Středa , 05. 10. 2022

Eliška

4 tipy, jak zlepšit milostný život. Za vyzkoušení stojí třeba erotické pomůcky

Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.
pomůcky
Erotické pomůcky vám zpestří milostný život. (zdroj foto: 123rf.com)

Hlavně buďte přítomní

Možná si říkáte, že neexistuje východisko z vaší situace. Že když to skřípe v posteli, jde najednou celý vztah do kytek. Jenže tak to není. Existuje několik tipů, díky kterým bude milostný život lepší. Kupříkladu byste měli veškeré starosti a myšlenky hodit za hlavu. Při sexu musíte být přítomní, jen tak si chvilky s partnerem náležitě užijete – a on ostatně taky.

Být přítomným znamená především vnímat veškeré jeho doteky. Je třeba uvolnit se, jen tak zažijete nezapomenutelnou noc.

Za vyzkoušení stojí erotické pomůcky

Stále to není ono? Je načase zamířit do sexshopu. Naštěstí sexshopy existují i on-line, tudíž se vyhnete trapnému pocitu v okamžiku, kdybyste platili za vibrátor, Venušiny kuličky či jinou erotickou pomůcku.

Nejednomu páru se osvědčilo vsadit veškerá svá esa v rukávu právě na erotické pomůcky, jako jsou masturbátory, dildo nebo lubrikační gel.

Pomůže jóga i meditační techniky

Nedávné výzkumy dokonce potvrdily, že milostný život zlepší jóga a meditační techniky. I když se to může zdát nesmyslné, je to skutečně tak. Výzkumy potvrdily, že lidé provozující meditační techniku nebo cvičící jógu zažívají skutečně daleko lepší sex než ti, kteří se ani jedné činnosti nevěnují.

Zatímco meditační techniky pomáhají člověku žít v přítomném okamžiku, jóga perfektně protáhne člověka, což se při milostných radovánkách ocení.

Vyzkoušíte sexuální hru?

Tipem na závěr je sexuální hra, která vás doprovodí od předehry, přes nezapomenutelný sex a přivede vás až do extrémů. Pokud nic z výše uvedeného nefunguje, toto zaručeně vyřeší váš problém.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Děti a mobilní telefony, to je časté téma k rodičovské diskuzi. Nikomu se nelíbí, kolik času u displejů chytrých zařízení děti tráví. Sami rodiče jim přitom přístroje dávají do rukou nebo jim jdou špatným příkladem. Navenek jsou nespokojení, ale zároveň si tak usnadňují práci a nechávají dítě zabavit se po svém. V jiných případech jim sami ukazují, kolik času u telefonu sami tráví. Proč to není dobře a jak situaci řešit?
I když školy a školky fungují, tak většina dětí v nich moc času netráví. Stačí jim totiž pár dnů v kolektivu a onemocní. Chřipku střídá nachlazení či angína. Během měsíců, kdy byly doma a nosily roušky, se oslabila jejich přirozená obranyschopnost a nyní jim stačí málo. Tohle byste měli udělat, abyste jejich imunitu opět nastartovali a vaše ratolesti trávily více času v lavici než v posteli.
Připravit vše potřebné pro dítě na dva týdny do malého kufříku je velmi složitá věc. Proto bychom se měli při balení snažit, aby dítěti nic nechybělo, ale aby v kufru nemělo ani zbytečně moc nepotřebných věcí. Existují seznamy věcí, které si na letní tábor má dítě vzít, ale co opravdu potřebuje a bez čeho se neobejde? Vezměte si papír a tužku a sepište si seznam.
Paměť je velmi důležitá. Ale zvláště s přibývajícím věkem můžeme pozorovat jisté změny. Už si toho nepamatujeme tolik, jako dřív. Zapomínáme na důležité věci, v obchodě nevíme, co jsme potřebovali nakoupit a dojdeme domů jen s polovinou toho, pro co jsme šli. Musíme si prostě všechno psát.
Možná patříte mezi ty, kteří nepotřebují jíst maso příliš často. A nemusí to být z důvodu, že se vám příčí zabíjení zvířat, ale třeba vám jen jednoduše maso tolik nechutná a nemáte častou potřebu ho konzumovat. Jak ale zajistit, aby přesto váš jídelníček obsahoval veškeré potřebné živiny?
Znamení zvěrokruhu o nás prozradí mnohé. Napoví, které plemeno psa je pro nás tím pravým společníkem, prozradí i to, jaké jsou naše silné a slabé stránky. Dokonce upozorní na to, jakým jsme milencem. A kromě jiného i naznačí, jestli patříme mezi chytrá či méně inteligentní stvoření.
Možná jste někdy přemýšleli, zda je vůbec možné řešit vaše zdraví bez pomocí léků. Třeba jste byli doposud zvyklí navštěvovat často lékaře a možná někteří z vás užíváte prášky každý den. Co kdybych vám ale řekla, že to jde i jinak? Že je tady možnost, jak řešit své zdraví bez pomocí prášků? Jste zvědaví, jakým způsobem toho docílit? Pak pokračujte ve čtení!

Nepřehlédněte

V každém vztahu někdy nastane čas, kdy se lidé hádají, dohadují, přehodnocují své názory. Takové menší krize jsou v každém vztahu běžné a můžete je očekávat. Velké krize většinou přicházejí s tím, jak se vztah mění a vyvíjí. Mohou vás potkat dříve či později, avšak odborníci se shodují v tom, jaké kroky (a i roky) ve vztahu bývají kritické.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek