Pátek , 07. 10. 2022

Justýna

Slavné lesbičky aneb tyhle krásky o mužné objetí nestojí

Zdá se, že pánové mají v případě těchto krásek velkou smůlu. V jejich srdci je totiž místo pouze a jen pro ženy. Které ze slavných dam otevřeně přiznaly, že patří mezi lesbičky?
celebrity
Zdá se, že pánové mají v případě těchto krásek velkou smůlu. V jejich srdci je totiž místo pouze a jen pro ženy. Které ze slavných dam otevřeně přiznaly, že patří mezi lesbičky? (zdroj foto: insider.com)

26. 08. 2020

Sex ve městě trochu jinak – Cynthia Nixon

Pokud jste patřili mezi milovníky kultovního seriálu Sex ve městě, jistě jste zaznamenaly Cynthiu Nixon. Dnes již legendární kráska, zrzka s osobitým stylem, šmrncovní padesátnice, a také hrdá manželka své ženy. Tu si vzala v roce 2012, a je jí aktivistka a bojovnice za lidská práva Christina Marinoni. Potkat jste je klidně mohli i během Gay Pride Parade v New Yorku. Není se za co stydět, příroda prostě nadělila každému něco jiného do vínku.

žena
Nutno dodat, že zrzavá kráska je po boku své manželky skutečně šťastná a nevidí důvod, proč by měla svou lásku a životní štěstí skrývat. (zdroj foto: youtube.com)

Sexy blondýna ze seriálu o právnících – Portia de Dossi

Pamatujete si na pohodový a vždy tak trochu melancholický úspěšný seriál z právnického prostředí – Ally McBealová? Natáčel se v letech 1997 – 2002 a jedna z hereckých ikon v něm byla i blonďatý a vyzývavý andílek Portia de Rossi. Tisíce fanoušků po celém světě zesmutněly, když zjistily, že u krásné seriálové právničky nemají vůbec žádnou šanci. Portia de Rossi je totiž šťastně ženatá. Svatba v roce 2008 je jednou z nejdojemnějších, kterou jste kdy mohli vidět, a na záběrech novomanželek je jasně vidět, že jsou si souzené, nehledě na to, že jsou to dvě ženy. Dodnes patří mezi stálé páry showbusinessu. A kdo že je vlastně manželka této blonďaté krásky? Patří mezi další lesbičky – naše další dáma.

slavné lesbičky
Dáma, která zanedlouho oslaví padesátku je velmi šarmantní a elegantní, a také ve šťastném manželství. (zdroj foto: youtube.com)

Úspěšná moderátorka Ellen DeGeneres

Show Ellen DeGeneres patří mezi nejsledovanější americké talk show vůbec. Je jasné, že její moderátorka má v rukou obrovský vliv, a že její kroky sledují miliony fanoušků. Ona to však ustála. Ellen DeGeneres se kromě toho, že si do své show zve světové celebrity, věnuje také charitě.

Někdy dokonce rozdávala peníze za to, že se lidé k sobě chovali mile. Nechala jednoho ze členů týmu, aby předstíral, že se mu stane na ulici nějaká nepříjemná situace, a následně finančně odměnili toho, kdo se rozhodl pomoci.

K TÉMATU  Jednoduchý návod, jak vyndat bez námahy plný pytel z odpadkového koše

Kromě toho, že je Ellen světoznámou celebritou, je také šťastnou manželkou své herecké ženy. Tou je právě již zmíněná Portia de Rossi. Často ji ve své talk show zmiňuje, vždy s úctou, láskou a s humorem sobě vlastním. Tyto dvě dámy jsou spolu šťastné a lásky mají evidentně na rozdávání. Společně se věnují také charitativním projektům na podporu zvířat i dětí po celém světě.

herečka
Snad v každém z dílů své talk show Ellen věnuje pomocí sponzorů tučnou sumu na některý z mnoha projektů. (zdroj foto: youtube.com)

Slavná česká tenistka Martina Navrátilová

Jedna z našich nejlepších tenistek v historii, krásná šedesátnice Martina Navrátilová, svou orientaci dlouhou dobu tajila. Jedním z důvodů bylo i americké občanství. I přes to, že se dlouhou dobu snažila vše neuvádět úplně na pravou míru, se nakonec v roce 1981 stala jednou z prvních sportovkyň, které se k homosexualitě veřejně přihlásily, a patří tak mezi hrdé lesbičky.

Dnes je již od roku 2014 spokojenou manželkou své dříve dlouholeté přítelkyně. Tou je podnikatelka a bývalá ruská královna krásy Julie Lemigová. Říká se, že jim to spolu klape. Na společných fotkách jim to velmi sluší, a vypadají spokojeně.

Něžná zpěvačka Aneta Langerová

Mezi ženy, které nehledají štěstí v mužné náruči, se řadí i první vítězka talentové soutěže Česko hledá SuperStar. Nutno přiznat, že její charisma, plachost, a především nezaměnitelný sametový hlas, který pohladí, si získal srdce celého národa. Když se okolo ní dlouho neobjevoval žádný muž a bulvární plátky tak neměly o čem psát, po čase se vynořily spekulace o její sexuální orientaci.

Oficiálně se ke své lásce k ženám přiznala až v roce 2010, kdy jí k tomu přišla konečně vhodná doba. Zpěvačka si své soukromí bedlivě střeží, a tak pouze víme o tom, že v roce 2017 se rozešla se svou partnerkou, režisérkou dokumentárních filmů, Olgou Špátovou.

K TÉMATU  10 podivných věcí, které dělá vaše kočka. Víte proč?

Tyto slavné dámy se k nelibosti mnoha jejich obdivovatelů řadí mezi lesbičky. Některé z nich již našly své štěstí v dlouhodobém manželství se svou láskou, další z nich se ještě neusadily. Věděli jste, že jsou to všechno lesbičky?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejmladší dcera zesnulého zpěváka Petra Muka vyrostla do krásy!

Dítě po čtyřicítce! Tyhle hvězdy to zvládly

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nakupování na internetu se stalo pomyslným trendem. Zejména v době panující pandemie a karantény se i ti, kteří nakupování v e-shopech zatracovali, k tomuto kroku svolili. Neměli najednou na výběr, ostatně nakonec nově nabytou zkušenost dál používali v praxi. To poté vedlo k trhání rekordů v tržbách internetových prodejen, což je trend, který i nadále pokračuje. Pokud i vy patříte mezi vášnivé on-line kupující, pozor si dejte na podvodné e-shopy.
Řada lidí se klidně i léta odhodlává k tomu, aby přestali kouřit. Mnohdy následuje několik neúspěšných pokusů, u některých nakonec dojde opravdu k tomu, že se zvládnou této závislosti zbavit. Pokud patříte mezi ty, kteří se chtějí s kouřením rozloučit, můžete si vzít za pomocníka třeba také bylinky. Jaké konkrétně se vám budou hodit?

Nepřehlédněte

V Čechách i ve světě snad neexistuje nikdo, kdo by o francouzských filmech Nezkrotná Angelika alespoň neslyšel. Tato telenovela se stala slavnou především díky své hlavní představitelce, kterou ztvárnila francouzská herečka Michèle Mercier. Tato nezapomenutelná tvář přitom účinkovala ve více jak 50 filmech. V současnosti je jí přes 60 let a ve společnosti se již příliš neukazuje. Zachovala si ovšem svou pověstnou jiskru v oku a na rozdíl od svých kolegyň se rozhodla stárnout přirozeně a grácií.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek