Úterý , 23. 07. 2024

Libor

Vtipná tvář Hollywoodu: Živoucí parodie Celeste Barber!

Jsou krásné, slavné a úspěšné. Rády na sociálních sítích prezentují nejen svá dokonalá těla, ale i pohádkové životy plné luxusu a pozlátka. A pak je tu ona. Celeste Barber, která dokáže svým osobitým humorem pobavit, zaujmout i ty největší suchary a trochu ty slavné panenky shodit zpátky na zem!
Celeste
Celeste je svá a nebojí se to použít! (foto: instagram)

04. 03. 2022

04. 03. 2022

Australská herečka, spisovatelka, komička a v posledních letech i hvězda sociálních sítí s téměř devíti miliony sledujících. Tak lze definovat devětatřicetiletou Celeste Barber. Její jméno je nejen v Hollywoodu, ale všude po celém světě často skloňovaný pojem. Čím si získala tak rozsáhlou fanouškovskou základnu a pozornost široké veřejnosti a proč ji obyčejní lidé tolik milují? Především díky jejímu nekompromisnímu humoru. 

Experiment, který odstartoval hvězdnou kariéru

Když se Celeste Barber v roce 2015 rozhodla pro netradiční experiment, jehož cílem bylo ukázat, jakou podobu by mohla mít nejoblíbenější videa a fotografie sociálních sítí (pokud by za jejich vznikem nestáli šikovní retušéři a modelky trénované na sexy pózy, ale obyčejní lidé), neměla tušení, že to u veřejnosti strhne obrovskou vlnu pozitivních reakcí.

menší výběr toho nejlepšího od Celeste Barber

Pro Celeste Barber je charakteristickým rysem nejen její smysl pro humor, ale také to, jakým způsobem ho prezentuje. Což dokazuje i fakt, že její úspěšnost nesahá jen k hranicím sociálních sítí. Ve chvíli, kdy Celeste ohlásila světu své plánované turné, které proběhne na jaře 2022, o vstupenky lidé projevili takový zájem, že byly téměř okamžitě vyprodané. Vážně klobouk dolů!

Má špíčky a nebojí se je ukázat 

Foťák ji příliš nelichotí a přesto ji lidé milují. Úspěch Celeste Barber spočívá především v tom, že si dokáže udělat legraci nejen ze slavných osobností, ale především sama ze sebe. Pravidelně zásobuje svůj instagramový účet parodiemi na nejsledovanější fotografie i videa známých tváří, které hýbou sociálními sítěmi. Nutno podotknout, že její vtípky zbožňují nejen její skalní fanoušci, ale i ony slavné tváře, které se jí dostaly do hledáčku. Ačkoliv je Celeste Barber nositelkou zdravých oblých tvarů, nezalekne se žádné výzvy. S humorem sobě vlastním se nechá zvěčnit v prádle či plavkách. Ve stejné póze hned vedle slavné modelky s velikostí 32 a hrdě pak realitu vypustí na veřejnost.

Celeste
foto: instagram

Nikdo není před Celeste Barber v bezpečí

Ačkoli by zlí jazykové mohli tvrdit, že jsou Celestiny posty jen skrytou žárlivostí na dokonalá těla světových modelek, hezké tvářičky půvabných hollywoodských hereček a talentovaných zpěvaček, pravdou zůstává, že před Celeste není v bezpečí nikdo. Ať už jde o nejslavnější modelky světa, herečky, sportovce či jinak veřejně známé osobnosti. Ona zkrátka nikdy nepohrdne dobrou příležitostí, jak své fanoušky pobavit.

Celeste
foto: instagram

Svými příspěvky nám brilantní Celeste Barber pravidelně ukazuje absurditu uměle vytvořených a upravených příspěvků na sociálních sítí, jimiž se mnohdy necháme dobrovolně ošálit. Dokonale upravené slavné maminky běhající za svými ratolestmi v parku bez sebemenší známky únavy. Nebo svěží a okouzlující dámy, které právě absolvovaly několik hodin ve fitness centru. A nedotčený make-up při dovádění v bazénu? To jsou iluze sociálních sítí, které Celeste za obrovského aplausu boří. Tady se o tom přesvědčíte sami: @celestebarber

K TÉMATU  50 matek s jejich dětmi zpívá píseň proti předsudkům. Všechny spojuje Downův syndrom, se kterým se děti narodily. Tohle vás dojme!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nahá jóga: Trend pro odvážné nebo cesta ke zdravé sebejistotě?

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Máte špatný den v práci? Nedaří se vám nebo si vás někdo pěkně podal? Nejste jediní, protože tuhle zkušenost má každý. Když se daří, tak se daří. Podívejte se, jak to může vypadat, když něco skutečně nevyjde.
Kdy si zajít na prodloužení řas? Kdy se naopak vyhnout operacím? Tento týden přinese opět spoustu zvratů. Zajímá vás, co vám hvězdy předpověděly? Přečtěte si horoskop krásy a duševního zdraví podle astroložky Nadi Šmídové.
Jednoduché, vkusné, elegantní, nestárnoucí – bílé boty lze charakterizovat mnoha způsoby. Jejich čistota však vnese notnou dávku vkusu do každého outfitu. To je jistota. A zajisté se ve vašem botníku neztratí. Tak už přestaňte dělat kompromisy, bílou obuv prostě potřebujete!
Dříve pro nás bylo psaní rukou stejnou samozřejmostí jako dýchání. V posledních letech se ovšem k psaní rukou dostaneme poprvé a naposledy na základní a střední škole. Pak plynule přecházíme k počítačům a tabletům. Že v tom nevidíte žádný problém? Bohužel jich ale pár nezanedbatelných vyvstává.
Rozhodli jste se vystoupit ze své komfortní zóny a rozjet podnikání? Nechcete se přímo stát osobou samostatně výdělečně činnou, vaše vize jsou hodny společnosti?
V dnešním světě spojeném s technologiemi se stává digitální detox klíčovým prvkem pro udržení zdravých mezilidských vztahů. Náš článek o digitálním detoxu vám přináší inspiraci a návody, jak osvěžit svůj život od digitálních vlivů. Od obnovení osobního spojení po nalezení rovnováhy mezi online a offline světem, objevte cestu k zdravějším vztahům skrze digitální odpočinek.
Svou domácnost je možné zútulnit příjemnými pokojovými rostlinami, které nemají jen estetickou funkci, ale také řadu jiných schopností, jež nám mohou přijít vhod. Předně se pyšní schopností čistit vzduch v domácnosti. Jiné zase přináší do domu peníze a hojnost. Pozastavme se právě nad druhými zmíněnými a prozraďme si, kterými vyplnit prázdné rohy v interiéru.
Nevědomost, nešťastná náhoda, strach i slabost pro druhého – to všechno hraje roli, když se necháme kýmkoli jakkoli zneužít. Často na to přijdeme, až když už je pozdě. Většinou si s sebou následně životem neseme psychické břemeno, kterého se jen těžko zbavujeme.
Jste příznivci doby minulé, která se nesla v duchu swingu, kloboučků, smokingů a doutníků? V tom případě byste se měli seznámit se stylem Art deco, který je odkazem na období mezi první a druhou světovou válkou. Oldřich Nový, Adina Mandlová nebo románový hrdina Velký Gatsby jsou ztělesněním luxusu, elegance a sofistikovanosti. Inspirujte se našimi tipy a vneste do svého domova kousek dávného luxusu a elegance.
Taky se vás dotkla koronavirová krize po finanční stránce? V tom případě pravděpodobně přemýšlíte nad tím, jak rodinný rozpočet trochu “nakopnout”. Naštěstí lze vykonávat rovnou několik prací z domova, pro kterou se rozhodnete vy?
Dopřáváte si klasického turka? Mnoho z nás nedá dopustit na silnou kávu. Jakmile ji ale dopijeme, kávovou sedlinu, která zůstane na dně, bez milosti vyhodíme. To je ovšem škoda, protože lidově nazývaný lógr může u vás doma najít další využití.
Asi každý z nás už někdy nějaký ochutnal. Zatímco někomu chutnají více, jinému méně. Očekáváme od nich, že nás doslova nakopnou, dodají nám energii. Úkolem energetických nápojů je zlepšit koncentraci a podpořit soustředění. Málokdo z nás už se ale ohlíží na zdravotní dopad těchto tolik oblíbených drinků.

Výběr článků

Přemýšlíte už nyní nad tím, kam se letos pojedete podívat? Zahraniční dovolená může být naplánovaná s předstihem, ale klidně i rozhodnutím na poslední chvíli. Dovolená v Itálii je mezi Čechy každým rokem velice oblíbená.
Mléko a mléčné produkty nepochybně patří mezi přírodní složky kosmetiky. Není se čemu divit, už sama královna Kleopatra využívala mléko – zejména to oslí – pro svou krásu. Dnešní kosmetické produkty obsahují mléko jak kozí, tak oslí, ovčí nebo také syrovátku, tvaroh či jogurt. Víte, jaké blahodárné účinky mají mléčné produkty pro pleť?
Stýskání dětí o prázdninách. Jak si s ním poradit? Děti nemohou trávit celý čas se svými rodiči, jezdí na letní tábory, sportovní kurzy nebo k prarodičům. Co dělat, když si napíšou či zavolají, že se jim stýská? Nemějte výčitky, chvilkové stýskání je přirozené. Můžete jim pomoci tím, jak se zachováte vy.

Nepřehlédněte

Pandemie doléhá na nás všechny. Negativní zprávy, úmorné diskuze kolem zákazů a stále se nelepšící situace nikomu neprospívají. Spíše naopak. Těžce doléhají nejen na naše tělo, ale i duši. Ovšem udržet si vitalitu je jedinou cestou, jak my sami můžeme situaci čelit. Proto si pojďme zahrát o doplňky stravy Naturevia Omega 3 a Magnesium 1, které prospějí nejen naší fyzičce, ale i psychice.
Také vás postihlo toto nepříjemné kožní onemocnění? Pak máte pravděpodobně problém sestavit si takový jídelníček, který by vám kožní potíže neprohluboval, ale naopak vám pomohl problémy zmírnit. Řešení ale existuje. Poznejte potraviny, které vám skutečně pomohou, i ty, které vám mohou ošklivě ublížit.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek