Úterý , 04. 10. 2022

František

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Dnes čtyřiapadesátiletá herečka a modelka patřila v 90. letech minulého století k největším sexsymbolům. A stačila jí k tomu vlastně jen náhoda. Kdyby se neobjevila ve správnou chvíli na správném místě a neměla na sobě upnuté tričko, možná bychom ji dnes ani neznali.
Pamela
Sexbomba C.J. Parker (foto: instagram)

25. 02. 2022

Bylo jí 22 když se přišla podívat na sportovní utkání, kde si jí náhodou si všiml člověk od filmu, a takhle jednoduše odstartovala její kariéra. Pamela Anderson se proslavila nejen rolí plavčice ve veleúspěšném seriálu Pobřežní hlídka, ale také fotkami v časopise Playboy. Jenže ty doby jsou už dávno pryč, na svůj úspěch v červených plavečkách herečka nikdy nenavázala, její kariéra se zastavila na mrtvém bodě, ale i přesto stále plnila stránky bulvárních časopisů. Její život byl totiž dost bouřlivý, zejména co se partnerů týče. Dnes by se mohlo zdát, že po někdejší sexbombě neštěkne ani pes, ale protože se už po šesté rozvádí, nezájmem médií rozhodně netrpí.

Kde je ten sexsymbol?

Blond vlasy, dokonalá postava, bujné poprsí. To všechno ztělesňovala Pamela Anderson v 90. letech, kdy na ní muži mohli oči nechat. No, a když k tomu oblékla ikonické červené jednodílné plavky a proběhla se po pláži v seriálu Pobřežní hlídka, byla z ní hvězda. Dnes už ale sexy plavčici až tak úplně nepřipomíná. Zatímco její kolegyně zvládají stárnutí o poznání lépe, na někdejší ikoně a krásce se ani tolik nepodepsal zub času, jako spíše četné plastické operace. I přesto na sebe ale dokáže pozornost upoutat stále. Stejně jako tomu bylo i dříve. Poté, co přestala účinkovat v Pobřežní hlídce, se jako herečka snažila prosadit už marně. Neuspěla, a i přesto byla slavná. Byla totiž hodně divoká a kolem ní se neustále něco dělo.

kompilace scén s Pamelou Anderson ze seriálu Pobřežní hlídka

Záliba v manželstvích

Dalo by se říci, že Pamela Anderson hledala tak moc štěstí, až se jí začalo úplně vyhýbat. Do svých čtyřiapadesáti let se stihla šestkrát vdát s pěti muži a dnes se už po šesté rozvádí. Skandály jí ale šly vždy navýsost dobře. Veřejnost se například mohla pokochat jejími domácími porno nahrávkami, které tak nějak samy prosákly ven.

K TÉMATU  11 geniálních vychytávek, které udělají jednodušší život maminkám s malými dětmi

Když si v roce 1994 vzala hudebníka Tommyho Leea, znali se jen 96 hodin. Vydrželi spolu sice tři roky, což bylo ve výsledku její nejdelší manželství, mají spolu dvě děti, ale vztah to byl á la sex, drogy & rock ‚n‘ roll a došlo dokonce i na domácí násilí.

manžel
Bubeník Tommy Lee byl její nejznámější manžel. A pak už pomalu lidé ztráceli přehled… (foto: buzz/123RF)

Druhé manželství vydrželo herečce jen půl roku, jejím vyvoleným se stal hudebník Kid Rock. Poté si dvakrát vzala hráče pokeru Ricka Salomona, ale oba pokusy o manželství opět vydržely jen pár měsíců. Ani do pětice to herečce nevyšlo. Na začátku roku 2020 se vdala za herce a producenta Jona Peterse, aby se s ním za pouhých dvanáct dní mohla zase rozvést. No a na konci stejného roku do toho praštila znovu, už pošesté. Pro přehled jsme vám to hodili do tabulky:

  1. Tommy Lee – 1105 dnů
  2. Kid Rock – 182 dnů
  3. Rick Salomon – 170 a 473 dnů
  4. Jon Peters – 12 dnů
  5. Dan Hayhurst – 387 dnů

Láska s bodyguardem

Zatím posledním manželem Pamely Anderson se stal na Štědrý den její bodyguard Dan Hayhurst. Brali se ve Vancouveru, pár se totiž do Kanady, odkud herečka pochází, společně přestěhoval. Láska v tomto případě ale vydržela třináct měsíců, je otázkou, zda je to málo, nebo dost, je to vlastně její třetí nejdelší manželství když se to tak vezme. V době, kdy se herečka do svého bodyguarda zamilovala, byl celý svět uzavřený v lockdownu kvůli pandemii koronaviru. Tehdy Pam hrdě hlásila, jak moc je šťastná v náruči toho pravého a konečně obyčejného muže, ale už na začátku letošního roku se ukázalo, že zase řekla ANO tomu nepravému. Pokud se ještě párkrát zamiluje, trhne rekord herečky Elizabeth Taylor, která se vdala dohromady osmkrát!

K TÉMATU  Kočky pečují o miminka a naopak. Připravte se na nálož roztomilosti

Bojovnice za práva zvířat

Co se jí ale musí nechat, tak její zápal pro ochranu zvířat. Již roky spolupracuje s neziskovou organizací PETA, pravidelně se účastní nejrůznějších akcí a shromáždění a ona sama je zapálenou vegankou. Dokonce nedávno pronesla, že vegani jsou lepší milenci. No, možná byste to měli také zvážit. Pamela Anderson měla v posteli nepochybně hodně mužů (přinejmenším manželů).

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Elizabeth Taylor: Báječná žena obklopená špatnými muži

Lindsay Lohan: Od dětské hvězdy ke kokainové královně věznice

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nemusíte jezdit každý rok k moři. V dnešní době ve znamení inflace a šíleného zdražování můžete využít možnosti navštívit tuzemské vodní plochy. Pokud přece jen chcete do zahraničí, proč nenavštívit naše kolegy na Slovensku? To je známé svou přírodou a také vodními plochami, kde zažijete skvělou relaxaci. Kam byste se měli vydat?
Pokud patříte mezi znalce kávy a je to první věc, na kterou po probuzení myslíte, chápeme vás. Ale mějte se na pozoru. Pokud máte doma čtyřnohého přítele, je možné, že neodolá pokušení ochutnat ten horký nápoj. A zatímco lidé často potřebují na začátek dne kofeinový šok, káva rozhodně není něco, co by si měl dávat váš chlupatý společník. Jak konkrétně je spojení „káva a pes" škodlivé a co může způsobit?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek