Pondělí , 25. 09. 2023

Zlata

S kolika lidmi jste měli sex: Za čísly se skrývá mnohem víc. Proč váš ‘Body Count’ neříká vše

Trendem poslední doby, zejména mezi mladými lidmi na různých sociálních platformách, je pojem zvaný body count. Možná už jste o něm slyšeli, možná vás úplně minul. Co to ten body count vlastně je? Proč se najednou tolik řeší? A co o nás vypovídá?
body count
Počet sexuálních partnerů o vás neříká vše.

27. 07. 2023

Co je body count?

Body count je pojem pro označení počtu lidí, se kterými jste spali. Pokud jste měli sex například s pěti muži, pak je váš body count 5. Pokud jich bylo 10, pak je váš body count 10 a podobně. Jde zkrátka o počet sexuálních partnerů – nepočítají se sem proto například dětské lásky či vztahy během dospívání, které byly spíše jen o vodění se za ruce, ale k pohlavnímu styku mezi dvojicí nedošlo.

Jsme povinni sdělovat počet svých sexuálních partnerů?

Jakmile navážeme nový vztah, zpravidla dříve nebo později dojde na debatu na téma našich ex, které jsme měli před současným protějškem. Zatímco některé dvojice to raději hodně rychle přejdou, jiní partneři jsou schopní si vzájemně upřímně sdělit, s kolika lidmi spali.

Je to v pořádku? Neuškodí taková upřímnost vztahu? Opravdu musí partneři jeden o druhém vědět, s kolika lidmi spali?

Kolik sexuálních partnerů je moc

Někteří to neřeší, ale pro někoho je tohle číslo ukazatelem, jestli daný protějšek stojí za to. Když jste měli partnerů moc (což je relativní pojem), jste promiskuitní. O ženách se pak v takovém případě mluví s přízvisky jako „laciná“ či „rozdavačná“, někdy se používají i hanlivé výrazy, které všichni dobře známe.

Náš body count by neměl být pro druhé měřítkem. Vysoké, nebo naopak nízké skóre by nemělo být důvodem, proč se v očích druhých staneme neatraktivními.

Pokud se vám líbí, neřešte to

Body count je téma, které se teď hodně řeší mezi generací Z. Pokud ale natrefíte na člověka, který vám bude sympatický, zaujme vás svým vzhledem i vlastnostmi, zkrátka taková osoba, se níž vám bude příjemně, pak nechte nějaký počet sexuálních partnerů stranou. Nezajímejte se o to, kolik jich bylo před vámi.

K TÉMATU  Jak zvládnout vztah mezi nevlastními sourozenci?

Na ženy je přísnější metr

Je pravda, že jakmile dojde řeč na body count, daleko hůře v této debatě vychází ženy. Jakmile je vysoký, mnozí se na ni začnou dívat skrze prsty. Je-li tomu ale naopak, tedy má-li muž vysoký body count, pak to buď nikdo neřeší, anebo v očích některých ještě stoupne na ceně. Je to kanec, alfasamec. A to rozhodně není v pořádku. V tomto ohledu bychom si měli být rovni. Máte oba stejné číslo? Žena by rozhodně neměla být vnímána jako méněcenná.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Koitální sblížení: Nový rozměr sexuálního spojení, díky kterému konečně dosáhnete orgasmu

Sexuální poloha vám napoví, koho máte doma. Víte, jak to má nejradši? Pak už víc vědět nepotřebujete

Zdroje článku:
https://www.pulse.ng/lifestyle/relationships-weddings/stop-asking-your-girl-for-body-count-you-dont-need-to-know/b90h3xl
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Možná jste ve svém malém bytě naprosto spokojení a víc prostoru momentálně nepotřebujete. Proč ho ale aspoň zdánlivě trochu nezvětšit, aby nevypadal příliš stísněně? Pomocí snadných triků bude váš byt hned působit, jako kdyby měl o třetinu větší rozlohu.
Handmade věci se z hlediska popularity už několik let drží na samém vrcholku. A ostatně se není čemu divit. Jsou totiž osobité, originální, odlišné od ostatních a jedinečné v každém detailu. Dnes si doma můžete vyrobit snad už cokoliv - od dekorací až po kosmetiku. My se ale v tomto článku budeme zabývat tím, jak si vyrobit vlastní parfém. Pojďme na to!
I když svou matraci pravidelně udržujete v dobrém stavu, je nutné ji občas i hloubkově vyčistit. Je známo, že spánkem trávíme třetinu svého života, takže byste měli svůj spací prostor udržovat opravdu čistý a voňavý, abyste si dopřáli skvělou noc. Přinášíme vám tipy, jak svou matraci opravdu skvěle vyčistit krok za krokem.
Druhů čaje existuje skutečně nepřeberné množství. Čaj, to je životní styl, rituál, který se opakuje dnes a denně. Někdy jím zaháníme žízeň, jindy ho pijeme na chuť. Ovocný nebo bylinný čaj známe dozajista všichni, ale už méně jsou nám známé jejich účinky nebo podrobnější dělení. Pojďme se proto na čaje podívat společně.
Vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace mají hned několik pozitiv. Budou jedinečné a originální, přizpůsobíte je dokonale svým představám a navíc ušetříte. K tomu všemu budete mít z jejich tvorby skvělý pocit, obzvlášť v případě, že vám je pochválí nějaká návštěva. Inspirujte se nějakým nápadem!

Nepřehlédněte

Značka Gucci je dlouhá léta považována za synonymum luxusu. Nedosáhne na ni každý, ovšem pokud už ji vlastníte, vlastníte fantastickou investici, která s každým novým dnem roste na své hodnotě. A to dokonce i v případě, že mluvíme o roztrhaných silonkách, které se nedávno ocitly v nabídce světově proslulé společnosti.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek