Úterý , 27. 09. 2022

Jonáš

Womanizer! Hračka, kterou jednou zkusíte a už ji nepustíte z ruky

Existuje dnes ještě někdo, kdo by neměl doma žádnou sexuální hračku? Na trhu můžeme najít nespočet možností, jak sebe samu potěšit. Už jste slyšela o womanizeru? Pokud ne, udělejte si chvilku a pojďte se s tímto malým zázrakem seznámit.
womanizer
Womanizer slibuje orgasmus během pár chvilek.

14. 09. 2022

Womanizer patří mezi ženské vibrátory, který kromě vibrací umí dokonale stimulovat klitoris. Byl navržen tak, aby každá žena zažila co nejvíce slastných momentů.

V čem spočívají funkce womanizeru

Womanizer funguje na principu stimulace, za níž stojí tlakové vlny a pulzy, které jsou klíčem k dosažení orgasmu. Tajemství úspěchu spočívá v tlakovém pulzování, jehož úkolem je lépe prokrvit cévy, aby byla žena mnohem citlivější a vnímavější. Stačí si tento malý strojek jemně přiložit na klitoris, womanizer jej následně zlehka nasaje a pomocí podtlaku jej začne stimulovat.

Užijte si „svou chvilku“ tím správným způsobem

Abyste zažila skutečně nezapomenutelné okamžiky sama se sebou, poradíme vám, jak womanizer použít.

masturbace
Udělejte si pohodlí a začněte objevovat své tělo.

Nemusíte se stydět za to, že jste dostala chuť si trochu pohrát. Masturbace je naprosto přirozenou součástí našich životů. Prostě se uvolněte, zbavte se všech rušivých elementů kolem sebe, jako je televize, mobilní telefon a podobně – a na nic nemyslete.

  • Abyste se naladila na správnou notu, začněte se prostě hladit. Hlaďte se všude tam, kde se vám to líbí. Po chvilce se začněte věnovat i své vagíně a klitorisu.
  • Na řadu přichází womanizer – jeho stimulační hlavici opatrně přiložte na klitoris. Nelekněte se lehkého sání, po chvilce si to začnete užívat.
  • Womanizer je senzační také v tom, že ho můžete využít mnoha způsoby, například si ho můžete přiložit na bradavky, čímž zvýšíte intenzitu orgasmu.
  • Womanizer nemusíte používat jen tehdy, když jste sama. Zapojte i vašeho partnera do společných lechtivých hrátek. Kromě toho můžete kombinovat nejrůznější erotické pomůcky, které funkci womanizeru jen podpoří.

Proč je orgasmus pro tělo tak důležitý?

Nebudeme si nic nalhávat, orgasmus je jedna z nejpříjemnějších věcí, kterou člověk zažije. Kromě potěšení ale také nabízí spoustu dalších benefitů, o kterých mnoho z nás nemá ani tušení.

K TÉMATU  Bizarní sexuální rekordy, nad kterými zůstává rozum stát. Tipněte si, který je nejšílenější
orgasmus
Orgasmus je nedílnou součástí zdravého života.

Menstruace

Věděla jste, že pohlavní styk alespoň jednou týdně zajistí pravidelný menstruační cyklus? Je to především kvůli tomu, že při orgasmu dochází k velkému prokrvení, kdy se kyslík spolu s živinami dostanou na ta správná místa. Kromě menstruačního cyklu zajišťuje také pravidelnou ovulaci.

Hubnutí

Dámy, orgasmus je skvělým pomocníkem při hubnutí. Při orgasmu se totiž zvýší hladina hormonu fenethylaminu, který napomáhá ke snížení chuti k jídlu.

Imunita

Pravidelný orgasmus také podporuje správnou funkci imunity.

Bolesti

Možná patříte i vy mezi ty, které se snaží vyhnout sexu pomocí časté výmluvy na bolest hlavy. Jenže orgasmus má naprosto opačný účinek, dokáže člověka bolesti zbavit nebo ji alespoň utlumit.

Paměť

Pravidelný orgasmus udrží vaši paměť aktivní, a to především díky okysličené krvi, která se dostává do místa, co slouží pro paměť a učení.

Spánek

Jistě jste si všimla, že po kvalitním orgasmu spíte jako miminko. Při orgasmu totiž dochází k vylučování endorfinů a kortizolu, které napomáhají tělu se snadněji uvolnit.

Vzhled

Orgasmus vás dokonce může i omladit, a to hned o pěkných pár let zpět. Při orgasmu dochází totiž ke zvýšení hladiny hormonu estrogenu a DHEA, které zlepšují kvalitu pokožky.

Duševní zdraví

Sex a orgasmus jsou ideálními zbraněmi proti úzkostem a depresím. Kromě toho posilují naše sebevědomí a sociální dovednosti. Pravidelným orgasmem si tak zajistíte stálou spokojenost a vyrovnanost.

Jaký vztah k erotickým pomůckám máte vy? A jaká je ta vaše nejoblíbenější?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Autoerotika je klíčem k poznání vlastního těla. Odhalte schopnost vnímat sebe a vylaďte si tím i vlastní život!

Nestyďte se použít erotické pomůcky. Některé pomůžou i při vážných zdravotních komplikacích! Které?

Zdroje článku:
www.cnet.com, www.everydayhealth.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

To se ví, že nejjednodušší ze všeho je koupit si růže v obchodě a o víc se nestarat. Jenže co by to pak bylo za zábavu? Kde by byl ten pocit, že si něco sami vypěstujete a můžete se tím kochat a chlubit všem známým? U růží to platí dvojnásob. Dokáží udělat na zahradě takovou parádu, že od nich nebudete moci odtrhnout oči. A to už za drobet té námahy rozhodně stojí!
Známe to všechny. Ocitneme se z ničeho nic ve společnosti, nikoho neznáme a s naší introvertní povahou nemáme odvahu dát se s někým do řeči. Někdy za to může strach, jindy stud a velmi často také netušíme, jak se do konverzace s ostatními zapojit, abychom se neztrapnily. Naštěstí existuje mnoho témat, do kterých se můžeme bez obav pustit i bez hlubších znalostí i dovedností.
Připojit se k rodině vašeho manžela může znamenat orientaci v obtížných vztazích, zejména s jeho matkou. Je to prostě vaše tchyně. Ať už chcete mít pozitivní vztah od samého začátku, nebo se momentálně potýkáte s problémy, je možné si svou tchýni „převychovat“.
Letní čas je jako stvořený pro veselé vodní radovánky všeho druhu. Do programu plného zábavy je však dobré zahrnout i nějaké to učení. Například lekce plavání. Nechte se inspirovat našimi pěti tipy, jak naučit dítě plavat, a brzy bude jako rybka ve vodě.
Všichni moc dobře víme, že vlivem času se naše tělo mění. Nejdříve to spatříme na pokožce, která začne postupně a docela viditelně ochabovat, ztrácet svou pevnost a sílu. To samé se však děje se svaly v celém našem těle, přičemž výjimkou nejsou ani svaly pánevního dna včetně vagíny, které je třeba posilovat nejen pro lepší pocit z intimních prožitků, ale i z důvodu prevence v rámci inkontinence a dalších obtíží. A právě o tréninku věrné kamarádky bude tento článek. Na co se během cvičení zaměřit?
Venkovní pochmurné počasí nikoho zrovna neláká. Proto se raději zachumláme do deky a posedíme si pěkně v teple u krbu. Pokud však nemáte po ruce dobrou knihu, zachrání to některý z oblíbených filmových snímků, jež za poslední roky trhaly rekordy ve sledovanosti. Co konkrétně stojí za zhlédnutí?
Léto, období jako stvořené k seznamování a flirtování. Není divu, že se lidem zapalují lýtka a potěšení hledají v náruči nové lásky. Jenomže po prvotní zamilovanosti přichází na scénu něco vážnějšího. Muži a ženy se navzájem oťukávají a zjišťují, že ne vždy se k sobě hodí.
Letošní léto patřilo bezesporu k těm nejparnějším. Teploty se šplhají přes hranici třiceti stupňů a koupaliště či vodní nádrže hlásí absolutně plno. Zatímco na zmíněných místech se můžeme zchladit ve vodě, doma přemýšlíme nad tím, jak se osvěžit. V každém pokoji domácnosti je totiž snad ještě větší teplo než venku, a tak řada lidí uvažuje nad koupí klimatizace. Je však pravdou, že klimatizace není zrovna levná záležitost a mnohým může toto zařízení udělat velkou čáru přes rozpočet. Proto raději investujte do pokojových rostlin, které zvládnou udržet v interiéru velmi přijatelné klima, i když venkovní teploty dosahují rekordních hodnot.

Nepřehlédněte

Každý to známe. Jdeme do obchodu, nakoupíme pár nezbytných potravin, máme téměř prázdný nákupní košík, a přitom naše peněženka trpí. Ačkoliv je nakupování jídla a potravin velice důležité, málokdo si uvědomuje, jaké při tom děláme chyby.
Sebevědomí je klíčem k úspěchu, a to ať už mluvíme o úspěchu v osobním či profesním životě. K jeho snížení přispívá kupříkladu akné nebo jiné kosmetické vady, ale také zažloutlý chrup. Že vás právě žluté zuby trápí a denně snižují zmiňované sebevědomí? Pojďme si zmínit několik tipů, jak efektivně vybělit zuby.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek