Krása a móda

Plavky 2019: trendy, které letos budou ovládat pláže i bazény

Trendy plavky 2019
zdroj: astratex.cz
Plavky již dlouho nejsou brány jen jako nutné zakrytí těla při pobytu o vody. Naopak, i toto oblečení provází vývoj a plavková móda snad nikdy nebyla tak různorodá, jako je právě teď. Jaké plavky tedy ale budou letošní sezonu in?

V jednoduchosti je krása

Přestože na trhu najdeme nespočet bohatě zdobených a pestrých plavek, tuto sezonu jsou v kurzu především plavky jednoduchých střihů a tvarů a s kombinací barev se tolik neexperimentuje. Navíc začínají módní návrháři laborovat nad tím, jak být i v plavkách elegantní, což se odráží na aktuálně dostupných kolekcích. A samozřejmě i v doplňcích jako jsou šaty, sukně či tuniky.

Retro styl

Kromě jednoduchých střihů a něžných barev i nadále letí retro styl a je jen na vás, které léta si z předešlého století vyberete. Zatímco padesátá léta se vyznačují vysokým pasem kalhotek a cudnou podprsenkou, pro odvážlivce budou spíše vhodnější plavky z dob osmdesátek, které jsou většinou odvážněji vykrojené a mívají výraznější střih.

Květy, puntíky i metalické odstíny

Na své si přijdou milovnice květů i puntíků. I těch bude v aktuálních kolekcích celá řada. Střih už je na vašem výběru. Měly byste samozřejmě zohlednit i vaše proporce.

Další trendovou záležitostí budou i metalické odstíny barev. Určitě dodají plavkám elegantní ráz. Pokud zvolíte klasický střih nebo jednodílné, neuděláte chybu. Můžete s nimi zazářit kdekoli. V neposlední řadě se návrháři uchýlili i k pruhům. Jsou hravé i elegantní. Záleží, jakou barevnost zvolíte. Pokud vyberete svislé, prodloužíte linie postavy.

Volány

Stejně jako v loňském roce budou i letos na plavkách k vidění volány a volánky. Nositelkám dodají romantický vzhled. Volán navíc dokáže poměrně snadno odvést pozornost od nějakých těch nedostatků.:) Vybírejte s důvtipem a nebudete litovat.

Krajka, romantika a etno vzory

Příroda je zdrojem inspirace. A to platí i pro letošní plavkové trendy. Alespoň co se vzorů a barev týče. Etno styl i krajka zůstávají na výsluní i letos. Jemná krajka na podprsence probudí vaši ženskost. Barvy přírody vás rozhodně omladí a pozitivně naladí.

Hluboký výstřih a vysoký pas

Jedním z hlavním prvků v rámci střihu bude hluboký výstřih. S tím si návrháři opravdu rozumí. Dodá ženskost a prodlouží postavu. Stejně tak pokračuje i trend vysokého pasu. Kalhotky s vysokým pasem dají vaší postavě tvar přesýpacích hodin, který je velmi ženský. Nebojte se toho a vyzkoušejte to. Vysoké kalhotky také schovají mnoho “nedostatků”.

A na závěr ještě malá inspirace v galerii…

komentář

Klikněte pro napsání komentáře

 • Наша производственная компания готова предоставить услуги по реконструкции и очистки водопроводов новым методом гидродинамической прочистки на новейшем парке оборудования. Использование данного вида обеспечивает возобновление функций труб к начальному уровню, сокращаются затраты электрической энергии на 20%, растет продолжительность эксплуатации стальных труб на двадцать лет до капитального ремонта, повышаются интервалы между проф. сопровождением.
  Осуществляем необходимые работы, к примеру:
  Аварийный ремонт наружного водопровода-восстановление рабочего состояния в течение 24 часов.

  Из каких соображений избирают нашу специализированную компанию?
  Значительный опыт работы – более 100 настроенных очистных сооружений в Рф и за её рубежами, наличие всех без исключения лицензий и разрешений на выполнение строительно-ремонтных и инженерных задач, разработка и конструирование экологического, безопасного, энергосохраняющего, высокоэффективного оснащения, послегарантийное сопровождение, безупречный и серьезный персонал.

  телеинспекция скважин – Восстановление дебита скважины

REKLAMA

Reklama