Čtvrtek , 07. 12. 2023

Ambrož

Autoerotika je klíčem k poznání vlastního těla. Odhalte schopnost vnímat sebe a vylaďte si tím i vlastní život!

Tělo je božským nástrojem rozkoše. Máte-li však svádět druhé, musíte nejprve svést samu sebe. I když máte dobrý sex, autoerotika je jedním z nejdůležitějších klíčů pro prvotřídní sexualitu. Chcete znát důvody, proč autoerotiku praktikovat? Jaká vám přináší pozitiva?
I když máte velmi dobrý sex, autoerotika je jedním z důležitých klíčů k prvotřídní sexualitě
zdroj: 123RF.com

08. 04. 2019

Díky těsnějšímu kontaktu s vlastním tělem vám přestanou vadit nedokonalosti

Většinu času své tělo ignorujeme. Jsme příliš zaneprázdněné prací, společenským životem, vymýšlením plánů, sledováním domácího rozpočtu, dodržováním fitness programu. Soustředíte-li ale pozornost na všechny vjemy své kůže, svalů, erotogenních zón a na plné uvědomování si vlastního ženství, poznáte lépe své tělo. Pak budete milovat všechna potěšení, které vám může poskytnout. Přestanou vám vadit vaše stehna, vrásky kolem očí. Tělo, mysl i duše budou rezonovat v perfektní harmonii. Budete se cítit uvolněnější a vyladěnější. Opět naleznete radost ze života.

Bude z vás skvělá milenka, protože naleznete klíč k vlastnímu tělu

Autoerotikou se naučíte, jak snadno a rychle dosáhnout orgasmu. Mnoho žen nikdy nepoznalo orgasmus, mnoho si není svým prožitkem jisto, mnoho žen orgasmus předstírá. Podle nedávných průzkumů dosahuje při pohlavním styku orgasmu jen asi 30 % žen, ovšem při masturbaci 80 – 99 %. Jakmile se však jednou naučíte stimulovat své tělo, abyste dosáhla orgasmu, budete schopná dosáhnout vyvrcholení snadno a rychle kdykoli budete chtít. Zjistíte, co vás vzrušuje a co vás nevzrušuje. Co máte ráda pomalu a jemně, co tvrdě a rychle, jak citlivý je váš klitoris a bradavky, kde je váš bod G. Rozšíříte tak svoji schopnost vnímat rozkoš. Zbavíte se obav a předsudků, které vám dosud bránily prožívat sex naplno.

V dokonalém soukromí můžete v klidu vyzkoušet všechno

Tajemství svého těla odhalíte spíš v soukromí, než při sexu s milencem. Ve dvou se spíš můžete stydět zkoumat své tělo, nebo budete příliš zaneprázdněná pocity partnera a na své nebudete mít dost času. Až opravdu poznáte své tělo a jeho reakce na sexuální podněty, budete schopna svůj orgasmus kontrolovat. Pak můžete svému muži ukázat, jak vás dovede k mnohonásobnému orgasmu. A udělat totéž pro něj.

K TÉMATU  Chcete vidět ukázkový trénink celého těla? Předvede vám ho žena, které je 72 let, ale fyzicky je na tom lépe než mnozí třicátníci!

Autoerotika podporuje zdraví, pohodu, energii i dobrý spánek

Zdravé a dobře vyladěné pánevní a vaginální svaly vedou ke zdravým a dobře vyladěným svalům břišním, svalům na nohách, včetně svalového prokrvení při orgasmu a zvýšené produkci energie.
Intenzivní uvolnění svalů a emocí při vlastnoručně dosaženém orgasmu představuje posilující lék na úzkost, ztuhlé svaly, pracovní stres, napětí nebo frustraci. Autoerotika také pomáhá od menstruačních křečí. Silnější a pružnější vaginální svaly jsou lépe připravené vypořádat se s obdobím menstruace. Většina žen, které z autoerotiky učinily svůj oblíbený zvyk, zjistily, že se podstatně zmenšily nebo úplně vymizely menstruační bolesti v pánevní oblasti a bolesti zad.

Sebeuspokojování je navíc dobré pro klidný spánek. Za bezesných nocí je nejlepší oddat se relaxační masáži. Dosažení orgasmu uvolní svaly a mozkové vlny změní na typ alfa, tedy vlny spojené s tvořivým spánkem, který přináší sny, nebo dokonce théta, tedy hluboký spánek. Taková medicína na spaní nemá žádné vedlejší účinky a druhý den ráno se po ní budete cítit plná energie.

Pokud si nejste jistí, jaké erotické hračky se dnes na trhu vyskytují, podívejte se na web Yoo.cz, kde najdete rychlého průvodce erotickými hračkami.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Léto je časem dovolených, ale každá taková sranda něco stojí. Lehké upuštění páry a odjezd ze stereotypního života, nám poskytuje odpočinek a oddech. Jenže kde na něj vzít peníze? Pokud jste letos za dovolenou nechtěně utratili majlant nebo máte tu svou vysněnou teprve před sebou, jistě vám přijdou vhod naše tipy, jak ušetřit na dovolené peníze.
Léto se nezadržitelně blíží a zcela jistě se nemůžete dočkat, až vyrazíte na dovolenou. Naše tělo však může na změny prostředí a počasí reagovat negativně. Také změna stravy je pro lidský organismus zátěží a mohou ji doprovázet nepříjemné obtíže, které by vám vysněnou dovolenou mohly překazit. A od toho je tu cestovní lékárnička, kterou si můžete přibalit s sebou. Co by měla obsahovat a jak si léto ve zdraví užít?
Rostlinné kmenové buňky patří mezi nejnovější objevy se skvělým potenciálem řešit běžné problémy spojené se stárnutím pokožky. Jejich vývoj se dere kupředu až vzrušujícím tempem a na rozdíl od živočišných kmenových buněk neexistuje ani žádný etický či právní argument proti jejich použití v kosmetice. Už na první pohled slibují naprosto neodolatelné výsledky. Mohou ale rostlinné kmenové buňky z ovoce, květů či jiné vegetace udržet krásu a mladí každé pleti? Pojďme se do tohoto tématu ponořit a zjistit to.
V dnešním uspěchaném a konzumním světě hledají lidé stále efektivnější způsoby, jak uspořádat svůj život. Jedním z trendů, který se v poslední době stává stále populárnějším, je koncept kapsulového šatníku. Tento minimalistický směr v oblasti módy nabízí mnoho výhod a může výrazně usnadnit život každému, kdo se rozhodne ji vyzkoušet. O co jde a jak kapsulového šatníku docílit?
V 90. letech bylo všechno mnohem jednodušší - zejména pokud jde o vztahy s celebritami. Ve skutečnosti existovaly četné páry celebrit z 90. let, které jsme všichni uctívali, i když jsme si nebyli jisti, jak dobře spolu vycházeli poté, co chaos na červeném koberci utichl a davy šly domů. Většina z těchto párů z 90. let se od té doby rozpadla. Ale pár šťastlivců je stále spolu a stále si užívá svůj románek.
Střídavá péče je poměrně častým řešením, jak se o dítě postarat po rozchodu rodičů. Jedná se o jednu z nejlepších možností, pokud rodiče nežijí společně, je však třeba počítat s tím, že střídavou péči provází i řada nevýhod a strastí. Prioritou by vždy měla být spokojenost dítěte.
Dámy, máte v plánu se svými kamarádkami prožít opravdu skvělou dámskou jízdu? I když jsou kavárny i restaurace otevřeny, neznamená to, že musíte nutně utrácet. Stále se ještě můžete uchýlit do pohodlí domovů a podívat se na nějaké skvělé romantické (a nejen romantické) seriály, které vás doslova vtáhnou do děje.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek