Středa , 29. 05. 2024

Maxim

Womanizer! Hračka, kterou jednou zkusíte a už ji nepustíte z ruky

Existuje dnes ještě někdo, kdo by neměl doma žádnou sexuální hračku? Na trhu můžeme najít nespočet možností, jak sebe samu potěšit. Už jste slyšela o womanizeru? Pokud ne, udělejte si chvilku a pojďte se s tímto malým zázrakem seznámit.
womanizer
Womanizer slibuje orgasmus během pár chvilek.

14. 09. 2022

Womanizer patří mezi ženské vibrátory, který kromě vibrací umí dokonale stimulovat klitoris. Byl navržen tak, aby každá žena zažila co nejvíce slastných momentů.

V čem spočívají funkce womanizeru

Womanizer funguje na principu stimulace, za níž stojí tlakové vlny a pulzy, které jsou klíčem k dosažení orgasmu. Tajemství úspěchu spočívá v tlakovém pulzování, jehož úkolem je lépe prokrvit cévy, aby byla žena mnohem citlivější a vnímavější. Stačí si tento malý strojek jemně přiložit na klitoris, womanizer jej následně zlehka nasaje a pomocí podtlaku jej začne stimulovat.

Užijte si „svou chvilku“ tím správným způsobem

Abyste zažila skutečně nezapomenutelné okamžiky sama se sebou, poradíme vám, jak womanizer použít.

masturbace
Udělejte si pohodlí a začněte objevovat své tělo.

Nemusíte se stydět za to, že jste dostala chuť si trochu pohrát. Masturbace je naprosto přirozenou součástí našich životů. Prostě se uvolněte, zbavte se všech rušivých elementů kolem sebe, jako je televize, mobilní telefon a podobně – a na nic nemyslete.

  • Abyste se naladila na správnou notu, začněte se prostě hladit. Hlaďte se všude tam, kde se vám to líbí. Po chvilce se začněte věnovat i své vagíně a klitorisu.
  • Na řadu přichází womanizer – jeho stimulační hlavici opatrně přiložte na klitoris. Nelekněte se lehkého sání, po chvilce si to začnete užívat.
  • Womanizer je senzační také v tom, že ho můžete využít mnoha způsoby, například si ho můžete přiložit na bradavky, čímž zvýšíte intenzitu orgasmu.
  • Womanizer nemusíte používat jen tehdy, když jste sama. Zapojte i vašeho partnera do společných lechtivých hrátek. Kromě toho můžete kombinovat nejrůznější erotické pomůcky, které funkci womanizeru jen podpoří.

Proč je orgasmus pro tělo tak důležitý?

Nebudeme si nic nalhávat, orgasmus je jedna z nejpříjemnějších věcí, kterou člověk zažije. Kromě potěšení ale také nabízí spoustu dalších benefitů, o kterých mnoho z nás nemá ani tušení.

K TÉMATU  Pivo nebo víno? Máme pro vás dobré zprávy. Ale i ty špatné
orgasmus
Orgasmus je nedílnou součástí zdravého života.

Menstruace

Věděla jste, že pohlavní styk alespoň jednou týdně zajistí pravidelný menstruační cyklus? Je to především kvůli tomu, že při orgasmu dochází k velkému prokrvení, kdy se kyslík spolu s živinami dostanou na ta správná místa. Kromě menstruačního cyklu zajišťuje také pravidelnou ovulaci.

Hubnutí

Dámy, orgasmus je skvělým pomocníkem při hubnutí. Při orgasmu se totiž zvýší hladina hormonu fenethylaminu, který napomáhá ke snížení chuti k jídlu.

Imunita

Pravidelný orgasmus také podporuje správnou funkci imunity.

Bolesti

Možná patříte i vy mezi ty, které se snaží vyhnout sexu pomocí časté výmluvy na bolest hlavy. Jenže orgasmus má naprosto opačný účinek, dokáže člověka bolesti zbavit nebo ji alespoň utlumit.

Paměť

Pravidelný orgasmus udrží vaši paměť aktivní, a to především díky okysličené krvi, která se dostává do místa, co slouží pro paměť a učení.

Spánek

Jistě jste si všimla, že po kvalitním orgasmu spíte jako miminko. Při orgasmu totiž dochází k vylučování endorfinů a kortizolu, které napomáhají tělu se snadněji uvolnit.

Vzhled

Orgasmus vás dokonce může i omladit, a to hned o pěkných pár let zpět. Při orgasmu dochází totiž ke zvýšení hladiny hormonu estrogenu a DHEA, které zlepšují kvalitu pokožky.

Duševní zdraví

Sex a orgasmus jsou ideálními zbraněmi proti úzkostem a depresím. Kromě toho posilují naše sebevědomí a sociální dovednosti. Pravidelným orgasmem si tak zajistíte stálou spokojenost a vyrovnanost.

Jaký vztah k erotickým pomůckám máte vy? A jaká je ta vaše nejoblíbenější?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Autoerotika je klíčem k poznání vlastního těla. Odhalte schopnost vnímat sebe a vylaďte si tím i vlastní život!

Nestyďte se použít erotické pomůcky. Některé pomůžou i při vážných zdravotních komplikacích! Které?

Zdroje článku:
www.cnet.com, www.everydayhealth.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Ještě vyčkat? Nebo raději odejít, když to doma není ideální? Tohle rozhodnutí bývá jedno z těch nejtěžších. Jakou roli v něm hraje touha po dětech, vlastní pohodlí, stáří i případné negativní reakce okolí?
Bohužel to vypadá, že roušky hned tak neodložíme. Budou s námi minimálně celou zimu a nezbývá než doufat, že s příchodem jarního sluníčka koronavirus oslabí. I pak však asi budou povinné ve vnitřních prostorách, nebo třeba v hromadné dopravě. Cena jednorázové roušky není nijak závratná, ale když máte čtyřčlennou rodinu, v peněžence už to poznáte. Roušky si však naštěstí můžete ušít také doma. A nepotřebujete k tomu ani šicí stroj. V našem dnešním článku prozradíme, jak na to.
Krásně a hladce oholené nohy bez jediného pořezání - to se zdá být nesplnitelným snem pro řadu žen. Je to ale opravdu tak náročné, jak se to jeví? Nebo je to jenom o několika tricích či dodržování zásad, které vedou k dokonalému oholení? Pojďme si prozradit, jak si dokonale oholit nohy. Vždyť hladká pokožka vede k vyšším sebevědomí.
Skáčou, plavou, dovádějí. Tučňáci jsou nelétaví ptáci, které v zoo nezapomene navštívit nikdo. Ve volné přírodě ale předvádějí větší kousky!
Všude, kam se podíváme, vidíme nejrůznější způsoby stravování. Mezi ně samozřejmě patří krátkodobé diety jako takové, ale stejně tak trvalé formy, které už představují určitý životní styl. A právě mezi ně nepochybně patří stravování podle ročních období. V čem spočívá a má vůbec smysl?
Ačkoli menstruace občas bývá nepříjemná, je přirozenou součástí našeho života, která je důležitá pro naše zdraví i schopnost početí. Věděly jste ale, že barva vaší menstruace může hodně vypovědět o vašem zdraví?
Život nám někdy nachystá skutečně těžko předvídatelné situace. Pojďte se s námi pobavit příběhy, o které se s námi podělily naše čtenářky. Humorné situace, ve kterých uvidíte pány tvorstva jako skutečně velká nemehla. Člověk se někdy těm lesbičkám opravdu nediví, když natrefí na toto…
Peru je velmi zajímavá země oplývající především mnoha kulturními památkami starověkých civilizací a koloniální architekturou. Jedná se o neuvěřitelně rozmanitou zemi a ráj pro každého cestovatele. V našich představách může znít Peru jako zapadlá zemička, kde nic nenajdeme, ale opak je pravdou! Tajemné džungle, ztracená města, jezero Titicaca, delta Amazonky – právě za těmito zázraky turisté do Peru míří. Tato země Jižní Ameriky jim poskytne příležitost ocitnout se ve zcela jiné dimenzi.
Odkládáte prezentaci, kterou jste už měly dávno odevzdat? Přesouváte důležitou schůzku, která je pro vás zásadní? Děláte všechno možné, než abyste konečně sedly k důležitému úkolu, který jste si naplánovaly? Vítejte! Pravděpodobně vás zcela ovládla tzv. prokrastinace. Jak se postavit nekonečnému odkládání věcí na neurčito?
Ještě vyčkat? Nebo raději odejít, když to doma není ideální? Tohle rozhodnutí bývá jedno z těch nejtěžších. Jakou roli v něm hraje touha po dětech, vlastní pohodlí, stáří i případné negativní reakce okolí?
Dvě dimenze jednoho problému - najít si manžela a správně se o něj postarat - patřily k těm nejzásadnějším tématům, které před 70 lety řešily magazíny a žurnály určené ženám. Inspiraci z nich můžete načerpat i dnes, ale jen na vlastní nebezpečí.
V každém vztahu jsou okamžiky štěstí a nikdo si nepřipouští, že by něco mohlo být v budoucnu jinak. Proč taky? Proč řešit možné budoucí konflikty, když je teď vše zalité sluncem. Bohužel, rozchody patří ke vztahům i k životu.

Výběr článků

V průběhu života se s bolestí hlavy setká přes 90 procent lidí. Bolest přitom většinou ustoupí během několika málo hodin. Stejně jako při chřipce či jiných nemocech. Jenže migréna, to už je jiná káva. S tou si sami neporadíme. Tady už potřebujeme lékaře jako sůl.
Chorvatsko je právoplatně jednou z nejoblíbenějších destinací Čechů. Pokud se letos chystáte navštívit tuto zemi, jistě se vám hodí pár tipů na krásná místa, ale také na změny platné od počátku roku 2023.
Jaro už klepe na dveře a po dlouhém chladném období se všichni těšíme na první květiny, které nám přinesou radost a vůni do bytu. Stejně tak se každoročně těšíme i na módní trendy, díky kterým je oblékání příjemná zábava a estetická hra. Pojďte si s námi projít TOP trendy pro jaro 2020. Jdeme na to!

Nepřehlédněte

Když vám několik lékařů nezávisle na sobě oznámí, že v pětadvaceti letech máte počínající artrózu a nic se s tím nedá dělat, můžete udělat dvě věci. Buď to vzdát a trpět po zbytek života bolestmi kyčlí a všeho možného, nebo lékařům nevěřit a vzít situaci do vlastních rukou.
Nástěnné hodiny by neměly chybět v každém obýváku. Sice sledujete čas na mobilu nebo ho ukazuje televize, originální hodiny jsou ale hlavně dekorací, která dokresluje atmosféru domova. A co takhle zvolit ukazatel času opravdu velkých rozměrů? Prohlédněte si galerii.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek