Středa , 24. 07. 2024

Kristýna

Slavné lesbičky aneb tyhle krásky o mužné objetí nestojí

Zdá se, že pánové mají v případě těchto krásek velkou smůlu. V jejich srdci je totiž místo pouze a jen pro ženy. Které ze slavných dam otevřeně přiznaly, že patří mezi lesbičky?
celebrity
Zdá se, že pánové mají v případě těchto krásek velkou smůlu. V jejich srdci je totiž místo pouze a jen pro ženy. Které ze slavných dam otevřeně přiznaly, že patří mezi lesbičky? (zdroj foto: insider.com)

26. 08. 2020

Sex ve městě trochu jinak – Cynthia Nixon

Pokud jste patřili mezi milovníky kultovního seriálu Sex ve městě, jistě jste zaznamenaly Cynthiu Nixon. Dnes již legendární kráska, zrzka s osobitým stylem, šmrncovní padesátnice, a také hrdá manželka své ženy. Tu si vzala v roce 2012, a je jí aktivistka a bojovnice za lidská práva Christina Marinoni. Potkat jste je klidně mohli i během Gay Pride Parade v New Yorku. Není se za co stydět, příroda prostě nadělila každému něco jiného do vínku.

žena
Nutno dodat, že zrzavá kráska je po boku své manželky skutečně šťastná a nevidí důvod, proč by měla svou lásku a životní štěstí skrývat. (zdroj foto: youtube.com)

Sexy blondýna ze seriálu o právnících – Portia de Dossi

Pamatujete si na pohodový a vždy tak trochu melancholický úspěšný seriál z právnického prostředí – Ally McBealová? Natáčel se v letech 1997 – 2002 a jedna z hereckých ikon v něm byla i blonďatý a vyzývavý andílek Portia de Rossi. Tisíce fanoušků po celém světě zesmutněly, když zjistily, že u krásné seriálové právničky nemají vůbec žádnou šanci. Portia de Rossi je totiž šťastně ženatá. Svatba v roce 2008 je jednou z nejdojemnějších, kterou jste kdy mohli vidět, a na záběrech novomanželek je jasně vidět, že jsou si souzené, nehledě na to, že jsou to dvě ženy. Dodnes patří mezi stálé páry showbusinessu. A kdo že je vlastně manželka této blonďaté krásky? Patří mezi další lesbičky – naše další dáma.

slavné lesbičky
Dáma, která zanedlouho oslaví padesátku je velmi šarmantní a elegantní, a také ve šťastném manželství. (zdroj foto: youtube.com)

Úspěšná moderátorka Ellen DeGeneres

Show Ellen DeGeneres patří mezi nejsledovanější americké talk show vůbec. Je jasné, že její moderátorka má v rukou obrovský vliv, a že její kroky sledují miliony fanoušků. Ona to však ustála. Ellen DeGeneres se kromě toho, že si do své show zve světové celebrity, věnuje také charitě.

Někdy dokonce rozdávala peníze za to, že se lidé k sobě chovali mile. Nechala jednoho ze členů týmu, aby předstíral, že se mu stane na ulici nějaká nepříjemná situace, a následně finančně odměnili toho, kdo se rozhodl pomoci.

K TÉMATU  Matěj Homola z kapely Wohnout dnes slaví 50. narozeniny a zároveň se oženil

Kromě toho, že je Ellen světoznámou celebritou, je také šťastnou manželkou své herecké ženy. Tou je právě již zmíněná Portia de Rossi. Často ji ve své talk show zmiňuje, vždy s úctou, láskou a s humorem sobě vlastním. Tyto dvě dámy jsou spolu šťastné a lásky mají evidentně na rozdávání. Společně se věnují také charitativním projektům na podporu zvířat i dětí po celém světě.

herečka
Snad v každém z dílů své talk show Ellen věnuje pomocí sponzorů tučnou sumu na některý z mnoha projektů. (zdroj foto: youtube.com)

Slavná česká tenistka Martina Navrátilová

Jedna z našich nejlepších tenistek v historii, krásná šedesátnice Martina Navrátilová, svou orientaci dlouhou dobu tajila. Jedním z důvodů bylo i americké občanství. I přes to, že se dlouhou dobu snažila vše neuvádět úplně na pravou míru, se nakonec v roce 1981 stala jednou z prvních sportovkyň, které se k homosexualitě veřejně přihlásily, a patří tak mezi hrdé lesbičky.

Dnes je již od roku 2014 spokojenou manželkou své dříve dlouholeté přítelkyně. Tou je podnikatelka a bývalá ruská královna krásy Julie Lemigová. Říká se, že jim to spolu klape. Na společných fotkách jim to velmi sluší, a vypadají spokojeně.

Něžná zpěvačka Aneta Langerová

Mezi ženy, které nehledají štěstí v mužné náruči, se řadí i první vítězka talentové soutěže Česko hledá SuperStar. Nutno přiznat, že její charisma, plachost, a především nezaměnitelný sametový hlas, který pohladí, si získal srdce celého národa. Když se okolo ní dlouho neobjevoval žádný muž a bulvární plátky tak neměly o čem psát, po čase se vynořily spekulace o její sexuální orientaci.

Oficiálně se ke své lásce k ženám přiznala až v roce 2010, kdy jí k tomu přišla konečně vhodná doba. Zpěvačka si své soukromí bedlivě střeží, a tak pouze víme o tom, že v roce 2017 se rozešla se svou partnerkou, režisérkou dokumentárních filmů, Olgou Špátovou.

K TÉMATU  Koronavirus versus slavné osoby. Kdo z celebrit už bojuje s novou nákazou?

Tyto slavné dámy se k nelibosti mnoha jejich obdivovatelů řadí mezi lesbičky. Některé z nich již našly své štěstí v dlouhodobém manželství se svou láskou, další z nich se ještě neusadily. Věděli jste, že jsou to všechno lesbičky?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejmladší dcera zesnulého zpěváka Petra Muka vyrostla do krásy!

Dítě po čtyřicítce! Tyhle hvězdy to zvládly

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Z ničeho nic srdce bije na poplach, žaludek se sevře a vy se cítíte svým partnerem či partnerkou zrazeni. Ano, to je žárlivost, která je v nízké míře naprosto přirozená.
Také patříte mezi ženy, které mají mastnou pleť a lesknou se tak v létě i v zimě? Pak vám ze všeho nejdříve pogratulujeme. O ženách s mastnou pletí se říká, že stárnou velmi pomalu a po celý svůj život budou vypadat minimálně o pět let mladší. Na mastné pleti se totiž netvoří tolik vrásek. Tou špatnou správou je, že v létě trpíme.
Pomalá píseň Say Something je celosvětově známá. Duo A Great Big World ji nahrálo spolu Christinou Aguilerou, a její tempo a slova dojímají i ty nejmenší! Malý kluk v autosedačce při jejím poslechu pláče, vypnout ji ale nechce!
Husté, bohaté a dlouhé vlasy chceme snad každá, proto se centrem našeho zájmu stávají nejrůznější pomocníci, kteří podpoří rychlejší růst. Když ale pomineme všelijaké vlasové produkty, existují i další účinné cesty, které společně prozkoumáme.
Víme všechny dobře, že s dítětem v letadle to není vždy úplně jednoduché. Není třeba se ale ničeho obávat, pokud jste na to připravené. Jak vše zvládnout, aby byl let klidný pro vás, vaše dítě, ale také pro ostatní cestující?
S příchodem nového roku se obnovily módní kolekce v oblíbených i méně oblíbených obchodech. Loňské zboží vystřídalo letošní a my si již mohli všimnout toho, co se bude letos nosit. Stejně jako vloni, i letos se bude naše pozornost upínat k modelům, které ohlásily svůj velký comeback. I letošnímu roku budou dominovat kousky, které známe z devadesátých let a které po nějakou dobu upadly do zapomnění.
Pesimisté vám řeknou, že zvládat puberťáka je opravdu otřesné, a dá se jenom v co největším klidu vyčkávat, až toto náročné období přejde. Na straně druhé si můžete vyslechnut tvrzení, že právě v pubertě se z vašeho dítka stává dospělák a sklízíte plody toho, co jste v něm zaseli. Někdy se doslechnete, že pokud se dítěti adekvátně věnujete v předchozích letech, žádná puberta s ním vlastně necloumá. Ať už vnímáte situaci jakkoliv, pokud vás článek upoutal, zřejmě u vás v rodině nastávají změny spjaté právě s výchovou puberťáka.
Šedá v interiéru vládne! Nejsou to pastelové barvy ani zářivé kombinace, které bychom chtěli vidět doma. Trendy a zájem zákazníků jasně ukazují, která barva se těší oblibě. Obývací pokoje, kuchyně, ložnice i koupelna, tam všude lahodí oku šedá. Žádná jiná barva se nemůže pochlubit takovým množstvím odstínů. Šedá maximálně těží z toho, že se ze všech barev nejvíc hodí k bílé, což je tradiční barva stěn v interiéru. Právě v kombinaci s černou nebo dalšími odstíny šedé spolu potom mohou vytvořit zázraky i u vás doma.
Pod střechou každé domácnosti se dnes a denně odehrávají různé scénáře. A my můžeme jenom odhadovat, jakým problémům se v jednotlivých domech musí čelit. Pojďme to však vzít z trochu jiného, obecnějšího hlediska a prozraďme si, jaké problémy sužují českou společnost jako takovou.
V restauraci, v kavárně i v každodenním životě. Kdo, za koho a kdy platí, to je dobré si s partnerem vyjasnit předem. Jinak může dojít k nepříjemnému trapasu.
V pondělí večer pražská O2 arena ožila ve velkém stylu. Legendární česká zpěvačka Helena Vondráčková zde oslavila své 77. narozeniny koncertem, který se nesl v duchu oslavy jejích 60 let na hudební scéně. Tisíce fanoušků, symfonický orchestr a desítky tanečníků a stepařů – to vše doprovázelo Vondráčkovou při její velkolepé show, která přilákala diváky všech věkových kategorií.

Výběr článků

Co takhle trochu zpestřit interiér? Pokud patříte mezi ty, které mají rády "udělej si sám", tohle jsou nápady pro vás. Originální květináče, plyšová spona na záclony, zarážka na knihy nebo talířek na jednohubky, to vše má jedno společné - základem jsou staré hračky. Nějaký vhodný kousek najdete i u vás, a pak hurá do díla. Zkuste trochu netradiční dekorace!
Trávíte v posilovně každou volnou chvíli? Tak trochu „flákáte“ pravidelné kontroly u zubaře? Pokud navíc často ponocujete, své šance na otěhotnění dramaticky snižujete. Jak s tím vším souvisí televizní ovladač?
Léto se pomalu přetáčí v podzim. Sluníčka ubývá, začíná školní rok a hrozí nám podzimní stres. Jak se mu vyhnout, zůstat v klidu a udržet si letní náladu?

Nepřehlédněte

Dnes čtyřiapadesátiletá herečka a modelka patřila v 90. letech minulého století k největším sexsymbolům. A stačila jí k tomu vlastně jen náhoda. Kdyby se neobjevila ve správnou chvíli na správném místě a neměla na sobě upnuté tričko, možná bychom ji dnes ani neznali.
Na prahu vánočního období, kdy shon a přípravy dosahují svého vrcholu, se může stát, že vám všechno začne unikat z rukou. Pokud máte dost pečení cukroví a hledáte únik od vánočního stresu, článek pro vás! Dámská Liga vám přináší tipy na Vánoční výlety, které vás odreagují a navodí tu pravou vánoční atmosféru. Zjistěte, kam se vydat, abyste na chvíli odložili vánoční shon a nadechli se dobrodružstvím a klidu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek