Úterý , 17. 05. 2022

Přemysl

Slavné lesbičky aneb tyhle krásky o mužné objetí nestojí

Zdá se, že pánové mají v případě těchto krásek velkou smůlu. V jejich srdci je totiž místo pouze a jen pro ženy. Které ze slavných dam otevřeně přiznaly, že patří mezi lesbičky?
celebrity
Zdá se, že pánové mají v případě těchto krásek velkou smůlu. V jejich srdci je totiž místo pouze a jen pro ženy. Které ze slavných dam otevřeně přiznaly, že patří mezi lesbičky? (zdroj foto: insider.com)

26. 08. 2020

Sex ve městě trochu jinak – Cynthia Nixon

Pokud jste patřili mezi milovníky kultovního seriálu Sex ve městě, jistě jste zaznamenaly Cynthiu Nixon. Dnes již legendární kráska, zrzka s osobitým stylem, šmrncovní padesátnice, a také hrdá manželka své ženy. Tu si vzala v roce 2012, a je jí aktivistka a bojovnice za lidská práva Christina Marinoni. Potkat jste je klidně mohli i během Gay Pride Parade v New Yorku. Není se za co stydět, příroda prostě nadělila každému něco jiného do vínku.

žena
Nutno dodat, že zrzavá kráska je po boku své manželky skutečně šťastná a nevidí důvod, proč by měla svou lásku a životní štěstí skrývat. (zdroj foto: youtube.com)

Sexy blondýna ze seriálu o právnících – Portia de Dossi

Pamatujete si na pohodový a vždy tak trochu melancholický úspěšný seriál z právnického prostředí – Ally McBealová? Natáčel se v letech 1997 – 2002 a jedna z hereckých ikon v něm byla i blonďatý a vyzývavý andílek Portia de Rossi. Tisíce fanoušků po celém světě zesmutněly, když zjistily, že u krásné seriálové právničky nemají vůbec žádnou šanci. Portia de Rossi je totiž šťastně ženatá. Svatba v roce 2008 je jednou z nejdojemnějších, kterou jste kdy mohli vidět, a na záběrech novomanželek je jasně vidět, že jsou si souzené, nehledě na to, že jsou to dvě ženy. Dodnes patří mezi stálé páry showbusinessu. A kdo že je vlastně manželka této blonďaté krásky? Patří mezi další lesbičky – naše další dáma.

slavné lesbičky
Dáma, která zanedlouho oslaví padesátku je velmi šarmantní a elegantní, a také ve šťastném manželství. (zdroj foto: youtube.com)

Úspěšná moderátorka Ellen DeGeneres

Show Ellen DeGeneres patří mezi nejsledovanější americké talk show vůbec. Je jasné, že její moderátorka má v rukou obrovský vliv, a že její kroky sledují miliony fanoušků. Ona to však ustála. Ellen DeGeneres se kromě toho, že si do své show zve světové celebrity, věnuje také charitě.

Někdy dokonce rozdávala peníze za to, že se lidé k sobě chovali mile. Nechala jednoho ze členů týmu, aby předstíral, že se mu stane na ulici nějaká nepříjemná situace, a následně finančně odměnili toho, kdo se rozhodl pomoci.

K TÉMATUŽivot japonské gejši: Tyto dámy rozhodně neměly na růžích ustláno

Kromě toho, že je Ellen světoznámou celebritou, je také šťastnou manželkou své herecké ženy. Tou je právě již zmíněná Portia de Rossi. Často ji ve své talk show zmiňuje, vždy s úctou, láskou a s humorem sobě vlastním. Tyto dvě dámy jsou spolu šťastné a lásky mají evidentně na rozdávání. Společně se věnují také charitativním projektům na podporu zvířat i dětí po celém světě.

herečka
Snad v každém z dílů své talk show Ellen věnuje pomocí sponzorů tučnou sumu na některý z mnoha projektů. (zdroj foto: youtube.com)

Slavná česká tenistka Martina Navrátilová

Jedna z našich nejlepších tenistek v historii, krásná šedesátnice Martina Navrátilová, svou orientaci dlouhou dobu tajila. Jedním z důvodů bylo i americké občanství. I přes to, že se dlouhou dobu snažila vše neuvádět úplně na pravou míru, se nakonec v roce 1981 stala jednou z prvních sportovkyň, které se k homosexualitě veřejně přihlásily, a patří tak mezi hrdé lesbičky.

Dnes je již od roku 2014 spokojenou manželkou své dříve dlouholeté přítelkyně. Tou je podnikatelka a bývalá ruská královna krásy Julie Lemigová. Říká se, že jim to spolu klape. Na společných fotkách jim to velmi sluší, a vypadají spokojeně.

Něžná zpěvačka Aneta Langerová

Mezi ženy, které nehledají štěstí v mužné náruči, se řadí i první vítězka talentové soutěže Česko hledá SuperStar. Nutno přiznat, že její charisma, plachost, a především nezaměnitelný sametový hlas, který pohladí, si získal srdce celého národa. Když se okolo ní dlouho neobjevoval žádný muž a bulvární plátky tak neměly o čem psát, po čase se vynořily spekulace o její sexuální orientaci.

Oficiálně se ke své lásce k ženám přiznala až v roce 2010, kdy jí k tomu přišla konečně vhodná doba. Zpěvačka si své soukromí bedlivě střeží, a tak pouze víme o tom, že v roce 2017 se rozešla se svou partnerkou, režisérkou dokumentárních filmů, Olgou Špátovou.

K TÉMATUReese Witherspoon v nové romantické komedii. Už brzy!

Tyto slavné dámy se k nelibosti mnoha jejich obdivovatelů řadí mezi lesbičky. Některé z nich již našly své štěstí v dlouhodobém manželství se svou láskou, další z nich se ještě neusadily. Věděli jste, že jsou to všechno lesbičky?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejmladší dcera zesnulého zpěváka Petra Muka vyrostla do krásy!

Dítě po čtyřicítce! Tyhle hvězdy to zvládly

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ve většině medií proběhla zpráva nejen o oceněných filmech a osobnostech v anketě Český lev, ale také o tom, kdo měl co na sobě. Dress code, neboli pravidla oblékání na určité události, mnoho umělců nedodrželo. Ve světě nedodržování takových pravidel může znamenat i zákaz vstupu na dané místo. Co znamenají jednotlivé pojmy na pozvánkách na akce?
Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.
Mšice jsou jedním z nejnebezpečnějších a nejškodlivějších druhů hmyzu. Jednak zabíjejí naše milé rostliny, ale i vůbec myšlenka, že máme v domácnosti parazita, není vůbec líbivá. Pokud se něco takového tedy stane, jak s tím bojovat? Co proti mšicím obecně platí a jak se jejich nastěhování do našeho domu vyhnout?
Zvlášť v dnešní pandemické době, kdy jsou kosmetické služby méně dostupné, je nutné poradit si v rámci manikúry a pedikúry. Péče o chodidla a jejich ztvrdlé části je někdy tvrdý oříšek. Pravidelnou starostí o nohy se ale všem nepříjemným stavům vyhnete. Vyzkoušejte tyto účinné tipy na krásná a hladká chodidla.
Prosinec je vhodná doba na nějakou tu pohádku. Na jaký film se vypravit s dětmi do kina? Aktuálně je na výběr hned několik variant, pro co se rozhodnout. Animovaní kutilové Pat a Mat pobaví i dospělé, pohádka z našich krajů Čertí brko se pyšní lákavým obsazením, a francouzská rodinná komedie Vánoce a spol. představí Santu až po kolena v bryndě.
Nic netrvá věčně, ani šťastný vztah bez hádek a nedorozumění. Jestliže už máte nějaké ty společné roky za sebou a přijde vám, že váš vztah uvadá, neházejte flintu do žita, ale chopte se kormidla a manželství zachraňte. Nevíte jak? Poradíme vám.
Každá zdravá žena zažívá jednou za měsíc své dny a během periody potřebuje co nejvíce komfortu a pohodlí. V dnešní době existuje mnoho moderních menstruačních pomůcek, které mají ženám dodat právě tolik důležitý komfort. Mezi ně patří vedle tamponů a vložek také mnohem ekologičtější menstruační kalhotky. Pro koho jsou vhodné a jaké výhody tyto speciální kalhotky přináší?
Myslíte si, že podle prvotního pohledu na tvář člověka můžete usuzovat na jeho charakter? Podle fyziognomie tomu tak opravdu je. Roli hraje vzhled očí, nosu, úst, čela, ale i jejich vzájemné rozložení v obličeji. Pojďme si říct aspoň některé indicie, které vám mohou poskytnout důležité informace o druhém člověku. Je ale samozřejmě jen na vás, jak velkou váhu tomu budete přikládat...
Rozhodli jste se sobě nebo svým blízkým udělat radost a koupit jim chytré hodinky? Dalo by se říct, že chytré hodinky jsou výkřikem módy a že je to trend, který je budoucností. I proto je každý chce mít. Zvyšující poptávka vede ke zvyšující se nabídce a rázem není tak snadné vybrat si jedny, které nám budou dělat společnost. Pojďme si tedy prozradit, jak vybrat chytré hodinky, které budou tím nejlepším parťákem v každodenním životě.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek