Pátek , 03. 02. 2023

Blažej

Sexuální poloha vám napoví, koho máte doma. Víte, jak to má nejradši? Pak už víc vědět nepotřebujete

Víte, jakou sexuální polohu preferuje váš protějšek? Pokud vyžaduje stále hlavně jen jednu polohu při milostných hrátkách, velice snadno si podle toho můžete vyložit, s kým máte tu čest.
sexuální poloha
Jeho nejoblíbenější sexuální poloha vám napoví, s kým máte tu čest.

23. 01. 2023

Máme na 600 různých sexuálních poloh, jejich střídání dokáže sexuální život pořádně oživit, ale obvykle každý z nás preferuje jen jednu či pár. Takových, které nám jsou nejpříjemnější a nejsnáze při nich dosáhneme orgasmu. Proč to řešíme? Protože nejoblíbenější sexuální poloha vám může prozradit skrytou osobnost milence. Tak, jak to děláte nejčastěji?

1. Na všechny čtyři – poloha na pejska

Při této poloze je partnerka otočená zády k partnerovi a je na všech čtyřech, proto se jí také říká na pejska. Partner tak přebírá veškeré otěže a má jako na dlani pohled na vyšpulený zadeček. Jasně tak může sledovat, jak penis zasouvá do pochvy nebo řitního otvoru, což pány samozřejmě ještě více vzrušuje. Tato sexuální poloha se považuje za poněkud chlípnou, tvrdou, a také ji mají nejraději muži, kteří mají rádi navrch.

Partnerka je totiž v této pozici bezmocná, muž si s ní může dělat, co chce, kontroluje sám i hloubku průniku do partnerky. Muži si tak právě tímto mohou kompenzovat to, že dříve byli ženami odmítáni, teď nad nimi naopak získávají moc. Každý, kdo má v oblibě tuto polohu, chce mít poslední slovo a chce určovat směr nejen v posteli, ale i v životě.

2. Jízda nahoře – poloha na koníčka

Tak tahle sexuální poloha je hodně oblíbená, i když ne každý ji zvládne. V tomto případě se muž opravdu nenadře, protože jen leží a otěže přebírá žena, která má pak celou akci pevně v rukou. Právě muži, kteří jsou již z domova od maminky zvyklí, že všechno dostávají naservírováno jako na zlatém podnose, mají tuhle polohu nejraději. Nemusí se dřít, jen si užívat, a právě tohle pak chtějí nejen v posteli, ale i v životě. Tak pozor na to.

K TÉMATU  Budujete kariéru a zapomínáte na lásku a vztahy. U těchto povolání buďte obezřetní, pokud nechcete zůstat sami
sex
Sexuální poloha na koníčka je pro sebevědomé ženy a tak trochu líné muže.

Na druhou stranu, při této poloze ženy nejsnáze dosáhnou vlastního uspokojení, tudíž pokud ji váš partner vyžaduje pravidelně, může to také znamenat, že vedle sebe máte ohleduplný protějšek.

3. Stará dobrá klasika – misionářská poloha

A tady je to zase obráceně. V tomto případě leží na zádech žena a má roztažené nohy. Muž je pak nad ní. I když se může zdát, že v tomto případě jen žena bezmocně leží a nechává dělat muže jeho část práce, nemusí tomu tak být. Aktivita partnerky je vítána, a hlavně je zde důležitý oční kontakt. Tahle sexuální poloha patří mezi nejzákladnější, asi každý v této poloze zažil svůj první sex. Misionářem nelze nic pokazit, zároveň ale nečekejte ani velké překvapení a nějakou postelovou show.

Takže jde o sázku na jistotu, vyhledávají ji muži, kteří neradi riskují a nemusí ani velké dobrodružství nebo výzvy. Problém nastane ve chvíli, kdy to má podobně i žena. Ti, kdo mají v posteli nejraději misionáře, se totiž nepouštějí nikdy do větších akcí, a to může znamenat jediné – velkou nudu.

misionář
Misionář je stará dobrá klasika.

4. Když to do sebe zapadá – poloha lžička

Dvě lžičky připomíná sexuální poloha, kdy oba partneři leží na boku hezky za sebou. Lžička je velmi intimní polohou, preferují ji citliví muži, kteří se rádi k partnerce tulí a mazlí se. Milenci, kteří tuhle polohu vyžadují velmi často, jsou považováni za ohleduplné, mají velkou empatii a pochopení. Pokud tedy tato poloha patří k těm, které doma praktikujete velmi často, máte možná v posteli i doma hotový poklad. Muži, kteří se rádi milují v poloze lžička, se nikdy nestydí za to, co cítí. Své partnerce se oddávají a velmi jim záleží na spokojeném vztahu i milující rodině.

K TÉMATU  Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou
vášeň
Sexuální poloha lžičky je typická pro citlivé muže, co se rádi mazlí.

5. V pozoru – poloha vestoje

Pro někoho nepohodlné, pro jiného vzrušující. Polohu vestoje preferují hodně charismatičtí milenci, muži s velkou osobností. Zároveň jde ale o silné jedince, kteří se nebojí výzev. Za velké plus můžete považovat to, že ti, kdo mají v oblibě polohu vestoje, nejsou líní a nevadí jim se v posteli i v životě trošku nadřít.

předehra
Sex vestoje si užívají charismatičtí jedinci.

Tak co myslíte, sedí to?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

8 způsobů, jak si s partnerem okořenit sexuální život a znovu zažehnout plamen

Láká vás sex ve vaně? Zkreslené představy často vystřídá drsná realita

Zdroje článku:
www.entitymag.com, www.psychologytoday.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Chcete zvětšit prostor v bytě? Snadno toho docílíte pomocí obrazové tapety! Můžete si vybrat z nabídky firem, nebo si nechat natisknout svůj vlastní motiv, který vás napadne. Fototapety doladí interiér přesně podle vašeho vkusu. Koukněte se, jak to může vypadat.
Chcete si vyrobit roztomilé a barevné svíčky podle vašeho gusta? Není to nic těžkého! Tyhle nápady vám napoví jako inspirace pro vaše vlastní svíčky, které poslouží také jako dekorace. Zapojte i děti, které budou mít radost z vlastnoručního díla. To může posloužit jako dárek pro někoho z rodiny. Co takhle svíčka jako Coca-Cola nebo překrásný květ růže?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek