebo-li bioenergetické pole každého organismu, je něco jako atmosféra kolem země. Je to jakýsi neviditelný ochranný štít, chránící naše tělo před nemocemi a negacemi. Je aktuálním stavem toho, jak umíte věci duchovní, mentální a emoční ve svém životě prožívat a žít. Co všechno vám z fotografie aury vyčtou a jak s tím naložit? Vyzkoušeli jsme si na vlastní kůži a přinášíme vám zajímavá zjištění.
focení aury
Ilustrační obrázek

Aura nám může prozradit mnohé. Na popud kamarádky a z vlastní zvědavosti jsem vyrazila na focení aury a nestačila se divit, co všechno fotografie dokáže o vás říci.

Metodu vynalezl Nicola Tesla

I mě samotnou zajímalo, na jakém principu focení aury pracuje. Zda jde o klasický fotoaparát, kterým vás fotí, a jak je možné, že na fotografii je aura vidět. Je třeba tedy vysvětlit, že fotografování aury je metoda, kterou, jak jsem se dočetla, vynalezl už v roce 1894 Nicola Tesla. Snímky tehdy byly černobílé.  Až o mnoho let později jistý inženýr Coghan z USA dokázal svými pokusy, které vycházely z Teslova vynálezu, manifestovat to jakési “neviditelné”, kterému se dnes říká aura.

Stav, dá-li se tak nazvat, se váže na barevné zobrazení v rozhraní 390 – 790 nanometrů (v barevném rozsahu od fialové po červenou). Pokud tedy chcete nějakou vědečtější definici, je aura projevem tzv. koherentního záření, při kterém fotony pracují v taktu jedné vlny a speciální přístroj dokáže přenést tyto informace do našeho vlnového rozsahu, které se projeví v “spektrálním pásmu”.

Nedá se obelstít

Je prokázané, že fotografie aury se nedá ovlivnit lidským faktorem. I když budete vnitřně rozladěné, přístroj bude pracovat stále konstantně. Vaš mentální nebo emoční program výsledek neovlivní.  Zajímavostí je, že v Americe se přístroj používá nejen v psychoterapii, ale také v onkologii. Využívá se rovněž v případech, kdy přístroj může odhalit jakékoli dysfunkce, které lze rozpoznat až na magnetické rezonanci.

Jak focení probíhá?

Je to jako u fotografa, když se necháváte fotit na občanku. Posadíte se, zakryjí vám oblečení, aby se jeho barva neodrážela na fotografii, položíte si ruce na speciální kovové destičky a speciálním fotoaparátem, který se opravdu výrazně liší od toho klasického, vás vyfotí. Pak si počkáte pár minut, než je fotka hotová (jako u Polaroidu). A člověk, který vás fotí, vám o vašem stavu hodinu povídá. Můžete si dělat poznámky, ptát se, co vám není jasné.

Co vám aura prozradí?

Obecně se informace, které se dozvíte, týkají tří základních poloh. Sledují se čakry a to, jakým způsobem se projevují. Ty totiž ovlivňují žlázy s vnitřní sekrecí, které skrze hormonální souvislosti zase ovlivňují váš zdravotní režim a stav. Z aury jde také přečíst vazby na  jin a jang, tedy rovnováhu nebo nerovnováhu mužského a ženského aspektu. To o vás řekne, zda se u vás projevuje více ženská nebo mužská stránka. U mě to bylo zhruba 53 procent ku 47 (ve prospěch mužské). Správně je u ženy 60 procent ženy a 40 procent muže (lajcky řečeno). Takže se ukázalo, že v mnohých situacích jednám jako muž. Což mohu jen souhlasit. Zároveň jsem se dozvěděla, jaké typy mužů díky tomu oslovím a proč. (Zajímavé zjištění.) A jak na sobě pracovat.

K TÉMATU  6 způsobů, jak trénovat paměť: Nedovolte svému mozku, aby zakrněl

Dále se ukazují také souvislosti v nadhlavníku, v astrální rovině. Tam se prolínají i informace z duchovních sfér, které mohou naznačit určité vaše dispozice, které máte dané, a jak s nimi dokážete vnitřně pracovat.  Jak je to možné? Bříška prstů ruky vyzařují bioenergetická pole celého těla, takže lze z nich pomocí přístroje získat informaci o celkovém stavu aury a funkčnosti všech sedmi čaker.

Co jsem se ještě dozvěděla

I tak může být pro člověka hůře představitelné, co vám na focení řeknou. Uvedu tedy ještě další příklady na sobě. Nemusíte se bát výkladu. Lidé, kteří jej podávají, s vámi hovoří srozumitelně a jasně, vše vysvětlí na příkladech ze života. Mě fotka řekla mnohé. Prozradila mi, jaké orgány mi v těle pravděpodobně nefungují správně, potvrdila, s jakými zdravotními problémy se potýkám již od dětství a které si samozřejmě uvědomuji. Podotýkám, že jsem po celou dobu mlčela a jen poslouchala člověka, který mě viděl poprvé v životě. Dozvěděla jsem se, pro co mám vlohy, jaké mám dary, které si vnitřně sama uvědomuji. Stejně tak i to, jakým způsobem řešit některé situace, aby se mé tělo dostalo do rovnováhy, což má vliv nejen na jeho fyzický stav, ale i psychický a samozřejmě celkově na váš život.

Výklad byl velmi detailní. Skoro jsem nevěřila, co všechno ten člověk o mně ví, i když mě vidí poprvé. Zabývali jsme se také bloky, které mám od dětství a jak pracovat na jejich odstranění. Všechno má své pozitivní i negativní stránky. A tak mi bylo vysvětleno, jak se vším naložit přesně tak, aby to vedlo k mému růstu nikoli obráceně. Každopádně jsem dostala řadu odpovědí na nevyřčené otázky, které mě trápily již řadu let. Proč se děje v mém životě to či ono a jak na sobě pracovat, aby můj život byl vyrovnaný a tělo v harmonii. Záměrně si nechávám detaily pro sebe, neboť je to čistě soukromá záležitost. Věřte však, že v auře se odráží všechno, dokonce i naše vztahy k rodičům, k matce, která nás vychovávala, k otci, který nás peskoval, byl disharmonický nebo přespříliš tolerantní. Také to, jaké máte dary od přírody (dostanete návod, jak je rozvíjet) a jaký je ve vás potenciál růstu. Proto vřele doporučuji tuhle pouť za poznáním sebe sama.

Nedostanete ale přesný manuál na život… je to na vás

Měření vám nedá přesný farplan, jak vést svůj život, kdy co dělat, ale především vás informuje o aktuálním stavu, ve kterém se nacházíte. Rady samozřejmě dostanete, ale jak s nimi naložíte, je pouze na vás. Ideálně by mělo být naše tělo v harmonii se všemi barvami. Všude tam, kde čakry vykazují “nižší hodnoty”, potřebuje tělo pomoc. Pro příklad, je-li nízká hodnota základní červené čakry, je dobré, abyste se zaměřily na změnu vaší životosprávy. Měly byste pracovat na zlepšení své fyzické kondice. To všechno se dá různými způsoby.

K TÉMATU  Vychytávky, co vám při balení na dovolenou ušetří místo

Obecně lze říci…

Na fotce jsou vidět především barvy. Ty jsou rozdělené na barvy nižších a vyšších vibrací. Pokud u vás převládají barvy vyšších vibrací (modrá, indigová, fialová), vedete snazší a celkově šťastnější a harmoničtější život. Máte poměrně dobře srovnané životní hodnoty. Pokud žijete spíše na materiální úrovni, dominují u vás barvy s nižší vibrací (červená, oranžová, žlutá). Máte sklony k depresím, pocitům nesmyslnosti života, nevyrovnanosti a frustracím. Ze zdravotního hlediska lze říci, že pokud váš systém čaker nepracuje správně, jsou nějak blokovány. To znamená, že vaše orgány trpí v důsledku nedostatku energie. A tím vzniká citová i tělesná disharmonie. Vaše odolnost i imunita zákonitě klesá.

Aura se mění

Nic není konstantní, i aura se mění. A to v závislosti na tom, jak se měníte vy. Je to ale trošičku složitější. Zatímco barvy, které zobrazují naše emoce či mentální programy, se mění relativně rychle, barvy, které  zobrazují vaši základní charakteristiku, stupeň dosažené zralosti, podvědomí či jiné informace a poukazující na charakter člověka, se rozhodně nemění z okamžiku na okamžik. Stav proměn barev v auře rozhodně neznamená, že v této barevné úrovni, kterou aktuálně prožíváte, zůstanete napořád. V auře se ihned ukáže jakákoli forma vašeho prožitku,   například když se projevíte jako sobec nebo egoista apod.

Než se pustíte do změny…

Najděte si svou cestu, jak na sobě pracovat. Než se pustíte do změny, určitě doporučuji vzít si nějakou knihu, něco si o tom přečíst a dostat se více do obrazu. Jakým směrem pak vykročíte, je čistě na vás. Jděte tam, kam vás to táhne. Svět je barevný a každý potřebuje něco jiného. Důležitá je i míra důvěry v to, co děláme. Někdo potřebuje relaxaci na úrovni psychické, jiný na úrovni tělesné, a přitom se oboje navzájem podmiňuje či doplňuje.

Co byste ještě měly vědět

  • Čím více barev v auře je, tím více jste rozhárané uvnitř i v životě. Čím je barev méně, tím jste stabilnější.
  • Každá barva v auře znázorňuje určité dispoziční předpoklady. Aura, která má jednu barvu je principiálně lepší pokud tyto barvy jsou jasnější a zářivější.

Tak co, vyrazíte také?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pulty obchodů během zimních měsíců plní exotické ovoce nejrůznějších druhů. Vánoční svátky klepou na dveře a touha po plné štědrovečerní tabuli, ze které je neustále co ujídat, se o to víc násobí. Ta touha bude ostatně silnější než peněženka, která brzy na to zapláče. V případě ovoce se však nezdráhejte, protože řada z rozličných exotických druhů je zdraví velmi prospěšná a co důležitějšího si přát o Vánocích než zdraví.
Menstruace je nedílnou součástí života každé ženy. Zatímco některým z nás nepůsobí výraznější potíže, jiné ji doslova protrpí. Ať už jsou však projevy menstruace poměrně rozdílné, jedno mají všechny ženy společné - neustále hledají cesty jak tyto dny přečkat co nejkomfortněji.
Pokud vy nebo učitel vašeho dítěte máte podezření, že vaše dítě může mít ADHD, je důležité vyhledat pomoc. Včasná intervence může potenciálně zabránit vzniku dalších příznaků a sekundárních stavů, jako je úzkost nebo opoziční vzdorné chování.
Rozvod, rozchod nebo jen neustálá smůla na chlapy – důvodů, proč jste i ve čtyřiceti letech stále sama může být vícero. Ženy se však nechtějí snu o šťastném životě vzdávat, vždyť jim na světě zbývá ještě mnoho let. A tak se ptají na jedno – jak a kde najít chlapa po 40?
Dříve jste ve skříni našli maximálně dva druhy rostlinného oleje. Nyní jeho rozmanitost přímo ohromuje, ve výsledku však vyvolává mnoho otázek – od prostého „Co je to za olej?“ až po „Jaký druh jídla s ním vařit?“ Pojďme si v těch olejích udělat kapánek jasno a zjistit, které z nich se vyplatí používat v kuchyni pravidelně. Nejspíše budete kukat, jaké oleje se do vaší kuchyně mohou vůbec dostat!
Je tu! První článek, první krůček k cestě za posunem, učením se, přeměnou zaběhlých vzorců. Z upřímné zpovědi jedné odvážné ženy se dozvíte, proč za mnou přišla, kam se chce pomocí koučinku Emočních rovnic posunout i proč si vybrala právě mě. Bude to naše společná jízda - na rok, rok a půl. A vy budete u toho a nahlédnete tak do způsobu mé práce z první řady. Vaše Marcela Hlaváčková.
Říká se, že historie, ač je sebevíc temná, by se měla připomínat. Důvod je prostý - pokud budeme mít neustále na paměti hrůzy, ke kterým v minulosti docházelo, nedovolíme, aby k něčemu podobnému došlo i nyní. I z toho důvodu se stále točí filmy s osvětimskou tématikou, které jsou založeny na skutečných událostech, nad kterými se jen nevěřícně kroutí hlavou. Kromě filmových snímků stojí za přečtení také knihy o koncentračních táborech, které vás možná více vezmou za srdce.  

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek