Neděle , 02. 10. 2022

Olívie a Oliver

Chcete opravdu silný antioxidant s vitaminem C? Vyzkoušejte toto zázračné ovoce

V dnešní době je velmi jednoduché zajít do obchodu a koupit si síťku pomerančů nebo citronů. Je to samozřejmě skvělé řešení vitaminu C, rozhodně lepší než polykání tabletek, které kromě vitaminu C obsahují celou řadu dalších nepotřebných látek.
angrešt
V dnešní době je velmi jednoduché zajít do obchodu a koupit si síťku pomerančů nebo citronů. Je to samozřejmě skvělé řešení vitaminu C, rozhodně lepší než polykání tabletek, které kromě vitaminu C obsahují celou řadu dalších nepotřebných látek. (zdroj foto: pixabay.com)

15. 09. 2020

15. 09. 2020

Trápí-li vás nějaká viróza, nachlazení nebo se cítíte unavení, je vitamin C skvělým řešením. Budete překvapeni, až zjistíte, že citrusy nejsou jediným bohatým zdrojem céčka. Mnohem větší obsah vitaminu C má totiž ovoce, na které se v poslední době velmi zapomíná.

Příval vitaminu C

Dnes budete možná hodně překvapeni. Máme pro vás zajímavou zprávu o ovoci, které není sice tolik populární jako jablko nebo banány, nicméně jeho účinky jsou opravdu ohromující. Pokud toužíte po očistě organismu a přívalu vitaminu C do svého těla, nemusíte hledat žádné tobolky nebo kupovat celé hromady pomerančů nebo citronů. Zajděte si na svoji zahrádku a zamiřte ke keříku s angreštem. Toto ovoce je cennější než citrusy, ale bohužel se na něj u nás často zapomíná. Přiznejte si, jak často vídáte angrešt v obchodech? Moc ne, že? Pojďte to změnit a začněte si pěstovat angrešt sami.

Nejsilnější antioxidant

Tento nenápadný keřík, který na sobě nese malé chlupaté bobulky zelné barvy je velmi populárním ovocem, nicméně se o něm téměř nemluví. Svého času se angrešt pěstoval na každé zahrádce, ale byl také velmi častým lesním plodem. Ještě v dnešní době byste ho určitě někde našli. Je velká chyba, že lidé na angrešt zapomínají, protože se jedná o jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě.

Přírodní kartáč střev

Představte si, že sníte hrst angreštu. Možná se u toho trochu zašklebíte, ale zároveň do sebe dostanete vitamin C v množství, které by obsahovalo nejméně 20 pomerančů. Mimo obrovské množství vitaminu C, má angrešt celou řadu dalších benefitů, jako například obsah vlákniny. Pokud tedy chcete pořádně pročistit střeva, začněte užívat tento přírodní kartáč střev. Uvidíte, že se brzy budete cítit opět skvěle.

K TÉMATU  Smrkový výhonek je lékem na řadu problémů pohybového aparátu. Místo lékárny se vydejte do lesa

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Napijte se vůně šeříku. Chutná, pomáhá od bolestí, krášlí a léčí

Chia semínka i obyčejné jablko. Seznamte se s nejzdravějšími superpotravinami

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Mnoho z nás trpí nějakou vadou zraku, nejčastěji se však jedná o krátkozrakost či dalekozrakost, tudíž je korekce zraku pro mnoho lidí téma, které musejí řešit. Co je však lepší – brýle nebo kontaktní čočky?
Jak je již odpradávna známo, byliny mají až kouzelnou léčivou moc. Zmírňují bolest, napomáhají prevenci nemocí a jsou skvělým pomocníkem v boji proti nemocem. Působí na tělo přímo zázračně, dodávají mu sílu, podporu a zásobí tělo potřebnými látkami. Proto byly vždy neoddělitelně spojeny s léčitelstvím a v hojné míře je k léčení využívaly ještě naše babičky. Obohaťte svůj život o čistě přírodní léčiva, které se používají stovky let a vyrobte si léčivé tinktury přímo u vás doma!
Spánek je komplexní proces (přesněji několik různých procesů), který se nám i po mnohaletém zkoumání nepodařilo zcela probádat. Co však bezpečně víme, je to, že jeho kvalita významně ovlivňuje celkový stav organismu. Zarážející je, že podle statistik zhruba třetina populace čelí problémům s usínáním. U deseti procent jde o potíže dlouhodobé, jež se mohou nepěkně podepsat na zdraví. Je to i váš případ a hledáte klíč k rychlejšímu usínání a potažmo klidnějšímu spánku? Máme pro vás hned několik doporučení a tip na „must have“ interiérový prvek.
Známe to asi všichni, kdo máme nějaké problémy se zády nebo denně sedíme za obrazovou počítače. Za krkem to šeredně bolí a pomalu bolest postupuje až do hlavy, až se člověk jen těší, že si lehne a pořádně prospí. Krční páteř může být velice ošemetná, pokud nevíme, jak správně se k ní chovat. Pokud však už zabolí, je zde 5 cviků, které můžete pravidelně cvičit a ty vám zaručeně uleví!

Nepřehlédněte

Stárnutí - fáze života, kterou by ženy nejraději přeskočily. Jenže se jedná o neodvratitelný jev, který k životu zkrátka patří. Proto je důležité se s ním poprat. Pojďme si prozradit několik věcí, s nimiž se stárnutím hravě zatočíte.  

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek