Pátek , 24. 05. 2024

Jana

Chcete vědět, v jakém fyzickém či psychickém stavu je vaše tělo? Jak se dostat do rovnováhy? Vyfoťte si auru! Testovali jsme

Aura nebo-li bioenergetické pole každého organismu, je něco jako atmosféra kolem země. Je to jakýsi neviditelný ochranný štít, chránící naše tělo před nemocemi a negacemi. Je aktuálním stavem toho, jak umíte věci duchovní, mentální a emoční ve svém životě prožívat a žít. Co všechno vám z fotografie aury vyčtou a jak s tím naložit? Vyzkoušeli jsme si na vlastní kůži a přinášíme vám zajímavá zjištění.
focení aury
Ilustrační obrázek

Aura nám může prozradit mnohé. Na popud kamarádky a z vlastní zvědavosti jsem vyrazila na focení aury a nestačila se divit, co všechno fotografie dokáže o vás říci.

Metodu vynalezl Nicola Tesla

I mě samotnou zajímalo, na jakém principu focení aury pracuje. Zda jde o klasický fotoaparát, kterým vás fotí, a jak je možné, že na fotografii je aura vidět. Je třeba tedy vysvětlit, že fotografování aury je metoda, kterou, jak jsem se dočetla, vynalezl už v roce 1894 Nicola Tesla. Snímky tehdy byly černobílé.  Až o mnoho let později jistý inženýr Coghan z USA dokázal svými pokusy, které vycházely z Teslova vynálezu, manifestovat to jakési “neviditelné”, kterému se dnes říká aura.

Stav, dá-li se tak nazvat, se váže na barevné zobrazení v rozhraní 390 – 790 nanometrů (v barevném rozsahu od fialové po červenou). Pokud tedy chcete nějakou vědečtější definici, je aura projevem tzv. koherentního záření, při kterém fotony pracují v taktu jedné vlny a speciální přístroj dokáže přenést tyto informace do našeho vlnového rozsahu, které se projeví v “spektrálním pásmu”.

Nedá se obelstít

Je prokázané, že fotografie aury se nedá ovlivnit lidským faktorem. I když budete vnitřně rozladěné, přístroj bude pracovat stále konstantně. Vaš mentální nebo emoční program výsledek neovlivní.  Zajímavostí je, že v Americe se přístroj používá nejen v psychoterapii, ale také v onkologii. Využívá se rovněž v případech, kdy přístroj může odhalit jakékoli dysfunkce, které lze rozpoznat až na magnetické rezonanci.

Jak focení probíhá?

Je to jako u fotografa, když se necháváte fotit na občanku. Posadíte se, zakryjí vám oblečení, aby se jeho barva neodrážela na fotografii, položíte si ruce na speciální kovové destičky a speciálním fotoaparátem, který se opravdu výrazně liší od toho klasického, vás vyfotí. Pak si počkáte pár minut, než je fotka hotová (jako u Polaroidu). A člověk, který vás fotí, vám o vašem stavu hodinu povídá. Můžete si dělat poznámky, ptát se, co vám není jasné.

Co vám aura prozradí?

Obecně se informace, které se dozvíte, týkají tří základních poloh. Sledují se čakry a to, jakým způsobem se projevují. Ty totiž ovlivňují žlázy s vnitřní sekrecí, které skrze hormonální souvislosti zase ovlivňují váš zdravotní režim a stav. Z aury jde také přečíst vazby na  jin a jang, tedy rovnováhu nebo nerovnováhu mužského a ženského aspektu. To o vás řekne, zda se u vás projevuje více ženská nebo mužská stránka. U mě to bylo zhruba 53 procent ku 47 (ve prospěch mužské). Správně je u ženy 60 procent ženy a 40 procent muže (lajcky řečeno). Takže se ukázalo, že v mnohých situacích jednám jako muž. Což mohu jen souhlasit. Zároveň jsem se dozvěděla, jaké typy mužů díky tomu oslovím a proč. (Zajímavé zjištění.) A jak na sobě pracovat.

K TÉMATU  Letní móda – jaké boty si vybrat, když venkovní teploty stoupají?

Dále se ukazují také souvislosti v nadhlavníku, v astrální rovině. Tam se prolínají i informace z duchovních sfér, které mohou naznačit určité vaše dispozice, které máte dané, a jak s nimi dokážete vnitřně pracovat.  Jak je to možné? Bříška prstů ruky vyzařují bioenergetická pole celého těla, takže lze z nich pomocí přístroje získat informaci o celkovém stavu aury a funkčnosti všech sedmi čaker.

Co jsem se ještě dozvěděla

I tak může být pro člověka hůře představitelné, co vám na focení řeknou. Uvedu tedy ještě další příklady na sobě. Nemusíte se bát výkladu. Lidé, kteří jej podávají, s vámi hovoří srozumitelně a jasně, vše vysvětlí na příkladech ze života. Mě fotka řekla mnohé. Prozradila mi, jaké orgány mi v těle pravděpodobně nefungují správně, potvrdila, s jakými zdravotními problémy se potýkám již od dětství a které si samozřejmě uvědomuji. Podotýkám, že jsem po celou dobu mlčela a jen poslouchala člověka, který mě viděl poprvé v životě. Dozvěděla jsem se, pro co mám vlohy, jaké mám dary, které si vnitřně sama uvědomuji. Stejně tak i to, jakým způsobem řešit některé situace, aby se mé tělo dostalo do rovnováhy, což má vliv nejen na jeho fyzický stav, ale i psychický a samozřejmě celkově na váš život.

Výklad byl velmi detailní. Skoro jsem nevěřila, co všechno ten člověk o mně ví, i když mě vidí poprvé. Zabývali jsme se také bloky, které mám od dětství a jak pracovat na jejich odstranění. Všechno má své pozitivní i negativní stránky. A tak mi bylo vysvětleno, jak se vším naložit přesně tak, aby to vedlo k mému růstu nikoli obráceně. Každopádně jsem dostala řadu odpovědí na nevyřčené otázky, které mě trápily již řadu let. Proč se děje v mém životě to či ono a jak na sobě pracovat, aby můj život byl vyrovnaný a tělo v harmonii. Záměrně si nechávám detaily pro sebe, neboť je to čistě soukromá záležitost. Věřte však, že v auře se odráží všechno, dokonce i naše vztahy k rodičům, k matce, která nás vychovávala, k otci, který nás peskoval, byl disharmonický nebo přespříliš tolerantní. Také to, jaké máte dary od přírody (dostanete návod, jak je rozvíjet) a jaký je ve vás potenciál růstu. Proto vřele doporučuji tuhle pouť za poznáním sebe sama.

Nedostanete ale přesný manuál na život… je to na vás

Měření vám nedá přesný farplan, jak vést svůj život, kdy co dělat, ale především vás informuje o aktuálním stavu, ve kterém se nacházíte. Rady samozřejmě dostanete, ale jak s nimi naložíte, je pouze na vás. Ideálně by mělo být naše tělo v harmonii se všemi barvami. Všude tam, kde čakry vykazují “nižší hodnoty”, potřebuje tělo pomoc. Pro příklad, je-li nízká hodnota základní červené čakry, je dobré, abyste se zaměřily na změnu vaší životosprávy. Měly byste pracovat na zlepšení své fyzické kondice. To všechno se dá různými způsoby.

K TÉMATU  3 možné důvody, díky kterým máte špatný spánek

Obecně lze říci…

Na fotce jsou vidět především barvy. Ty jsou rozdělené na barvy nižších a vyšších vibrací. Pokud u vás převládají barvy vyšších vibrací (modrá, indigová, fialová), vedete snazší a celkově šťastnější a harmoničtější život. Máte poměrně dobře srovnané životní hodnoty. Pokud žijete spíše na materiální úrovni, dominují u vás barvy s nižší vibrací (červená, oranžová, žlutá). Máte sklony k depresím, pocitům nesmyslnosti života, nevyrovnanosti a frustracím. Ze zdravotního hlediska lze říci, že pokud váš systém čaker nepracuje správně, jsou nějak blokovány. To znamená, že vaše orgány trpí v důsledku nedostatku energie. A tím vzniká citová i tělesná disharmonie. Vaše odolnost i imunita zákonitě klesá.

Aura se mění

Nic není konstantní, i aura se mění. A to v závislosti na tom, jak se měníte vy. Je to ale trošičku složitější. Zatímco barvy, které zobrazují naše emoce či mentální programy, se mění relativně rychle, barvy, které  zobrazují vaši základní charakteristiku, stupeň dosažené zralosti, podvědomí či jiné informace a poukazující na charakter člověka, se rozhodně nemění z okamžiku na okamžik. Stav proměn barev v auře rozhodně neznamená, že v této barevné úrovni, kterou aktuálně prožíváte, zůstanete napořád. V auře se ihned ukáže jakákoli forma vašeho prožitku,   například když se projevíte jako sobec nebo egoista apod.

Než se pustíte do změny…

Najděte si svou cestu, jak na sobě pracovat. Než se pustíte do změny, určitě doporučuji vzít si nějakou knihu, něco si o tom přečíst a dostat se více do obrazu. Jakým směrem pak vykročíte, je čistě na vás. Jděte tam, kam vás to táhne. Svět je barevný a každý potřebuje něco jiného. Důležitá je i míra důvěry v to, co děláme. Někdo potřebuje relaxaci na úrovni psychické, jiný na úrovni tělesné, a přitom se oboje navzájem podmiňuje či doplňuje.

Co byste ještě měly vědět

  • Čím více barev v auře je, tím více jste rozhárané uvnitř i v životě. Čím je barev méně, tím jste stabilnější.
  • Každá barva v auře znázorňuje určité dispoziční předpoklady. Aura, která má jednu barvu je principiálně lepší pokud tyto barvy jsou jasnější a zářivější.

Tak co, vyrazíte také?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Během těhotenství a zvláště v prvním trimestru můžeme počítat s fyziologickým váhovým přírůstkem. Každá maminka potvrdí, že v těhotenství přichází hlad častěji a ženy se do pravidelného stravování nutit nemusí. Jak je to ale s dietním režimem? Je vhodný? Do jaké míry?
Jsou krásné, slavné a úspěšné. Rády na sociálních sítích prezentují nejen svá dokonalá těla, ale i pohádkové životy plné luxusu a pozlátka. A pak je tu ona. Celeste Barber, která dokáže svým osobitým humorem pobavit, zaujmout i ty největší suchary a trochu ty slavné panenky shodit zpátky na zem!
Koupelnové skříňky schovají všechna holítka, ušní vatičky, ručníky a další nezbytnosti, které nepotřebujeme mít vystavené na umyvadle. Inspirujte se v galerii krásného nábytku do koupelny!
Co vede vegetariány k jejich rozhodnutí přestat jíst maso? Co toto rozhodnutí do jejich života přinese a jak jsou na tom zdravotně oproti zbytku populace? Podívejte se na rozhovor s veganem a vegetariánkou, kteří se rozhodli ze dne na den přestat jíst maso.
Domov je místem, kde se chceme cítit bezpečně. Již po staletí je ochrana domova důležitou samozřejmostí napříč různými kulturami. I naši předkové chránili své domovy před kletbami, zlými duchy, bídou či útoky nepřátel.
Léto se rychle blíží a s ním přichází i doba infekcí močových cest, které trápí nejednu ženu. Jakmile se objeví první nepříjemné příznaky, začněte okamžitě jednat. Včasný zásah vás totiž může ochránit před vzplanutím problému v plné síle i následnými recidivami. Máte-li k těmto potížím sklony, předcházejte jim!
Pokud toužíte po romantice, nečekejte, až váš přítel naplánuje něco zvláštního, převezměte otěže a zajistěte si večer svých snů sami. Možná budete chtít naplánovat rande s ohledem na svůj vkus, ale pokud pro něj chcete připravit něco zvláštního, měla byste své plány přizpůsobit jeho zájmům. Zde je několik užitečných rad pro plánování romantického rande pro vás a vašeho přítele.
Říká se, že každá žena je v podstatě krásná, jen je zapotřebí přijít na správný způsob, jak onu krásu vyzdvihnout.
Originalitě se meze nekladou, a to ani v případě takových detailů, jako jsou kuchyňské baterie. Díky různým barevným provedením můžete z té vaší učinit moderní doplněk, který bude v kuchyni třešničkou na dortu. Objevte krásu barev a dopřejte tak interiéru proměnu!
Slyšet za dveřmi ložnice „dneska ne, miláčku“ je pro mnohé muže doslova noční můra. Není tajemstvím, že jsou muži náruživější a mohli by „to“ mít klidně každý den. I několikrát. Ženy v tomto zájmu a potřebách mnohdy pokulhávají. A jsou situace, kdy i zadaná žena, která by mohla mít sex denně, začne intimní radovánky odmítat. Proč?

Výběr článků

Vlasy jsou pro ženy velice důležité. Zakládáme si na nich, bereme je jako pýchu, o kterou je potřeba se neustále starat. Někdy, i přes veškerou péči, se nevyhneme zničení a roztřepeným konečkům. Jak proti nim bojovat?
Proč zrovna deset tisíc kroků a proč byste měla výzvu vzít za svou i vy? Důvodů je hned několik a všechny vám budou jedině ku prospěchu.

Nepřehlédněte

Hledáte čtivo, které vás zabaví při dlouhých propršených nebo prosněžených zimních večerech? Uvařte si čaj nebo kávu nebo si nalijte sklenku vína a nechte se pohltit stránkami knih, které vás dozajista nadchnou. Na své si přijdou milovnice romantiky, napětí, mezilidských vztahů, dobrodružství i hororu.
CBD oleje jsou oblíbenou alternativní metodou léčby řady psychických i fyzických problémů. Při pravidelném užívání pomůžou například se zmírněním potíží se spánkem, nadměrným stresem nebo bolestmi. V tomto článku se zaměříme na správné dávkování CBD oleje včetně toho, jak spočítat denní dávku.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek