Čtvrtek , 01. 06. 2023

Laura

Zázrak nového života: Fenka vrhla neuvěřitelných 13 štěňat

Přítomnost a pohlazení chlupatého přítele je více než povzbudivé. Tyto němé tváře dokážou povědět více, než by se zdálo. Tak jak pes pomáhá člověku, děje se samozřejmě i naopak. Zodpovědní pánové psů se o svá zvířata pečlivě starají, a dokonce v některých případech i pomáhají rodit štěňátka.

13. 08. 2020

13. 08. 2020

Obecně se už několik tisíc let ví, že pes je zkrátka nejlepší přítel člověka. Již od pradávných dob stojí věrně po boku člověka a pomáhá mu, v některých případech fyzicky, někde jen psychicky. Přivedení nového života na svět je u lidí silný okamžik, stejně tak ale i u jiných živých stvoření. Podívejte se na tohle neskutečné video, kde fenka stafordširského teriéra přivedla na svět v bytě svého páníčka ohromující počet štěňátek.

Stafordširský teriér křížený s německým ovčákem

Stafordširský teriér se na první pohled jeví jako plemeno bojové, avšak není tomu tak. Tento pes je velice mírumilovný a doporučuje se i do rodin s dětmi. Své majitele chrání, hlídá a bezmezně miluje. Pakliže mu dá jeho pán náležitou a správnou výchovu, je z něj skvělý pes. K lidem Stafordširský teriér nebývá agresivní. Je to dokonalý společník jak do bytu, tak na zahradu. Jako každý pes samozřejmě potřebuje i dostatek pohybu. Pojďte se s námi podívat na jednu krásnou fenku tohoto úžasného plemene, kterou majitelé pojmenovali Diva. Nikdo nečekal, že bude březí s německým ovčákem, kterému je třináct let. Po několika dnech fenka překvapivě porodila křížená štěňátka, která jsou opravdu kouzelná.

Vysoký počet štěňat

Nikdo z přítomných vlastně nevěděl, jaký vzhled od zkřížení německého ovčáka a stafordširského teriéra očekávat, výsledek ale mnohé mile překvapil. Fence se narodilo celkem 13 rozkošných štěňátek, různých barev. Nejvíce dominantními odstíny malých pejsků jsou hnědá a černá. Příroda to občas zkrátka zařídí sama.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejlepší psí kousky, které vás pobaví. Domácí mazlíčci nás umí pořádně rozesmát

Domácí mazlíčci tropí lumpárny, a jsou u toho děsně roztomilí. Kočky a psi jsou zdrojem nekonečné zábavy!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dceru jsem vychovávala od jejích devíti let sama, možná i proto jsme měly vždy krásný vztah. Byla jsem spíše kamarádka než matka, nebylo nutné ji nějak držet zkrátka, vždy se mi zdála rozumná a vyspělá, měla zodpovědnost a byla trošku jiná než její vrstevníci. I přesto všechno jsme se ale dostaly nyní do bodu, kdy mi nemůže přijít na jméno, přitom jsem jednala jen tak, jak jsem musela. Snad to jednou pochopí.
Některé z nás se při pojmech „povinné ručení“ a „havarijní pojištění“ jen zatočí hlava při představě, že bychom si jej měly sjednávat samy. Návštěva pojišťoven, porovnání, co nám na přepážkách bylo nabídnuto, ale hlavně: pamatovat si údaje o našem autě. Jenže takto už to dávno neprobíhá! Dnes se pojistíte online, z pohodlí domova. Potřebovat budete jen osobní doklady, velký technický průkaz a několik minut svého času.
Ačkoliv z vědeckého hlediska se může zdát, že barva očí nemůže mít s povahou člověka pranic společného, nenechte se mýlit. Mnoho starověkých národů věřilo, že barva očí má svůj význam. Najděte si v článku svou barvu očí a zjistěte, co říká o vaší osobnosti!
Znáte rýmovník? Pravděpodobně ano. Jedná se o bylinku, kterou velmi často pěstujeme na svých okenních parapetech. Pěstitelé mnohdy nevědí, co si s ní počít, protože roste tak rychle, že nestíháme ani mrknout okem. Rýmovník však využijete. Dá se z něj připravit med, sirup nebo také mastička. A jelikož se jedná o zdraví prospěšnou bylinku, je načase pustit se do výroby jednotlivých produktů.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek