Sobota , 03. 12. 2022

Svatoslav

Máte doma sportovce? Už víte, co mu koupíte na Vánoce?

Vánoce jsou za dveřmi a společně s nimi i příjemná "povinnost" zamyslet se nad dárky pro vaše nejbližší. Máte-li doma aktivního sportovce, kterému pohyb rozhodně není cizí, pak se možná při výběru vánočního dárku budete chtít vydat právě tímto směrem. Došla vám inspirace? Nevíte si s výběrem dárku rady? Nezoufejte! Máme pro vás pětici skvělých tipů, které sportovec zaručeně patřičně ocení!
Máte doma sportovce? Už víte, co mu koupíte na Vánoce?
zdroj: ambassadors

Tip první: chytré hodinky

Chytré hodinky jsou praktický dárek pro každého sportovce. Nabídnou mu přehled o ujité vzdálenosti, některé nabízí počítání kroků, nechybí ani možnost měřit tepovou frekvenci nebo si zjistit množství spálených kalorií.

Tip druhý: funkční oblečení

Každý sportovec ví, že oblečení je základ. Při sportu se nikdo nechce potit, ani se cítit nepohodlně. Proto je vhodným dárkem i kvalitní funkční oblečení, které lze poměrně snadno přizpůsobit danému sportu. K dostání je v mnoha provedeních, takže je z čeho vybírat.

Tip třetí: sportovní vybavení

Co takhle udělat vašemu sportovci radost sportovním vybavením, samozřejmě s ohledem na sport, kterému se věnuje? Skate deska potěší každého skejťáka, líbivé designy vám ihned padnou do oka. Pokud se v tomto sportu absolutně nevyznáte, tak rádi poradíme. Při výběru skate desky od populárních značek Ambassadors nebo Chocolate rozhodně chybu neuděláte.

Činky udělají radost člověku, který rád buduje svalovou hmotu. Pro každého sportovce se jistě něco najde.

Tip čtvrtý: poukaz do fitka nebo do posilovny

Nic nezkazíte ani poukazem do posilovny nebo do fitness centra, kde dotyčný najde vícero využití. Permanentka do oblíbeného fitka nebo do posilovny je vděčný dárek, který se nadšenému sportovci určitě hodí.

Tip pátý: doplňky stravy

Aktivní sportovci musí dbát na to, aby jejich tělo mělo všechny důležité živiny. Jedině tak dokáže správně regenerovat. Jako dárek k Vánocům proto můžeme doporučit i různé doplňky stravy nebo třeba vitamíny, zmíníme se i o nejrůznějších proteinových či sacharidových nápojích.

Máte doma sportovce? Už víte, co mu koupíte na Vánoce?
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zahradní fontány, vodotrysky nebo kašny. Obzvlášť v paprscích slunce vypadá voda krásně, ale stejně tak navodí její podsvícení v noci příjemnou atmosféru. Fontány se liší tvarem i velikostí, dají se pořídit jako celek nebo nechat sestavit přímo na vaší zahradě. Jedno mají ale společné - jejich pohybující se třpytivá voda pro vás bude během relaxování venku stejně uhrančivá, jako táborák během letního večera.
Jakmile se začnete s přáteli bavit o tom, jestli doma chovat nějaké zvíře, můžete se dozvědět mnohé. Někteří nesnesou byť jen představu chlupů na koberci, kočky v posteli nebo pravidelného ranního venčení. Někdo si zase naopak neumí představit život bez zvířecího člena rodiny. Pokud byste ale chtěli argumentovat vlivem na vlastní zdraví, závěry výzkumů jsou jednoznačné – domácí mazlíček vašemu zdraví jedině prospěje!
V každé domácnosti nechybí alespoň jedny nástěnné hodiny. Co takhle zvolit nějaké obří, které se stanou dominantou vašeho interiéru? Retro styl je pořád v oblibě, tak se inspirujte překrásnými kousky. Dřevo, jeho imitace nebo design starých nádražních hodin navozují příjemnou atmosféru. Hodí se prakticky kamkoli, do ložnice, kuchyně nebo obývacího pokoje. Nejenom, že ukazují čas. Jsou zároveň krásným doplňkem vašeho interiéru.
Baculatý a oteklý obličej - to je problém mnoha žen. I když i mužů, ovšem ženy jsou ty, které s tímto problémem chtějí opravdu efektivně bojovat. Jestliže nejste se svým obličejem spokojená, nemusíte si zoufat a ani nemusíte chodit na plastiku. Existuje totiž několik věcí, které udělat, abyste o oteklý obličej přišla.
V dnešní moderní době jsme až zahlceni spoustou nových vychytávek. To se týká oi spotřebičů a pomocníků do domácnosti. V obchodech najdete zboží jakéhokoliv druhu a někdy se vám dokonce podaří narazit na poněkud podivná zařízení, jejichž účel je třeba ještě uhodnout. Přiznejme si, že někde mezi touto hojností zaujal své místo parní čistič.
Doba koronavirová z nás udělala `domácí` sportovce. Kupujeme si švihadla, činky, jógamatky, rotopedy, ale hlavně běžecké pásy. Na většinu z nich se ještě před půl rokem čekalo několik měsíců. Ale který je ten správný přímo pro vás? Na co byste měla klást při jeho výběru důraz? Cena rozhodně není ten nejdůležitější faktor, kterým byste se měli řídit, je jich mnohem víc.
Dřímají vám pod polštářem dlouho střádané úspory? Možná vás denně provází strach z toho, že na dveře vaší domácnosti zaklepe neovladatelná inflace a všechny vám je sebere. Jelikož tento finanční jev začíná vystrkovat své růžky, je zapotřebí se zamyslet nad investováním. Pokud nemáte naspořeny miliony, je pro vás tou nejlepší cestou zlato – tedy investiční zlato.
Určitě jste to v rodině zažili. Stačí obyčejné Člověče, nezlob se! Vaše figurka je shodou náhod v domečku dřív a už dítě hází kostkou, kácí figurky, bourá hrací plán a křičí, že zase prohrálo! Měli jste ho raději nechat vyhrát? Prohra je součástí života. Nechte ho někdy prohrát a projít si smutkem, který následuje.
Také patříte mezi ty, kterým po jednom měsíci péče zajde i kaktus? Ne vždy musí být chyba na vaší straně. Pravděpodobně si jen vybíráte rostliny náročné na údržbu, případně pro své rostlinky volíte nevhodné prostředí. Seznamte se proto s rostlinami, které téměř žádnou péči nepotřebují, a i když na ně sem tam zapomenete, stejně se vám odvděčí svou nehynoucí krásou.
Každé znamení zvěrokruhu má své vlastní silné stránky. Ty jsou klíčové pro určení toho, co ženy bude na mužích přitahovat, tedy jaká znamení si budou volit jaké muže. Pokud jste žena nebo muž, vyberte si své znamení a podívejte se na jeho povahové rysy. Následně se dozvíte, jaké typy mužů budou danou ženu přitahovat.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek