Úterý , 23. 04. 2024

Vojtěch

Iva (27): Můj přítel je gay. Jak se s tím vyrovnat?

Vždycky, když jsem si četla ty příběhy o tom, jak někdo po letech spokojeného manželství přiznal, že je na stejné pohlaví, nechápala jsem to. Říkala jsem si, jak strašně těžké to musí pro toho druhého být. Nikdy jsem nechtěla, abych něco podobného zažila. Vlastně jsem si nic takového ani nepřipouštěla, prostě jsem si říkala, že mně se nic podobného stát prostě nemůže.
gay
Znovu jsem se zamilovala, ale mělo to háček, můj přítel je gay. (foto: 123rf.com)

24. 12. 2021

Vyrůstala jsem na vesnici, kde lišky dávaly dobrou noc. U nás se vždycky všechno řešilo, každý každého znal a věděl i to, co měl dneska k obědu. Opravdu šílené, hlavně, když jsem dospívala, měla jsem jasný cíl. Co nejdříve odtamtud zmizet. To jsem ještě netušila, že můj přítel jednou bude gay.

Nemůžeš zůstat sama

Zmizet se mi povedlo. Ve dvaceti jsem se přestěhovala do města a potkala muže. Zamilovala jsem se a žila svou pohádku. Záhy jsem otěhotněla, porodila a odmilovala se. Přítel mě opustil, utekl do zahraničí a mně nechal na krku tříměsíční miminko. Nezbývalo než se vrátit domů, protože jsem ve městě nezvládala sama platit nájemné, a tak jsem se odstěhovala domů k mámě.

To bylo něco, ta nemohla přežít tu hanbu. Žila a stále žije v tom, že svobodná matka je ostudou rodiny, takže začal hon na nové nápadníky a náhradní tatínky. Nějakou dobu jsem to snášela, potřebovala jsem pomoct, takže mi nic jiného nezbývalo. I po třech letech jsem ale stále byla sama, protože se nikdo vhodný neobjevil. Mámě došly nápady, ale já jsem konečně mohla dát dítě do školky a vrátila se do práce. Znovu jsem tedy rodné hnízdo opouštěla.

Skvělá partie

V tu chvíli se mi začalo dařit, potkala jsem milého a šarmantního muže, o deset let staršího než já. A byl zkrátka skvělý. Měl cit, okamžitě si zamiloval mou dceru a po pár měsících jsme se odhodlali pro společné bydlení. Máma byla štěstím bez sebe, okamžitě jej do rodiny přijala a asi to bylo tím, že se uměl vážně chovat a získal si ji svým gentlemanským chováním.

Někdy jsem si říkala, že je snad z jiné planety. Nikoho takového jsem doposud nepotkala, on se mi dvořil, nosil mi kytky, hezky se oblékal. Dokonce neváhal si se mnou zajít na kosmetiku, pak mě vzal na pěknou večeři a do divadla. No holka z vesnice jako já se nestačila divit. Teď už ale vím, že mi to mělo být trošku divné.

K TÉMATU  Samota má na zdraví člověka špatný vliv. Jaké nemoce vám podle vědců hrozí? A co vám přinese spokojený vztah?

Tajná složka

Přítel se občas choval zvláštně, hodně o sebe dbal, někdy i víc než já. Ale to je dneska docela běžné. Když ale přišlo na sex, něco bylo špatně, což jsem cítila od začátku. Chtěl po mně praktiky, které jsem ani neznala, občas měl potíže s erekcí a mně pořád vrtalo hlavou, co se děje. Chybu jsem hledala u sebe. Jindy to zase bylo skvělé, ale jen když jsem dělala to, co se líbilo jemu. Trošku jsem pátrala po příčinách našich problémů, ale dlouho jsem jen slepě tápala.

Až jsem objevila v jeho počítači jednu složku, kterou měl zaheslovanou. Trvalo mi dlouho se do ní dostat, ale povedlo se. Našla jsem tam docela zvrhlé gay porno a udělalo se mi z toho špatně. Tohle že by mého přítele vzrušovalo? Opravdu je muj přítel gay? Hodně se tím ale vysvětlovalo.

Přítel je gay

Nedalo mi to. Věděla jsem, že musí dojít ke konfrontaci, ale nevěděla jsem jak. Udělala jsem to v posteli. Začala jsem narážet a používat to, co jsem viděla na těch videích. Příteli to došlo, a pak přišlo něco, co mi vzalo dech. Okamžitě se rozplakal a přiznal mi, že je gay. Že už od sedmnácti let spí s muži, jenže jeho rodina by to nikdy nepřijala kvůli své víře, že už se chtěl přiznat, ale jeho maminka onemocněla, proto si našel přítelkyni, mě!

Najevo vyšlo, že naše problémy pramenily z toho, že jej prostě ženy nikdy nevzrušovaly, on ale vedl sám se sebou docela slušný vnitřní boj a už nezbývaly síly na to, aby se přiznal okolí, které by ho jistě odsoudilo. Aby to nikdo nepoznal, chodil občas se ženami, kterým lásku dával v podobě hezkého života. Dál ale spal s muži.

K TÉMATU  Jak (ne)být sexy. Zkoušeli jsme zaručené rady z časopisů!

Teď vůbec nevím, jak se zachovat. Vím, že je můj přítel gay, ale mám ho ráda, a vlastně mi je to všechno líto. No a jaká by asi byla reakce mojí mámy? Ta se z toho jistě taky složí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Katka (54): Syn je gay. Jak se mám zachovat, když to neschvaluju?

Slavné lesbičky aneb tyhle krásky o mužné objetí nestojí

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Hormonální dieta rozhodně neslibuje instantní zázrak v podobě drastické diety a následného jojo efektu. Naopak. Principem je především pochopení fungování těla a jeho správné naladění pomocí stravy. Hubnutí je až bonusový efekt.
Plesová sezóna je tu! Jaká událost čeká právě vás? Při výběru šatů a doplňků záleží na akci, na kterou se zrovna chystáte. Není ples jako ples. Vždy sledujte nejen dress code, ale také současné trendy. Co si letos můžete dovolit?
Bojíte se, že šlápnete vedle? Váháte s výběrem make-upu nebo brýlí? Rozhodnutí vám usnadní beauty aplikace. Na výběr je jich hned několik. Zkuste všechny!
V současnosti se ženy dělí převážně na dvě skupiny. Některé nedají dopustit na menstruační kalíšek, jiné vždy raději sáhnou po klasických vložkách nebo tampónech. Před časem však na náš trh dorazily i menstruační kalhotky. Pokud se tedy rozhodujete, po čem sáhnete zrovna vy, čtěte dál.
Léto se nezadržitelně blíží a zcela jistě se nemůžete dočkat, až vyrazíte na dovolenou. Naše tělo však může na změny prostředí a počasí reagovat negativně. Také změna stravy je pro lidský organismus zátěží a mohou ji doprovázet nepříjemné obtíže, které by vám vysněnou dovolenou mohly překazit. A od toho je tu cestovní lékárnička, kterou si můžete přibalit s sebou. Co by měla obsahovat a jak si léto ve zdraví užít?
Každý, kdo se chystá koupit nové auto, má v podstatě čtyři možnosti. Kromě možnosti okamžitého vyplacení celé částky, se nabízí varianta jako klasický leasing, půjčka od banky nebo nebankovního subjektu, či stále oblíbenější operativní leasing. Každá z variant má svá pro a proti. 
Sladký a voňavý meloun je neklamným symbolem toho, že léto začíná! Pojďte udělat radost svému tělu. Jak je možné, že s pouhým melounem dokážete omládnout?
Dítě sice někdy přijde zcela nečekaně, jindy je však součástí plánu, který si dva stanoví. V takovém případě je to mnohdy lepší. Příchod dítěte je vítaným, milým překvapením, nikoliv něčím, co zaskočí a co člověka vede k pohrávání si s myšlenkou, jestli potrat není řešením. Abyste se takovému scénáři vyhnuli, udělejte několik věcí ještě předtím, než začnete dítě plánovat a následně se o něj pokoušet.
Ať už patříte mezi věčné dietářky nebo momentálně cítíte, že přišel ten správný čas shodit pár kil navíc, jistě přemýšlíte, jakou nejlepší cestou se vydat. Ve světě diet se objevuje řada možností, jak dosáhnout vytouženého cíle.
Své zdraví můžeme potěšit různými způsoby. Můžeme začít konečně sportovat nebo se více hýbat. Můžeme si svůj jídelníček zpestřit a dodat do něj potraviny či suroviny, za které nám naše tělo poděkuje. V ideálním případě bychom měli do jídelníčku zakomponovat lněný olej, což je superpotravina výjimečná svými zdravotními benefity. Už jste slyšeli o tělu prospěšných účincích lněného oleje?
Nové album Petera Nagye PIANKO, které právě přichází na trh, by se také dalo nazvat Hity a balady v akustickém podání. Obsahuje totiž třináct písní oblíbeného slovenského skladatele, textaře a zpěváka v akustických verzích. Co na něm najdete a co ještě Peter chystá? To se dozvíte z našeho rozhovoru.
Pojem alternativní bydlení nemusí znamenat nepohodlí a nečistotu. Hlavní je mít k dispozici pozemek, a skutečně příjemný domov se pak dá vytvořit v přepravním kontejneru, lesní chalupě nebo mobilheimu. Záleží na způsobu provedení. Tyhle ukázky vás přesvědčí, že alespoň jako letní chalupu je co závidět. I v malém prostoru se dají vykouzlit divy. Nevěříte?

Výběr článků

Výběrem svatebních šatů stráví mnoho nevěst i několik týdnů. Patříte k těm, které se nemohou rozhodnout? Nechte se inspirovat módními trendy roku 2022 a možná najdete, co hledáte.
Teď nad tím možná ještě tolik nepřemýšlíme, protože v zimě nosíme dlouhé rukávy, které mnohé schovají. Ale s blížícím se jarem, které bude následovat léto, je potřeba tento problém začít řešit. Také vás trápí tmavé lokty?
Na zimní období přicházejí do módy hranaté špičky bot. Přesto většina žen dobře ví, že nejvíc sexy jsou boty do špičky a na podpatku. Opticky prodlužují a zeštíhlují nohy. Hned se cítíme sebevědoměji a působíme více žensky i tím, jak musíme držet tělo rovně. Ovšem pozor na rizika, před kterými lékaři varují. Vy, které nosíte podobné boty denně, už o nich možná něco víte.

Nepřehlédněte

Rádi byste si letos konečně dopřáli pořádnou dovolenou a uvažujete, zda pro vás bude lepší hotel nebo kemp? Podívali jsme se na zoubek ubytování v Chorvatsku a přinášíme vám několik zajímavých tipů, které vám pomohou naplánovat si dovolenou přesně podle vašeho gusta.
Potřebujete si z pohodlí domova přivydělat při mateřské dovolené nebo jenom proto, že home office nepokrývá celý váš volný čas? Možností je opravdu mnoho, zejména v dnešní době. Zatímco některé nabídky práce jsou placené opravdu velmi špatně, jiné jsou ohodnoceny naopak velice dobře - tedy pokud se práce odvádí s dostatečnou kvalitou. To je případ i takzvaného copywritingu - psaní textů pro webové stránky.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek