Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Iva (27): Můj přítel je gay. Jak se s tím vyrovnat?

Vždycky, když jsem si četla ty příběhy o tom, jak někdo po letech spokojeného manželství přiznal, že je na stejné pohlaví, nechápala jsem to. Říkala jsem si, jak strašně těžké to musí pro toho druhého být. Nikdy jsem nechtěla, abych něco podobného zažila. Vlastně jsem si nic takového ani nepřipouštěla, prostě jsem si říkala, že mně se nic podobného stát prostě nemůže.
gay
Znovu jsem se zamilovala, ale mělo to háček, můj přítel je gay. (foto: 123rf.com)

24. 12. 2021

Vyrůstala jsem na vesnici, kde lišky dávaly dobrou noc. U nás se vždycky všechno řešilo, každý každého znal a věděl i to, co měl dneska k obědu. Opravdu šílené, hlavně, když jsem dospívala, měla jsem jasný cíl. Co nejdříve odtamtud zmizet. To jsem ještě netušila, že můj přítel jednou bude gay.

Nemůžeš zůstat sama

Zmizet se mi povedlo. Ve dvaceti jsem se přestěhovala do města a potkala muže. Zamilovala jsem se a žila svou pohádku. Záhy jsem otěhotněla, porodila a odmilovala se. Přítel mě opustil, utekl do zahraničí a mně nechal na krku tříměsíční miminko. Nezbývalo než se vrátit domů, protože jsem ve městě nezvládala sama platit nájemné, a tak jsem se odstěhovala domů k mámě.

To bylo něco, ta nemohla přežít tu hanbu. Žila a stále žije v tom, že svobodná matka je ostudou rodiny, takže začal hon na nové nápadníky a náhradní tatínky. Nějakou dobu jsem to snášela, potřebovala jsem pomoct, takže mi nic jiného nezbývalo. I po třech letech jsem ale stále byla sama, protože se nikdo vhodný neobjevil. Mámě došly nápady, ale já jsem konečně mohla dát dítě do školky a vrátila se do práce. Znovu jsem tedy rodné hnízdo opouštěla.

Skvělá partie

V tu chvíli se mi začalo dařit, potkala jsem milého a šarmantního muže, o deset let staršího než já. A byl zkrátka skvělý. Měl cit, okamžitě si zamiloval mou dceru a po pár měsících jsme se odhodlali pro společné bydlení. Máma byla štěstím bez sebe, okamžitě jej do rodiny přijala a asi to bylo tím, že se uměl vážně chovat a získal si ji svým gentlemanským chováním.

Někdy jsem si říkala, že je snad z jiné planety. Nikoho takového jsem doposud nepotkala, on se mi dvořil, nosil mi kytky, hezky se oblékal. Dokonce neváhal si se mnou zajít na kosmetiku, pak mě vzal na pěknou večeři a do divadla. No holka z vesnice jako já se nestačila divit. Teď už ale vím, že mi to mělo být trošku divné.

K TÉMATU  Nečekané faktory, kvůli kterým se hroutí manželství. Kde všude číhá riziko rozvodu?

Tajná složka

Přítel se občas choval zvláštně, hodně o sebe dbal, někdy i víc než já. Ale to je dneska docela běžné. Když ale přišlo na sex, něco bylo špatně, což jsem cítila od začátku. Chtěl po mně praktiky, které jsem ani neznala, občas měl potíže s erekcí a mně pořád vrtalo hlavou, co se děje. Chybu jsem hledala u sebe. Jindy to zase bylo skvělé, ale jen když jsem dělala to, co se líbilo jemu. Trošku jsem pátrala po příčinách našich problémů, ale dlouho jsem jen slepě tápala.

Až jsem objevila v jeho počítači jednu složku, kterou měl zaheslovanou. Trvalo mi dlouho se do ní dostat, ale povedlo se. Našla jsem tam docela zvrhlé gay porno a udělalo se mi z toho špatně. Tohle že by mého přítele vzrušovalo? Opravdu je muj přítel gay? Hodně se tím ale vysvětlovalo.

Přítel je gay

Nedalo mi to. Věděla jsem, že musí dojít ke konfrontaci, ale nevěděla jsem jak. Udělala jsem to v posteli. Začala jsem narážet a používat to, co jsem viděla na těch videích. Příteli to došlo, a pak přišlo něco, co mi vzalo dech. Okamžitě se rozplakal a přiznal mi, že je gay. Že už od sedmnácti let spí s muži, jenže jeho rodina by to nikdy nepřijala kvůli své víře, že už se chtěl přiznat, ale jeho maminka onemocněla, proto si našel přítelkyni, mě!

Najevo vyšlo, že naše problémy pramenily z toho, že jej prostě ženy nikdy nevzrušovaly, on ale vedl sám se sebou docela slušný vnitřní boj a už nezbývaly síly na to, aby se přiznal okolí, které by ho jistě odsoudilo. Aby to nikdo nepoznal, chodil občas se ženami, kterým lásku dával v podobě hezkého života. Dál ale spal s muži.

K TÉMATU  8 filmových love songů, při kterých tajeme jako zmrzliny

Teď vůbec nevím, jak se zachovat. Vím, že je můj přítel gay, ale mám ho ráda, a vlastně mi je to všechno líto. No a jaká by asi byla reakce mojí mámy? Ta se z toho jistě taky složí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Katka (54): Syn je gay. Jak se mám zachovat, když to neschvaluju?

Slavné lesbičky aneb tyhle krásky o mužné objetí nestojí

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V létě je čas cestování, a to bývá mnohdy pro lidi s dětmi noční můrou. Jedním z řešení je jezdit na výlety v noci, ale například cesta k moři zabere i více času, než jsou děti ochotné spát. Proto bychom vám rádi doporučili některé hry, které děti stoprocentně při jízdě v autě zaujmou a zabaví.
Že gejši jsou neoddělitelně spojené s Japonskem ví mnoho těch, kteří se alespoň trochu zajímají o kulturu a svět obecně. Také se ví, že hlavním úkolem gejš bylo především pobavit své klienty tancem, zpěvem, čajovým obřadem, konverzací a dalším programem nezbytným pro kulturní a zajímavou zábavu. O prostituci se v souvislosti s gejšami téměř nedá hovořit.
Kuchyň, či přesněji její jídelní část, je ideálním prostorem pro každodenní setkávání celé rodiny. Proto je důležité, aby tento prostor působil příjemně. Zároveň byste se však měli zaměřit také na jeho praktičnost, aby každý z členů měl dostatek prostoru, případně byl stůl vhodný pro konání různých oslav a posezení s přáteli. U stolu by také neměly chybět kvalitní židle, díky kterým budete mít pohodlí.
Víc peněz by se určitě hodilo. Ceny rostou, to je nezpochybnitelné. Ale vaše mzda je už pár let pořád stejná. Ne každý má to štěstí, že má takového zaměstnavatele, který svým zaměstnancům pravidelně nebo aspoň nepravidelně mzdu či odměny zvyšuje. Jak si tedy slušně říct o lepší peníze, abyste před šéfem nebo šéfkou neztratili tvář?
Viber uvádí novou funkci nazvanou Polls (ankety), která uživatelům umožní snadno si ve skupinových chatech a komunitách zorganizovat hlasování na jakékoliv téma. Nová funkce rozšíří možnosti komunikace mezi uživateli, protože jim dává možnost vyjádřit svůj názor na jakékoliv téma snadno a rychle. Umožňuje také každému, kdo se zúčastní dané konverzace, sledovat, jaké názory mají ostatní na určité téma, a to přehledně, aniž by se museli probírat tisíci odpovědí a názorů.
Flirtování je bezesporu jedna z nejžhavějších a zároveň nejzábavnějších věcí, které si můžeme ve vztazích do sytosti užívat. Rozhodně neplatí, že flirt patří jen do seznamovací fáze vztahu, rozhodně lze flirtovat i v dlouhodobém vztahu. Pokud se chystáte na rande, bude se vám flirtování hodit. Poradíme vám, jak se v tom stát mistryní!
Negativní zprávy nás zahlcují. Napětí stoupá a klid nejspíše ještě dlouho nikdo z nás nepozná. Není se čemu divit. Sotva jsme zvládli jednu krizi, přišla další, daleko horší a jen kousek od našich hranic. Obavy o budoucnost nyní trápí hodně lidí. Pokud nemůžete z aktuálního dění spát a pracují vám nervy, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám pomohou náročné období zvládnout.

Nepřehlédněte

Džíny jsou základním kouskem každého šatníku. A dalo by se říct, že se jedná také o jeden z kousků, který se vybírá opravdu stěží. Žádná žena nechce, aby džíny tlačily, škrtily nebo se v nich nedalo ani pohnout, proto je ideální vybírat si je podle typu postavy.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek