Vztahy

Autoerotika je klíčem k poznání vlastního těla. Odhalte schopnost vnímat sebe a vylaďte si tím i vlastní život!

I když máte velmi dobrý sex, autoerotika je jedním z důležitých klíčů k prvotřídní sexualitě
zdroj: 123RF.com
Tělo je božským nástrojem rozkoše. Máte-li však svádět druhé, musíte nejprve svést samu sebe. I když máte dobrý sex, autoerotika je jedním z nejdůležitějších klíčů pro prvotřídní sexualitu. Chcete znát důvody, proč autoerotiku praktikovat? Jaká vám přináší pozitiva?

Díky těsnějšímu kontaktu s vlastním tělem vám přestanou vadit nedokonalosti

Většinu času své tělo ignorujeme. Jsme příliš zaneprázdněné prací, společenským životem, vymýšlením plánů, sledováním domácího rozpočtu, dodržováním fitness programu. Soustředíte-li ale pozornost na všechny vjemy své kůže, svalů, erotogenních zón a na plné uvědomování si vlastního ženství, poznáte lépe své tělo. Pak budete milovat všechna potěšení, které vám může poskytnout. Přestanou vám vadit vaše stehna, vrásky kolem očí. Tělo, mysl i duše budou rezonovat v perfektní harmonii. Budete se cítit uvolněnější a vyladěnější. Opět naleznete radost ze života.

Bude z vás skvělá milenka, protože naleznete klíč k vlastnímu tělu

Autoerotikou se naučíte, jak snadno a rychle dosáhnout orgasmu. Mnoho žen nikdy nepoznalo orgasmus, mnoho si není svým prožitkem jisto, mnoho žen orgasmus předstírá. Podle nedávných průzkumů dosahuje při pohlavním styku orgasmu jen asi 30 % žen, ovšem při masturbaci 80 – 99 %. Jakmile se však jednou naučíte stimulovat své tělo, abyste dosáhla orgasmu, budete schopná dosáhnout vyvrcholení snadno a rychle kdykoli budete chtít. Zjistíte, co vás vzrušuje a co vás nevzrušuje. Co máte ráda pomalu a jemně, co tvrdě a rychle, jak citlivý je váš klitoris a bradavky, kde je váš bod G. Rozšíříte tak svoji schopnost vnímat rozkoš. Zbavíte se obav a předsudků, které vám dosud bránily prožívat sex naplno.

V dokonalém soukromí můžete v klidu vyzkoušet všechno

Tajemství svého těla odhalíte spíš v soukromí, než při sexu s milencem. Ve dvou se spíš můžete stydět zkoumat své tělo, nebo budete příliš zaneprázdněná pocity partnera a na své nebudete mít dost času. Až opravdu poznáte své tělo a jeho reakce na sexuální podněty, budete schopna svůj orgasmus kontrolovat. Pak můžete svému muži ukázat, jak vás dovede k mnohonásobnému orgasmu. A udělat totéž pro něj.

Autoerotika podporuje zdraví, pohodu, energii i dobrý spánek

Zdravé a dobře vyladěné pánevní a vaginální svaly vedou ke zdravým a dobře vyladěným svalům břišním, svalům na nohách, včetně svalového prokrvení při orgasmu a zvýšené produkci energie.
Intenzivní uvolnění svalů a emocí při vlastnoručně dosaženém orgasmu představuje posilující lék na úzkost, ztuhlé svaly, pracovní stres, napětí nebo frustraci. Autoerotika také pomáhá od menstruačních křečí. Silnější a pružnější vaginální svaly jsou lépe připravené vypořádat se s obdobím menstruace. Většina žen, které z autoerotiky učinily svůj oblíbený zvyk, zjistily, že se podstatně zmenšily nebo úplně vymizely menstruační bolesti v pánevní oblasti a bolesti zad.

Sebeuspokojování je navíc dobré pro klidný spánek. Za bezesných nocí je nejlepší oddat se relaxační masáži. Dosažení orgasmu uvolní svaly a mozkové vlny změní na typ alfa, tedy vlny spojené s tvořivým spánkem, který přináší sny, nebo dokonce théta, tedy hluboký spánek. Taková medicína na spaní nemá žádné vedlejší účinky a druhý den ráno se po ní budete cítit plná energie.

Reklama

Reklama