Sobota , 03. 12. 2022

Svatoslav

Autoerotika je klíčem k poznání vlastního těla. Odhalte schopnost vnímat sebe a vylaďte si tím i vlastní život!

Tělo je božským nástrojem rozkoše. Máte-li však svádět druhé, musíte nejprve svést samu sebe. I když máte dobrý sex, autoerotika je jedním z nejdůležitějších klíčů pro prvotřídní sexualitu. Chcete znát důvody, proč autoerotiku praktikovat? Jaká vám přináší pozitiva?
I když máte velmi dobrý sex, autoerotika je jedním z důležitých klíčů k prvotřídní sexualitě
zdroj: 123RF.com

08. 04. 2019

Díky těsnějšímu kontaktu s vlastním tělem vám přestanou vadit nedokonalosti

Většinu času své tělo ignorujeme. Jsme příliš zaneprázdněné prací, společenským životem, vymýšlením plánů, sledováním domácího rozpočtu, dodržováním fitness programu. Soustředíte-li ale pozornost na všechny vjemy své kůže, svalů, erotogenních zón a na plné uvědomování si vlastního ženství, poznáte lépe své tělo. Pak budete milovat všechna potěšení, které vám může poskytnout. Přestanou vám vadit vaše stehna, vrásky kolem očí. Tělo, mysl i duše budou rezonovat v perfektní harmonii. Budete se cítit uvolněnější a vyladěnější. Opět naleznete radost ze života.

Bude z vás skvělá milenka, protože naleznete klíč k vlastnímu tělu

Autoerotikou se naučíte, jak snadno a rychle dosáhnout orgasmu. Mnoho žen nikdy nepoznalo orgasmus, mnoho si není svým prožitkem jisto, mnoho žen orgasmus předstírá. Podle nedávných průzkumů dosahuje při pohlavním styku orgasmu jen asi 30 % žen, ovšem při masturbaci 80 – 99 %. Jakmile se však jednou naučíte stimulovat své tělo, abyste dosáhla orgasmu, budete schopná dosáhnout vyvrcholení snadno a rychle kdykoli budete chtít. Zjistíte, co vás vzrušuje a co vás nevzrušuje. Co máte ráda pomalu a jemně, co tvrdě a rychle, jak citlivý je váš klitoris a bradavky, kde je váš bod G. Rozšíříte tak svoji schopnost vnímat rozkoš. Zbavíte se obav a předsudků, které vám dosud bránily prožívat sex naplno.

V dokonalém soukromí můžete v klidu vyzkoušet všechno

Tajemství svého těla odhalíte spíš v soukromí, než při sexu s milencem. Ve dvou se spíš můžete stydět zkoumat své tělo, nebo budete příliš zaneprázdněná pocity partnera a na své nebudete mít dost času. Až opravdu poznáte své tělo a jeho reakce na sexuální podněty, budete schopna svůj orgasmus kontrolovat. Pak můžete svému muži ukázat, jak vás dovede k mnohonásobnému orgasmu. A udělat totéž pro něj.

K TÉMATU  Nestyďte se použít erotické pomůcky. Některé pomůžou i při vážných zdravotních komplikacích! Které?

Autoerotika podporuje zdraví, pohodu, energii i dobrý spánek

Zdravé a dobře vyladěné pánevní a vaginální svaly vedou ke zdravým a dobře vyladěným svalům břišním, svalům na nohách, včetně svalového prokrvení při orgasmu a zvýšené produkci energie.
Intenzivní uvolnění svalů a emocí při vlastnoručně dosaženém orgasmu představuje posilující lék na úzkost, ztuhlé svaly, pracovní stres, napětí nebo frustraci. Autoerotika také pomáhá od menstruačních křečí. Silnější a pružnější vaginální svaly jsou lépe připravené vypořádat se s obdobím menstruace. Většina žen, které z autoerotiky učinily svůj oblíbený zvyk, zjistily, že se podstatně zmenšily nebo úplně vymizely menstruační bolesti v pánevní oblasti a bolesti zad.

Sebeuspokojování je navíc dobré pro klidný spánek. Za bezesných nocí je nejlepší oddat se relaxační masáži. Dosažení orgasmu uvolní svaly a mozkové vlny změní na typ alfa, tedy vlny spojené s tvořivým spánkem, který přináší sny, nebo dokonce théta, tedy hluboký spánek. Taková medicína na spaní nemá žádné vedlejší účinky a druhý den ráno se po ní budete cítit plná energie.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Klimakterium neboli menopauza je přirozené období v životě ženy, které může nastat kdykoli mezi 45. až 55. rokem života. Organismus pozvolna přejde z reprodukční fáze do fáze klidové. Tahle fyziologická životní etapa se prostě nedá zastavit ani obejít. A tělo vám může připravit horké chvilky právě ve věku, kdy se cítíte tak skvěle. Dá se ale to zvládnout.
Amber Rachdi bydlí v americkém městě Troutdale a většina jejího mladí se točila kolem enormní obezity, vážila totiž neskutečných 300 kilogramů. Tato mladá žena po jistý čas vůbec neřešila, množství a skladbu svého jídelníčku, proto se prakticky vyjedla až do extrémních rozměrů. Zdravotní stav jí ale donutil zhubnout. Jak se jí to podařilo? Pojďte se podívat.
Anorexia nervosa tzv. anorexie je zahalená velkým množstvím stigmat, a třeba právě vás zajímá pravda. Jak nepříjemné je žít v těle anorektika, na kterého se okolí dívá skrz prsty? Uvažování člověka s mentální poruchou není jednoduché, a to včetně člověka trpícího anorexií.
Rozhodli jste se zatočit s přebytečnými kily po porodu a začít běhat s kočárkem? Jistě je to ideální varianta jak dělat něco pro sebe a při tom zabavit i vašeho potomka aniž byste museli složitě shánět hlídání. Mimo standartní výbavy na běh je však důležité vybrat i správný kočárek, který splní všechny vaše kritéria a očekávání.
Na zimní období přicházejí do módy hranaté špičky bot. Přesto většina žen dobře ví, že nejvíc sexy jsou boty do špičky a na podpatku. Opticky prodlužují a zeštíhlují nohy. Hned se cítíme sebevědoměji a působíme více žensky i tím, jak musíme držet tělo rovně. Ovšem pozor na rizika, před kterými lékaři varují. Vy, které nosíte podobné boty denně, už o nich možná něco víte.
Celý svět stále ještě žije koronavirovou pandemií. Ve večerních zprávách nevidíme nic jiného než pouze počet přibývajících nakažených či informaci o další mutaci zákeřeného onemocnění. Bohužel se pozornost odvrací od mnoha dalších nemocí, jež jsou tu mezi námi stále. Jednou z nich je také legionella. 
Amber Rachdi bydlí v americkém městě Troutdale a většina jejího mladí se točila kolem enormní obezity, vážila totiž neskutečných 300 kilogramů. Tato mladá žena po jistý čas vůbec neřešila, množství a skladbu svého jídelníčku, proto se prakticky vyjedla až do extrémních rozměrů. Zdravotní stav jí ale donutil zhubnout. Jak se jí to podařilo? Pojďte se podívat.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek