Čtvrtek , 19. 05. 2022

Nataša

4 tipy, jak zlepšit milostný život. Za vyzkoušení stojí třeba erotické pomůcky

Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.
pomůcky
Erotické pomůcky vám zpestří milostný život. (zdroj foto: 123rf.com)

Hlavně buďte přítomní

Možná si říkáte, že neexistuje východisko z vaší situace. Že když to skřípe v posteli, jde najednou celý vztah do kytek. Jenže tak to není. Existuje několik tipů, díky kterým bude milostný život lepší. Kupříkladu byste měli veškeré starosti a myšlenky hodit za hlavu. Při sexu musíte být přítomní, jen tak si chvilky s partnerem náležitě užijete – a on ostatně taky.

Být přítomným znamená především vnímat veškeré jeho doteky. Je třeba uvolnit se, jen tak zažijete nezapomenutelnou noc.

Za vyzkoušení stojí erotické pomůcky

Stále to není ono? Je načase zamířit do sexshopu. Naštěstí sexshopy existují i on-line, tudíž se vyhnete trapnému pocitu v okamžiku, kdybyste platili za vibrátor, Venušiny kuličky či jinou erotickou pomůcku.

Nejednomu páru se osvědčilo vsadit veškerá svá esa v rukávu právě na erotické pomůcky, jako jsou masturbátory, dildo nebo lubrikační gel.

Pomůže jóga i meditační techniky

Nedávné výzkumy dokonce potvrdily, že milostný život zlepší jóga a meditační techniky. I když se to může zdát nesmyslné, je to skutečně tak. Výzkumy potvrdily, že lidé provozující meditační techniku nebo cvičící jógu zažívají skutečně daleko lepší sex než ti, kteří se ani jedné činnosti nevěnují.

Zatímco meditační techniky pomáhají člověku žít v přítomném okamžiku, jóga perfektně protáhne člověka, což se při milostných radovánkách ocení.

Vyzkoušíte sexuální hru?

Tipem na závěr je sexuální hra, která vás doprovodí od předehry, přes nezapomenutelný sex a přivede vás až do extrémů. Pokud nic z výše uvedeného nefunguje, toto zaručeně vyřeší váš problém.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Toužili jste někdy po tom mít recept na štěstí? Nebo objevit nějaký nástroj, díky kterému doopravdy zažijete štěstí? Pokud ano, tak mám pro vás dobrou zprávu. Dnes vám totiž prozradím nástroj, který vám štěstí opravdu může přinést. Podmínkou ale je, že tento nástroj uchopíte do praxe a budete se jím řídit. Jste připravení? Jdeme tedy na to.
Pro podklady na tento článek nemusíme sahat hluboko do kapsy, vždyť přece katastrofické filmy se často natáčejí právě na základě skutečných událostí. Ke každé události se pak přirozeně přidá malé nebo velké množství fikce a divák se může těšit na fascinující a zároveň strašidelný koktejl. Hollywoodští filmaři jsou na takové trháky přímo odborníci, a proto se nechte strhnout ojedinělými snímky, které by za žádnou cenu neměly ujít vaší pozornosti!
Fóbie - psychická porucha, která jde ruku v ruce s úzkostmi. Definovat ji lze jako chorobný strach vůči lidem, věcem, objektům nebo vůči konkrétním situacím. Mnohdy nejsou vysvětlitelné, mnohdy si je neseme už z dětství nebo z tohoto období života vychází. Pro mnohé jsou však denním chlebem. Trpí jimi také ženy.
Léto se rychle blíží a s ním přichází i doba infekcí močových cest, které trápí nejednu ženu. Jakmile se objeví první nepříjemné příznaky, začněte okamžitě jednat. Včasný zásah vás totiž může ochránit před vzplanutím problému v plné síle i následnými recidivami. Máte-li k těmto potížím sklony, předcházejte jim!
Známe to asi všichni, kdo máme nějaké problémy se zády nebo denně sedíme za obrazovou počítače. Za krkem to šeredně bolí a pomalu bolest postupuje až do hlavy, až se člověk jen těší, že si lehne a pořádně prospí. Krční páteř může být velice ošemetná, pokud nevíme, jak správně se k ní chovat. Pokud však už zabolí, je zde 5 cviků, které můžete pravidelně cvičit a ty vám zaručeně uleví!
Čas je to, oč tu běží. Nikdy ho není dost a zvláště v poslední době je každá minuta drahá. Ze dne na den jste se staly na plný úvazek nejen matkami, ale i učitelkami, vychovatelkami a kuchařkami. K tomu všemu musíte zvládnout ještě svoji práci. Pokud se z toho nechcete zbláznit, rozdělte úkoly v rodině a nebojte se ulehčit si práci. Využijte všeho, co doba nabízí, a uvidíte, že bude i teplé jídlo.
Okenní parapety nemusí zét prázdnotou, i když teploty padají k nule. Stačí, když si vysadíte rostliny, jež jsou pro podzim typické a kterým podzim dokonce prospívá. Jednou takovou podzimní květinou je vřes, který se hravě popere i s prvními zimními mrazíky. Jelikož ho lze koupit v bílé i růžové barvě, bude hezky zdobit jinak pochmurné a smutné okenní parapety.  

Nepřehlédněte

Rozvodové řízení je jedním z nejobtížnějších milníků v životě. Zvláště když obě strany zažívají vztek nebo bolest a jsou do toho zapojeny děti. Jak můžete přistupovat k rozvodu z rozumnějšího a informovanějšího hlediska, abyste usnadnili rozchod sobě i své rodině?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek