Pondělí , 25. 09. 2023

Zlata

4 tipy, jak zlepšit milostný život. Za vyzkoušení stojí třeba erotické pomůcky

Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.
pomůcky
Erotické pomůcky vám zpestří milostný život. (zdroj foto: 123rf.com)

Hlavně buďte přítomní

Možná si říkáte, že neexistuje východisko z vaší situace. Že když to skřípe v posteli, jde najednou celý vztah do kytek. Jenže tak to není. Existuje několik tipů, díky kterým bude milostný život lepší. Kupříkladu byste měli veškeré starosti a myšlenky hodit za hlavu. Při sexu musíte být přítomní, jen tak si chvilky s partnerem náležitě užijete – a on ostatně taky.

Být přítomným znamená především vnímat veškeré jeho doteky. Je třeba uvolnit se, jen tak zažijete nezapomenutelnou noc.

Za vyzkoušení stojí erotické pomůcky

Stále to není ono? Je načase zamířit do sexshopu. Naštěstí sexshopy existují i on-line, tudíž se vyhnete trapnému pocitu v okamžiku, kdybyste platili za vibrátor, Venušiny kuličky či jinou erotickou pomůcku.

Nejednomu páru se osvědčilo vsadit veškerá svá esa v rukávu právě na erotické pomůcky, jako jsou masturbátory, dildo nebo lubrikační gel.

Pomůže jóga i meditační techniky

Nedávné výzkumy dokonce potvrdily, že milostný život zlepší jóga a meditační techniky. I když se to může zdát nesmyslné, je to skutečně tak. Výzkumy potvrdily, že lidé provozující meditační techniku nebo cvičící jógu zažívají skutečně daleko lepší sex než ti, kteří se ani jedné činnosti nevěnují.

Zatímco meditační techniky pomáhají člověku žít v přítomném okamžiku, jóga perfektně protáhne člověka, což se při milostných radovánkách ocení.

Vyzkoušíte sexuální hru?

Tipem na závěr je sexuální hra, která vás doprovodí od předehry, přes nezapomenutelný sex a přivede vás až do extrémů. Pokud nic z výše uvedeného nefunguje, toto zaručeně vyřeší váš problém.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když začnou bolet dásně, je to velice nepříjemné. Často problém tkví ve vznikajícím zánětu, se kterým je třeba co nejdříve bojovat. Zánět dásní je sice běžné onemocnění, které postihuje dospělé i děti v jakémkoli věku, ale nikdy by se nemělo podceňovat. Pokud vás dásně občas bolí, pojďte se tomu podívat na zoubek, třeba konečně přijdete na to, jak s tímto nepříjemným pocitem zatočit jednou provždy!
Děti dnes vyrůstají mezi chytrými telefony a tablety, a jejich zájem o ně musíte mít pod kontrolou. Vaše ratolesti vás vidí chytrou elektroniku používat, a není třeba se snažit jim zájem o ni odpírat. Nemyslíme tím, aby vaše dítě místo stavebnice nebo panenky žmoulalo telefon, ale existují hry, které se snaží zábavnou formou něčemu přiučit. Jaké aplikace budou užitečné pro ty nejmenší?
Hudba, umění a drogy nebo alkohol, to k sobě už tak nějak patří. I když to samozřejmě není podmínkou. Zejména umělci k nešvarům doby bohužel tíhnou a to z různých důvodů. I dnes bohužel můžeme sledovat osudy mnohých nadaných zpěvaček, které si život zkazily nějakou tou závislostí.
My Little Pony - tato ikonická značka malých, barevných poníků se stala symbolem radosti a přátelství po celém světě. Bez ohledu na váš věk, My Little Pony vám okamžitě získá srdce svou roztomilostí a pozitivní energií. Ponořte se do světa barev, přátelství a dobrodružství My Little Pony a objevte nový způsob, jak obohatit svůj životní styl.
O botoxu a jeho účincích se hojně mluví, kosmetické úpravy botoxem jsou skloňovány v médiích a zejména celebrity si v těchto úpravách libují. Ale už zdaleka nejen slavné tváře jeho magii podlehly. Ovšem i když se díky botoxovým injekcím můžete zbavit vrásek, čímž jistě alespoň na chvíli vizuálně zastavíte stárnutí, ne vždy je to výhra.
Dříve jste ve skříni našli maximálně dva druhy rostlinného oleje. Nyní jeho rozmanitost přímo ohromuje, ve výsledku však vyvolává mnoho otázek – od prostého „Co je to za olej?“ až po „Jaký druh jídla s ním vařit?“ Pojďme si v těch olejích udělat kapánek jasno a zjistit, které z nich se vyplatí používat v kuchyni pravidelně. Nejspíše budete kukat, jaké oleje se do vaší kuchyně mohou vůbec dostat!
Svou domácnost je možné zútulnit příjemnými pokojovými rostlinami, které nemají jen estetickou funkci, ale také řadu jiných schopností, jež nám mohou přijít vhod. Předně se pyšní schopností čistit vzduch v domácnosti. Jiné zase přináší do domu peníze a hojnost. Pozastavme se právě nad druhými zmíněnými a prozraďme si, kterými vyplnit prázdné rohy v interiéru.
Vědci tvrdí, že lunární cykly mohou souviset třeba s délkou spánku a menstruačními cykly. Vše je ale předmětem sporů. Jak si stojí věda a její pátrání po příčinách nespavosti u lidí? A v čem nás ještě měsíc a jeho cyklus ovlivňuje? Podíváme se na dopady měsíce na lidskou psychiku, zdraví i běžný denní režim.
Monstera – pokojová rostlina s monstrózními listy, která je součástí českých rodin už od nepaměti. V mnoha domácnostech se dědí po generace – pěstovaly ji babičky, matky, dcery i vnučky. Je ideální rostlinou do moderních i starších domovů, hravě si s ní poradí i začínající pěstitelé. Ke svému životu totiž nevyžaduje prakticky nic.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek