Pondělí , 05. 12. 2022

Jitka

Pravidla pro nošení dámských hodinek: Dejte vyniknout jejich stylu

Vzhledem k tomu, že čas už sledujeme spíše na chytrých telefonech, hodinky se stávají hlavně módním doplňkem. Díky tomu, že je nabízeno mnoho různých designů, můžete si je zcela přizpůsobit svému stylu. Ovšem ženský šatník mnohdy bývá rozmanitý, takže může být složité vybrat k oděvu ty pravé hodinky. Tyto tipy vám však pomohou s výběrem a jejich nošením.
hodinek
Zdroj obr.: Connor Evans / Shutterstock.com

Design dámských hodinek

Módní dámské hodinky se vyznačují hlavně tím, že oproti těm mužským jsou menší. Jejich design navíc nebývá zaměřen na mnoho funkcí a vymožeností, převládá spíše elegance a jedinečný vzhled. U dámských hodinek je navíc také výrazně širší nabídka barev. Mnohdy bývají také vyzdobeny diamanty a dalšími drahokamy, některé kousky tedy vypadají opravdu luxusně. Vzhledem k rozsáhlé nabídce může být složité vybrat si ten nejlepší model, který bude ladit s vaším oblečením a zároveň bude odrážet váš osobní styl.

Najděte svůj styl

Různých druhů hodinek je celá řada. Jestliže máte rády ženskost a eleganci, podívejte se po hodinkách s květinovým vzorem. Působí něžně a využít je můžete pro různé příležitosti. Značně elegantní jsou také rose gold hodinky, díky zlatorůžové barvě se hodí na různé společenské události. Velmi oblíbené jsou hodinky Michael Kors, tato značka má rozhodně co nabídnout.

Pokud chcete vyzkoušet něco méně tradičního, hledejte boyfriend hodinky. Ty se svým vzhledem přibližují pánským hodinkám. Jsou tedy větší, méně zdobené a na ženském zápěstí opravdu vyniknou. Samozřejmě můžete hodinky hledat i v pánských kategoriích, není totiž nutné omezovat se zrovna pohlavím. Počítejte však s tím, že některé z těchto modelů jsou opravdu velké a na drobném zápěstí tak nemusí vypadat dobře. Najít však můžete i poněkud univerzální modely, které se hodí pro všechny.

hodinek
Zdroj obr. : MS_studio / Shutterstock.com

Přizpůsobte hodinky příležitosti

Jestliže hledáte hodinky na běžné denní nošení, nejlepší volbou jsou klasické modely s koženým náramkem a nevýrazným zdobením. Díky tomu je sladíte s jakýmkoliv oděvem, ať už se chystáte do práce či někam za zábavou.

Při formálních příležitostech byste měli volit raději zdobenější hodinky. Jejich vzhled se často blíží luxusnímu náramku. Tyto hodinky by měly mít tenký zdobený pásek a drobný ciferník. Skvělou volbou jsou hodinky zdobené různými kamínky a doplňky, takže opravdu zazáříte. Pak už jen stačí vzít si oblíbené šaty a vyrazit.

K TÉMATU  Jste doma a už nevíte, co dělat. Čas na koníčky! Které aktivity zavést či ,,oprášit"?

Hodinky často nosíme také při sportu. Jestliže hledáte model, který dlouho vydrží i v těchto podmínkách, vybírejte hodinky se silikonovým náramkem. Nejedná se sice o zrovna pohodlné řešení, ovšem díky vlastnostem tohoto materiálu budete mít jistotu, že se hodinkám nic nestane. Chytré modely navíc mají řadu skvělých funkcí, které vám pomohou sledovat vaši sportovní aktivitu.

Méně je někdy více

Co se týká doplňků, vždy byste se měli snažit udržet celkový styl jednoduchý. Pokud tedy nosíte elegantní zdobené hodinky, doplňujte je dalšími náramky a doplňky. Mnohdy je lepší nechat vyniknout samotné hodinky a doplnit je přiléhajícím oblečením. Při volbě prstýnků vybírejte nevýrazné kousky. Vždy se snažte sladit barvy materiálu.

Na jakém zápěstí?

Neexistuje striktní pravidlo, na kterém zápěstí byste měli hodinky nosit. Ovšem z praktického hlediska by to vždy měla být vaše nedominantní ruka. Je totiž nepohodlné, když nosíte hodinky na ruce, kterou píšete, sledování času se tak stalo složitější. Navíc na dominantní ruce vystavujete hodinky většímu nebezpečí poškození. Proto pokud jste pravák, hodinky byste měli nosit na levé ruce.

Na nošení hodinek není nic složitého. Prioritou by pro vás mělo být vybrat si ten nejhezčí design, který se vám líbí a zároveň pasuje k vašemu stylu oblékání. Hodí se pořídit si více různých modelů, které můžete střídat podle události, kam se chystáte.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nákup vánočních dárků se často mění v noční můru, každý z členů rodiny totiž obvykle všechno má, nic nepotřebuje a zejména starší lidé zkrátka nic nechtějí a je velmi těžké se jim zavděčit. Také každý rok řešíte tohle dilema? Nevíte, čím potěšit a obdarovat své nejbližší a docházejí vám nápady? Podle čeho vlastně dárky vybírat a opravdu se trefit? Nikdo nechce dát dárek, který nepotěší. Jděte na to letos chytře.
Sledujete nejnovější módní trendy, nebo vás absolutně nezajímá, co je zrovna IN nebo OUT? V průběhu času se trendy mění a co bylo módním faux pas před deseti lety, dnes může být šik. Anebo naopak. Existuje však pár módních jevů, které lze za trapas považovat v každé době.
Rozhodli jste se sobě nebo svým blízkým udělat radost a koupit jim chytré hodinky? Dalo by se říct, že chytré hodinky jsou výkřikem módy a že je to trend, který je budoucností. I proto je každý chce mít. Zvyšující poptávka vede ke zvyšující se nabídce a rázem není tak snadné vybrat si jedny, které nám budou dělat společnost. Pojďme si tedy prozradit, jak vybrat chytré hodinky, které budou tím nejlepším parťákem v každodenním životě.
Každá z nás chce být krásná. Ale je nutné být krásná za každou cenu? V případě prodlužování vašich vlastních řas těmi umělými rozhodně platí, že zdraví je důležitější. Jaká vám kvůli umělým řasám hrozí rizika? A čím můžete umělé prodlužování nahradit?
Pořídit si psa je velký krok, který by si měl každý z nás minimálně dvakrát promyslet. Pes vyžaduje spoustu pozornosti, péče – a to je mnohdy finančně náročné. Pokud i přes to všechno do své rodiny chcete přivítat čtyřnohého mazlíka, vzhůru do toho. S jeho výběrem vám rádi pomůžeme.
Animované filmy mají právě teď v kinech žně. Sázkou na jistotu je bezesporu Toy Story 4: Příběh hraček, který sklízí samou chválu. Pro nejmenší jsou tu Angry Birds ve filmu 2, oživlý svět stavebnice přináší Playmobil ve filmu a čerstvým přírůstkem je zvířecí animák Psí kusy. Napovíme, na co s dětmi nebo celou rodinou vyrazit.
Mšice jsou jedním z nejnebezpečnějších a nejškodlivějších druhů hmyzu. Jednak zabíjejí naše milé rostliny, ale i vůbec myšlenka, že máme v domácnosti parazita, není vůbec líbivá. Pokud se něco takového tedy stane, jak s tím bojovat? Co proti mšicím obecně platí a jak se jejich nastěhování do našeho domu vyhnout?
Aktuálně nejedna zahrada oplývá pěstovanou zeleninou. Zatímco z počátku jara a léta trápilo zahrádkáře sucho, nyní jsou tím hlavním problémem škůdci, kteří okupují pěstovanou zeleninu. Žádný zahrádkář si však nemusí nechat svou zeleninu vzít, se škůdci totiž lze efektivně bojovat. Dokonce se nemusí použít ani chemie, po které sahají především nezkušení zahrádkáři, kteří jednotlivé druhy zeleniny pěstují vůbec poprvé.
Všichni lidé na celém světě chtějí být zdraví a krásní. Téměř každá žena si chce uchovat svou krásu a mládí co nejdéle. I když se život zdá být hektický a obtížný, ženy se snaží najít několik minut na péči o sebe každý den. Cílem kosmetických procedur je zastavení nebo zpomalení procesu stárnutí. Ale co když mluvíme o nevysvětlitelné ztrátě krásy? Tohle se stalo ženě z Anglie – Mary Ann Bevan.

Nepřehlédněte

Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.
Zjistili jste, že jste bez takzvaného hotovostního polštáře? Tudíž kdyby přišla další mimořádná situace podobná té na jaře, neměli byste, z čeho žít? Pak je načase začít s financemi lépe hospodařit. Abyste se však radovali ze zisků a nikoli ze ztrát, které na konci měsíce vykážete, stáhněte si mobilní aplikace, které vám se správou osobních financí pomůžou.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek