Středa , 29. 06. 2022

Petr a Pavel

Autoerotika je klíčem k poznání vlastního těla. Odhalte schopnost vnímat sebe a vylaďte si tím i vlastní život!

Tělo je božským nástrojem rozkoše. Máte-li však svádět druhé, musíte nejprve svést samu sebe. I když máte dobrý sex, autoerotika je jedním z nejdůležitějších klíčů pro prvotřídní sexualitu. Chcete znát důvody, proč autoerotiku praktikovat? Jaká vám přináší pozitiva?
I když máte velmi dobrý sex, autoerotika je jedním z důležitých klíčů k prvotřídní sexualitě
zdroj: 123RF.com

08. 04. 2019

Díky těsnějšímu kontaktu s vlastním tělem vám přestanou vadit nedokonalosti

Většinu času své tělo ignorujeme. Jsme příliš zaneprázdněné prací, společenským životem, vymýšlením plánů, sledováním domácího rozpočtu, dodržováním fitness programu. Soustředíte-li ale pozornost na všechny vjemy své kůže, svalů, erotogenních zón a na plné uvědomování si vlastního ženství, poznáte lépe své tělo. Pak budete milovat všechna potěšení, které vám může poskytnout. Přestanou vám vadit vaše stehna, vrásky kolem očí. Tělo, mysl i duše budou rezonovat v perfektní harmonii. Budete se cítit uvolněnější a vyladěnější. Opět naleznete radost ze života.

Bude z vás skvělá milenka, protože naleznete klíč k vlastnímu tělu

Autoerotikou se naučíte, jak snadno a rychle dosáhnout orgasmu. Mnoho žen nikdy nepoznalo orgasmus, mnoho si není svým prožitkem jisto, mnoho žen orgasmus předstírá. Podle nedávných průzkumů dosahuje při pohlavním styku orgasmu jen asi 30 % žen, ovšem při masturbaci 80 – 99 %. Jakmile se však jednou naučíte stimulovat své tělo, abyste dosáhla orgasmu, budete schopná dosáhnout vyvrcholení snadno a rychle kdykoli budete chtít. Zjistíte, co vás vzrušuje a co vás nevzrušuje. Co máte ráda pomalu a jemně, co tvrdě a rychle, jak citlivý je váš klitoris a bradavky, kde je váš bod G. Rozšíříte tak svoji schopnost vnímat rozkoš. Zbavíte se obav a předsudků, které vám dosud bránily prožívat sex naplno.

V dokonalém soukromí můžete v klidu vyzkoušet všechno

Tajemství svého těla odhalíte spíš v soukromí, než při sexu s milencem. Ve dvou se spíš můžete stydět zkoumat své tělo, nebo budete příliš zaneprázdněná pocity partnera a na své nebudete mít dost času. Až opravdu poznáte své tělo a jeho reakce na sexuální podněty, budete schopna svůj orgasmus kontrolovat. Pak můžete svému muži ukázat, jak vás dovede k mnohonásobnému orgasmu. A udělat totéž pro něj.

K TÉMATU10 komplimentů, které muži nechtějí od svých partnerek slyšet

Autoerotika podporuje zdraví, pohodu, energii i dobrý spánek

Zdravé a dobře vyladěné pánevní a vaginální svaly vedou ke zdravým a dobře vyladěným svalům břišním, svalům na nohách, včetně svalového prokrvení při orgasmu a zvýšené produkci energie.
Intenzivní uvolnění svalů a emocí při vlastnoručně dosaženém orgasmu představuje posilující lék na úzkost, ztuhlé svaly, pracovní stres, napětí nebo frustraci. Autoerotika také pomáhá od menstruačních křečí. Silnější a pružnější vaginální svaly jsou lépe připravené vypořádat se s obdobím menstruace. Většina žen, které z autoerotiky učinily svůj oblíbený zvyk, zjistily, že se podstatně zmenšily nebo úplně vymizely menstruační bolesti v pánevní oblasti a bolesti zad.

Sebeuspokojování je navíc dobré pro klidný spánek. Za bezesných nocí je nejlepší oddat se relaxační masáži. Dosažení orgasmu uvolní svaly a mozkové vlny změní na typ alfa, tedy vlny spojené s tvořivým spánkem, který přináší sny, nebo dokonce théta, tedy hluboký spánek. Taková medicína na spaní nemá žádné vedlejší účinky a druhý den ráno se po ní budete cítit plná energie.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

„Není ta omáčka moc kyselá? Nejsou ty knedlíčky moc mazlavé?“ Citát z oblíbeného filmu dokumentuje, jak málo si některé ženy věří. A to i v případě, že svou práci zvládají skvěle. Jste jedna z nich? Také máte pocit, že nic neuděláte perfektně? Možná se jen podceňujete. A že nejste dokonalá? Hoďte pochybnosti za hlavu a mějte se ráda!
Někdo nedá na ostrá jídla dopustit a dopřává si je téměř denně, jiný nesní jídlo jen o trochu víc okořeněné. Pokud to však nebudete s konzumací pálivých pochoutek vyloženě přehánět, vaše zdraví vám za ně poděkuje. Zkoušeli jste si někdy dát ostré jídlo třeba k obědu v průběhu parného léta? Nejprve vás sice pořádně prohřeje, ale následně způsobí žádané ochlazení.
Stýskání dětí o prázdninách. Jak si s ním poradit? Děti nemohou trávit celý čas se svými rodiči, jezdí na letní tábory, sportovní kurzy nebo k prarodičům. Co dělat, když si napíšou či zavolají, že se jim stýská? Nemějte výčitky, chvilkové stýskání je přirozené. Můžete jim pomoci tím, jak se zachováte vy.
Mít dokonalou postavu bez špíčků je snem snad každé ženy. Pokud se snažíte shodit nějaké to kilo navíc, jistě jste už někdy přemýšlela o možnosti liposukce. Zatímco některé ženy se nebrání operativnímu zákroku, jiné ženy by raději upřednostnily bezbolestnou metodu hubnutí. A právě v tu chvíli se nabízí možnost využití kryolipolýzy, laserové liposukce nebo kavitace. O jaké metody se jedná a fungují vůbec?
Je snadné být ženou! To je věta, kterou velmi často vypouští z úst právě muži, kteří nemají ani ponětí o tom, jaké to je - být ženou. Každá žena ví, že to je v mnoha ohledech velice těžké. Stačí si vzpomenout na pravidelné menstruace nebo na období menopauzy, které je plné často šílených stavů a bolestí. Dalším obrovským problémem je vaginální mykóza čili kvasinková infekce, která umí být velice bolestivá a která má tendenci se vracet.  

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek