Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Vtipná tvář Hollywoodu: Živoucí parodie Celeste Barber!

Jsou krásné, slavné a úspěšné. Rády na sociálních sítích prezentují nejen svá dokonalá těla, ale i pohádkové životy plné luxusu a pozlátka. A pak je tu ona. Celeste Barber, která dokáže svým osobitým humorem pobavit, zaujmout i ty největší suchary a trochu ty slavné panenky shodit zpátky na zem!
Celeste
Celeste je svá a nebojí se to použít! (foto: instagram)

04. 03. 2022

04. 03. 2022

Australská herečka, spisovatelka, komička a v posledních letech i hvězda sociálních sítí s téměř devíti miliony sledujících. Tak lze definovat devětatřicetiletou Celeste Barber. Její jméno je nejen v Hollywoodu, ale všude po celém světě často skloňovaný pojem. Čím si získala tak rozsáhlou fanouškovskou základnu a pozornost široké veřejnosti a proč ji obyčejní lidé tolik milují? Především díky jejímu nekompromisnímu humoru. 

Experiment, který odstartoval hvězdnou kariéru

Když se Celeste Barber v roce 2015 rozhodla pro netradiční experiment, jehož cílem bylo ukázat, jakou podobu by mohla mít nejoblíbenější videa a fotografie sociálních sítí (pokud by za jejich vznikem nestáli šikovní retušéři a modelky trénované na sexy pózy, ale obyčejní lidé), neměla tušení, že to u veřejnosti strhne obrovskou vlnu pozitivních reakcí.

menší výběr toho nejlepšího od Celeste Barber

Pro Celeste Barber je charakteristickým rysem nejen její smysl pro humor, ale také to, jakým způsobem ho prezentuje. Což dokazuje i fakt, že její úspěšnost nesahá jen k hranicím sociálních sítí. Ve chvíli, kdy Celeste ohlásila světu své plánované turné, které proběhne na jaře 2022, o vstupenky lidé projevili takový zájem, že byly téměř okamžitě vyprodané. Vážně klobouk dolů!

Má špíčky a nebojí se je ukázat 

Foťák ji příliš nelichotí a přesto ji lidé milují. Úspěch Celeste Barber spočívá především v tom, že si dokáže udělat legraci nejen ze slavných osobností, ale především sama ze sebe. Pravidelně zásobuje svůj instagramový účet parodiemi na nejsledovanější fotografie i videa známých tváří, které hýbou sociálními sítěmi. Nutno podotknout, že její vtípky zbožňují nejen její skalní fanoušci, ale i ony slavné tváře, které se jí dostaly do hledáčku. Ačkoliv je Celeste Barber nositelkou zdravých oblých tvarů, nezalekne se žádné výzvy. S humorem sobě vlastním se nechá zvěčnit v prádle či plavkách. Ve stejné póze hned vedle slavné modelky s velikostí 32 a hrdě pak realitu vypustí na veřejnost.

Celeste
foto: instagram

Nikdo není před Celeste Barber v bezpečí

Ačkoli by zlí jazykové mohli tvrdit, že jsou Celestiny posty jen skrytou žárlivostí na dokonalá těla světových modelek, hezké tvářičky půvabných hollywoodských hereček a talentovaných zpěvaček, pravdou zůstává, že před Celeste není v bezpečí nikdo. Ať už jde o nejslavnější modelky světa, herečky, sportovce či jinak veřejně známé osobnosti. Ona zkrátka nikdy nepohrdne dobrou příležitostí, jak své fanoušky pobavit.

Celeste
foto: instagram

Svými příspěvky nám brilantní Celeste Barber pravidelně ukazuje absurditu uměle vytvořených a upravených příspěvků na sociálních sítí, jimiž se mnohdy necháme dobrovolně ošálit. Dokonale upravené slavné maminky běhající za svými ratolestmi v parku bez sebemenší známky únavy. Nebo svěží a okouzlující dámy, které právě absolvovaly několik hodin ve fitness centru. A nedotčený make-up při dovádění v bazénu? To jsou iluze sociálních sítí, které Celeste za obrovského aplausu boří. Tady se o tom přesvědčíte sami: @celestebarber

K TÉMATU  Dům pod kořeny stromů se dvěma bazény nabízí luxusní koupání v přírodě

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nahá jóga: Trend pro odvážné nebo cesta ke zdravé sebejistotě?

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Turecké koberce dříve sloužily nomádům jako ochrana před nepřízní počasí. V posledních letech se ale staly velmi moderní a také luxusní záležitostí. Vydejte se s námi do jedné z výrobny tureckých koberců a podívejte se, jak se tento investiční skvost vyrábí.
Asi máte taky zažité, že utěrky by se neměly prát v pračce. Namísto toho je pravděpodobně vyvařujete. Tahle metoda má ale jeden zásadní háček. Vyvařování není k utěrkám zrovna dvakrát šetrné. Jsou po něm sice opravdu čisté, ale postupně vám řídnou, a vy tak musíte kupovat stále nové a nové kousky. Naštěstí existuje mnohem šetrnější alternativa.
Dříve pro nás bylo psaní rukou stejnou samozřejmostí jako dýchání. V posledních letech se ovšem k psaní rukou dostaneme poprvé a naposledy na základní a střední škole. Pak plynule přecházíme k počítačům a tabletům. Že v tom nevidíte žádný problém? Bohužel jich ale pár nezanedbatelných vyvstává.
Módní oblečení s námi mnohdy dokáže skutečné zázraky. Rozjasní nás, zvýrazní naše přednosti a podpoří náš styl. Druhou stránkou mince je ale fakt, že pokud zvolíme nesprávné modely, nastane spíše opačný efekt. V tomto článku se proto podíváme na šest nejčastějších módních chyb, které nám na oko přidávají kila navíc.
Děti dnes vyrůstají mezi chytrými telefony a tablety, a jejich zájem o ně musíte mít pod kontrolou. Vaše ratolesti vás vidí chytrou elektroniku používat, a není třeba se snažit jim zájem o ni odpírat. Nemyslíme tím, aby vaše dítě místo stavebnice nebo panenky žmoulalo telefon, ale existují hry, které se snaží zábavnou formou něčemu přiučit. Jaké aplikace budou užitečné pro ty nejmenší?
S mužem se jednoduše můžete rozejít tak, že mu to oznámíte z očí do očí. To je pravděpodobně ten jediný správný způsob. Ne každý si na něj ale troufne, zejména po kratší známosti. V praxi se můžeme setkat s mnoha dalšími způsoby ”rozcházení se”, které vám možná vyrazí dech.
Křečové žíly trápí obrovskou část populace a každý chceme mít o nich co nejdříve pokoj. Jak s nimi ale zatočit, když se někdy může zdá, že nám prostě nechtějí dát pokoj? Léčit je musíte nejen zavedenými lidovými prostředky, ale je třeba k tomu dodržovat i další pravidla. Tělo je složitý organismus a vše je provázáno. Proto zároveň s léčbou dodržujte správný pohyb, jídlo i odpočinek. Jak na to vám poradíme v článku.
Vitamíny, minerály, bylinky i probiotika. Spousta lidí vsází právě na doplňky stravy ve chvíli, kdy chtějí podpořit své zdraví. Ačkoliv je možné mnohé z nich užívat souběžně, jsou kombinace, které se spolu příliš neshodnou, rovněž také s léky, které případně polykáte. Kterým kombinacím se u doplňků stravy vyplatí vyhnout?

Nepřehlédněte

Dům, do kterého je vidět téměř ze všech stran. Skleněný dům se poprvé objevil v roce 1949. Slavnou stavbu navrhl americký architekt Philip Johnson, získala jméno Glass House a stojí na Ponus Ridge Road v Connecticutu. Její vzhled inspiruje dodnes stavby po celém světě. Myšlenka otevřeného domu s prostým tvarem nabízí skutečně raritní bydlení, a jeho hlavním rysem je jednoduchost a minimalismus. A samozřejmě také dokonalý výhled do zahrady kolem, ale i mnohem dál. Prosklený dům si můžete nechat postavit i vy.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek