Úterý , 04. 10. 2022

František

Zázrak nového života: Fenka vrhla neuvěřitelných 13 štěňat

Přítomnost a pohlazení chlupatého přítele je více než povzbudivé. Tyto němé tváře dokážou povědět více, než by se zdálo. Tak jak pes pomáhá člověku, děje se samozřejmě i naopak. Zodpovědní pánové psů se o svá zvířata pečlivě starají, a dokonce v některých případech i pomáhají rodit štěňátka.

13. 08. 2020

13. 08. 2020

Obecně se už několik tisíc let ví, že pes je zkrátka nejlepší přítel člověka. Již od pradávných dob stojí věrně po boku člověka a pomáhá mu, v některých případech fyzicky, někde jen psychicky. Přivedení nového života na svět je u lidí silný okamžik, stejně tak ale i u jiných živých stvoření. Podívejte se na tohle neskutečné video, kde fenka stafordširského teriéra přivedla na svět v bytě svého páníčka ohromující počet štěňátek.

Stafordširský teriér křížený s německým ovčákem

Stafordširský teriér se na první pohled jeví jako plemeno bojové, avšak není tomu tak. Tento pes je velice mírumilovný a doporučuje se i do rodin s dětmi. Své majitele chrání, hlídá a bezmezně miluje. Pakliže mu dá jeho pán náležitou a správnou výchovu, je z něj skvělý pes. K lidem Stafordširský teriér nebývá agresivní. Je to dokonalý společník jak do bytu, tak na zahradu. Jako každý pes samozřejmě potřebuje i dostatek pohybu. Pojďte se s námi podívat na jednu krásnou fenku tohoto úžasného plemene, kterou majitelé pojmenovali Diva. Nikdo nečekal, že bude březí s německým ovčákem, kterému je třináct let. Po několika dnech fenka překvapivě porodila křížená štěňátka, která jsou opravdu kouzelná.

Vysoký počet štěňat

Nikdo z přítomných vlastně nevěděl, jaký vzhled od zkřížení německého ovčáka a stafordširského teriéra očekávat, výsledek ale mnohé mile překvapil. Fence se narodilo celkem 13 rozkošných štěňátek, různých barev. Nejvíce dominantními odstíny malých pejsků jsou hnědá a černá. Příroda to občas zkrátka zařídí sama.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejlepší psí kousky, které vás pobaví. Domácí mazlíčci nás umí pořádně rozesmát

Domácí mazlíčci tropí lumpárny, a jsou u toho děsně roztomilí. Kočky a psi jsou zdrojem nekonečné zábavy!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý z nás má svou polohu, ve které spí nejraději. Někdo spí rád na břiše, jiný na zádech a další třeba zase na boku. Ale napadlo vás někdy hledat ve spánkových polohách význam? Že ne? Pak se možná budete divit, co která spánková poloha znamená.
I když školy a školky fungují, tak většina dětí v nich moc času netráví. Stačí jim totiž pár dnů v kolektivu a onemocní. Chřipku střídá nachlazení či angína. Během měsíců, kdy byly doma a nosily roušky, se oslabila jejich přirozená obranyschopnost a nyní jim stačí málo. Tohle byste měli udělat, abyste jejich imunitu opět nastartovali a vaše ratolesti trávily více času v lavici než v posteli.
To, že je nutné dodržovat pitný režim, to je každému známý fakt. Že čistá voda je nejprospěšnější tekutinou, to je taktéž zcela každému jasné. Jenže pití pouhé čiré vody, to člověku může zevšednět a začne vymýšlet způsoby, jakými si hydrataci ozvláštnit.
Řada lidí se klidně i léta odhodlává k tomu, aby přestali kouřit. Mnohdy následuje několik neúspěšných pokusů, u některých nakonec dojde opravdu k tomu, že se zvládnou této závislosti zbavit. Pokud patříte mezi ty, kteří se chtějí s kouřením rozloučit, můžete si vzít za pomocníka třeba také bylinky. Jaké konkrétně se vám budou hodit?
Módní trendy se dotýkají také obuvi. S příchodem podzimu se mění sortiment v obchodech a prodejci mají pro zákazníky připravenou aktuální nabídku. Co by rozhodně nemělo chybět ve vašem botníku?
Ačkoli menstruace občas bývá nepříjemná, je přirozenou součástí našeho života, která je důležitá pro naše zdraví i schopnost početí. Věděly jste ale, že barva vaší menstruace může hodně vypovědět o vašem zdraví?
Módní trendy se mění jako na běžícím pásu, což statně potvrzují i všichni módní stylisté. Ti v současné době radí jedno – nebojte se kožených modelů, ty s námi ještě nějaký ten pátek zůstanou. A ostatně mají pravdu - kůže opravdu dominuje letošnímu podzimu a bylo by mylné se domnívat, že zanedlouho odejde z módy. Zatím to vypadá, že s námi zůstane až do podzimu nadcházejícího. 
Baculatý a oteklý obličej - to je problém mnoha žen. I když i mužů, ovšem ženy jsou ty, které s tímto problémem chtějí opravdu efektivně bojovat. Jestliže nejste se svým obličejem spokojená, nemusíte si zoufat a ani nemusíte chodit na plastiku. Existuje totiž několik věcí, které udělat, abyste o oteklý obličej přišla.

Nepřehlédněte

Leden je ideálním obdobím, kdy byste si měli naordinovat očistu. Zbavíte se při ní všech škodlivých látek a zároveň posílíte imunitu. Přece jen játra, a nejen ta, dostala v závěru roku pořádně zabrat. Chcete-li jim ulevit, zapojte se do soutěže o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám pomůže při detoxikaci organizmu a navíc podpoří vaši obranyschopnost.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek