Středa , 30. 11. 2022

Ondřej

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 24. – 25. 11. 2018. Dobijte pořádně baterky a věnujte čas péči o pokožku!

Astroložka Naďa Šmnídová přináší další horoskop krásy a duševního zdraví. O víkendu si pořádně odpočiňte a zrelaxujte, a věnujte se péči o zdraví a imunitu. Bude to třeba.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 24. 11. 2018

Dobijte si baterky!

Sobota se vydaří, protože vzdušný trigon Luny s Venuší nedovolí, abyste se nudily! Určitě si ale spravedlivě rozdělte čas na odpočinek a zábavu. Po náročném týdnu byste si měly takzvaně dobít baterky, prostě si relaxaci zasloužíte. Při večerních diskusích to nepřehánějte s diplomacií. Když budete mít pádný protiargument, řekněte ho. Zjistíte, že opačný názor z rozumných lidí nedělá nepřátele!

Vhodný čas na péči o pokožku

Před ranní sprchou si odstraňte chloupky v podpaží. Měsíc již bude obývat, takže dorůstat budou pomalu. Poté si pokožku ošetřete nálevem z lopuchu. Zklidní pokožku a eliminuje nadměrné pocení. Používat byste měly svěží vůně, těžký parfém by vás jakoby dusil! Před spaním zabojujte proti stárnutí pokožky a tělo si od hlavy po paty natřete arganovým olejem.

Pozor na špatné energie

Večer není vhodný k rituálům, zejména za pomoci krystalů a zrcadel. Na východě se totiž traduje, že byste si do bytu mohly nevědomky natáhnout nebezpečné entity…

Neděle 25. 11. 2018

Láska ve vzduchu

Neděle bude přímo mystická, protože se vám začnou plnit přání na počkání! Dokonce se Mars s Lunou ve vodních znameních vynasnaží zvrátit nepřízeň osudu, takže je například možné, že když již dlouho žijete sólo a jste s tímto stavem smířené, večer to už platit nebude. Zamilované budete až po uši! Pokud vztah máte, uvědomíte si, že svou druhou polovičku milujete i s jeho slabostmi i povahovými nešvary, a po delší odmlce si opět vyznáte lásku.

Posilte tělo i imunitu

Vaše pleť bude potřebovat ráno pořádnou hydrataci. Luna v Raku vám radí dopřát obličeji a dekoltu masku ze zakysané smetany. Bude-li to možné, v podvečer si jděte zaplavat do krytého bazénu. Protáhnete si celé tělo a zároveň posílíte prsní svalstvo. Do večerní koupele přidejte výluh z řebříčku. Tato bylinka vám posílí imunitu a navíc působí jako prevence proti zánětům.

K TÉMATU  8 tipů jak zvýšit svou psychickou i fyzickou odolnost

Usínání s hudbou

Den bude rušný, takže byste mohly mít problémy s usínáním. Zklidní vás chrámová hudba a vůně vanilky, ylang-ylang a bergamotu.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Naše životní podmínky jsou velice dobré, ovšem ani tato skutečnost nám nezaručuje pevné zdraví. O své zdraví se musí každý starat sám. Je však pravdou, že někdy jen čirou náhodou člověka postihne choroba, o které lze říct, že je snad za trest, a se kterou svět ještě neumí vypořádat. Kupodivu se takových onemocnění nachází mezi námi celá řada, za vypíchnutí stojí například rakovina, nad kterou svět boj ještě nevyhrál.
Už dávno je pryč doba, kdy si lidé doma zapalovali parafínové čajové nebo jiné svíčky. Osvěta na téma svíček se šíří světem rychlostí blesku. Pokud ale stále netušíte, proč zainvestovat do sójových svíček, pár důvodů pro vás máme. Ten hlavní je, že parafínové svíčky vážně poškozují naše zdraví.
Drží vás stále novoroční předsevzetí? Jste stále odhodlaní zhubnout povánoční kilogramy nebo jste se rozhodli zhubnout nezávisle na tom, že je začátek roku, který se obvykle v duchu plnění novoročních předsevzetí nese? Možná vás trápí, že kilogramy nejdou dolů tak rychle, jak byste očekávali. Na vině může být pomalé spalování. To naštěstí lze podpořit, a to spalovači tuků. Tedy opravdu se jedná o něco, co funguje? Nebo jsou to jenom dobře propagované produkty slibující nám štíhlou a sexy postavu?
Nastoupili jste na mateřskou dovolenou a přemýšlíte, jak si aspoň něco málo přivydělat k dobru? Nebo v hlavě nosíte už nějakou dobu podnikatelský plán, na který je najednou více času než kdy dřív? Podnikání na mateřské není tabu a není to ani nic nereálného. Dnes se jedná o zcela běžnou věc.  
Vaše venkovní sauna na zahradě, to je příjemné pocení v přírodě. Svoji roli hraje i čerstvý vzduch, na který vycházíte ze sauny ven. Ochlazení si dopřejete ve venkovním bazénu nebo v zimě přímo ve sněhu! Sauny se dají postavit na klíč, od těch nejmenších pro dva, až po prostorné zahradní sauny s předsíňkou nebo odpočívárnou. Zajímavou variantou jsou i prosklené dveře nebo stěny sauny. Prohlédněte si galerii a třeba se necháte inspirovat!
Meduňka – citronem vonící bylina z Evropy se používá jako kulinářská, léčivá i kosmetická bylina. Všeobecně se má za to, že má uklidňující účinky, je ceněná pro svou schopnost snižovat stres a úzkost, podporovat lepší spánek a zmírňovat zažívací potíže a nadýmání. Zdravotní studie prokázaly, že meduňka dokáže zvýšit pocit pohody, štěstí a bdělosti jednotlivců.
Bílá kuchyně se může už od prvního pohledu zdát jako jasná výhra. Je to barva, která se hodí ke všemu, je nadčasová a nesmrtelná. Možná máte představu, že bílá kuchyně vydrží roky, protože nikdy nevyjde z módy. Navíc už se nemůžete dočkat, jak se vyřádíte na doplňcích, protože k bílé se přece hodí všechno. Bílá kuchyně ale má i své stinné stránky. Znáte je?
Turistické boty jsou fantastické boty, které se nosí, když jste v divočině a razíte cestu z prašných cest, podél žulových balvanů a po hřebenech úzkých kaňonů, dají se ale outdoorové boty pánské či dámské nosit každý den? Přeci jen, byly původně vyrobeny k jinému účelu.
Nastoupili jste na mateřskou dovolenou a přemýšlíte, jak si aspoň něco málo přivydělat k dobru? Nebo v hlavě nosíte už nějakou dobu podnikatelský plán, na který je najednou více času než kdy dřív? Podnikání na mateřské není tabu a není to ani nic nereálného. Dnes se jedná o zcela běžnou věc.  
Kde začít? Anální sex rozhodně nepatří mezi okrajové praktiky, ale přesto se mu spousta párů z rozličných důvodů vyhýbá. Obvykle kvůli strachu z neznámého. Přeci jen jde o milování, které je opředeno různými mýty, polopravdami a absolutními nepravdami. V tomto článku se dozvíte důležitá fakta i rady, jak si první milování „do zadku“ užít bez rizika bolesti či „voňavé“ nehody.
Příchod koronavirové krize ukázal, že lidé nemají vytvořený takzvaný hotovostní polštář, respektive finanční rezervu, která by jim zachránila život ve chvíli, kdy by přišli o práci. Čechům zkrátka chybí základní znalosti v oblasti finanční gramotnosti, kterým se měli naučit už v útlém dětském věku. Pokud se pravidla zacházení s penězi nebudou dětem vštěpovat do hlavy už od dětství, v dospělosti starého psa jen stěží novým kouskům naučíme.

Nepřehlédněte

Užíváte antikoncepční pilulky? Hodně často ponocujete a na fyzickou aktivitu vás moc neužije? Pak se nesmíte divit, že vaše libido poněkud stávkuje. Co s tím vším má společného náchylnost ke stresu?
Všimly jste si, dámy, že hráči hokeje jsou tak sexy, že pod nimi i ten led taje? Abyste pochopily, co tím myslíme, podívejte se na seznam 10 nejhezčích a nejžhavějších hokejistů posledních let. Věřte, že vaše sny se dostanou na trošku jiný level než doposud.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek