Neděle , 03. 07. 2022

Radomír

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 24. – 25. 11. 2018. Dobijte pořádně baterky a věnujte čas péči o pokožku!

Astroložka Naďa Šmnídová přináší další horoskop krásy a duševního zdraví. O víkendu si pořádně odpočiňte a zrelaxujte, a věnujte se péči o zdraví a imunitu. Bude to třeba.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 24. 11. 2018

Dobijte si baterky!

Sobota se vydaří, protože vzdušný trigon Luny s Venuší nedovolí, abyste se nudily! Určitě si ale spravedlivě rozdělte čas na odpočinek a zábavu. Po náročném týdnu byste si měly takzvaně dobít baterky, prostě si relaxaci zasloužíte. Při večerních diskusích to nepřehánějte s diplomacií. Když budete mít pádný protiargument, řekněte ho. Zjistíte, že opačný názor z rozumných lidí nedělá nepřátele!

Vhodný čas na péči o pokožku

Před ranní sprchou si odstraňte chloupky v podpaží. Měsíc již bude obývat, takže dorůstat budou pomalu. Poté si pokožku ošetřete nálevem z lopuchu. Zklidní pokožku a eliminuje nadměrné pocení. Používat byste měly svěží vůně, těžký parfém by vás jakoby dusil! Před spaním zabojujte proti stárnutí pokožky a tělo si od hlavy po paty natřete arganovým olejem.

Pozor na špatné energie

Večer není vhodný k rituálům, zejména za pomoci krystalů a zrcadel. Na východě se totiž traduje, že byste si do bytu mohly nevědomky natáhnout nebezpečné entity…

Neděle 25. 11. 2018

Láska ve vzduchu

Neděle bude přímo mystická, protože se vám začnou plnit přání na počkání! Dokonce se Mars s Lunou ve vodních znameních vynasnaží zvrátit nepřízeň osudu, takže je například možné, že když již dlouho žijete sólo a jste s tímto stavem smířené, večer to už platit nebude. Zamilované budete až po uši! Pokud vztah máte, uvědomíte si, že svou druhou polovičku milujete i s jeho slabostmi i povahovými nešvary, a po delší odmlce si opět vyznáte lásku.

Posilte tělo i imunitu

Vaše pleť bude potřebovat ráno pořádnou hydrataci. Luna v Raku vám radí dopřát obličeji a dekoltu masku ze zakysané smetany. Bude-li to možné, v podvečer si jděte zaplavat do krytého bazénu. Protáhnete si celé tělo a zároveň posílíte prsní svalstvo. Do večerní koupele přidejte výluh z řebříčku. Tato bylinka vám posílí imunitu a navíc působí jako prevence proti zánětům.

K TÉMATUHoroskop krásy a duševního zdraví na středu 19. 9. 2018. Neplýtvejte časem s lidmi, kteří za to nestojí!

Usínání s hudbou

Den bude rušný, takže byste mohly mít problémy s usínáním. Zklidní vás chrámová hudba a vůně vanilky, ylang-ylang a bergamotu.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Moderní koupelny, to je hlavně čistota a jednoduchost, vkusně sladěné barvy a imitace dřeva nebo kamene. Přednost mají zemité tóny, jako hnědá, béžová nebo šedá. Skvěle vypadají i prosklené sprchové kouty. Je pravda, že v koupelně netrávíme tolik času, jako v obývacím pokoji nebo kuchyni, je ale nepostradatelným místem, kde chceme relaxovat a užít si klid. I proto by měla být koupelna pěkně útulná.
Dámská liga si pro vás ve spolupráci se značkou GLISS připravila speciální soutěž o balíček různých druhů dámských vlasových masek GLISS! O jaké produkty se jedná a co musíte udělat pro výhru? Přečtěte si článek níže, ve kterém naleznete odpovědi na tyto otázky.
Mnohokrát skloňované téma, které patří dlouhodobě na seznam globalizačních problémů v celém Západním světě. Věděly jste, že podle statistik z roku 2018 průměrný Čech ročně spotřebuje zhruba 785 kilogramů potravin a zhruba 200 kilogramů vyhodí? Statistiky Evropské unie mluví jasně. Každoročně se vyhodí zhruba 88 milionů tun jídla. Každá česká domácnost má tak ve své režii svoji vlastní spotřebu a záleží jen na nás, jak se k ní postavíme.
Rozhodli jste se zhubnout přebytečná kila? Chcete konečně dosáhnout vysněné štíhlé linie? Doporučujeme vsadit na plavání. Jen málokdo si uvědomuje, jak efektivním sportem plavání vlastně je. Pojďme si prozradit, jak dlouho musíme plavat, abychom konečně zhubli.
Různé alternativní směry výuky jsou v dnešní době stále populárnější. Možná si řeknete, že při pohledu na stav klasického státního školství není divu. Jedním z těchto směrů je Montessori pedagogika, někdy můžeme slyšet mluvit také o Montessoriovské škole. Víte, jak vypadá vzdělávání v takovýchto školách a školkách? Pojďme se podívat na základní principy.

Nepřehlédněte

Lidské vztahy jsou složité a jen stěží by se vám povedlo je předem naplánovat. Když s někým chodíte a vztah neklape, obvykle ho prostě ukončíte. V mnoha případech se pak už nemusíte nikdy setkat a za touto kapitolou můžete po čase udělat pomyslnou tečku. Co když to ale nejde?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek