Neděle , 04. 06. 2023

Dalibor

Sexuální poloha vám napoví, koho máte doma. Víte, jak to má nejradši? Pak už víc vědět nepotřebujete

Víte, jakou sexuální polohu preferuje váš protějšek? Pokud vyžaduje stále hlavně jen jednu polohu při milostných hrátkách, velice snadno si podle toho můžete vyložit, s kým máte tu čest.
sexuální poloha
Jeho nejoblíbenější sexuální poloha vám napoví, s kým máte tu čest.

23. 01. 2023

Máme na 600 různých sexuálních poloh, jejich střídání dokáže sexuální život pořádně oživit, ale obvykle každý z nás preferuje jen jednu či pár. Takových, které nám jsou nejpříjemnější a nejsnáze při nich dosáhneme orgasmu. Proč to řešíme? Protože nejoblíbenější sexuální poloha vám může prozradit skrytou osobnost milence. Tak, jak to děláte nejčastěji?

1. Na všechny čtyři – poloha na pejska

Při této poloze je partnerka otočená zády k partnerovi a je na všech čtyřech, proto se jí také říká na pejska. Partner tak přebírá veškeré otěže a má jako na dlani pohled na vyšpulený zadeček. Jasně tak může sledovat, jak penis zasouvá do pochvy nebo řitního otvoru, což pány samozřejmě ještě více vzrušuje. Tato sexuální poloha se považuje za poněkud chlípnou, tvrdou, a také ji mají nejraději muži, kteří mají rádi navrch.

Partnerka je totiž v této pozici bezmocná, muž si s ní může dělat, co chce, kontroluje sám i hloubku průniku do partnerky. Muži si tak právě tímto mohou kompenzovat to, že dříve byli ženami odmítáni, teď nad nimi naopak získávají moc. Každý, kdo má v oblibě tuto polohu, chce mít poslední slovo a chce určovat směr nejen v posteli, ale i v životě.

2. Jízda nahoře – poloha na koníčka

Tak tahle sexuální poloha je hodně oblíbená, i když ne každý ji zvládne. V tomto případě se muž opravdu nenadře, protože jen leží a otěže přebírá žena, která má pak celou akci pevně v rukou. Právě muži, kteří jsou již z domova od maminky zvyklí, že všechno dostávají naservírováno jako na zlatém podnose, mají tuhle polohu nejraději. Nemusí se dřít, jen si užívat, a právě tohle pak chtějí nejen v posteli, ale i v životě. Tak pozor na to.

K TÉMATU  Co opravdu muži chtějí a po čem touží ve vztazích?
sex
Sexuální poloha na koníčka je pro sebevědomé ženy a tak trochu líné muže.

Na druhou stranu, při této poloze ženy nejsnáze dosáhnou vlastního uspokojení, tudíž pokud ji váš partner vyžaduje pravidelně, může to také znamenat, že vedle sebe máte ohleduplný protějšek.

3. Stará dobrá klasika – misionářská poloha

A tady je to zase obráceně. V tomto případě leží na zádech žena a má roztažené nohy. Muž je pak nad ní. I když se může zdát, že v tomto případě jen žena bezmocně leží a nechává dělat muže jeho část práce, nemusí tomu tak být. Aktivita partnerky je vítána, a hlavně je zde důležitý oční kontakt. Tahle sexuální poloha patří mezi nejzákladnější, asi každý v této poloze zažil svůj první sex. Misionářem nelze nic pokazit, zároveň ale nečekejte ani velké překvapení a nějakou postelovou show.

Takže jde o sázku na jistotu, vyhledávají ji muži, kteří neradi riskují a nemusí ani velké dobrodružství nebo výzvy. Problém nastane ve chvíli, kdy to má podobně i žena. Ti, kdo mají v posteli nejraději misionáře, se totiž nepouštějí nikdy do větších akcí, a to může znamenat jediné – velkou nudu.

misionář
Misionář je stará dobrá klasika.

4. Když to do sebe zapadá – poloha lžička

Dvě lžičky připomíná sexuální poloha, kdy oba partneři leží na boku hezky za sebou. Lžička je velmi intimní polohou, preferují ji citliví muži, kteří se rádi k partnerce tulí a mazlí se. Milenci, kteří tuhle polohu vyžadují velmi často, jsou považováni za ohleduplné, mají velkou empatii a pochopení. Pokud tedy tato poloha patří k těm, které doma praktikujete velmi často, máte možná v posteli i doma hotový poklad. Muži, kteří se rádi milují v poloze lžička, se nikdy nestydí za to, co cítí. Své partnerce se oddávají a velmi jim záleží na spokojeném vztahu i milující rodině.

K TÉMATU  Jak zvýšit šance na početí? Zbavte se televize i některých návyků
vášeň
Sexuální poloha lžičky je typická pro citlivé muže, co se rádi mazlí.

5. V pozoru – poloha vestoje

Pro někoho nepohodlné, pro jiného vzrušující. Polohu vestoje preferují hodně charismatičtí milenci, muži s velkou osobností. Zároveň jde ale o silné jedince, kteří se nebojí výzev. Za velké plus můžete považovat to, že ti, kdo mají v oblibě polohu vestoje, nejsou líní a nevadí jim se v posteli i v životě trošku nadřít.

předehra
Sex vestoje si užívají charismatičtí jedinci.

Tak co myslíte, sedí to?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

8 způsobů, jak si s partnerem okořenit sexuální život a znovu zažehnout plamen

Láká vás sex ve vaně? Zkreslené představy často vystřídá drsná realita

Zdroje článku:
www.entitymag.com, www.psychologytoday.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Trávíte-li pracovní dobu z velké části přikováni k monitoru či displeji mobilu, může to mít negativní vliv na váš zrak. Zvláště pokud i volný čas vyplňujete sledováním sociálních sítí, surfováním po internetu nebo sledováním televize, vaše oči příliš často ostří na blízkou vzdálenost, což pro ně není přirozené. Může to vést k různým komplikacím od svědění a podráždění očí přes rozmazané vidění až po akomodační křeč. Na otázky odpovídá MUDr. Lucie Valešová, primářka Oční kliniky DuoVize Praha.
Mentální anorexie je choroba psychického i fyzického rázu, která nás dokáže pořádně vystrašit. Zvláště, pokud se něco takového děje našemu dítěti. Bezesporu je ji třeba řešit s odborníky, jelikož může vážně poškodit zdravotní stav člověka. Nejdříve ale musíte sami zjistit, že jí daná osoba trpí. Nejčastěji se vyskytuje u dívek, avšak setkat se s ní můžeme u jakéhokoliv pohlaví i v každém věku. Jak ji poznat, abyste včas dokázali zamezit jejímu prohlubování?
Vibrátory, nevibrační penisy, afrodiziaka, lubrikační gely, masážní oleje. Mnoho žen si stále myslí, že nic takového nepotřebuje, pokud žije v dobrém partnerském vztahu. Ale položme si otázku, zda po každodenním spěchu a stresu máme často chuť na sex. Možná jsou to právě tyto erotické pomůcky, které mohou zlepšit kvalitu společně prožitých intimních okamžiků.
Ve všech pohádkách je konec jasný – „Žili spolu šťastně až do smrti.“ Realita je ovšem dost jiná a my se nacházíme v situaci, kdy si z předchozího vztahu do toho nového s sebou bereme děti. Podobně je na tom i náš nový partner. A zapletenec je na světě! Zvládněte vztah mezi nevlastními sourozenci.
Každý to známe. Jdeme do obchodu, nakoupíme pár nezbytných potravin, máme téměř prázdný nákupní košík, a přitom naše peněženka trpí. Ačkoliv je nakupování jídla a potravin velice důležité, málokdo si uvědomuje, jaké při tom děláme chyby.
Pokud jste nadšený cestovatel, a soustavně pracující člověk, pak asi jako každý bojujete s omezenými dny na dovolenou. Jak ale najít kompromis - tedy cestovat, a přitom si neplácat v práci volno? Řešením mohou být víkendové pobyty a my jsme si pro tentokrát vybrali jedno lákavé místo – evropské lákadlo v podobě Londýna. Co navštívit v Londýně, když nemáte moc času?
Umíte si představit kuchyni bez lednice? Lednice a mrazák zkrátka patří k našemu životu. Denně je používáme, snažíme se je mít neustále plné. Na co však zapomínáme, tak je péče o ně. Především o lednici, kterou používáme trochu více než mrazák, bychom měli správně a dostatečně pečovat. Jenom tak dosáhneme správného efektu, který na potraviny lednice má.  
Snímek Top Gun se ihned po svém uvedení roku 1986 stal kasovním trhákem a fenoménem, v čele s Tomem Cruisem a Kelly McGillis – a jeho oblíbenost přetrvává do dnešního dne. Je to prostě jeden z těch kultovních filmů, které byste měli alespoň jednou za život vidět. Film pojednává o prostředí elitních stíhacích pilotů, o stíhací škole v rámci amerického námořního loďstva a tohle jsou největší zajímavosti, které Top Gun provází.
Čeká vás stěhování nebo jen měníte interiér vašeho současného bydlení? Rády byste se zbavily nepotřebných věcí a pustily do vašeho bytu nebo domku více světla, pozitivní energie a jarního vzduchu? Co takhle vyzkoušet metody podle čínské tradice Feng Shui? Díky ní může být prostor, kde žijete, v absolutní rovnováze. Mělo by to být místo, kde byste se měly cítit příjemně a pohodlně, a zároveň nebýt zahlceny zbytečnými věcmi.

Nepřehlédněte

Téměř každá žena touží po ideální postavě. Rad, jak zaručeně zhubnout, jsou v časopisech i na internetu tisíce. Daň v podobě jojo-efektu nebo zdravotních problémů, kterou platí za drastické shazování kilogramů nebo nepochopené hubnoucí praktiky, je ovšem příliš veliká. Co takhle začít jednou pro vždy správně? Poradíme vám, jak na to!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek