Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Máte doma sportovce? Už víte, co mu koupíte na Vánoce?

Vánoce jsou za dveřmi a společně s nimi i příjemná "povinnost" zamyslet se nad dárky pro vaše nejbližší. Máte-li doma aktivního sportovce, kterému pohyb rozhodně není cizí, pak se možná při výběru vánočního dárku budete chtít vydat právě tímto směrem. Došla vám inspirace? Nevíte si s výběrem dárku rady? Nezoufejte! Máme pro vás pětici skvělých tipů, které sportovec zaručeně patřičně ocení!
Máte doma sportovce? Už víte, co mu koupíte na Vánoce?
zdroj: ambassadors

Tip první: chytré hodinky

Chytré hodinky jsou praktický dárek pro každého sportovce. Nabídnou mu přehled o ujité vzdálenosti, některé nabízí počítání kroků, nechybí ani možnost měřit tepovou frekvenci nebo si zjistit množství spálených kalorií.

Tip druhý: funkční oblečení

Každý sportovec ví, že oblečení je základ. Při sportu se nikdo nechce potit, ani se cítit nepohodlně. Proto je vhodným dárkem i kvalitní funkční oblečení, které lze poměrně snadno přizpůsobit danému sportu. K dostání je v mnoha provedeních, takže je z čeho vybírat.

Tip třetí: sportovní vybavení

Co takhle udělat vašemu sportovci radost sportovním vybavením, samozřejmě s ohledem na sport, kterému se věnuje? Skate deska potěší každého skejťáka, líbivé designy vám ihned padnou do oka. Pokud se v tomto sportu absolutně nevyznáte, tak rádi poradíme. Při výběru skate desky od populárních značek Ambassadors nebo Chocolate rozhodně chybu neuděláte.

Činky udělají radost člověku, který rád buduje svalovou hmotu. Pro každého sportovce se jistě něco najde.

Tip čtvrtý: poukaz do fitka nebo do posilovny

Nic nezkazíte ani poukazem do posilovny nebo do fitness centra, kde dotyčný najde vícero využití. Permanentka do oblíbeného fitka nebo do posilovny je vděčný dárek, který se nadšenému sportovci určitě hodí.

Tip pátý: doplňky stravy

Aktivní sportovci musí dbát na to, aby jejich tělo mělo všechny důležité živiny. Jedině tak dokáže správně regenerovat. Jako dárek k Vánocům proto můžeme doporučit i různé doplňky stravy nebo třeba vitamíny, zmíníme se i o nejrůznějších proteinových či sacharidových nápojích.

Máte doma sportovce? Už víte, co mu koupíte na Vánoce?
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Všichni milujeme vůni vypraného ložního prádla. Ulehnout do převlečené postele a nechat si něco pěkného zdát - to je v našich očích ideální odměna za náročný den. Jak často ale u vás doma převlékáte postel? Většina lidí to bohužel dělá špatně a následně se o své lůžko (často nevědomky) dělí se stovkami bakterií. To už není tak lákavá představa, viďte?
Naše manželství jsem vždy brala jako ideální soužití muže a ženy. Všichni naši známí nás měli jako vzor toho, jak by to v dlouhodobém vztahu mělo vypadat. Byla jsem do manžela zamilovaná od svých dvaceti let, po několika letech mě požádal o ruku. Jak jsem se ale mýlila v tom nejbližším člověku, kterého mám, to si ani nedokážete představit! Než se objevila jeho nemanželská dcera...
Jógu zná v dnešní době snad každý a vysoké procento z nás jí doma nebo v tělocvičně dokonce cvičí. Tato relaxační cvičení se vždy provádějí zpomaleně a využívají všech svalů v těle. Jóga má díky tomu skvělé zpevňující a detoxikační vlastnosti. Není sice na hubnutí tak efektivní jako aerobik, nicméně je to velice funkční způsob, jak formovat své tělo. Pokud jógu milujete nebo s ní teprve začínáte, určitě se seznamte se 7 pozicemi, které tvoří samotný základ jógy a pro vaše tělo dokáží vykonat zázraky!
Banán je ovoce, které všichni milujeme a často ho jíme téměř denně. Asi každého z nás někdy napadlo, zda by se jeho slupka nedala využít nějakým způsobem v domácnosti. Světe div se, dala! Máme pro vás několik rad a tipů, jak slupku využít před tím, než ji s konečnou platností vyhodíte do odpadkového koše. Můžete si být jisti, že po přečtení tohoto článku už banánové slupky nikdy jen tak nevyhodíte.
Jaro je nejen ideální příležitostí k vyhřívání se na teplém slunci a pikniku. Je to také příležitost předvést svůj vytříbený smysl pro styl. Jarní prázdniny nemusí být jen o beztvarých svetrech a sepraných teplákových soupravách. Můžete získat pohodlný vzhled, který vám zaručí pohodlí a krásu zároveň. A dokonalý vzhled si můžete vybrat na nejlepší webové stránce pro výhodné nákupy Shopsy.
Zjistili jste, že jste bez takzvaného hotovostního polštáře? Tudíž kdyby přišla další mimořádná situace podobná té na jaře, neměli byste, z čeho žít? Pak je načase začít s financemi lépe hospodařit. Abyste se však radovali ze zisků a nikoli ze ztrát, které na konci měsíce vykážete, stáhněte si mobilní aplikace, které vám se správou osobních financí pomůžou.

Nepřehlédněte

Je sice pravdou, že jsme všichni netrpělivě čekali až se dostaví léto. V horkých letních měsících se nám ale nechtějí nosit tenisky nebo jinak uzavřené boty. V důsledků vysokých teplot mohou někomu také nohy začít otékat. V tuto chvíli přichází na scénu dámské sandály. Jaké jsou typy a s čím je vhodné je kombinovat? Může je nosit opravdu každá dáma a hodí se ke každé příležitosti? Všechny tyto informace jsme zjistili za vás.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek