Pondělí , 24. 06. 2024

Jan

Herečka Veronika Arichteva terčem kritiky kvůli poprsí

Veronika Arichteva (38) se nedávno stala terčem kritiky manželky herce Filipa Blažka (50), Jolany Blažkové (44). V nevhodné reakci na fotografie Arichtevy doporučila plastickou operaci prsou.
Veronika Arichteva
„Body shaming není v pořádku, hejt není v pořádku,“ míní Arichteva.

05. 06. 2024

05. 06. 2024

Útok na vzhled

V nedávné Instagram Stories Veronika Arichteva sdílela zprávu, kterou obdržela od Jolany Blažkové jako reakci na její fotografii v šatech. Blažková napsala: „Tvl ty kozy – hrůza, děs. Cvičení ti nepomůže,“ a připojila zvracející smajlík. Následně jí doporučila plastickou operaci prsou s poznámkou, že „když má na to, stavět si baráky“, může si zajít i na tuto operaci. Zprávu poslala z profilu svého nehtového studia.

Veřejná reakce

Veronika Arichteva se rozhodla tuto reakci zveřejnit a upozornila, že do zmíněné provozovny v Radotíně již nikdy nezavítá. Na svém Instagramu uvedla: „Jsem si říkala, co to je za fejk profil a ono ne. Ona je to Jolana Blažková. To je ostuda, Filipe Blažku,“ a označila známého herce, aby mu situace neunikla.

Veronika Arichteva a její odpověď

V reakci na kritiku Arichteva uvedla: „Body shaming není v pořádku, hejt není v pořádku. V pořádku je, chovat se k druhým tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám.“ Uvedla také, že hejtování je nezdravé a nemá místo v civilizované společnosti.

Reakce kolegů

Reakce kolegů Veroniky Arichtevy na tuto kauzu byly většinou podporující. Herec a moderátor Tomáš Matonoha například uvedl: „Je smutné, že v dnešní době stále čelíme takovým útokům na vzhled a tělesné proporce. Veronika je skvělá herečka a zaslouží si respekt.“ Podobně reagovala i herečka a zpěvačka Martina Pártlová: „Stojím za Veronikou. Každý má právo vypadat tak, jak chce, a nikdo by neměl být terčem takových osobních útoků.“

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva čelí kritice na Instagramu, kolegové ji podporují..

Stanovisko Blažkové

Jolana Blažková si však za svým názorem stojí. V rozhovoru pro VIPstar.cz uvedla: „My se máme v rodině a Veronika se mnou neustále bojuje. Já jí to napsala do soukromé zprávy a ona to zveřejnila. Nevím, jestli se chce zviditelnit. Ona to zveřejnila, já ne. To bych si nedovolila. Já jí to psala do zprávy, že je to hnus. A za tím si stojím, protože už s tím mohla něco dávno udělat.“

K TÉMATU  Polyamorní celebrity otřásají monogamií ve švech. Komu jeden partner nestačí?

Můj názor

Můj názor je, že hejty jsou svinstvo. Hejtuje ten, kdo je sám neúspěšný nebo není spokojený se svým životem. Hejty mohou ničit životy a vztahy, protože jsou často založené na osobních mindrácích a frustracích. Lidé, kteří se uchylují k hejtování, bývají často nevyrovnaní a hledají způsob, jak si vybít své negativní emoce na druhých.

Sám jsem zažil podobnou situaci, kdy jsem po bariatrické operaci zhubl z 160 kg na 90 kg. Klinika mi doslova zachránila život a já ji podporuji na Instagramu. Jedna neúspěšná pacientka mi však napsala nenávistnou zprávu. Takové útoky mi neublížily, protože jsem na hejty zvyklý, ale ukazují, jak negativní reakce mohou pramenit z osobních neúspěchů a frustrací. Tento případ potvrzuje, že v civilizované společnosti bychom měli podporovat respekt a porozumění, nikoliv šířit nenávist a negativitu.

MOHLO BY SE VÁM HODIT

DobroDen Leoše Mareše

Nejlepší audioknihy, které vás pohltí nejen na letní dovolené

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Sezóna klíšťat je tu a mýtus, že klíšťata žijí pouze v lese, je už dávno překonán. S klíšťaty se můžete setkat i v městském parku nebo na vlastní zahrádce.
Vlastní pleťový krém přizpůsobíte typu a stavu vaší pleti. Až vyzkoušíte jeden z těchto jednoduchých a rychlých receptů, budete mít chuť experimentovat s dalšími esencemi a vůněmi.
Večer plný hvězd a filmové magie, tak lze popsat 81. udílení Zlatých glóbů. Nolanův životopisný snímek "Oppenheimer" zazářil s pěti oceněními, včetně nejlepšího dramatu a režie. Oproti tomu fenomén "Barbie" se stal středem pozornosti v nové kategorii spojující uměleckou kvalitu s komerčním úspěchem. Jaký byl průběh večera, kdo zaznamenal vítězství a jak reforma ovlivnila samotnou podstatu těchto prestižních filmových ocenění? To vše a mnohem víc v našem stručném přehledu ze Zlatých glóbů 2023.
Už jste někdy slyšeli o ASMR? O technice, která vám díky souboru zvuků dopřeje příjemný pocit uvolnění, relaxace a pomůže vám rychleji usnout? Pokud ještě ne, lepší pozdě než vůbec. Mrkněte, v čem spočívá její tajemství. A proč jí propadlo tolik lidí.
Máte doma čtyřnohého psího mazlíčka? Pokud ano, neměli byste péči o něj podceňovat. Mít pejska – to není jako mít plyšáka, který bude vaší živou podporou, když se vám nebude dařit. Kromě toho, že mu budete dávat najíst a budete ho chodit venčit, nesmíte zapomínat ani na péči o srst a drápky. Bohužel právě tyto dvě věci jsou u chovatelů psů často opomíjené.
Pracujete doma? Potom dobře víte, že potřebujete pracovní stůl, tedy místo, které je určené přímo pro vaši práci. Ten může mít spoustu podob a tvarů, ale hlavním je styl, jakým zapadá do vašeho interiéru. Někdo dá přednost jednoduché čisté desce, jiný si zase představuje klasické masivní dřevo s šuplíky nebo poličkami. Stačí si vybrat ten svůj, u kterého vám vše půjde jako po másle.
Co vede vegetariány k jejich rozhodnutí přestat jíst maso? Co toto rozhodnutí do jejich života přinese a jak jsou na tom zdravotně oproti zbytku populace? Podívejte se na rozhovor s veganem a vegetariánkou, kteří se rozhodli ze dne na den přestat jíst maso.
Diamanty jsou věčné, ale někdy zkrátka přijde čas pro něco barevného, svěžího, šťavnatého. A přesně to splňuje olivín neboli peridot. Často hrál v minulosti druhé housle. Však měl také v kategorii zelených drahokamů velkou konkurenci, a to především v podobě smaragdu. S tím byl také běžně zaměňován. Dokonce se proslýchá, že zelené kameny v Kleopatřině slavné sbírce nebyly smaragdy, ale právě olivíny. Nyní se zdá, že se vše obrací, olivín vystoupil ze stínu a začíná být ceněný pro své jedinečné kvality.
I když je neděle od slova nedělat, měly byste dokončit vše rozdělané. Odpočinek potřebují předevšán vaše vnitřní orgány. Je důležité zaměřit se na správný jídelníček a očistu střev. Co ještě přinese novoluní v Panně?
Jaké si odnesla Nela vědomosti a pocity z třetího sezení s Marcelou Hlaváčkovou v rámci koučování Emočních rovnic?
Pro mnoho žen je přechod velkým strašákem kvůli jeho nepříjemným symptomům. K nim patří návaly horka, noční pocení, výkyvy nálad a únava. Jenže menopauza patří k životu a je jeho přirozenou součástí. Projde jí každá žena. Ovšem existují přípravky, které vám pomohou její příznaky zmírnit a toto období zvládnout s grácií. Soutěžte s námi a vyhrajte doplňky stravy Naturevia PerfectDay a Magnesium 1!

Výběr článků

Alternativní způsoby bydlení si lze představit různě, možností je skutečně celá řada. Nemusíte se přitom cítit nepohodlně nebo se vzdát svého komfortu. Alternativní bydlení ale dnes již nepředstavuje jen způsob, jak ušetřit finance. Jde také o udržitelný způsob bydlení, který šetří naši planetu.
Bojíte se, že se z vás při vstupu do posilovny stane nasvalená mužatka? Tak klid. Takhle to vážně nefunguje. Ale jestli chcete zpevnit tělo, je to potřeba.
Plánujete si nechat v létě udělat piercing? V tom případě je dobré si předtím něco zjistit. Ne každý čerstvý piercing se v létě dokáže rychle zahojit. A navíc vás čeká i mnoho dalších nepříjemností.

Nepřehlédněte

Kdo by nechtěl zůstat stále mladý? Zpívá o tom i Karel Gott v jedné ze svých převzatých písní. Pravdou však je, že stárneme a nikdo se tomu nevyhne. Naštěstí tu máme úspěšný obor estetické medicíny, který zažívá nebývalý boom. S botoxovými injekcemi ale možná ještě raději počkejte, výsledky lékařských experimentů varují.
Face roller je oblíbený nástroj, který se využívá k péči o pleť a pokud ho ještě nemáte doma, zřejmě si klepete na čelo, jak by vám ”šudlání” kamenem po obličeji mělo vyhladit vrásky. Pojďme si proto zopakovat, co vlastně face roller je, jaké jsou jeho výhody a mýty, a především, jak s face rollerem pracovat.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek