Čtvrtek , 02. 02. 2023

Nela a Hromnice

Vtipné sklenice, které rozveselí každou party

Říká se, že střepy přinášejí štěstí. Ještě větší radost vám však udělá, když se žádné sklo nerozbije. Někdy je proto lepší nechat broušený křišťál ve skříni. Takové akce jsou třeba zahradní oslava, piknik s kamarádkami nebo silvestrovský večírek.

Všechny tyto akce si žádají praktičtější řešení, kterým mohou být plastové, ovšem stále elegantní sklenice na víno. Odlehčenému dýchánku s kamarádkami, kdy hodíte za hlavu všechny starosti, tak už nic nestojí v cestě.

Udělejte radost svým blízkým originálním dárkem pod stromeček

Decentní vychutnávání vína vyžaduje adekvátní sklenice, které vínu umožní naplno se rozvinout. Ne vždy je ale nálada na objevování tónů a aroma stoupajících ze sklenky. Někdy se zkrátka chceme prostě pobavit, povznést se nad každodenní náročné situace, dát si drink a společně se zasmát.

K odlehčené atmosféře přispějí třeba vtipné plastové sklenice na víno na nožce, které ustojí, i když se z večírku s přáteli stane divoký mejdan. Rozlité víno sice hrozí nadále, ale už se nemusíte bát, že sklenici rozbijete a budete zametat střepy.

sklenice vánoce

Kde takové plastové sklenice na víno ale sehnat?

Tento druh sklenic najdete třeba na specializovaných eshopech s barmanskými potřebami jako je Barstore.cz. Ten nabízí hned několik druhů plastových sklenic s potiskem vtipných hlášek, které vyvolají úsměv na tváři a skvěle se hodí jako originální a praktický dárek pod stromeček pro obě pohlaví.

Bílá a růžová kombinace

Bílá a růžová varianta pak vyloženě volá po dámské jízdě – od letního pikniku přes novoroční party po rozlučku se svobodou. Sklenice jsou primárně určené na víno, ale velkorysý objem 480 ml zvládne pojmout i Gin & Tonic nebo Aperol Spritz. 

Jedna pro vás, druhá pro ni

Plastová sklenice s vtipným potiskem je skvělým dárkem pro kamarádku, která bere život s nadhledem a umí si z něj udělat legraci. Na výběr máte z několika hlášek: Já jsem ti to říkala…, Poslední a jdu, Nikdy neříkej nikdy, Už tam budem? nebo Ta je moje. Která bude ta pravá? 

K TÉMATU  Cvičení jde s hudbou lépe. To je vědecky dokázáno

Ať už zvolíte kteroukoli, nezapomeňte přihodit od každé varianty ještě jednu sklenici navíc. Jeden pár pro sebe a jeden pro kamarádku. Ta si tak užije chvilku věnovanou sama sobě, ale také si bude moct připít s vámi, až zase přijdete na návštěvu.

Druhý pár pořiďte sobě, aby váš společný rituál byl vždy dokonalý, ať už se sejdete u ní nebo u vás.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Časy, kdy stačilo hodit do automatu na kávu desetikorunu a člověk se spokojil s "tmavě hnědou tekutinou", jsou už dávno pryč. Podávání i pití kávy se v České republice výrazně proměnilo. Klasického "turka" či instantní kávu už najdete v málokteré kavárně. V supermarketech vás regály s kávou lákají všemi směry: zrnková, mletá, kapsle… Nemůžete se rozhodnut? Přečtěte si našich 6 tipů a budete mít jasno, jak si vybrat a hlavně vychutnat dobrou kávu.
Zná to nejspíš každá z vás. Někdy během svého života jste si určitě ve vztahu prošla fází žárlivosti. Pokud byla oprávněná, a váš partner vám byl opravdu nevěrný, chápeme, že jste ostražitá. Pokud ale byla nemístná, a vy se nacházíte ve zdravém a spokojeném vztahu založeném na důvěře, není se čeho obávat. Jestliže jste si totiž partnerovou oddaností jistá a víte, že má oči jen pro vás, žárlivost vás akorát zbytečně vyčerpává. Proto pro vás máme několik tipů, jak se žárlivostí zatočit.
Spánek je komplexní proces (přesněji několik různých procesů), který se nám i po mnohaletém zkoumání nepodařilo zcela probádat. Co však bezpečně víme, je to, že jeho kvalita významně ovlivňuje celkový stav organismu. Zarážející je, že podle statistik zhruba třetina populace čelí problémům s usínáním. U deseti procent jde o potíže dlouhodobé, jež se mohou nepěkně podepsat na zdraví. Je to i váš případ a hledáte klíč k rychlejšímu usínání a potažmo klidnějšímu spánku? Máme pro vás hned několik doporučení a tip na „must have“ interiérový prvek.
Mílovou rychlostí se k nám blíží léto – a to znamená hlavně prázdniny pro naše děti. Pokud si lámete hlavu, čím je v tomto období zabavit, věřte, že voda je to nejlepší, co můžete vymyslet. Děti přece milují rochnění se na koupališti! Tak si udělejte příjemný výlet a vydejte se na celý den do jednoho z našich nejoblíbenějších aquaparků. Které to jsou?
Kokosový olej může být vynikajícím pomocníkem - nejen pro vaše vlasy, ale ocení ho i pokožka nebo chuťové buňky. Používáte ho opravdu všude tam, kde vám může být ku prospěchu? Vyzkoušejte naše tipy, a třeba se vám kokosový olej natrvalo osvědčí. U něj se totiž dá říct, že vydá určitě ještě za deset dalších výrobků.
Někdo si o Vánocích libuje v koledách a tradičních českých svátečních písničkách, někdo se zase nemůže nabažit zahraniční tvorby. Hudba zkrátka v předvánočním období nesmí scházet, a to zejména při pečení cukroví, balení dárků, strojení stromečku či zdobení bytu. A pro příznivce vánoční hudby tu máme výběr nestárnoucích songů, u kterých se během zimních svátků vyplatí otočit volume doprava.
Nevzhledné vypouklé bříško, potíže s trávením a jiné problémy mohou být příčinou rozestupu břišních svalů. Mylnou představou jsou také klasické obyčejné cviky, které by měly s diastázou pomoct. Co diastáza přesně znamená a co na ni zaručeně zabírá?

Nepřehlédněte

Zima se nese ve znamení deprese a pochmurného počasí. Právě počasí může za pokulhávající náladou a právě špatná nálada vám dělá ty dny zbytečně dlouhé a nepříjemné. Naštěstí máme recept, jak vyzrát jak na zimní depresi, tak na pochmurné počasí. Zkrátka si jen zalezte do peřin a pusťte si jeden z filmů, který doporučujeme. Rozhodně vás zahřejí na duši!
Postel ukrytá v knihovně nebo sedačka, která se sama přestaví na palandu. Chytré a praktické řešení prostoru doma nabízí originální nábytek budoucnosti. Tyto nápady ale nepůsobí jen jako snaha o získání prostoru za každou cenu. Mnohá řešení jsou vysoce praktická z důvodu účelnosti, jako zasouvací botník pod schody do patra.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek