Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Dnes čtyřiapadesátiletá herečka a modelka patřila v 90. letech minulého století k největším sexsymbolům. A stačila jí k tomu vlastně jen náhoda. Kdyby se neobjevila ve správnou chvíli na správném místě a neměla na sobě upnuté tričko, možná bychom ji dnes ani neznali.
Pamela
Sexbomba C.J. Parker (foto: instagram)

25. 02. 2022

Bylo jí 22 když se přišla podívat na sportovní utkání, kde si jí náhodou si všiml člověk od filmu, a takhle jednoduše odstartovala její kariéra. Pamela Anderson se proslavila nejen rolí plavčice ve veleúspěšném seriálu Pobřežní hlídka, ale také fotkami v časopise Playboy. Jenže ty doby jsou už dávno pryč, na svůj úspěch v červených plavečkách herečka nikdy nenavázala, její kariéra se zastavila na mrtvém bodě, ale i přesto stále plnila stránky bulvárních časopisů. Její život byl totiž dost bouřlivý, zejména co se partnerů týče. Dnes by se mohlo zdát, že po někdejší sexbombě neštěkne ani pes, ale protože se už po šesté rozvádí, nezájmem médií rozhodně netrpí.

Kde je ten sexsymbol?

Blond vlasy, dokonalá postava, bujné poprsí. To všechno ztělesňovala Pamela Anderson v 90. letech, kdy na ní muži mohli oči nechat. No, a když k tomu oblékla ikonické červené jednodílné plavky a proběhla se po pláži v seriálu Pobřežní hlídka, byla z ní hvězda. Dnes už ale sexy plavčici až tak úplně nepřipomíná. Zatímco její kolegyně zvládají stárnutí o poznání lépe, na někdejší ikoně a krásce se ani tolik nepodepsal zub času, jako spíše četné plastické operace. I přesto na sebe ale dokáže pozornost upoutat stále. Stejně jako tomu bylo i dříve. Poté, co přestala účinkovat v Pobřežní hlídce, se jako herečka snažila prosadit už marně. Neuspěla, a i přesto byla slavná. Byla totiž hodně divoká a kolem ní se neustále něco dělo.

kompilace scén s Pamelou Anderson ze seriálu Pobřežní hlídka

Záliba v manželstvích

Dalo by se říci, že Pamela Anderson hledala tak moc štěstí, až se jí začalo úplně vyhýbat. Do svých čtyřiapadesáti let se stihla šestkrát vdát s pěti muži a dnes se už po šesté rozvádí. Skandály jí ale šly vždy navýsost dobře. Veřejnost se například mohla pokochat jejími domácími porno nahrávkami, které tak nějak samy prosákly ven.

K TÉMATU  Petra (46): Jsem outsider, rodina se mě zřekla. Vážně jsem tak špatná?

Když si v roce 1994 vzala hudebníka Tommyho Leea, znali se jen 96 hodin. Vydrželi spolu sice tři roky, což bylo ve výsledku její nejdelší manželství, mají spolu dvě děti, ale vztah to byl á la sex, drogy & rock ‚n‘ roll a došlo dokonce i na domácí násilí.

manžel
Bubeník Tommy Lee byl její nejznámější manžel. A pak už pomalu lidé ztráceli přehled… (foto: buzz/123RF)

Druhé manželství vydrželo herečce jen půl roku, jejím vyvoleným se stal hudebník Kid Rock. Poté si dvakrát vzala hráče pokeru Ricka Salomona, ale oba pokusy o manželství opět vydržely jen pár měsíců. Ani do pětice to herečce nevyšlo. Na začátku roku 2020 se vdala za herce a producenta Jona Peterse, aby se s ním za pouhých dvanáct dní mohla zase rozvést. No a na konci stejného roku do toho praštila znovu, už pošesté. Pro přehled jsme vám to hodili do tabulky:

  1. Tommy Lee – 1105 dnů
  2. Kid Rock – 182 dnů
  3. Rick Salomon – 170 a 473 dnů
  4. Jon Peters – 12 dnů
  5. Dan Hayhurst – 387 dnů

Láska s bodyguardem

Zatím posledním manželem Pamely Anderson se stal na Štědrý den její bodyguard Dan Hayhurst. Brali se ve Vancouveru, pár se totiž do Kanady, odkud herečka pochází, společně přestěhoval. Láska v tomto případě ale vydržela třináct měsíců, je otázkou, zda je to málo, nebo dost, je to vlastně její třetí nejdelší manželství když se to tak vezme. V době, kdy se herečka do svého bodyguarda zamilovala, byl celý svět uzavřený v lockdownu kvůli pandemii koronaviru. Tehdy Pam hrdě hlásila, jak moc je šťastná v náruči toho pravého a konečně obyčejného muže, ale už na začátku letošního roku se ukázalo, že zase řekla ANO tomu nepravému. Pokud se ještě párkrát zamiluje, trhne rekord herečky Elizabeth Taylor, která se vdala dohromady osmkrát!

K TÉMATU  Marilyn Monroe: Lidé ji nikdy nebrali vážně

Bojovnice za práva zvířat

Co se jí ale musí nechat, tak její zápal pro ochranu zvířat. Již roky spolupracuje s neziskovou organizací PETA, pravidelně se účastní nejrůznějších akcí a shromáždění a ona sama je zapálenou vegankou. Dokonce nedávno pronesla, že vegani jsou lepší milenci. No, možná byste to měli také zvážit. Pamela Anderson měla v posteli nepochybně hodně mužů (přinejmenším manželů).

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Elizabeth Taylor: Báječná žena obklopená špatnými muži

Lindsay Lohan: Od dětské hvězdy ke kokainové královně věznice

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Muži po ní šíleli, ona ale vždycky působila, jako by ji to vůbec nezajímalo. Její okolí ji považovalo za přerostlé dítě, které touží jen po samé zábavě a žádných povinnostech. Ve skutečnosti byla Marilyn Monroe anděl s ďáblem v těle. V tom nejlepším smyslu slova.
Okenní parapety nemusí zét prázdnotou, i když teploty padají k nule. Stačí, když si vysadíte rostliny, jež jsou pro podzim typické a kterým podzim dokonce prospívá. Jednou takovou podzimní květinou je vřes, který se hravě popere i s prvními zimními mrazíky. Jelikož ho lze koupit v bílé i růžové barvě, bude hezky zdobit jinak pochmurné a smutné okenní parapety.  
Každý nenávidí uklízení, ale každý miluje čistý dům. Existuje nejlepší způsob, jak rychle vyčistit dům? Většina nováčků v uklízení si není jistá, zda by měli nejprve vysát prach nebo vysát. Mají nejdříve uklidit kuchyň, nebo koupelnu? Je spoustu nezodpovězených otázek, co se úklidu týče.
Znáte to, s velkou radostí si domů přinesete novou rostlinu, která vypadá báječně, jenže po pár měsících si všimnete jistých vad na kráse. Některé se projeví dokonce okamžitě, jen co kytka překročila práh vašeho domu. Ať už jsou to žluté nebo svěšené listy, každým takovým náznakem se nám rostlina snaží říct, že jí něco chybí, nebo přebývá.
Detox organismu se stal nedílnou součástí zdravého životního stylu. Po zimě nás čeká očista těla jarním detoxem. Právě strava raw by pro řadu z vás mohla být ideální cestou. Její výhodou je příjem čerstvých zdravých surovin, nenáročnost přípravy či úbytek váhy. Za kvalitu si bohužel připlatíte, na druhou stranu ale ušetříte na energiích.
Celý svět stále ještě žije koronavirovou pandemií. Ve večerních zprávách nevidíme nic jiného než pouze počet přibývajících nakažených či informaci o další mutaci zákeřeného onemocnění. Bohužel se pozornost odvrací od mnoha dalších nemocí, jež jsou tu mezi námi stále. Jednou z nich je také legionella. 
Člověku to nedá, aby si toho nevšiml – je to tu už od začátku října, kdy se v obchodech objevuje první vánoční výzdoba, prohnaně proložená figurkami Mikulášů, čertů a andělů. V trafice se začínají objevovat svépomocné kuchařské časopisy, ze kterých se na člověka smějí pusinky, úly a kuličky, a než se nadějeme, máme tady plný frontální útok na peněženku a první signální soustavu. A co uděláme?
Připojit se k rodině vašeho manžela může znamenat orientaci v obtížných vztazích, zejména s jeho matkou. Je to prostě vaše tchyně. Ať už chcete mít pozitivní vztah od samého začátku, nebo se momentálně potýkáte s problémy, je možné si svou tchýni „převychovat“.
Je tomu už dvacet let, co byla v Česku uvedená premiéra prvního dílu nejslavnější čarodějnické ságy na světě. Snímek Harry Potter a Kámen mudrců bořil rekordy v návštěvnosti českých kin, a nejinak tomu bylo i při dalších dílech, které tvůrci natočili.
Ve velkých městech je denně potkáváte. Mají kasičky, často prodávají drobné předměty, klíčenky, plyšáky, odznaky. A žádají vás o příspěvek na invalidní vozík pro malou holčičku, nemocné pejsky, nevyléčitelné děti a mnoho dalšího. Jak si ověřit, že opravdu přispíváme tam, kde je to potřeba?

Nepřehlédněte

Pokud toužíte po romantice, nečekejte, až váš přítel naplánuje něco zvláštního, převezměte otěže a zajistěte si večer svých snů sami. Možná budete chtít naplánovat rande s ohledem na svůj vkus, ale pokud pro něj chcete připravit něco zvláštního, měla byste své plány přizpůsobit jeho zájmům. Zde je několik užitečných rad pro plánování romantického rande pro vás a vašeho přítele.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek