Pondělí , 24. 06. 2024

Jan

Johnny Wactor, známý ze seriálu Myšlenky zločince, byl zastřelen

Wactor
Herce Johnnyho Wactora zastřelili

27. 05. 2024

27. 05. 2024

Johnny Wactor byl zastřelen

Johnny Wactor, známý herec ze seriálu General Hospital, byl zastřelen při krádeži auta v Los Angeles. Incident se stal, když herec mylně považoval zloděje za pracovníky odtahové služby a pokusil se s nimi komunikovat. Jeden ze tří zlodějů ho chladnokrevně zastřelil.

Incident v ranních hodinách

K tragédii došlo v sobotu kolem půl čtvrté ráno. Herec právě skončil službu v baru, kde pracoval jako druhé zaměstnání. S kolegyní šli k zaparkovaným vozům v oblasti West Pico Boulevard a South Hope Street. Wactor u svého auta spatřil tři muže a domníval se, že jsou z odtahové služby. Přistoupil k nim, aby se domluvil na neodtahování vozu.

Chladnokrevná vražda

Jeden ze zlodějů měl na tváři masku, což zjistil až pozdě. Muž zdvihl hlavu a bez váhání střílel. Herec byl zasažen do hrudi. Záchranka ho převezla do nemocnice, kde byl prohlášen za mrtvého. Jeho bratr Grant Wactor potvrdil, že zranění byla smrtelná.

Průběh vyšetřování

Podezřelí z místa činu utekli a zatím nebyli zadrženi. Policie stále vyšetřuje okolnosti tohoto tragického incidentu.

Kariéra Johnnyho Wactora

Johnny Wactor se poprvé objevil před kamerami v roce 2007 v seriálu Army Wives. Později hrál v seriálech jako Sibiria a General Hospital, kde ztvárnil postavu Branda Corbina ve 160 epizodách. Objevil se také v mnoha dalších televizních produkcích, například v seriálu Myšlenky zločince.

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Jan Kačer, herec a režisér nové vlny českého filmu, zemřel ve věku 87 let

7 děsivých filmů a seriálu, kterým by se slabší povahy měly v depresi vyhnout

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Možná jste zůstali neplánovaně doma a už nevíte, jak svým dětem a sobě zpestřit nucený pobyt v karanténě. Staré koníčky i nové zájmy čekají na znovuobjevení.
V Čechách je systém pro matky s dětmi nastaven víc než příznivě. I přesto se mnoho matek rozhodne začít pracovat dříve, než jejich děti dosáhnou 3 let, tzv. školkového věku. Není to nic neobvyklého a dá se to velice dobře zvládat, jen se na to musíte připravit.
Mít krásné a upravené nehty je pro většinu z nás samozřejmostí. Ovšem pokud občas hledáte nápady, jak své nehty pro tentokrát ozdobit, určitě vám přijde vhod náš nový článek, který vám prozradí, jak sladit design svých nehtů s aktuálními trendy. A že bude z čeho vybírat!
Dnes je ten správný den se rozhodnout, s kým chcete trávit svůj drahocenný čas, a komu ho naopak nedávat! Dejte na svůj vnitřní hlas.
Název této léčivé metody přímo zavání jemnými vůněmi, které vás ovanou hned, jakmile se a takovou aromaterapii vydáte. Poslední dobou e mezi lidmi tato nenásilná cesta harmonizace vlastního těla i duše stále populárnější.
Teď nad tím možná ještě tolik nepřemýšlíme, protože v zimě nosíme dlouhé rukávy, které mnohé schovají. Ale s blížícím se jarem, které bude následovat léto, je potřeba tento problém začít řešit. Také vás trápí tmavé lokty?
Název této léčivé metody přímo zavání jemnými vůněmi, které vás ovanou hned, jakmile se a takovou aromaterapii vydáte. Poslední dobou e mezi lidmi tato nenásilná cesta harmonizace vlastního těla i duše stále populárnější.
High Desert Modern house se nachází v malém městě Bend v americkém Oregonu, v dosahu horských sjezdovek. Překrásná rezidence vás svým řešením uchvátí. Hlavní myšlenkou domu jsou posuvné panely, které mohou úplně oddělit a doslova skrýt jednotlivé prostory navzájem.
Také si spolu vaši domácí mazlíčci dobře rozumí? Podívejte se, jak si kočky a psi hrají s ptačími kamarády všeho druhu, jako jsou papoušci, kuřátka, slepice nebo kachny. Zvířátka umí být opravdu rozpustilá!
Zelená káva je oblíbený produkt, jehož přívrženci jsou především z řad milovníků zdravého životního stylu. Kávová zrna jsou u zelené kávy nepražená, a tak na rozdíl od obvyklé černé kávy nemají tak bohatou vůni a barvu.
V létě je čas cestování, a to bývá mnohdy pro lidi s dětmi noční můrou. Jedním z řešení je jezdit na výlety v noci, ale například cesta k moři zabere i více času, než jsou děti ochotné spát. Proto bychom vám rádi doporučili některé hry, které děti stoprocentně při jízdě v autě zaujmou a zabaví.

Výběr článků

Ještě se stydíte za nedokonalosti svého těla? S pocity, které vás dlouho sužovaly, se můžete vesele rozloučit! Trend body positivity je zde! Frčí modelky kyprých tvarů, dvoubarevné kůže, ženy s příběhem.
Horký dech v polštářích se někdy může proměnit v nudný čas u televize. Nenechte to dojít až takhle daleko a i po letech vztahu plujte na jiskřivé vlně plné šibalských úsměvů. Zábavu, vášeň a věrnost si můžete pojistit s těmito tipy! Už sundávejte podprsenku…
Dubaj je druhý největší ze sedmi arabských emirátů. Rozhodně je však nejnavštěvovanější a pro turisty nejatraktivnější. Chcete vědět proč? Níže najdete důvody, proč byste měli Dubaj navštívit.

Nepřehlédněte

Odřeniny, drobné popáleniny, pořezání a další drobná poranění kůže přirozeně patří k letním sportům, dětským hrám, turistice, opékání špekáčků či grilování. Nejen děti, ale celé rodiny bývají více aktivní, podnikají řadu výletů, zkouší nová dobrodružství, sportují, chodí po horách nebo dovádějí na pláži. Některým úrazům lze předejít, ale často za ně bohužel může neovlivnitelná náhoda. Pak se vyplatí vědět, jak takové odřeniny, spáleniny od slunce nebo třeba říznutí co nejrychleji ošetřit.
Co navodí Štědrovečerní náladu více než vánoční dekorace? Tyhle překrásné kousky si jednoduše vyrobíte doma a výsledek je úžasný. Hodí se i jako dárek!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek