Neděle , 04. 12. 2022

Barbora

Vtipná tvář Hollywoodu: Živoucí parodie Celeste Barber!

Jsou krásné, slavné a úspěšné. Rády na sociálních sítích prezentují nejen svá dokonalá těla, ale i pohádkové životy plné luxusu a pozlátka. A pak je tu ona. Celeste Barber, která dokáže svým osobitým humorem pobavit, zaujmout i ty největší suchary a trochu ty slavné panenky shodit zpátky na zem!
Celeste
Celeste je svá a nebojí se to použít! (foto: instagram)

04. 03. 2022

04. 03. 2022

Australská herečka, spisovatelka, komička a v posledních letech i hvězda sociálních sítí s téměř devíti miliony sledujících. Tak lze definovat devětatřicetiletou Celeste Barber. Její jméno je nejen v Hollywoodu, ale všude po celém světě často skloňovaný pojem. Čím si získala tak rozsáhlou fanouškovskou základnu a pozornost široké veřejnosti a proč ji obyčejní lidé tolik milují? Především díky jejímu nekompromisnímu humoru. 

Experiment, který odstartoval hvězdnou kariéru

Když se Celeste Barber v roce 2015 rozhodla pro netradiční experiment, jehož cílem bylo ukázat, jakou podobu by mohla mít nejoblíbenější videa a fotografie sociálních sítí (pokud by za jejich vznikem nestáli šikovní retušéři a modelky trénované na sexy pózy, ale obyčejní lidé), neměla tušení, že to u veřejnosti strhne obrovskou vlnu pozitivních reakcí.

menší výběr toho nejlepšího od Celeste Barber

Pro Celeste Barber je charakteristickým rysem nejen její smysl pro humor, ale také to, jakým způsobem ho prezentuje. Což dokazuje i fakt, že její úspěšnost nesahá jen k hranicím sociálních sítí. Ve chvíli, kdy Celeste ohlásila světu své plánované turné, které proběhne na jaře 2022, o vstupenky lidé projevili takový zájem, že byly téměř okamžitě vyprodané. Vážně klobouk dolů!

Má špíčky a nebojí se je ukázat 

Foťák ji příliš nelichotí a přesto ji lidé milují. Úspěch Celeste Barber spočívá především v tom, že si dokáže udělat legraci nejen ze slavných osobností, ale především sama ze sebe. Pravidelně zásobuje svůj instagramový účet parodiemi na nejsledovanější fotografie i videa známých tváří, které hýbou sociálními sítěmi. Nutno podotknout, že její vtípky zbožňují nejen její skalní fanoušci, ale i ony slavné tváře, které se jí dostaly do hledáčku. Ačkoliv je Celeste Barber nositelkou zdravých oblých tvarů, nezalekne se žádné výzvy. S humorem sobě vlastním se nechá zvěčnit v prádle či plavkách. Ve stejné póze hned vedle slavné modelky s velikostí 32 a hrdě pak realitu vypustí na veřejnost.

Celeste
foto: instagram

Nikdo není před Celeste Barber v bezpečí

Ačkoli by zlí jazykové mohli tvrdit, že jsou Celestiny posty jen skrytou žárlivostí na dokonalá těla světových modelek, hezké tvářičky půvabných hollywoodských hereček a talentovaných zpěvaček, pravdou zůstává, že před Celeste není v bezpečí nikdo. Ať už jde o nejslavnější modelky světa, herečky, sportovce či jinak veřejně známé osobnosti. Ona zkrátka nikdy nepohrdne dobrou příležitostí, jak své fanoušky pobavit.

Celeste
foto: instagram

Svými příspěvky nám brilantní Celeste Barber pravidelně ukazuje absurditu uměle vytvořených a upravených příspěvků na sociálních sítí, jimiž se mnohdy necháme dobrovolně ošálit. Dokonale upravené slavné maminky běhající za svými ratolestmi v parku bez sebemenší známky únavy. Nebo svěží a okouzlující dámy, které právě absolvovaly několik hodin ve fitness centru. A nedotčený make-up při dovádění v bazénu? To jsou iluze sociálních sítí, které Celeste za obrovského aplausu boří. Tady se o tom přesvědčíte sami: @celestebarber

K TÉMATU  Pohádková sídla. Kdo ze světových celebrit má nejdražší domov?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nahá jóga: Trend pro odvážné nebo cesta ke zdravé sebejistotě?

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Milán – mekka módy, kam se dostanete prakticky za pár korun. Dopravu můžete zvolit leteckou, ale ve hře je i jízda osobním autem (vždyť leží sotva 800 kilometrů daleko). Ať už se však do italského města dostanete jakýmkoli způsobem, nezapomeňte zde navštívit řadu nádherných míst. Tahle jsou ta nejdůležitější, abyste skutečně mohli říct, že jste viděli Milán po všech jeho stránkách.
Léto si každý z nás spojuje s opalováním a všichni se na něj nesmírně těšíme-. Konečně totiž může naše tělo získat bronzový odstín bez toho, aniž bychom museli navštěvovat solárium. Jenže co až léto bude pryč? Co pak? Vyvstává najednou otázka, jak si udržet opálení po co nejdelší dobu. Tento článek obsahuje nejúčinnější tipy na to, jak opálení co nejvíce prodloužit a pyšnit se tak krásným tělem i několik měsíců po dovolené.
Závislost na internetu, sociálních sítích nebo počítačových hrách se projevuje u dětí stále častěji. Podle odborníků je má příznaky opravdové závislosti každé desáté dítě. To je nemalé riziko, že se to může stát i ve vaší rodině. Tyto závislosti jsou – vzhledem k rozšíření internetu a jeho komunikačních sítí – podstatně větším rizikem, než návykové látky či alkohol.
Pohádky a romantické komedie nás již dlouho přesvědčují o tom, že ve vesmíru žije jedna jediná osoba, která je vám skutečně předurčena. Prostě ten „Pan Božský“, spřízněná duše, někdo naprosto dokonalý. Asi vás zklameme, každý terapeut by vám řekl, že je to pěkná blbost, že záleží na tom, jak se k sobě lidé chovají a ne na jakémsi předurčení.

Nepřehlédněte

Objevte skryté erotogenní zóny. Proč? Muži milují ženy, které se v posteli nestydí. Když se muž potká v ložnici s nespoutanou ďáblicí, je schopen mít ji v hlavě ještě několik let poté. Postelové scény se pak se zájmem vypráví na pánských večírcích. Ačkoli můžete namítat, milenka tohoto ražení je schovaná v každé z nás a je jedno, zda jste otrkaná lvice salónů nebo věrná manželka. Naučte se pomocí jednoduchých triků ovládat partnerovo tělo a odpoutejte se od všednosti dní.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek