Úterý , 04. 10. 2022

František

Iva (27): Můj přítel je gay. Jak se s tím vyrovnat?

Vždycky, když jsem si četla ty příběhy o tom, jak někdo po letech spokojeného manželství přiznal, že je na stejné pohlaví, nechápala jsem to. Říkala jsem si, jak strašně těžké to musí pro toho druhého být. Nikdy jsem nechtěla, abych něco podobného zažila. Vlastně jsem si nic takového ani nepřipouštěla, prostě jsem si říkala, že mně se nic podobného stát prostě nemůže.
gay
Znovu jsem se zamilovala, ale mělo to háček, můj přítel je gay. (foto: 123rf.com)

24. 12. 2021

Vyrůstala jsem na vesnici, kde lišky dávaly dobrou noc. U nás se vždycky všechno řešilo, každý každého znal a věděl i to, co měl dneska k obědu. Opravdu šílené, hlavně, když jsem dospívala, měla jsem jasný cíl. Co nejdříve odtamtud zmizet. To jsem ještě netušila, že můj přítel jednou bude gay.

Nemůžeš zůstat sama

Zmizet se mi povedlo. Ve dvaceti jsem se přestěhovala do města a potkala muže. Zamilovala jsem se a žila svou pohádku. Záhy jsem otěhotněla, porodila a odmilovala se. Přítel mě opustil, utekl do zahraničí a mně nechal na krku tříměsíční miminko. Nezbývalo než se vrátit domů, protože jsem ve městě nezvládala sama platit nájemné, a tak jsem se odstěhovala domů k mámě.

To bylo něco, ta nemohla přežít tu hanbu. Žila a stále žije v tom, že svobodná matka je ostudou rodiny, takže začal hon na nové nápadníky a náhradní tatínky. Nějakou dobu jsem to snášela, potřebovala jsem pomoct, takže mi nic jiného nezbývalo. I po třech letech jsem ale stále byla sama, protože se nikdo vhodný neobjevil. Mámě došly nápady, ale já jsem konečně mohla dát dítě do školky a vrátila se do práce. Znovu jsem tedy rodné hnízdo opouštěla.

Skvělá partie

V tu chvíli se mi začalo dařit, potkala jsem milého a šarmantního muže, o deset let staršího než já. A byl zkrátka skvělý. Měl cit, okamžitě si zamiloval mou dceru a po pár měsících jsme se odhodlali pro společné bydlení. Máma byla štěstím bez sebe, okamžitě jej do rodiny přijala a asi to bylo tím, že se uměl vážně chovat a získal si ji svým gentlemanským chováním.

Někdy jsem si říkala, že je snad z jiné planety. Nikoho takového jsem doposud nepotkala, on se mi dvořil, nosil mi kytky, hezky se oblékal. Dokonce neváhal si se mnou zajít na kosmetiku, pak mě vzal na pěknou večeři a do divadla. No holka z vesnice jako já se nestačila divit. Teď už ale vím, že mi to mělo být trošku divné.

K TÉMATU  S bráchou nebo sestrou jste si vzdálení. Jak napravit staré křivdy a zase se bavit se sourozenci?

Tajná složka

Přítel se občas choval zvláštně, hodně o sebe dbal, někdy i víc než já. Ale to je dneska docela běžné. Když ale přišlo na sex, něco bylo špatně, což jsem cítila od začátku. Chtěl po mně praktiky, které jsem ani neznala, občas měl potíže s erekcí a mně pořád vrtalo hlavou, co se děje. Chybu jsem hledala u sebe. Jindy to zase bylo skvělé, ale jen když jsem dělala to, co se líbilo jemu. Trošku jsem pátrala po příčinách našich problémů, ale dlouho jsem jen slepě tápala.

Až jsem objevila v jeho počítači jednu složku, kterou měl zaheslovanou. Trvalo mi dlouho se do ní dostat, ale povedlo se. Našla jsem tam docela zvrhlé gay porno a udělalo se mi z toho špatně. Tohle že by mého přítele vzrušovalo? Opravdu je muj přítel gay? Hodně se tím ale vysvětlovalo.

Přítel je gay

Nedalo mi to. Věděla jsem, že musí dojít ke konfrontaci, ale nevěděla jsem jak. Udělala jsem to v posteli. Začala jsem narážet a používat to, co jsem viděla na těch videích. Příteli to došlo, a pak přišlo něco, co mi vzalo dech. Okamžitě se rozplakal a přiznal mi, že je gay. Že už od sedmnácti let spí s muži, jenže jeho rodina by to nikdy nepřijala kvůli své víře, že už se chtěl přiznat, ale jeho maminka onemocněla, proto si našel přítelkyni, mě!

Najevo vyšlo, že naše problémy pramenily z toho, že jej prostě ženy nikdy nevzrušovaly, on ale vedl sám se sebou docela slušný vnitřní boj a už nezbývaly síly na to, aby se přiznal okolí, které by ho jistě odsoudilo. Aby to nikdo nepoznal, chodil občas se ženami, kterým lásku dával v podobě hezkého života. Dál ale spal s muži.

K TÉMATU  Život je plný překvapení! Nikdy nevíte, co vám přinese. Vaše situace se může během chvíle úplně otočit! Nevěříte?

Teď vůbec nevím, jak se zachovat. Vím, že je můj přítel gay, ale mám ho ráda, a vlastně mi je to všechno líto. No a jaká by asi byla reakce mojí mámy? Ta se z toho jistě taky složí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Katka (54): Syn je gay. Jak se mám zachovat, když to neschvaluju?

Slavné lesbičky aneb tyhle krásky o mužné objetí nestojí

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když v supermarketech udeří akce, sáhneme na dno prasátek a namíříme si to střemhlav na nákupy. Všechno, co lze schovat do mrazáku, nakoupíme za akční ceny, protože v opačném případě bychom za dané zboží utratili dvojnásobek. To samé platí i v případě masa. Když je za skvělou cenu, nabereme ho kila a pustíme se do zamrazování. Jenže co udělat v okamžiku, kdy ho chceme zpracovat?
Pandemie koronaviru neoslabuje a brzy se k ní přidá ještě podzimní vlna respiračních onemocnění. Nápor na imunitu tak ještě vzroste. Abyste zůstali fit a složité období přečkali, měli byste co nejvíce posílit obranyschopnost. Ideální podporou jsou vitaminy D a C. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy značky Naturevia, kde oba důležité ochránce zdraví najdete.
A. G. house v Sondriu stvořil architekt Rocco Borromini. Moderní dům stojí na úpatí Alp na okraji údolí Valtellina a nabízí panoramatický výhled do všech světových stran. Stavba vznikla jako spojení původní stodoly s novostavbou, a drží se hlavní myšlenky, kterou je čistý a vzdušný prostor. Ten je charakterizovaný střídáním masivního dřeva a bílých stěn. Dominantní jsou velká panoramatická okna a použití tradičních materiálů, které korespondují s místní alpskou architekturou.
Lepek je rostlinný protein, který se nachází ve všech odrůdách ječmene, žita a pšenice, a tak ho můžete najít v produktech denního stravování jako je typicky chléb, rohlíky, těstoviny apod. Jsou to ale i tak lahodné potraviny jako sušenky, müsli, nebo třeba preclíky a jiné dobroty z pekárny. Navíc se lepek do mnoha potravin dostává také během jejich zpracování nebo je do nich přidáván jako pojivo. Co když vás v životě potká alergie na lepek nebo se mu z nějakého důvodu chcete vyhnout?
Lidé zranění při pádu na zamrzlém či zasněženém chodníku musí o odškodnění bojovat dlouho, v 67 procentech déle než rok. Až ve třech čtvrtinách případů totiž obce a technické služby odmítají za zranění přijmout odpovědnost. Konečné odškodnění se přitom může vyšplhat na statisíce, průměr je 287 tisíc korun. Podle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích zodpovídá za náhradu škody, která vznikla při neprůchodnosti chodníku, město či obec. Jak se zachovat, když se vám to stane?
Proč na ruce mít hodinky, které jen ukazují čas? Mohou mít celou řadu další inteligentních funkcí, které nám mohou usnadnit život. Zejména pokud jsme ve spěchu a nemáme čas lovit mobilní telefon z kabelky či kapsy, abychom se podívali, kdo nám zrovna telefonuje. To je ale jen jedna z výhod chytrých hodinek. Podle čeho se dají vybírat chytré hodinky?

Nepřehlédněte

Bez mobilu si už nedovedeme život představit. Místo toho, abyste ale surfovali na netu nebo si psali s přáteli a leželi doma na posteli, můžete ho využit k zeštíhlení a posílení celého těla. Mobilní aplikace vám mohou posloužit třeba k vytvoření zdravého jídelníčku nebo zařazení cvičení do každodenního programu. Na trhu je dnes nepřeberné množství apek, co za vás odvedou velký kus práce nebo vám hubnutí aspoň zpříjemní. Vyzkoušejte některý z navrhovaných tipů!
Fenomén českých televizních seriálů z období totality přetrval do dnešních dnů, a důvodů pro to je více. Ti starší se dívají často z nostalgie, mladší diváci sledují dobu, kterou nezažili, a srovnávají s dneškem. Ovšem dobrým důvodem, proč se vysílají a jsou v oblibě, je také nesporná kvalita mnoha tehdy natočených děl.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek