Pondělí , 27. 05. 2024

Valdemar

S kolika lidmi jste měli sex: Za čísly se skrývá mnohem víc. Proč váš ‘Body Count’ neříká vše

Trendem poslední doby, zejména mezi mladými lidmi na různých sociálních platformách, je pojem zvaný body count. Možná už jste o něm slyšeli, možná vás úplně minul. Co to ten body count vlastně je? Proč se najednou tolik řeší? A co o nás vypovídá?
body count
Počet sexuálních partnerů o vás neříká vše.

27. 07. 2023

Co je body count?

Body count je pojem pro označení počtu lidí, se kterými jste spali. Pokud jste měli sex například s pěti muži, pak je váš body count 5. Pokud jich bylo 10, pak je váš body count 10 a podobně. Jde zkrátka o počet sexuálních partnerů – nepočítají se sem proto například dětské lásky či vztahy během dospívání, které byly spíše jen o vodění se za ruce, ale k pohlavnímu styku mezi dvojicí nedošlo.

Jsme povinni sdělovat počet svých sexuálních partnerů?

Jakmile navážeme nový vztah, zpravidla dříve nebo později dojde na debatu na téma našich ex, které jsme měli před současným protějškem. Zatímco některé dvojice to raději hodně rychle přejdou, jiní partneři jsou schopní si vzájemně upřímně sdělit, s kolika lidmi spali.

Je to v pořádku? Neuškodí taková upřímnost vztahu? Opravdu musí partneři jeden o druhém vědět, s kolika lidmi spali?

Kolik sexuálních partnerů je moc

Někteří to neřeší, ale pro někoho je tohle číslo ukazatelem, jestli daný protějšek stojí za to. Když jste měli partnerů moc (což je relativní pojem), jste promiskuitní. O ženách se pak v takovém případě mluví s přízvisky jako „laciná“ či „rozdavačná“, někdy se používají i hanlivé výrazy, které všichni dobře známe.

Náš body count by neměl být pro druhé měřítkem. Vysoké, nebo naopak nízké skóre by nemělo být důvodem, proč se v očích druhých staneme neatraktivními.

Pokud se vám líbí, neřešte to

Body count je téma, které se teď hodně řeší mezi generací Z. Pokud ale natrefíte na člověka, který vám bude sympatický, zaujme vás svým vzhledem i vlastnostmi, zkrátka taková osoba, se níž vám bude příjemně, pak nechte nějaký počet sexuálních partnerů stranou. Nezajímejte se o to, kolik jich bylo před vámi.

K TÉMATU  Potraviny, které vás mohou nakopnout do milostného života. Do těchto byste to asi neřekly!

Na ženy je přísnější metr

Je pravda, že jakmile dojde řeč na body count, daleko hůře v této debatě vychází ženy. Jakmile je vysoký, mnozí se na ni začnou dívat skrze prsty. Je-li tomu ale naopak, tedy má-li muž vysoký body count, pak to buď nikdo neřeší, anebo v očích některých ještě stoupne na ceně. Je to kanec, alfasamec. A to rozhodně není v pořádku. V tomto ohledu bychom si měli být rovni. Máte oba stejné číslo? Žena by rozhodně neměla být vnímána jako méněcenná.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Koitální sblížení: Nový rozměr sexuálního spojení, díky kterému konečně dosáhnete orgasmu

Sexuální poloha vám napoví, koho máte doma. Víte, jak to má nejradši? Pak už víc vědět nepotřebujete

Zdroje článku:
https://www.pulse.ng/lifestyle/relationships-weddings/stop-asking-your-girl-for-body-count-you-dont-need-to-know/b90h3xl
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Všichni se souhlasně shodnou, že energetické nápoje nejsou pro děti. Osvěta v tomhle směru ale přesto trochu pokulhává: někde jsou k dostání i ve školním automatu. Proč je to špatně a jaké skrývají nebezpečí?
Na co Nela díky našemu letnímu koučinku přišla? Co jí "seplo" a kde máme ještě na čem pracovat?
V současné době chtějí být všichni ekologičtí. Dbají na životní prostředí a snaží se neplýtvat jídlem či třídit odpad. Dokonce se správně nakládá i s bioodpadem. A s tím se spojí kompostování. Pokud zvažujete pořízení kompostéru na zahradu nebo kompostéru do interiéru, nabízí se otázka, jak správně kompostovat a čemu se vyvarovat? Kompostování je sice hitem, na druhou stranu se to musí umět.
Že gejši jsou neoddělitelně spojené s Japonskem ví mnoho těch, kteří se alespoň trochu zajímají o kulturu a svět obecně. Také se ví, že hlavním úkolem gejš bylo především pobavit své klienty tancem, zpěvem, čajovým obřadem, konverzací a dalším programem nezbytným pro kulturní a zajímavou zábavu. O prostituci se v souvislosti s gejšami téměř nedá hovořit.
Do roka a do dne, Lomikare, Lomikare... Ne ne, nejde o žádné zlo, natožpak historického charakteru. Jen ten časový úsek sedí pro přátelské a oboustranné ukončení spolupráce.
Termín letní láska je s trochou nadsázky jen další pojmenování záletů. Jde zpravidla o krátkodobý vztah mezi dvěma lidmi. Zahrnuje tak mnohem méně složitostí a odpovědnosti než vážný vztah. V létě jsou románky častější, letní láska je navíc stejně krátká a proměnlivá jako roční období.
Krásný podzim, který nás čeká, přímo láká na výlety do přírody. Stromy začnou hrát všemi barvami, a tak pokud není venku zrovna lijavec, stačí se teple obléknout a hned můžete vyrazit. Ať už sami, v páru nebo s rodinou, podzimní přírodu si zamilujete.
Toaleta je jedním z nejdůležitějších zařízení ve vaší domácnosti. Přestože jsou toalety robustní a spolehlivé součásti vodovodního systému, málokdy se najde majitel domu nebo bytu, který nikdy nemá žádné problémy s toaletou. Ucpání je možná nejběžnějším problémem toalety, ale zdaleka ne jediným. Nádrž může například vydávat nejrůznější podivné zvuky nebo může nepřetržitě téct voda. Většinu problémů s toaletami naštěstí dokáže opravit instalatér, který si sám poradí.
Dceru jsem vychovávala od jejích devíti let sama, možná i proto jsme měly vždy krásný vztah. Byla jsem spíše kamarádka než matka, nebylo nutné ji nějak držet zkrátka, vždy se mi zdála rozumná a vyspělá, měla zodpovědnost a byla trošku jiná než její vrstevníci. I přesto všechno jsme se ale dostaly nyní do bodu, kdy mi nemůže přijít na jméno, přitom jsem jednala jen tak, jak jsem musela. Snad to jednou pochopí.
Ach, ti komáři! Letošní rok je na ně obzvlášť bohatý. Koupit si v obchodě repelent je jednoduché, máte široký výběr. A co takhle vyrobit si ho doma? Přírodní repelent vás spolehlivě ochrání nejen před komáry, ale i klíšťaty a dalším hmyzem. Přitom se obejdete bez chemikálií a získáte ochranu i pro citlivou nebo dětskou pokožku.
Většina žen chce okouzlit své okolí perfektním vzhledem a dobře zvoleným módním outfitem. Z toho důvodu zpravidla volí kousky, které jim sice zaručí vyladěný vzhled, ovšem na úkor jejich zdraví. A možná k takovýmto ženám patříte i vy. Pojďte se proto podívat na několik špatných módních návyků, které neprospívají vašemu zdraví, a zjistěte, jak najít přijatelný kompromis.
S blížící se plavkovou sezónou začíná mnoho z nás přemýšlet o tom, jak své tělo dostat zpátky do formy. Někdy tak neodoláme a zkoušíme různé zázračné diety, které slibují rychlý úbytek váhy.

Výběr článků

Zatímco vysoký krevní tlak se dá hodnotit jako život ohrožující, nízký tlak je spíš skrytý, tichý problém. Ovšem i tak by se lidé, kteří mají nízký tlak, měli mít na pozoru. Jak poznat, že nízký tlak máte, jaké jsou jeho příčiny a jak se můžete léčit?
Sedavé zaměstnání se bezpochyby vždy nějak odrazí na našem zdraví. Nejde jen o stav páteře a celých zad, ale mohou se objevit i zdravotní potíže rukou od jejich nevhodné a dlouho neměnné pozice. Zároveň trpí vaše klouby, můžete mít větší sklony k nadváze. Zkuste se tedy zamyslet nad tím, jestli i když musíte pracovat, nešlo by se vždy třeba po hodině práce na chvilku protáhnout a svému tělu trochu ulevit.
Když se řekne jóga, každému z nás se vybaví vyrovnanost, sebejistota, harmonie, správné držení těla. Jóga není jen cvičení, ale je to celkově životní styl, kterému propadli miliony lidí po celém světě. Chcete s jógou také začít, ale nevíte jak?

Nepřehlédněte

Podle žebříčku Forbes vydělalo celkově 100 nejlépe placených hvězd světa v minulém roce celých 6,1 miliardy dolarů. Z toho deset nejlépe placených hereček na světě v minulém roce vydělalo dohromady 254 milionů dolarů. Jde o závratné částky, které zaujmou mnohé milovníky filmového průmyslu. Pojďme se blíže podívat na to, jaké herečky v minulém roce vydělaly nejvíce.
První rande je důležitým momentem, z něhož se může – či nemusí – vyvinout vztah, nebo dokonce láska. Jak zapůsobit a co raději nedělat?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek