Pondělí , 04. 07. 2022

Prokop

Odhalili jsme, co stojí za ženami ve vysokém postavení

Dnes už nikoho žena na vedoucí pozici příliš nepřekvapí. Obdivujete je, vzhlížíte k nim, chtěli byste být jako ony a tápete, jak se alespoň přiblížit?
postavení
Zdroj fotografií: Canva

Dnes už nikoho žena na vedoucí pozici příliš nepřekvapí. Obdivujete je, vzhlížíte k nim, chtěli byste být jako ony a tápete, jak se alespoň přiblížit? Nemusíte mít ambice na ředitelku zeměkoule. Možná se jen chcete více osamostatnit, vrhnout se do vlastního podnikání nebo se v práci posunout o pozici výš a přemýšlíte, jak si nejen dodat sebevědomí, ale i jak přesvědčit okolí, že na to máte.

Roli bezpochyby hraje spousta faktorů, které stojí za úspěšnými ženami. Charakteristické a osobnostní rysy, rodinné zázemí, vzdělání a také občas špetka štěstí. S většinou se dá něco dělat i přes to, že už školní léta máte za sebou. Vzdělání se dá doplnit během kariéry, pokud si správně vyberete.

Hned z několika důvodů je skvělou volbou studium MBA. Proč?

Jde o profesní formu vzdělávání, čemuž odpovídá nejen náplň, ale také celý koncept studia. MBA studium je zaměřeno na praxi. Vše, co se v průběhu studia učíte také rovnou aplikujete do praxe, probíráte na případových studiích a vztáhnout můžete na vaše vlastní pracovní prostředí a problémy v něm.

Nechodíte do školy denně.

MBA studium myslí na to, že jeho studenti jsou pracující lidé, kteří potřebují primárně chodit do práce a také pracuje s předpokladem, že chcete mít i volný čas na rodinu a odpočinek. Pokud tedy zvolíte kombinovanou formu studia, čeká vás lektorské setkání zpravidla jednou za měsíc v závislosti na výběru školy. Nejšetrnější v tomto směru je pražský Business Institutu, na kterém lektorská setkání probíhají ve všední den v podvečerních hodinách a nezasahují tak do víkendů jako u většiny škol.  Studium trvá 1,5 roku. Zvolit můžete také MBA studium online, které se dá absolvovat už za 1 rok. U této formy studia je časová flexibilita maximální. Lektorská setkání nahrazují videopřednášky, které si ze studentské sekce pustíte kdykoliv a především kdekoliv.

K TÉMATUChcete vypadat stylově i v dešti? Do módy jdou opět pláštěnky

Trendy a komplexnost.

Podstatou je také aktuálnost informací a současné trendy. Výuku vedou lektoři, odborníci z oborů, kteří za sebou mají především léta zkušeností.  Díky pečlivému výběru a složení studijních programů tak dostanete komplexní průřez danou oblastí.

Z řad absolventek Business Institutu na studium MBA vsadily například personální ředitelka Lenka Kočárková, která dokonce pokračovala i studiem DBA, které je nejvyšší metou v manažerském vzdělávání. Mezi dalšími můžete najít velké zastoupení z řad lékařek nebo projektovou manažerku Univerzity Palackého v Olomouci Petru Vaculíkovou a mnoho dalších.

Zvládly to ženy z různých oborů a pozic, zvládnete to i vy!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Produkty s nakousnutým jablíčkem patří dlouhodobě k hitům. To ostatně prokazuje i fakt, že společnost Apple stojí na bedně v žebříčku nejhodnotnějších společností světa. A pravděpodobně se ještě nějaký ten pátek mezi první trojkou udrží. Přináší totiž neustále nové a nové produkty, které jsou s obrovským zájmem a nadšením kupovány. Vezměme si takové Apple Watch – to je produkt budoucnosti, nemyslíte? Jen hrstka lidí však ví o všech věcech, které hodinky umí a ovládají.

Nepřehlédněte

Zastřešené stání pro vůz má několik výhod. Tou hlavní je ochrana vozu před deštěm, kroupami nebo sněhem. Odpadá tak i ranní škrábání skla. Garážový přístřešek ale umožní i vaše suché a pohodlné vysednutí a naopak, stejně jako vyložení kufru. Přístřešek lze obvykle sladit s exteriérem domu, a nejčastější variantou na materiál jsou dřevěné trámy. Krytina může být stejná, jako na střeše domu, z tašek, ale používá se taktéž plech nebo světlopropustný plast či sklolaminát.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek