Domů » Životní styl » Chcete opravdu silný antioxidant s vitaminem C? Vyzkoušejte toto zázračné ovoce
Zdraví Životní styl

Chcete opravdu silný antioxidant s vitaminem C? Vyzkoušejte toto zázračné ovoce

angrešt
V dnešní době je velmi jednoduché zajít do obchodu a koupit si síťku pomerančů nebo citronů. Je to samozřejmě skvělé řešení vitaminu C, rozhodně lepší než polykání tabletek, které kromě vitaminu C obsahují celou řadu dalších nepotřebných látek. (zdroj foto: pixabay.com)
V dnešní době je velmi jednoduché zajít do obchodu a koupit si síťku pomerančů nebo citronů. Je to samozřejmě skvělé řešení vitaminu C, rozhodně lepší než polykání tabletek, které kromě vitaminu C obsahují celou řadu dalších nepotřebných látek.

Trápí-li vás nějaká viróza, nachlazení nebo se cítíte unavení, je vitamin C skvělým řešením. Budete překvapeni, až zjistíte, že citrusy nejsou jediným bohatým zdrojem céčka. Mnohem větší obsah vitaminu C má totiž ovoce, na které se v poslední době velmi zapomíná.

Příval vitaminu C

Dnes budete možná hodně překvapeni. Máme pro vás zajímavou zprávu o ovoci, které není sice tolik populární jako jablko nebo banány, nicméně jeho účinky jsou opravdu ohromující. Pokud toužíte po očistě organismu a přívalu vitaminu C do svého těla, nemusíte hledat žádné tobolky nebo kupovat celé hromady pomerančů nebo citronů. Zajděte si na svoji zahrádku a zamiřte ke keříku s angreštem. Toto ovoce je cennější než citrusy, ale bohužel se na něj u nás často zapomíná. Přiznejte si, jak často vídáte angrešt v obchodech? Moc ne, že? Pojďte to změnit a začněte si pěstovat angrešt sami.

Nejsilnější antioxidant

Tento nenápadný keřík, který na sobě nese malé chlupaté bobulky zelné barvy je velmi populárním ovocem, nicméně se o něm téměř nemluví. Svého času se angrešt pěstoval na každé zahrádce, ale byl také velmi častým lesním plodem. Ještě v dnešní době byste ho určitě někde našli. Je velká chyba, že lidé na angrešt zapomínají, protože se jedná o jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě.

Přírodní kartáč střev

Představte si, že sníte hrst angreštu. Možná se u toho trochu zašklebíte, ale zároveň do sebe dostanete vitamin C v množství, které by obsahovalo nejméně 20 pomerančů. Mimo obrovské množství vitaminu C, má angrešt celou řadu dalších benefitů, jako například obsah vlákniny. Pokud tedy chcete pořádně pročistit střeva, začněte užívat tento přírodní kartáč střev. Uvidíte, že se brzy budete cítit opět skvěle.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Napijte se vůně šeříku. Chutná, pomáhá od bolestí, krášlí a léčí

Chia semínka i obyčejné jablko. Seznamte se s nejzdravějšími superpotravinami

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">