Středa , 18. 05. 2022

Nataša

Iva (27): Můj přítel je gay. Jak se s tím vyrovnat?

Vždycky, když jsem si četla ty příběhy o tom, jak někdo po letech spokojeného manželství přiznal, že je na stejné pohlaví, nechápala jsem to. Říkala jsem si, jak strašně těžké to musí pro toho druhého být. Nikdy jsem nechtěla, abych něco podobného zažila. Vlastně jsem si nic takového ani nepřipouštěla, prostě jsem si říkala, že mně se nic podobného stát prostě nemůže.
gay
Znovu jsem se zamilovala, ale mělo to háček, můj přítel je gay. (foto: 123rf.com)

24. 12. 2021

Vyrůstala jsem na vesnici, kde lišky dávaly dobrou noc. U nás se vždycky všechno řešilo, každý každého znal a věděl i to, co měl dneska k obědu. Opravdu šílené, hlavně, když jsem dospívala, měla jsem jasný cíl. Co nejdříve odtamtud zmizet. To jsem ještě netušila, že můj přítel jednou bude gay.

Nemůžeš zůstat sama

Zmizet se mi povedlo. Ve dvaceti jsem se přestěhovala do města a potkala muže. Zamilovala jsem se a žila svou pohádku. Záhy jsem otěhotněla, porodila a odmilovala se. Přítel mě opustil, utekl do zahraničí a mně nechal na krku tříměsíční miminko. Nezbývalo než se vrátit domů, protože jsem ve městě nezvládala sama platit nájemné, a tak jsem se odstěhovala domů k mámě.

To bylo něco, ta nemohla přežít tu hanbu. Žila a stále žije v tom, že svobodná matka je ostudou rodiny, takže začal hon na nové nápadníky a náhradní tatínky. Nějakou dobu jsem to snášela, potřebovala jsem pomoct, takže mi nic jiného nezbývalo. I po třech letech jsem ale stále byla sama, protože se nikdo vhodný neobjevil. Mámě došly nápady, ale já jsem konečně mohla dát dítě do školky a vrátila se do práce. Znovu jsem tedy rodné hnízdo opouštěla.

Skvělá partie

V tu chvíli se mi začalo dařit, potkala jsem milého a šarmantního muže, o deset let staršího než já. A byl zkrátka skvělý. Měl cit, okamžitě si zamiloval mou dceru a po pár měsících jsme se odhodlali pro společné bydlení. Máma byla štěstím bez sebe, okamžitě jej do rodiny přijala a asi to bylo tím, že se uměl vážně chovat a získal si ji svým gentlemanským chováním.

Někdy jsem si říkala, že je snad z jiné planety. Nikoho takového jsem doposud nepotkala, on se mi dvořil, nosil mi kytky, hezky se oblékal. Dokonce neváhal si se mnou zajít na kosmetiku, pak mě vzal na pěknou večeři a do divadla. No holka z vesnice jako já se nestačila divit. Teď už ale vím, že mi to mělo být trošku divné.

K TÉMATUNevíte, jak uspokojit partnera? Naučte se správně komunikovat na téma sex

Tajná složka

Přítel se občas choval zvláštně, hodně o sebe dbal, někdy i víc než já. Ale to je dneska docela běžné. Když ale přišlo na sex, něco bylo špatně, což jsem cítila od začátku. Chtěl po mně praktiky, které jsem ani neznala, občas měl potíže s erekcí a mně pořád vrtalo hlavou, co se děje. Chybu jsem hledala u sebe. Jindy to zase bylo skvělé, ale jen když jsem dělala to, co se líbilo jemu. Trošku jsem pátrala po příčinách našich problémů, ale dlouho jsem jen slepě tápala.

Až jsem objevila v jeho počítači jednu složku, kterou měl zaheslovanou. Trvalo mi dlouho se do ní dostat, ale povedlo se. Našla jsem tam docela zvrhlé gay porno a udělalo se mi z toho špatně. Tohle že by mého přítele vzrušovalo? Opravdu je muj přítel gay? Hodně se tím ale vysvětlovalo.

Přítel je gay

Nedalo mi to. Věděla jsem, že musí dojít ke konfrontaci, ale nevěděla jsem jak. Udělala jsem to v posteli. Začala jsem narážet a používat to, co jsem viděla na těch videích. Příteli to došlo, a pak přišlo něco, co mi vzalo dech. Okamžitě se rozplakal a přiznal mi, že je gay. Že už od sedmnácti let spí s muži, jenže jeho rodina by to nikdy nepřijala kvůli své víře, že už se chtěl přiznat, ale jeho maminka onemocněla, proto si našel přítelkyni, mě!

Najevo vyšlo, že naše problémy pramenily z toho, že jej prostě ženy nikdy nevzrušovaly, on ale vedl sám se sebou docela slušný vnitřní boj a už nezbývaly síly na to, aby se přiznal okolí, které by ho jistě odsoudilo. Aby to nikdo nepoznal, chodil občas se ženami, kterým lásku dával v podobě hezkého života. Dál ale spal s muži.

K TÉMATUSingle život aneb výhody, které máte, když jste sama

Teď vůbec nevím, jak se zachovat. Vím, že je můj přítel gay, ale mám ho ráda, a vlastně mi je to všechno líto. No a jaká by asi byla reakce mojí mámy? Ta se z toho jistě taky složí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Katka (54): Syn je gay. Jak se mám zachovat, když to neschvaluju?

Slavné lesbičky aneb tyhle krásky o mužné objetí nestojí

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Sprchování nebo koupání jsou každodenní činnosti. Většinou se k nim schyluje po ránu, ale jindy také večer po náročném dni v zápřahu. Mnoho lidí však k této fázi hygieny přistupuje ekonomicky a spíše se nekoupou, než koupou. Čím víc se budu sprchovat či koupat, tím větší poplatky se na dům budou vztahovat, říkají si. Jelikož ale mluvíme o nezbytnosti, prozraďme si, co je z tohoto pohledu lepší čili ekonomičtější.  
Hudba, umění a drogy nebo alkohol, to k sobě už tak nějak patří. I když to samozřejmě není podmínkou. Zejména umělci k nešvarům doby bohužel tíhnou a to z různých důvodů. I dnes bohužel můžeme sledovat osudy mnohých nadaných zpěvaček, které si život zkazily nějakou tou závislostí.
Přemýšlíte nad tím, kam byste si s partnerem, anebo sama mohla vyrazit na prodloužený víkend? V tom případě pro vás máme pár tipů, které dozajista oceníte. Poznejte ta nejkrásnější evropská města, do kterých se budete velmi ráda vracet, a na která vám (pro začátek) bude stačit jen pár dní volna.
Vytřete návštěvě zrak, až ji usadíte na originální zahradní posezení. Venkovní nábytek z palet má tu výhodu, že si ho můžete poskládat podle sebe jako lego. Palety mají přirozeně svůj daný tvar, ten je ale možné půlit nebo jinak upravovat. Rohová sedačka se stolkem na kolečkách vypadá skvěle. Stačí vše natřít barvou podle vaší chuti a opatřit matrací a polštářky.

Nepřehlédněte

Každý z nás má svou polohu, ve které spí nejraději. Někdo spí rád na břiše, jiný na zádech a další třeba zase na boku. Ale napadlo vás někdy hledat ve spánkových polohách význam? Že ne? Pak se možná budete divit, co která spánková poloha znamená.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek