Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 24. – 25. 11. 2018. Dobijte pořádně baterky a věnujte čas péči o pokožku!

Astroložka Naďa Šmnídová přináší další horoskop krásy a duševního zdraví. O víkendu si pořádně odpočiňte a zrelaxujte, a věnujte se péči o zdraví a imunitu. Bude to třeba.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 24. 11. 2018

Dobijte si baterky!

Sobota se vydaří, protože vzdušný trigon Luny s Venuší nedovolí, abyste se nudily! Určitě si ale spravedlivě rozdělte čas na odpočinek a zábavu. Po náročném týdnu byste si měly takzvaně dobít baterky, prostě si relaxaci zasloužíte. Při večerních diskusích to nepřehánějte s diplomacií. Když budete mít pádný protiargument, řekněte ho. Zjistíte, že opačný názor z rozumných lidí nedělá nepřátele!

Vhodný čas na péči o pokožku

Před ranní sprchou si odstraňte chloupky v podpaží. Měsíc již bude obývat, takže dorůstat budou pomalu. Poté si pokožku ošetřete nálevem z lopuchu. Zklidní pokožku a eliminuje nadměrné pocení. Používat byste měly svěží vůně, těžký parfém by vás jakoby dusil! Před spaním zabojujte proti stárnutí pokožky a tělo si od hlavy po paty natřete arganovým olejem.

Pozor na špatné energie

Večer není vhodný k rituálům, zejména za pomoci krystalů a zrcadel. Na východě se totiž traduje, že byste si do bytu mohly nevědomky natáhnout nebezpečné entity…

Neděle 25. 11. 2018

Láska ve vzduchu

Neděle bude přímo mystická, protože se vám začnou plnit přání na počkání! Dokonce se Mars s Lunou ve vodních znameních vynasnaží zvrátit nepřízeň osudu, takže je například možné, že když již dlouho žijete sólo a jste s tímto stavem smířené, večer to už platit nebude. Zamilované budete až po uši! Pokud vztah máte, uvědomíte si, že svou druhou polovičku milujete i s jeho slabostmi i povahovými nešvary, a po delší odmlce si opět vyznáte lásku.

Posilte tělo i imunitu

Vaše pleť bude potřebovat ráno pořádnou hydrataci. Luna v Raku vám radí dopřát obličeji a dekoltu masku ze zakysané smetany. Bude-li to možné, v podvečer si jděte zaplavat do krytého bazénu. Protáhnete si celé tělo a zároveň posílíte prsní svalstvo. Do večerní koupele přidejte výluh z řebříčku. Tato bylinka vám posílí imunitu a navíc působí jako prevence proti zánětům.

K TÉMATU  Blíženci: Kolem tohoto vzdušného znamení se vždy něco děje

Usínání s hudbou

Den bude rušný, takže byste mohly mít problémy s usínáním. Zklidní vás chrámová hudba a vůně vanilky, ylang-ylang a bergamotu.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Léto doslova svádí k procházce do lesa, která má na naše tělo pozitivní vliv. Nejen, že jsme na čerstvém vzduchu, ale také jsme prakticky bez signálu čili si odpočineme od tíhy sociálních sítí a dalších hrozeb internetového světa. Navíc si můžeme nasbírat i naši večeři – stačí se poohlédnout po houbách. Které z nich mají pozitivní vliv na zdraví?
V létě je čas cestování, a to bývá mnohdy pro lidi s dětmi noční můrou. Jedním z řešení je jezdit na výlety v noci, ale například cesta k moři zabere i více času, než jsou děti ochotné spát. Proto bychom vám rádi doporučili některé hry, které děti stoprocentně při jízdě v autě zaujmou a zabaví.
Mšice jsou jedním z nejnebezpečnějších a nejškodlivějších druhů hmyzu. Jednak zabíjejí naše milé rostliny, ale i vůbec myšlenka, že máme v domácnosti parazita, není vůbec líbivá. Pokud se něco takového tedy stane, jak s tím bojovat? Co proti mšicím obecně platí a jak se jejich nastěhování do našeho domu vyhnout?
Znáte rýmovník? Pravděpodobně ano. Jedná se o bylinku, kterou velmi často pěstujeme na svých okenních parapetech. Pěstitelé mnohdy nevědí, co si s ní počít, protože roste tak rychle, že nestíháme ani mrknout okem. Rýmovník však využijete. Dá se z něj připravit med, sirup nebo také mastička. A jelikož se jedná o zdraví prospěšnou bylinku, je načase pustit se do výroby jednotlivých produktů.
Hledáte-li pohodlné a zároveň vysoce módní boty na léto, budou polobotky tím správným řešením i pro vás. Na trhu existuje celá řada trendy polobotek. Pokud nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích vám prozradíme, jaké modely polobotek vybírat a jak je vhodně kombinovat s oblečením, aby byl váš outfit dokonalý. Čtěte a inspirujte se s námi!

Nepřehlédněte

Každý člověk má nějaké zlozvyky, a zatímco některé vadí spíše okolí, jiné mohou vadit člověku samotnému. Jedním z nich jsou pocuchané nervy, které lze definovat jako neustálé vytáčení se kvůli každé drobnosti. Jelikož tato nemilá vlastnost ničí vzájemné vztahy, je dobré vědět, jak s problémem zatočit. Možností je víc než dost.
Střídavá péče je poměrně častým řešením, jak se o dítě postarat po rozchodu rodičů. Jedná se o jednu z nejlepších možností, pokud rodiče nežijí společně, je však třeba počítat s tím, že střídavou péči provází i řada nevýhod a strastí. Prioritou by vždy měla být spokojenost dítěte.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek