Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Vtipné sklenice, které rozveselí každou party

Říká se, že střepy přinášejí štěstí. Ještě větší radost vám však udělá, když se žádné sklo nerozbije. Někdy je proto lepší nechat broušený křišťál ve skříni. Takové akce jsou třeba zahradní oslava, piknik s kamarádkami nebo silvestrovský večírek.

Všechny tyto akce si žádají praktičtější řešení, kterým mohou být plastové, ovšem stále elegantní sklenice na víno. Odlehčenému dýchánku s kamarádkami, kdy hodíte za hlavu všechny starosti, tak už nic nestojí v cestě.

Udělejte radost svým blízkým originálním dárkem pod stromeček

Decentní vychutnávání vína vyžaduje adekvátní sklenice, které vínu umožní naplno se rozvinout. Ne vždy je ale nálada na objevování tónů a aroma stoupajících ze sklenky. Někdy se zkrátka chceme prostě pobavit, povznést se nad každodenní náročné situace, dát si drink a společně se zasmát.

K odlehčené atmosféře přispějí třeba vtipné plastové sklenice na víno na nožce, které ustojí, i když se z večírku s přáteli stane divoký mejdan. Rozlité víno sice hrozí nadále, ale už se nemusíte bát, že sklenici rozbijete a budete zametat střepy.

sklenice vánoce

Kde takové plastové sklenice na víno ale sehnat?

Tento druh sklenic najdete třeba na specializovaných eshopech s barmanskými potřebami jako je Barstore.cz. Ten nabízí hned několik druhů plastových sklenic s potiskem vtipných hlášek, které vyvolají úsměv na tváři a skvěle se hodí jako originální a praktický dárek pod stromeček pro obě pohlaví.

Bílá a růžová kombinace

Bílá a růžová varianta pak vyloženě volá po dámské jízdě – od letního pikniku přes novoroční party po rozlučku se svobodou. Sklenice jsou primárně určené na víno, ale velkorysý objem 480 ml zvládne pojmout i Gin & Tonic nebo Aperol Spritz. 

Jedna pro vás, druhá pro ni

Plastová sklenice s vtipným potiskem je skvělým dárkem pro kamarádku, která bere život s nadhledem a umí si z něj udělat legraci. Na výběr máte z několika hlášek: Já jsem ti to říkala…, Poslední a jdu, Nikdy neříkej nikdy, Už tam budem? nebo Ta je moje. Která bude ta pravá? 

K TÉMATU  Je libo koktejl? Povinná výbava na letní party. 7 aplikací na míchané drinky

Tip: vyzkoušejte i broušené sklenice.

Ať už zvolíte kteroukoli, nezapomeňte přihodit od každé varianty ještě jednu sklenici navíc. Jeden pár pro sebe a jeden pro kamarádku. Ta si tak užije chvilku věnovanou sama sobě, ale také si bude moct připít s vámi, až zase přijdete na návštěvu.

Druhý pár pořiďte sobě, aby váš společný rituál byl vždy dokonalý, ať už se sejdete u ní nebo u vás.

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Definice sendvičové generace je jasná. Je to jak šunka a sýr v sendviči, stlačeni mezi péči o děti a rodiče či prarodiče. Děti, které jsou na nás ještě závislé a zároveň je nutné pečovat o stárnoucí rodiče a prarodiče jednoho z manželů, v horších případech dokonce obou. A práci za vás také nikdo neudělá. Jak si zachovat zdravý rozum, klid a v této psychicky i finančně náročné situaci?
Vezměte děti do kina a schovejte se před dotěrným vedrem v sále. Tajný život mazlíčků 2 je animák od tvůrců filmů Já, padouch. Psí poslání 2 zaútočí na emoce a bláznivý Aladin je ztřeštěnou jízdou od Disneyho, kterou způsobí hlavně kouzelný Džin.
V dnešní době mnoho z nás hledá způsoby, jak se zbavit stresu a o své tělo se řádně starat během rušného života. Často kvůli tomu pátráme na sociálních sítích po osobách, které by nás inspirovaly a my nechali jimi (ne)vědomě ovlivnit náš životní styl. Chceme vědět, jak zdravě žít, nechat se vést nebo poznat nepoznané.
Strach z pavouků, strach z uzavřených prostor, strach ze tmy. Na tom není vůbec nic neobvyklého. Ale existují mezi námi tací, kteří trpí strachem ze skutečně roztodivných věcí.
Všichni víme, že současná doba není zrovna dvakrát příhodná. Všechno kolem nás zdražuje, najednou zaplatíme víc nejen na jídle, ale i na energiích či pohonných hmotách, ale výplata zůstává stejná. Doba utrácení tak pomalu mizí v nedohlednu a nám nezbývá nic jiného, než si prostě utáhnout opasky. Na čem se dá alespoň trochu ušetřit? Mrkněte na pár tipů.
Jedni je milují pro jejich klasický vzhled a charakteristické prošívání, které lze poznat hned na první pohled, jiní pro ně zase mají slabost, neboť se od konkurence odlišují trvalostí, komfortem a různorodými střihy, mezi nimiž si každý ctitel džínů snadno najde něco pro sebe. O jakých kalhotách je zde řeč?
Už několik posledních let je módním trendem označovat výrobky přízviskem bio, farmářský nebo lokální. My se dnes podíváme na kloub především slovíčku 'bio', které v nás sice může evokovat něco, co je velmi kvalitní, ale ve skutečnosti tomu tak být rozhodně nemusí.
Jakým ženám jsou muži nevěrní? Možná jste přesvědčená, že vám se nic takového stát nemůže. Nebo si dokonce myslíte, že za nevěrou stojí nedostatek intimností, studené večeře či nevyžehlené košile. Jste si tím ale jistá?
Jsou krásní, slavní a bohatí a díky jejich neúnavné píli ve svém oboru mají tolik peněz, že si mohou dovolit koupit doslova cokoli. Jednou z velmi oblíbených investic jsou luxusní rezidence na těch nejprestižnějších adresách.
Výběrem svatebních šatů stráví mnoho nevěst i několik týdnů. Patříte k těm, které se nemohou rozhodnout? Nechte se inspirovat módními trendy roku 2022 a možná najdete, co hledáte.
Filmy, na které se budete těšit. Možná nejsou významné svou hloubkou, ale, dámy, pozor! Ti chlapi v nich jsou prostě neodolatelní! Kdo vám zpříjemní dnešní den?
Stres a neustálý tlak na výkon v práci, strach ze selhání a z toho, že nebudete schopna dostát požadavkům okolí. To jsou některé z faktorů, které vedou u mnoha dříve výkonných a schopných lidí ke stresové poruše, známé jako syndrom vyhoření. Jak ho poznat a jak jej řešit?

Výběr článků

Milování s partnerem už tak trochu není, co bývalo? Vezměte otěže do svých rukou a navraťte do vztahu ztracenou vášeň. Jak? Přece s pomocí špenátu, jablek a ovesných vloček! To jsou ty správné prostředky, které mohou oživit vaše libido.
O pleť pečuje téměř každá žena. Ačkoli se trendy i postupy mění, panují v rámci tohoto tématu mnohé mýty, kterým nevěřily jen naše babičky, ale i mnohé z nás. A dodnes jim bezmezně věříme. Které to podle odborníků na kosmetiku jsou?
Obývací pokoj potřebuje něco, kam si odložíte mobil, časopis nebo kávu, když si sednete na sedačku před televizi. Tuhle roli zastávají konferenční stolky. Zaměřili jsme se na ty dřevěné, nebo přímo z masivu. Jsou praktické a s jednoduchým designem, a také si na ně můžete natáhnout nohy! Zkuste si vybrat nějaký originální kousek.

Nepřehlédněte

V dnešní době mnoho lidí pracuje z domu, a proto se chtějí ve své domácnosti dobře. Jaké kroky podniknout, abychom se cítily dobře a zároveň nám nevyschl náš finanční polštář? Pojďme se podívat na pár tipů, pomocí nichž můžeme zútulnit naši domácnost.
Jak už název “ugly shoes” napovídá, tyto boty nejsou na první pohled žádnými krasavci. Přesto si je módní svět zamiloval a už několik sezón vévodí žebříčkům největších trendů. V čem tkví jejich kouzlo a proč si je vůbec lidé pořizují, když jsou vlastně ošklivé?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek