Sobota , 18. 05. 2024

Nataša

Sexuální poloha vám napoví, koho máte doma. Víte, jak to má nejradši? Pak už víc vědět nepotřebujete

Víte, jakou sexuální polohu preferuje váš protějšek? Pokud vyžaduje stále hlavně jen jednu polohu při milostných hrátkách, velice snadno si podle toho můžete vyložit, s kým máte tu čest.
sexuální poloha
Jeho nejoblíbenější sexuální poloha vám napoví, s kým máte tu čest.

23. 01. 2023

Máme na 600 různých sexuálních poloh, jejich střídání dokáže sexuální život pořádně oživit, ale obvykle každý z nás preferuje jen jednu či pár. Takových, které nám jsou nejpříjemnější a nejsnáze při nich dosáhneme orgasmu. Proč to řešíme? Protože nejoblíbenější sexuální poloha vám může prozradit skrytou osobnost milence. Tak, jak to děláte nejčastěji?

1. Na všechny čtyři – poloha na pejska

Při této poloze je partnerka otočená zády k partnerovi a je na všech čtyřech, proto se jí také říká na pejska. Partner tak přebírá veškeré otěže a má jako na dlani pohled na vyšpulený zadeček. Jasně tak může sledovat, jak penis zasouvá do pochvy nebo řitního otvoru, což pány samozřejmě ještě více vzrušuje. Tato sexuální poloha se považuje za poněkud chlípnou, tvrdou, a také ji mají nejraději muži, kteří mají rádi navrch.

Partnerka je totiž v této pozici bezmocná, muž si s ní může dělat, co chce, kontroluje sám i hloubku průniku do partnerky. Muži si tak právě tímto mohou kompenzovat to, že dříve byli ženami odmítáni, teď nad nimi naopak získávají moc. Každý, kdo má v oblibě tuto polohu, chce mít poslední slovo a chce určovat směr nejen v posteli, ale i v životě.

2. Jízda nahoře – poloha na koníčka

Tak tahle sexuální poloha je hodně oblíbená, i když ne každý ji zvládne. V tomto případě se muž opravdu nenadře, protože jen leží a otěže přebírá žena, která má pak celou akci pevně v rukou. Právě muži, kteří jsou již z domova od maminky zvyklí, že všechno dostávají naservírováno jako na zlatém podnose, mají tuhle polohu nejraději. Nemusí se dřít, jen si užívat, a právě tohle pak chtějí nejen v posteli, ale i v životě. Tak pozor na to.

K TÉMATU  Historie erotických pomůcek: Čím si naši předkové dělali „dobře”?
sex
Sexuální poloha na koníčka je pro sebevědomé ženy a tak trochu líné muže.

Na druhou stranu, při této poloze ženy nejsnáze dosáhnou vlastního uspokojení, tudíž pokud ji váš partner vyžaduje pravidelně, může to také znamenat, že vedle sebe máte ohleduplný protějšek.

3. Stará dobrá klasika – misionářská poloha

A tady je to zase obráceně. V tomto případě leží na zádech žena a má roztažené nohy. Muž je pak nad ní. I když se může zdát, že v tomto případě jen žena bezmocně leží a nechává dělat muže jeho část práce, nemusí tomu tak být. Aktivita partnerky je vítána, a hlavně je zde důležitý oční kontakt. Tahle sexuální poloha patří mezi nejzákladnější, asi každý v této poloze zažil svůj první sex. Misionářem nelze nic pokazit, zároveň ale nečekejte ani velké překvapení a nějakou postelovou show.

Takže jde o sázku na jistotu, vyhledávají ji muži, kteří neradi riskují a nemusí ani velké dobrodružství nebo výzvy. Problém nastane ve chvíli, kdy to má podobně i žena. Ti, kdo mají v posteli nejraději misionáře, se totiž nepouštějí nikdy do větších akcí, a to může znamenat jediné – velkou nudu.

misionář
Misionář je stará dobrá klasika.

4. Když to do sebe zapadá – poloha lžička

Dvě lžičky připomíná sexuální poloha, kdy oba partneři leží na boku hezky za sebou. Lžička je velmi intimní polohou, preferují ji citliví muži, kteří se rádi k partnerce tulí a mazlí se. Milenci, kteří tuhle polohu vyžadují velmi často, jsou považováni za ohleduplné, mají velkou empatii a pochopení. Pokud tedy tato poloha patří k těm, které doma praktikujete velmi často, máte možná v posteli i doma hotový poklad. Muži, kteří se rádi milují v poloze lžička, se nikdy nestydí za to, co cítí. Své partnerce se oddávají a velmi jim záleží na spokojeném vztahu i milující rodině.

K TÉMATU  Čas na rozchod? 4 znaky, které vám napoví, že byste měli vztah ukončit
vášeň
Sexuální poloha lžičky je typická pro citlivé muže, co se rádi mazlí.

5. V pozoru – poloha vestoje

Pro někoho nepohodlné, pro jiného vzrušující. Polohu vestoje preferují hodně charismatičtí milenci, muži s velkou osobností. Zároveň jde ale o silné jedince, kteří se nebojí výzev. Za velké plus můžete považovat to, že ti, kdo mají v oblibě polohu vestoje, nejsou líní a nevadí jim se v posteli i v životě trošku nadřít.

předehra
Sex vestoje si užívají charismatičtí jedinci.

Tak co myslíte, sedí to?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

8 způsobů, jak si s partnerem okořenit sexuální život a znovu zažehnout plamen

Láká vás sex ve vaně? Zkreslené představy často vystřídá drsná realita

Zdroje článku:
www.entitymag.com, www.psychologytoday.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Chtěli byste naší planetě pomoci od nadbytečného odpadu, ale nevíte, jak na to? Nemusíte ze dne na den začít kompostovat a stloukat si doma vlastní máslo. Stačí se jen řídit několika jednoduchými radami, které zvládne opravdu každý.
Modrý oceán a nekonečná pláž. Radost pohledět? Nejen to! Tahle atmosféra působí preventivně proti celé řadě nemocí. Také vás okamžitě nabije energií a navodí šťastné emoce. Ovšem i na hubnutí má příznivý vliv!
Barvení velikonočních vajec je nejrozšířenější symbol Velikonoc u nás. Kraslice může být natvrdo uvařené i vyfouknuté prázdné vejce, které se zdobí různými technikami. Co takhle nějaké netradiční? Zapojte děti a zkuste vytvořit kraslice způsobem, který vás možná ani nenapadl. Barvení pomocí houbičky na nádobí, vytváření vzorů pomocí tavné pistole, namáčení do pěny na holení, barvení pomocí laku na nehty, bublinkové fólie nebo cibule. Všechny způsoby jsou přitom jednoduché. Vyberte si inspiraci pro vás!
Orchideje patří k velice oblíbeným a krásným pokojovým rostlinám. Bohužel jejich velkou nevýhodou je poměrně náročné pěstování. Není to rostlina, kterou jednou za čtrnáct dnů zalijete a už se o ni nestaráte. Orchidej potřebuje trochu víc.
Hnědé uhlí, známé pro své využití v domácích a průmyslových kotlích, je pro mnohé z nás klíčem k útulnému a teplému domovu během chladných měsíců. A výběr správného paliva je důležitý nejen pro váš rodinný rozpočet, ale i pro celkovou efektivitu vytápění a ochranu životního prostředí.
Pokud pracujete z domova, například tvoříte weby, píšete články nebo se věnujete jinému odvětví, jistě se setkáváte s problémy, které provází snad každého. Práci z domova si určujete sami, volíte si pracovní dobu i množství práce.
Léto je bohužel u konce. Spolu s tím přišel ten správný čas naladit se na podzimní atmosféru a sladit s ní také barvy v šatníku. Rok co rok módní návrháři přicházejí s novými trendy a ani letos tomu nebude jinak. Na co se v případě podzimní módy můžete těšit?
Přemýšlíte, co ještě pořídit na zahradu? Houpačka vám zpříjemní letní dny, kdy budete chtít posedět venku, ale vyhnout se přímému slunci. Jednoduché závěsné zahradní houpačky s ocelovou konstrukcí snadno přemístíte kamkoli po zahradě a na zimu se dají složit. Dřevěná pergola stojí pevně na místě, ale zase vypadá se zavěšenou houpačkou překrásně. Jen si vyberte!
Crop top mikiny se těší nejen v této sezóně nesmírné popularitě. I když jsou samy o sobě extrémně módní, potřebujeme vědět, jak je kombinovat, abychom dosáhli požadovaného efektu. Proč je musíte mít?
Říká se o nich, že jsou bezpečným místem. Místem pro setkávání a vzájemnou podporu žen. Ne všechny ženské kruhy vám ale přinesou to, co od nich očekáváte. Dokonce se o nich říká, že mohou být nebezpečné pro muže. Proč? Čtěte dál.
Obecně platí, že lidé tapety buď milují, nebo nesnáší. Tapety jsou skvělým řešením nejen z hlediska designu, ale také izolují teplo, hluk a zabraňují vzniku plísní. V devadesátých letech byly tyto textilie v módě a v každé stylové domácnosti se objevovaly stěny se zajímavými prvky. Po delší době se opět vrací do našich moderních bytů. S tím však vyvstává otázka, jaké jsou nyní trendy?
Se slovem umělec se často pojí různé výstřednosti, z nichž některé plní stránky novin a o jiných se zase tak moc neví. Pojďme se podívat na to, v čem zvláštním vynikají některé známé osobnosti.

Výběr článků

Všechny to známe. Místo toho, abychom si užívaly adventní čas, sháníme dárky, uklízíme, pečeme cukroví, v práci doháníme resty a nemáme ani čas si zapálit adventní svíčky. O Vánocích jsme pak ve stresu z toho, že jsme na něco zapomněly, jestli se budou dárky líbit, cukroví chutnat a zdali máme skutečně pořádně naklizeno. Co takhle to letos udělat jinak?
Pokud vy nebo učitel vašeho dítěte máte podezření, že vaše dítě může mít ADHD, je důležité vyhledat pomoc. Včasná intervence může potenciálně zabránit vzniku dalších příznaků a sekundárních stavů, jako je úzkost nebo opoziční vzdorné chování.
Taky už se nemůžete dočkat, až bude léto? Pojďte se s námi podívat pod pokličku a nahlédněte do kuchyně módních trendů pro léto 2020.

Nepřehlédněte

Mentální anorexie je choroba psychického i fyzického rázu, která nás dokáže pořádně vystrašit. Zvláště, pokud se něco takového děje našemu dítěti. Bezesporu je ji třeba řešit s odborníky, jelikož může vážně poškodit zdravotní stav člověka. Nejdříve ale musíte sami zjistit, že jí daná osoba trpí. Nejčastěji se vyskytuje u dívek, avšak setkat se s ní můžeme u jakéhokoliv pohlaví i v každém věku. Jak ji poznat, abyste včas dokázali zamezit jejímu prohlubování?
Virtuální seznamování se stalo tak oblíbenou cestou k nalezení dokonalého protějšku, že naprosto předčilo osobní kontakt. Jenže jak se v něm naučit chodit? Výběrem správné fotografie to teprve začíná! S čím zabodujete a čemu se raději vyhnout?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek