Pondělí , 11. 12. 2023

Dana

Svatební trendy roku 2021: Co je letos in?

V prvé řadě je nutno říci, že správný přístup ke svatbě nehledě na všechny trendy a doporučení je následující: udělejte to tak, jak chcete vy. Abyste však pochopili, co si přesně přejete, musíte to zjistit, ale jak? Na internetu je spousta informací a je těžké se v nich orientovat.
svatební trendy
Svatba podle posledních trendů může být i ta vaše. (foto: 123RF)

11. 08. 2021

Podívejte se s námi na svatební trendy roku 2021 a třeba vám to pomůže utvořit si lepší představu o tom, jak by vaše svatba mohla vypadat. A pokud svatbu neplánujete, nevadí, tento článek pohladí na duši každou ženu.

Svatební hostina

V letošním roce je trendy velmi uvolněný styl svatební hostiny, což hraje do karet mnoha moderním párům, kterým je formát posezení u stolu s nekonečnými gratulacemi a soutěžemi cizí. Hlavním cílem je poskytnout hostům svobodu a vytvořit bezstarostnou atmosféru zábavy. Můžete si zařídit bufet nebo samostatné koutky s jídlem. Také na vaší svatbě můžete dát vzniknout originálnímu koktejlovému baru.

V malém počtu

Komorní svatby pro 10–25 hostů jsou zvláště kvůli koronaviru čím dál oblíbenější. Nevnímejte to ale jako nutné zlo. Takové svatby v malém počtu mají opravdu mnoho předností. Především pokud volíte spíše rodinnou atmosféru a pohodu. V tomto formátu ale stále hraje roli promyšlený koncept, krásný dekor a dobrá parta. Komorní svatbu není o mnoho snadnější zorganizovat, ale může vás stát podstatně méně.

Přirozený dress code

Černá kravata, vysoké podpatky, propracovaný styl a ladící šaty pro družičky jsou minulostí. Dopřejte svým hostům svobodu volby. Řekněte jim více o vašem konceptu, restauraci, paletě barev. To bude stačit. Pokud má některý z hostů potíže s výběrem, pomozte mu osobně. Dokonce i svatební šaty v letošním roce spějí k uvolněnosti, jednoduchosti a pohodlí. Ale k tomu se ještě dostaneme.

Dbejte na uvolněnost

Celkově se věci mění a nevěstám se doporučuje si den hlavně užít v klidu a pohodě. To také patří mezi svatební trendy. Snažte se nedělat věci, které pro vás nejsou typické. Ráno si dejte šálek latte se svým snoubencem nebo se projděte se psem. Ať je vše přirozené, harmonické a „o vás“. Obklopte se svými oblíbenými místy, věcmi, hudbou a dalšími detaily, které tvoří váš příběh.

K TÉMATU  Plesová sezóna je v plném proudu. Nevíte, v čem letos vyrazit? Prozradíme vám současné trendy i společenský diktát!

Výzdoba může mít mnoho podob

Výzdoba hraje na svatbě neméně významnou roli, především je na ní podstatné to, že by měla odrážet vaši náladu a osobnost. Musí tedy vyhovovat hlavně novomanželům a až poté odpovídat módním trendům. V roce 2021 je v módě stručnost, minimalismus a promyšlenost. Jednoduše řečeno: v jednoduchosti je krása. K živým květinám existuje alternativa v podobě kamenů, minerálů, listů, sušených květin, větví, mušlí, ovoce atd.

V trendech zaznívá I ekologie

Mnoho nevěst také začíná myslet na ekologii a svatbu této myšlence přizpůsobují. Respekt k přírodě přestal být trendem, je to jen norma. Ekologická svatba zároveň nemusí být zelená. Jde spíše o vědomější přístup ke všem designovým prvkům: méně plastu, více recyklovaných materiálů, biologicky odbouratelné konfety, opakovaně použitelný transformovatelný dekor a mnoho dalšího.

A je to tu: svatební šaty

Chcete-li být v roce 2021 módní nevěstou, musíte si dovolit jít dál, být kreativní, odvážní a ukázat svou individualitu. Evropský obraz byl nahrazen americkým. Nevěsta volí odvážnější šaty, často s výstřihem, avšak velice jednoduché. Vlasy má stažené do úhledného, ​​hladkého drdolu. Minimalismus v dekoru tedy doplňují superlakonické šaty bez složitého vzoru. Celou jednoduchost může nevěsta doplnit výrazným prvkem v podobě přívěsku, náušnic nebo prstenu.

Pro ženichy se toho moc nemění

Obraz ženicha se obecnými trendy roku 2021 už tolik neřídí. Do popředí vystupují zdrženlivost, klasika, upravenost a gentlemanský styl. Muži vybírají černý oblek, popřípadě smoking, černé kalhoty, černé boty a svěží bílou košili. Vždy existuje alternativ a v podobě tmavě modrého obleku, výrazné a křiklavé barvy se však již nedoporučují.

Avšak pamatujte, že vždy záleží na vás a pokud máte uvolněnější svatební formát, vyměňte košili za ostré bílé tričko a boty za tenisky.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

K TÉMATU  Dámské crop top mikiny - proč je musíte mít?

Jak vybrat svatební šaty krok za krokem? Zde je pár důležitých rad

Nejhranější písničky na svatbách. Co je pravě in a co si samy nevěsty nejčastěji přejí

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Příchod koronavirové krize ukázal, že lidé nemají vytvořený takzvaný hotovostní polštář, respektive finanční rezervu, která by jim zachránila život ve chvíli, kdy by přišli o práci. Čechům zkrátka chybí základní znalosti v oblasti finanční gramotnosti, kterým se měli naučit už v útlém dětském věku. Pokud se pravidla zacházení s penězi nebudou dětem vštěpovat do hlavy už od dětství, v dospělosti starého psa jen stěží novým kouskům naučíme.
V dnešní době mnoho lidí pracuje z domu, a proto se chtějí ve své domácnosti dobře. Jaké kroky podniknout, abychom se cítily dobře a zároveň nám nevyschl náš finanční polštář? Pojďme se podívat na pár tipů, pomocí nichž můžeme zútulnit naši domácnost.
Poslední dny před Štědrým dnem! Sobota bude nejspíš ve znamení úklidu, i tak byste si ale měly najít čas na odpočinek. Zlatá neděle je pak den pro nákup těch úplně posledních chybějících dárků. Horoskop krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové vám napoví, co vás může o víkendu potkat.
O Češích se říká, že jsou národem pejskařů. Vždyť za své čtyřnohé psí parťáky jsou schopní utratit i přes milion korun ročně. To ukazují statistiky. Utrácí se předně za kvalitní žrádlo, také za veterináře a samozřejmě za produkty určené k dentální hygieně. Chovatelé si moc dobře uvědomují, že v psí dutině ústní probíhají stejné procesy jako u lidí. I v psí dutině se mohou vyskytnout zubní kameny nebo zubní plak vedoucí ke zmiňovanému problému. Proto se nedoporučuje podceňovat péči o psí chrup.
V životě jsem si nikdy nevedla špatně po finanční stránce, to však neznamená, že bych si mohla nějak vyskakovat. Proto jsem začala přemýšlet, kde přijít k dalším penězům. Pak jsem narazila na nabídku online casina, přišlo mi to jako skvělá možnost, jak si přivydělat z domova. Řekla jsem si, že zkusím štěstí. To jsem však ještě nevěděla, že je to jedna velká past.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek