Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Chcete opravdu silný antioxidant s vitaminem C? Vyzkoušejte toto zázračné ovoce

V dnešní době je velmi jednoduché zajít do obchodu a koupit si síťku pomerančů nebo citronů. Je to samozřejmě skvělé řešení vitaminu C, rozhodně lepší než polykání tabletek, které kromě vitaminu C obsahují celou řadu dalších nepotřebných látek.
angrešt
V dnešní době je velmi jednoduché zajít do obchodu a koupit si síťku pomerančů nebo citronů. Je to samozřejmě skvělé řešení vitaminu C, rozhodně lepší než polykání tabletek, které kromě vitaminu C obsahují celou řadu dalších nepotřebných látek. (zdroj foto: pixabay.com)

15. 09. 2020

15. 09. 2020

Trápí-li vás nějaká viróza, nachlazení nebo se cítíte unavení, je vitamin C skvělým řešením. Budete překvapeni, až zjistíte, že citrusy nejsou jediným bohatým zdrojem céčka. Mnohem větší obsah vitaminu C má totiž ovoce, na které se v poslední době velmi zapomíná.

Příval vitaminu C

Dnes budete možná hodně překvapeni. Máme pro vás zajímavou zprávu o ovoci, které není sice tolik populární jako jablko nebo banány, nicméně jeho účinky jsou opravdu ohromující. Pokud toužíte po očistě organismu a přívalu vitaminu C do svého těla, nemusíte hledat žádné tobolky nebo kupovat celé hromady pomerančů nebo citronů. Zajděte si na svoji zahrádku a zamiřte ke keříku s angreštem. Toto ovoce je cennější než citrusy, ale bohužel se na něj u nás často zapomíná. Přiznejte si, jak často vídáte angrešt v obchodech? Moc ne, že? Pojďte to změnit a začněte si pěstovat angrešt sami.

Nejsilnější antioxidant

Tento nenápadný keřík, který na sobě nese malé chlupaté bobulky zelné barvy je velmi populárním ovocem, nicméně se o něm téměř nemluví. Svého času se angrešt pěstoval na každé zahrádce, ale byl také velmi častým lesním plodem. Ještě v dnešní době byste ho určitě někde našli. Je velká chyba, že lidé na angrešt zapomínají, protože se jedná o jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě.

Přírodní kartáč střev

Představte si, že sníte hrst angreštu. Možná se u toho trochu zašklebíte, ale zároveň do sebe dostanete vitamin C v množství, které by obsahovalo nejméně 20 pomerančů. Mimo obrovské množství vitaminu C, má angrešt celou řadu dalších benefitů, jako například obsah vlákniny. Pokud tedy chcete pořádně pročistit střeva, začněte užívat tento přírodní kartáč střev. Uvidíte, že se brzy budete cítit opět skvěle.

K TÉMATU  Překvapivé zdroje omega-3 mastných kyselin. Jen rybami to nekončí!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Napijte se vůně šeříku. Chutná, pomáhá od bolestí, krášlí a léčí

Chia semínka i obyčejné jablko. Seznamte se s nejzdravějšími superpotravinami

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Říká se, že střepy přinášejí štěstí. Ještě větší radost vám však udělá, když se žádné sklo nerozbije. Někdy je proto lepší nechat broušený křišťál ve skříni. Takové akce jsou třeba zahradní oslava, piknik s kamarádkami nebo silvestrovský večírek.
Věděli jste, že je docela snadné vyrobit si chutný a zdravý sirup z květů černého bezu nebo třeba šeříku? Bezový sirup se používá na limonády, koktejly a dezerty. Nebo můžete jednoduše nalít palačinky nebo zmrzlin. Takový sirup patří i do ovocného čaje. Možností je nepřeberné množství, stačí si vybrat a vychutnat si výbornou sladkost a nádhernou vůni! Že už na takový zdravý sirup máte chuť? Tak neváhejte a pusťte se do toho!
Deodorant nebo antiperspirant? To je oč tu běží! Zejména v létě, kdy se potíme víc, než v jiných ročních obdobích saháme po pomocnících, jež umí s potem bojovat (minimálně bojovat s jeho zápachem). Těmito pomocníky jsou myšleny zmiňované antiperspiranty a deodoranty, mezi nimiž je velký rozdíl, který si lidé bohužel neuvědomují či neumí ho definovat. Vesměs se však sáhne vždy po deodorantu, který navíc používáme špatně. Jak správně deodorant používat?
Rádi byste si s partnerem, rodinou či přáteli pronajali byt, ale máte s hledáním bytu buď špatné zkušenosti, nebo jde dokonce o vaši vůbec první zkušenost? Máme pro vás několik tipů, jak vhodný byt bezpečně najít.
Křik a pak pláč, pocity nepochopení a smutek. Výkyvy nálad jsou jen jedním z nepříjemných příznaků klimakteria. K těm dalším patří návaly, noční pocení a nespavost. I proto je přechod pro mnohé velkým strašákem. Jestli se to týká i vás, pak je na čase změnit myšlení a přístup. Nejde o žádné stigma! Klimakterium je přirozenou etapou v životě každé ženy a navíc v dnešní době existuje řada způsobů, jak toto období usnadnit.
Těhotenství patří k požehnaným stavům, při kterých žena prochází řadou změn. A právě tyto změny mohou devítiměsíční čekání značně znepříjemnit. Obrnit se trpělivostí a vytrvalostí musí nejen samy zástupkyně něžného pohlaví, ale i jejich partneři, kteří jsou velmi zkoušení. Pojďme si odtajnit hlavní a nejzásadnější změny, ke kterým v těle těhotné ženy dochází.
Našli jste v domácnosti potravinové moly? Neznamená to, že u vás doma vládne chaos a nepořádek. Nejčastěji se do našich obydlí tito malí škůdci dostanou v tašce s potravinami. Ano, nejčastěji si je domů přineseme. Druhá možnost, jak se dostanou dovnitř je, že přijdou od sousedů nebo dovnitř vlezou okny. Naštěstí způsobů, jak se jich zbavit, je několik. Proto, pokud nezabere jeden, vyzkoušejte další!

Nepřehlédněte

Kašle a smrká kdekdo. Nachlazení a podzimní virózy se rychle šíří. Navíc opět začínají růst čísla nakažených koronavirem a na dveře klepe pozimní vlna chřipky. Je tak nejvyšší čas pořádně posílit obranyschopnost! Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, který naboostuje vaši imunitu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek