Pátek , 24. 05. 2024

Jana

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 24. – 25. 11. 2018. Dobijte pořádně baterky a věnujte čas péči o pokožku!

Astroložka Naďa Šmnídová přináší další horoskop krásy a duševního zdraví. O víkendu si pořádně odpočiňte a zrelaxujte, a věnujte se péči o zdraví a imunitu. Bude to třeba.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 24. 11. 2018

Dobijte si baterky!

Sobota se vydaří, protože vzdušný trigon Luny s Venuší nedovolí, abyste se nudily! Určitě si ale spravedlivě rozdělte čas na odpočinek a zábavu. Po náročném týdnu byste si měly takzvaně dobít baterky, prostě si relaxaci zasloužíte. Při večerních diskusích to nepřehánějte s diplomacií. Když budete mít pádný protiargument, řekněte ho. Zjistíte, že opačný názor z rozumných lidí nedělá nepřátele!

Vhodný čas na péči o pokožku

Před ranní sprchou si odstraňte chloupky v podpaží. Měsíc již bude obývat, takže dorůstat budou pomalu. Poté si pokožku ošetřete nálevem z lopuchu. Zklidní pokožku a eliminuje nadměrné pocení. Používat byste měly svěží vůně, těžký parfém by vás jakoby dusil! Před spaním zabojujte proti stárnutí pokožky a tělo si od hlavy po paty natřete arganovým olejem.

Pozor na špatné energie

Večer není vhodný k rituálům, zejména za pomoci krystalů a zrcadel. Na východě se totiž traduje, že byste si do bytu mohly nevědomky natáhnout nebezpečné entity…

Neděle 25. 11. 2018

Láska ve vzduchu

Neděle bude přímo mystická, protože se vám začnou plnit přání na počkání! Dokonce se Mars s Lunou ve vodních znameních vynasnaží zvrátit nepřízeň osudu, takže je například možné, že když již dlouho žijete sólo a jste s tímto stavem smířené, večer to už platit nebude. Zamilované budete až po uši! Pokud vztah máte, uvědomíte si, že svou druhou polovičku milujete i s jeho slabostmi i povahovými nešvary, a po delší odmlce si opět vyznáte lásku.

Posilte tělo i imunitu

Vaše pleť bude potřebovat ráno pořádnou hydrataci. Luna v Raku vám radí dopřát obličeji a dekoltu masku ze zakysané smetany. Bude-li to možné, v podvečer si jděte zaplavat do krytého bazénu. Protáhnete si celé tělo a zároveň posílíte prsní svalstvo. Do večerní koupele přidejte výluh z řebříčku. Tato bylinka vám posílí imunitu a navíc působí jako prevence proti zánětům.

K TÉMATU  Proč je v životě důležité správné dýchání? Potěšíte tím nejen své zdraví

Usínání s hudbou

Den bude rušný, takže byste mohly mít problémy s usínáním. Zklidní vás chrámová hudba a vůně vanilky, ylang-ylang a bergamotu.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Bojíte se, že šlápnete vedle? Váháte s výběrem make-upu nebo brýlí? Rozhodnutí vám usnadní beauty aplikace. Na výběr je jich hned několik. Zkuste všechny!
Chcete-li být sebevědomé bytosti, které mají vlastní názor a umí asertivně jednat, bude dobré, když se zaměříte na vlastní intuici. Ta lze trénovat na více úrovních. Pokud jste tímto tématem nepolíbení, nezoufejte. Na následujících řádcích si totiž povíme vše podstatné o tom, co má na rozvoj intuice vliv. Proto čtěte a nechte se inspirovat společně s námi. Co je to intuice a proč se vyplatí jí naslouchat?
Koupili jste si nové pokojovky a zaléváte je jako diví, aby vám rostly jako z vody? Pak si dejte pozor na to, abyste je nepřelili. Zatímco rostlina se zanedbanou zálivkou se dá ještě zachránit, po přelití dochází k uhnívání kořenů a tím i k úhynu samotné rostliny. Je spousta důvodů, proč přehnaná péče pokojovkám škodí.
The Pole House se nachází 40 metrů vysoko nad Fairhaven Beach v Austrálii. Tenhle nádherný výhled si může dopřát každý, kdo si luxusní pobyt pronajme třeba na víkend. Od nás je to ale trochu daleko, takže vám nezbývá, než si alespoň prohlédnout, jak tohle hnízdo vypadá.
Myslíte si, že vybrat dokonalé sluneční brýle je poměrně složité? Vsázíte na trendy poslední módy, ale i přesto ne a ne najít ty pravé? Vybírat sluneční brýle podle nových trendů je samozřejmě v pořádku, ovšem nejdůležitější je vzít v úvahu tvar vašeho obličeje. Sluneční brýle vám totiž budou skutečně slušet jedině tehdy, pokud budou ladit k vašim obličejovým proporcím. Poradíme vám, jaké sluneční brýle budou pro vaši tvář ty dokonalé.
Dlouhé vlasy vypadají skvěle, ale je potřeba jim věnovat spoustu péče. A občas v životě přijde okamžik, kdy máte náladu na změnu. O jednu z nich se postará i kadeřník. Zkrácení a nový účes může být právě to, co nastartuje další etapu. Podívejte se na vlasové proměny!
Někdo funguje na sluneční paprsky a podzim ho uvádí do depresí. Jiného naopak nostalgie tohoto období baví. Jak si tedy zlepšit náladu, aby na vás nepadal splín a chmury?
Udržitelná móda již není jen trendem, ale nezbytností. Naučte se, jak skloubit lásku k módním trendům s odpovědným přístupem k životnímu prostředí, a to vše s elegancí a stylem.
Seznamování je samo o sobě poměrně náročnou činností, pokud chcete zanechat opravdu dobrý dojem. Ještě horší je, pokud se do této odvážné činnosti vrhnete v zimním období. V zimě totiž mnoho okolností vůbec nepřidává vaší snaze ohromit daného člověka. Je však škoda v těchto chladných měsících zahodit šanci poznat toho pravého nebo tu pravou.
Začali jste pracovat z domova a zařizujete si proto svou domácí kancelář? V takové domácí kanceláři by rozhodně neměla chybět kvalitní židle, díky které si nezruinujete svou páteř. Jenže jak takovou kvalitní kancelářskou židli vybrat?
Každoročně je v České republice diagnostikováno více než 7 200 nových případu onemocnění karcinomem prsu, což odpovídá více než 133 pacientům na 100 tisíc obyvatel. Jedná se o jeden z nejzávažnějších epidemiologických problémů. Jedinou možností boje je včasná diagnostika a úspěšná léčba. Mezi nejagresivnější formy patří zánětlivá rakovina prsu.

Výběr článků

Jsou přítulní a mazliví, ale také je s nimi velká zábava. Nejlepší čtyřnohý přítel člověka občas předvádí skutečné psí kousky. Podívejte se na ty nejlepší.
Děti zoo milují. Některá zvířata jsou pěkně chytrá a chtějí si hrát, a pak se stane, že naše potomky pěkně vystraší. Tučňáci, lvi, tygři, oblíbené zvědavé žirafy nebo velbloudi, ale i medvědi nebo bobr, dorážející přes sklo. Tyhle legrační situace vás pobaví!
Také jste si říkaly, jaké by to bylo mít v koupelně nebo v ložnici všechny rtěnky, šminky, make-up a další ty nezbytné věci pěkně srovnané, aby jste měly přehled a vše po ruce? Přinášíme vám jednoduchý návod, jak si takový pořadač vyrobit z kartonové krabice.

Nepřehlédněte

Víte, co vás čeká tento týden? Kdy je vhodný čas na zkrášlující procedury a kdy třeba na početí potomka? Tento týden můžete obojí. A co ještě? Horoskop krásy a duševního zdraví pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.
Výběr svatebního fotografa by měl být jednou z prvních položek na vašem to-do listu, pokud organizujete svatbu. Někteří mají rozebrané termíny na měsíce, dokonce i roky dopředu. Co je při výběru svatebního fotografa důležité a na kolik vás tahle služba vyjde?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek