Neděle , 29. 01. 2023

Zdislava

Cítíte náklonnost k ženám? Jak poznat, že jde o chvilkové zmatení, nebo zda jste lesbička?

Máte za sebou složité vztahové patálie s muži? V tom případě se někdy může stát, že na ně na nějakou dobu doslova zanevřete. Zkrátka a dobře už si nepřejete žádné další potíže, a tak se mužskému pokolení snažíte co nejvíce vyhýbat. Někdy se tak může stát, že z nedostatku fyzické lásky zatoužíte po ženě. Není na tom nic špatného a zkušenosti se stejným pohlavím uvádí v anonymních průzkumech celé řady žen i mužů.
ženy
Nejste si jistá svou orientací? Jak zjistit, jestli jste lesbička, nebo ne? (zdroj foto: pixabay.com)

13. 08. 2020

Na tom, že nás občas přitahují osoby stejného pohlaví, není vůbec nic špatného. Jak ale poznat, že se nejedná o chvilkovou záležitost a že jste skutečně přešla na „druhou stranu,“ kde budete toužit více než po mužném objetí po laskavé náruči ženy? Jste lesbička, nebo ne?

Vede k tomu zvídavost, ale také zklamání z předchozích heterosexuálních vztahů. Zřejmě ale brzy zjistíte, že nastal pravý čas poohlédnout se po muži, kterému byste zase mohla věřit. Prostě a jednoduše vám začne ve vztahu se ženou něco chybět. V takovém případě se jedná o chvilkový románek, který váš život obohatí, ale nezmění.

Co když je situace jiná?

Něco jiného nastává, když pocity náklonnosti k ženám máte v sobě i v případě, že jste s muži v poslední době neprožila vztahové drama. Je dobré si projít situace, které by vám mohly ujasnit, že pro vás bude jednodušší, když se sama sobě otevřete a zjistíte, zda jste lesbička. Ušetří vám to spoustu životních karambolů a nasměruje na správnou cestu.

Pojďte vyzkoušet, co vám nejlépe sedí

Každý z nás se na tento svět narodil jako komplexní bytost, takže snažit se to měnit je naprostý nesmysl. Homosexualita se vyskytuje u zvířat i lidí. Tak to prostě je. Berte to jako osud, popřípadě jako úděl, každý podle svého smýšlení.

Zkuste si vyhledat celovečerní filmy s lesbickou tématikou a podívat se na ně. Jsou vám tyto příběhy blízké? Dokážete se do hlavních hrdinek vžít? Cítíte, že je to přesně ta situace, kterou v sobě dlouhou sobu potlačujete? V tom případě se zaměřte ještě na další informace.

Prozkoumejte internet

Projděte si příběhy slavných i obyčejných lesbických párů. Cítíte, že je to život, který by vás přitahoval? Cítíte se v rolích těchto žen jako ryba ve vodě? Nebo jen procházíte informace a ve skutečnosti sníte o svém princi? Pocity vám nejlépe napoví, kde je vaše místo. Není vůbec od věci si sehnat pár coming outových knih nebo článků jiných lidí, kteří svou sexualitu dlouho skrývali. Co jim pomohlo se zorientovat ve svých emocích? Zkuste si sehnat co nejvíce informací.

ženy
Románek se stejným pohlavím může být přínosná zkušenost. (zdroj foto: pixabay.com)

Prozkoumejte své fantazie

Když budete mít chvíli pro sebe, představte si románek s mužem, a pak tutéž situaci se ženou. Cítíte se na domnělém rande s mužem lépe? Nebo vás více láká přítomnost ženy? Prozkoumáváním svých fantazií dobře zjistíte, jak na tom ve skutečnosti jste. Pokud si při představě, že jste v objetí se ženou, připadáte nepříjemně, zřejmě se jednalo jen o snahu prozkoumat svou sexualitu. Láká vás představa, že se s jinou ženou dokonce líbáte? V tom případě zřejmě budete potřebovat své city potvrdit.

K TÉMATU  Kolik stojí svatební fotograf a jak ho vybrat?

Zjistěte v reálu, zda jste lesbička

Stále si nejste jistá? V tom případě je nejvyšší čas prozkoumat své city v reálné rovině. Najděte si spřízněnou duši, se kterou se budete moci o svých pocitech nejistoty otevřeně bavit. Tím, že svou nejistotu vyslovíte nahlas, se vám hodně uleví. A navíc na to nebudete sama. Je jedno, v jakém jste věku. Mnozí lidé přicházejí na to, že skutečně šťastni mohou být úplně s někým jiným, klidně až ve věku, kdy mají děti.

Až se někomu svěříte, popřemýšlejte nad dalším postupem. Chcete se poohlédnout na sociálních sítích po člověku, se kterým souzníte? Nebo máte někoho takového dokonce ve své blízkosti? Je na čase, abyste v reálu zjistila, zda vám je příjemnější společnost muže, nebo či jste opravdu lesbička. Samozřejmě se můžete setkat také se situací, kdy budete bisexuální. V tom případě pak bude záležet už jen na povaze daného jedince, zda s ním budete spokojeni nebo ne.

Ujasnit si svou sexuální orientaci je jeden z prvních kroků ke šťastnému životu. Je přeci úplně jedno, s kým budete. Hlavní je, že se budete cítit šťastní a naplnění. Život není nekonečný, je škoda se trápit, když můžete žít naplno.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Manuál perfektní manželky: Uznávaný expert na vztahy odhaluje své osvědčené tipy!

Dítě po čtyřicítce! Tyhle hvězdy to zvládly

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Již půl roku se potýkáme s rouškami v různých prostorách. Zatímco někdo v roušce musí trávit jen nezbytný čas například při nákupu, pro jiné se tato povinnost vztahuje na celou pracovní dobu. Pleť pod vlivem vlhka, tepla a nedostatku vzduchu logicky velmi trpí. Objevil se nový problém – jmenuje se maskné. Jak předejít jeho vzniku a jak s ním bojovat, když už se objeví? Poradíme vám.
Tělo je dobře propracovaný stroj, který nás pravděpodobně nepřestane fascinovat. Aby však fungovalo tak, jak má, je zapotřebí, aby bylo poháněno správným palivem. Ani klasický automobil nepojede bez benzínu, ani tělo nebude fungovat bez minerálů a vitaminů, které jsou jeho pohonnou hmotou.  
Obývací pokoj potřebuje něco, kam si odložíte mobil, časopis nebo kávu, když si sednete na sedačku před televizi. Tuhle roli zastávají konferenční stolky. Zaměřili jsme se na ty dřevěné, nebo přímo z masivu. Jsou praktické a s jednoduchým designem, a také si na ně můžete natáhnout nohy! Zkuste si vybrat nějaký originální kousek.
Jaro je nejen ideální příležitostí k vyhřívání se na teplém slunci a pikniku. Je to také příležitost předvést svůj vytříbený smysl pro styl. Jarní prázdniny nemusí být jen o beztvarých svetrech a sepraných teplákových soupravách. Můžete získat pohodlný vzhled, který vám zaručí pohodlí a krásu zároveň. A dokonalý vzhled si můžete vybrat na nejlepší webové stránce pro výhodné nákupy Shopsy.

Nepřehlédněte

Produkty s nakousnutým jablíčkem patří dlouhodobě k hitům. To ostatně prokazuje i fakt, že společnost Apple stojí na bedně v žebříčku nejhodnotnějších společností světa. A pravděpodobně se ještě nějaký ten pátek mezi první trojkou udrží. Přináší totiž neustále nové a nové produkty, které jsou s obrovským zájmem a nadšením kupovány. Vezměme si takové Apple Watch – to je produkt budoucnosti, nemyslíte? Jen hrstka lidí však ví o všech věcech, které hodinky umí a ovládají.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek