Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Womanizer! Hračka, kterou jednou zkusíte a už ji nepustíte z ruky

Existuje dnes ještě někdo, kdo by neměl doma žádnou sexuální hračku? Na trhu můžeme najít nespočet možností, jak sebe samu potěšit. Už jste slyšela o womanizeru? Pokud ne, udělejte si chvilku a pojďte se s tímto malým zázrakem seznámit.
womanizer
Womanizer slibuje orgasmus během pár chvilek.

14. 09. 2022

Womanizer patří mezi ženské vibrátory, který kromě vibrací umí dokonale stimulovat klitoris. Byl navržen tak, aby každá žena zažila co nejvíce slastných momentů.

V čem spočívají funkce womanizeru

Womanizer funguje na principu stimulace, za níž stojí tlakové vlny a pulzy, které jsou klíčem k dosažení orgasmu. Tajemství úspěchu spočívá v tlakovém pulzování, jehož úkolem je lépe prokrvit cévy, aby byla žena mnohem citlivější a vnímavější. Stačí si tento malý strojek jemně přiložit na klitoris, womanizer jej následně zlehka nasaje a pomocí podtlaku jej začne stimulovat.

Užijte si „svou chvilku“ tím správným způsobem

Abyste zažila skutečně nezapomenutelné okamžiky sama se sebou, poradíme vám, jak womanizer použít.

masturbace
Udělejte si pohodlí a začněte objevovat své tělo.

Nemusíte se stydět za to, že jste dostala chuť si trochu pohrát. Masturbace je naprosto přirozenou součástí našich životů. Prostě se uvolněte, zbavte se všech rušivých elementů kolem sebe, jako je televize, mobilní telefon a podobně – a na nic nemyslete.

  • Abyste se naladila na správnou notu, začněte se prostě hladit. Hlaďte se všude tam, kde se vám to líbí. Po chvilce se začněte věnovat i své vagíně a klitorisu.
  • Na řadu přichází womanizer – jeho stimulační hlavici opatrně přiložte na klitoris. Nelekněte se lehkého sání, po chvilce si to začnete užívat.
  • Womanizer je senzační také v tom, že ho můžete využít mnoha způsoby, například si ho můžete přiložit na bradavky, čímž zvýšíte intenzitu orgasmu.
  • Womanizer nemusíte používat jen tehdy, když jste sama. Zapojte i vašeho partnera do společných lechtivých hrátek. Kromě toho můžete kombinovat nejrůznější erotické pomůcky, které funkci womanizeru jen podpoří.

Proč je orgasmus pro tělo tak důležitý?

Nebudeme si nic nalhávat, orgasmus je jedna z nejpříjemnějších věcí, kterou člověk zažije. Kromě potěšení ale také nabízí spoustu dalších benefitů, o kterých mnoho z nás nemá ani tušení.

K TÉMATU  Masturbace je zdraví prospěšná! Chrání i před rakovinou. Potvrdili to sexuologové! Zapomeňte na mýty z minulosti a odvažte se
orgasmus
Orgasmus je nedílnou součástí zdravého života.

Menstruace

Věděla jste, že pohlavní styk alespoň jednou týdně zajistí pravidelný menstruační cyklus? Je to především kvůli tomu, že při orgasmu dochází k velkému prokrvení, kdy se kyslík spolu s živinami dostanou na ta správná místa. Kromě menstruačního cyklu zajišťuje také pravidelnou ovulaci.

Hubnutí

Dámy, orgasmus je skvělým pomocníkem při hubnutí. Při orgasmu se totiž zvýší hladina hormonu fenethylaminu, který napomáhá ke snížení chuti k jídlu.

Imunita

Pravidelný orgasmus také podporuje správnou funkci imunity.

Bolesti

Možná patříte i vy mezi ty, které se snaží vyhnout sexu pomocí časté výmluvy na bolest hlavy. Jenže orgasmus má naprosto opačný účinek, dokáže člověka bolesti zbavit nebo ji alespoň utlumit.

Paměť

Pravidelný orgasmus udrží vaši paměť aktivní, a to především díky okysličené krvi, která se dostává do místa, co slouží pro paměť a učení.

Spánek

Jistě jste si všimla, že po kvalitním orgasmu spíte jako miminko. Při orgasmu totiž dochází k vylučování endorfinů a kortizolu, které napomáhají tělu se snadněji uvolnit.

Vzhled

Orgasmus vás dokonce může i omladit, a to hned o pěkných pár let zpět. Při orgasmu dochází totiž ke zvýšení hladiny hormonu estrogenu a DHEA, které zlepšují kvalitu pokožky.

Duševní zdraví

Sex a orgasmus jsou ideálními zbraněmi proti úzkostem a depresím. Kromě toho posilují naše sebevědomí a sociální dovednosti. Pravidelným orgasmem si tak zajistíte stálou spokojenost a vyrovnanost.

Jaký vztah k erotickým pomůckám máte vy? A jaká je ta vaše nejoblíbenější?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Autoerotika je klíčem k poznání vlastního těla. Odhalte schopnost vnímat sebe a vylaďte si tím i vlastní život!

Nestyďte se použít erotické pomůcky. Některé pomůžou i při vážných zdravotních komplikacích! Které?

Zdroje článku:
www.cnet.com, www.everydayhealth.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Bydlet v malém příbytku není nic, za co byste se měli stydět. A stejně tak to není žádná nevýhoda. Naopak - čeká vás méně uklizení. Konkrétně utírání prachu, protože se u vás nebude nacházet velké množství nábytku. Tím se takovým pomyslným oslím můstkem dostáváme k jeho zařizování. Abyste nežili v přecpané, kýčovité domácnosti, vyplatí se myslet na několik základních pravidel. 
Zahradní fontány, vodotrysky nebo kašny. Obzvlášť v paprscích slunce vypadá voda krásně, ale stejně tak navodí její podsvícení v noci příjemnou atmosféru. Fontány se liší tvarem i velikostí, dají se pořídit jako celek nebo nechat sestavit přímo na vaší zahradě. Jedno mají ale společné - jejich pohybující se třpytivá voda pro vás bude během relaxování venku stejně uhrančivá, jako táborák během letního večera.
Bali - nádherný, romantický a přírodou protkaný ostrov, který přímo vybízí k prožití okamžiku, který se na vždy zapíše do vaší paměti jako váš den D. Plánujete zde svatbu? Proč ne, je to ostatně v poslední době poměrně trendy záležitost. Předem byste rozhodně měly vědět, na co se připravit. Svatební specialistka a místní balijský průvodce pro vás připravili souhrnné informace přímo z místa činu.
Každý den se na nás valí plno informací, mnohdy zažíváme stres v práci, aktuálně třeba také těžkosti při distanční výuce dětí nebo různá omezení, která člověku komplikují život. Pak se snadno stane, že večer máte už prostě jen touhu zalézt ke knížce a přepnout své myšlenky na něco úplně jiného.
Pozdrav vycházejícímu slunci nad třpytícím se oceánem. Meditace za zvuku mořských vln. Uvolňující procházky palmovými háji. Kokosová voda a spousty exotického ovoce. Potřebujete dovolenou pro tělo i mysl? Vydejte se do teplých krajin za jógou. Spojit dovolenou s cvičením jógy je stále víc a víc populární.
Rostliny nerozeznávají čtyři roční období jako my lidé, ale pouze dvě. Ovšem od podzimu až do jara mají pokojové rostliny období takzvaného vegetativního klidu. Je chladno a brzy se stmívá, proto rostlinky přestávají tak rychle růst a kvést a prožívají zimní spánek.
Bílá kuchyně se může už od prvního pohledu zdát jako jasná výhra. Je to barva, která se hodí ke všemu, je nadčasová a nesmrtelná. Možná máte představu, že bílá kuchyně vydrží roky, protože nikdy nevyjde z módy. Navíc už se nemůžete dočkat, jak se vyřádíte na doplňcích, protože k bílé se přece hodí všechno. Bílá kuchyně ale má i své stinné stránky. Znáte je?
Doba koronavirová z nás udělala `domácí` sportovce. Kupujeme si švihadla, činky, jógamatky, rotopedy, ale hlavně běžecké pásy. Na většinu z nich se ještě před půl rokem čekalo několik měsíců. Ale který je ten správný přímo pro vás? Na co byste měla klást při jeho výběru důraz? Cena rozhodně není ten nejdůležitější faktor, kterým byste se měli řídit, je jich mnohem víc.

Nepřehlédněte

V počátcích každého vztahu je velmi těžké odhadnout, jak je ten druhý naladěn, jaká témata ho uvádějí do rozpaků a které mu naopak vůbec nevadí, nebo ho dokonce těší. Pokud spolu ale trávíte romantický večer, vždycky dopadne velmi nechvalně, pokud stočíte řeč na jedno z níže uvedených témat.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek