Čtvrtek , 19. 05. 2022

Nataša

Vtipná tvář Hollywoodu: Živoucí parodie Celeste Barber!

Jsou krásné, slavné a úspěšné. Rády na sociálních sítích prezentují nejen svá dokonalá těla, ale i pohádkové životy plné luxusu a pozlátka. A pak je tu ona. Celeste Barber, která dokáže svým osobitým humorem pobavit, zaujmout i ty největší suchary a trochu ty slavné panenky shodit zpátky na zem!
Celeste
Celeste je svá a nebojí se to použít! (foto: instagram)

04. 03. 2022

04. 03. 2022

Australská herečka, spisovatelka, komička a v posledních letech i hvězda sociálních sítí s téměř devíti miliony sledujících. Tak lze definovat devětatřicetiletou Celeste Barber. Její jméno je nejen v Hollywoodu, ale všude po celém světě často skloňovaný pojem. Čím si získala tak rozsáhlou fanouškovskou základnu a pozornost široké veřejnosti a proč ji obyčejní lidé tolik milují? Především díky jejímu nekompromisnímu humoru. 

Experiment, který odstartoval hvězdnou kariéru

Když se Celeste Barber v roce 2015 rozhodla pro netradiční experiment, jehož cílem bylo ukázat, jakou podobu by mohla mít nejoblíbenější videa a fotografie sociálních sítí (pokud by za jejich vznikem nestáli šikovní retušéři a modelky trénované na sexy pózy, ale obyčejní lidé), neměla tušení, že to u veřejnosti strhne obrovskou vlnu pozitivních reakcí.

menší výběr toho nejlepšího od Celeste Barber

Pro Celeste Barber je charakteristickým rysem nejen její smysl pro humor, ale také to, jakým způsobem ho prezentuje. Což dokazuje i fakt, že její úspěšnost nesahá jen k hranicím sociálních sítí. Ve chvíli, kdy Celeste ohlásila světu své plánované turné, které proběhne na jaře 2022, o vstupenky lidé projevili takový zájem, že byly téměř okamžitě vyprodané. Vážně klobouk dolů!

Má špíčky a nebojí se je ukázat 

Foťák ji příliš nelichotí a přesto ji lidé milují. Úspěch Celeste Barber spočívá především v tom, že si dokáže udělat legraci nejen ze slavných osobností, ale především sama ze sebe. Pravidelně zásobuje svůj instagramový účet parodiemi na nejsledovanější fotografie i videa známých tváří, které hýbou sociálními sítěmi. Nutno podotknout, že její vtípky zbožňují nejen její skalní fanoušci, ale i ony slavné tváře, které se jí dostaly do hledáčku. Ačkoliv je Celeste Barber nositelkou zdravých oblých tvarů, nezalekne se žádné výzvy. S humorem sobě vlastním se nechá zvěčnit v prádle či plavkách. Ve stejné póze hned vedle slavné modelky s velikostí 32 a hrdě pak realitu vypustí na veřejnost.

Celeste
foto: instagram

Nikdo není před Celeste Barber v bezpečí

Ačkoli by zlí jazykové mohli tvrdit, že jsou Celestiny posty jen skrytou žárlivostí na dokonalá těla světových modelek, hezké tvářičky půvabných hollywoodských hereček a talentovaných zpěvaček, pravdou zůstává, že před Celeste není v bezpečí nikdo. Ať už jde o nejslavnější modelky světa, herečky, sportovce či jinak veřejně známé osobnosti. Ona zkrátka nikdy nepohrdne dobrou příležitostí, jak své fanoušky pobavit.

Celeste
foto: instagram

Svými příspěvky nám brilantní Celeste Barber pravidelně ukazuje absurditu uměle vytvořených a upravených příspěvků na sociálních sítí, jimiž se mnohdy necháme dobrovolně ošálit. Dokonale upravené slavné maminky běhající za svými ratolestmi v parku bez sebemenší známky únavy. Nebo svěží a okouzlující dámy, které právě absolvovaly několik hodin ve fitness centru. A nedotčený make-up při dovádění v bazénu? To jsou iluze sociálních sítí, které Celeste za obrovského aplausu boří. Tady se o tom přesvědčíte sami: @celestebarber

K TÉMATUJak si udělat vejce na třicet způsobů. Připravte si snídani pokaždé trochu jinak

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nahá jóga: Trend pro odvážné nebo cesta ke zdravé sebejistotě?

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý rok se světu představí nové trendy, kterými se můžeme řídit při vybírání nového šatníku nebo zařizování svého bydlení. Zaměřme se nyní na trendy ze světa bydlení, které se budou krapet lišit od těch z roku 2020. Hlavní roli budou hrát přírodní materiály.
V dnešní době si již neumíme představit náš každodenní život bez přítomnosti smartphonů, internetu a neustálého chatování. Vždy tomu tak ale nebylo a tyto formy komunikace se staly našimi každodenními partnery až na konci 20. století. Představte si ale, jak by se historie odvíjela, kdyby tyto technologie byly dostupné před stovkami nebo dokonce tisíci let? Jak by mohly změnit život známých hrdinů z minulosti a populárních literárních postav? Pokud by známé literární postavy používaly Viber, jednu z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě, jejich příběhy by se třeba odvíjely zcela jinak.
Ekonomům je nyní zřejmě jasné, o čem je řeč, nebo tedy alespoň ve světě obchodování, ostatní možná jen pokrčí rameny. Optikou Paretova principu se však můžete zadívat nejen na svět ekonomie, ale na veškerou vaší činnost – hubnutí nevyjímaje. O čem je to tedy vlastně řeč?
Přemýšlíte o zajímavém prvku do ložnice nebo obývacího pokoje? Stoličky a taburety nejen, že dobře vypadají, ale jsou také naprosto univerzální. Slouží jak k samotnému sezení, tak i jako opěrka pro vaše unavené nohy při posezení v sedačce nebo křesle u televize. Využití najdou také v předsíni jako sedátko při obouvání. Stoličky i taburety lze dnes koupit téměř v jakékoli designové podobě.
Léto si každý z nás spojuje s opalováním a všichni se na něj nesmírně těšíme-. Konečně totiž může naše tělo získat bronzový odstín bez toho, aniž bychom museli navštěvovat solárium. Jenže co až léto bude pryč? Co pak? Vyvstává najednou otázka, jak si udržet opálení po co nejdelší dobu. Tento článek obsahuje nejúčinnější tipy na to, jak opálení co nejvíce prodloužit a pyšnit se tak krásným tělem i několik měsíců po dovolené.
Nevolnost, průjmy, zácpy, nadýmání, nafouklé břicho. Připadá vám to povědomé? Taky vás sužují tyto zdravotní problémy? Mám pro vás dobrou zprávu! Z těchto potíží vede cesta ven! Stačí do vašeho života zařadit těchto 5 tipů a vaše trávení vám poděkuje. Věřím, že nejen vaše trávení, ale i vaše psychika, jelikož špatné trávení nás díky nepříjemných problémům může dostávat do stresu.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek