Pátek , 20. 05. 2022

Zbyšek

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Dnes čtyřiapadesátiletá herečka a modelka patřila v 90. letech minulého století k největším sexsymbolům. A stačila jí k tomu vlastně jen náhoda. Kdyby se neobjevila ve správnou chvíli na správném místě a neměla na sobě upnuté tričko, možná bychom ji dnes ani neznali.
Pamela
Sexbomba C.J. Parker (foto: instagram)

25. 02. 2022

Bylo jí 22 když se přišla podívat na sportovní utkání, kde si jí náhodou si všiml člověk od filmu, a takhle jednoduše odstartovala její kariéra. Pamela Anderson se proslavila nejen rolí plavčice ve veleúspěšném seriálu Pobřežní hlídka, ale také fotkami v časopise Playboy. Jenže ty doby jsou už dávno pryč, na svůj úspěch v červených plavečkách herečka nikdy nenavázala, její kariéra se zastavila na mrtvém bodě, ale i přesto stále plnila stránky bulvárních časopisů. Její život byl totiž dost bouřlivý, zejména co se partnerů týče. Dnes by se mohlo zdát, že po někdejší sexbombě neštěkne ani pes, ale protože se už po šesté rozvádí, nezájmem médií rozhodně netrpí.

Kde je ten sexsymbol?

Blond vlasy, dokonalá postava, bujné poprsí. To všechno ztělesňovala Pamela Anderson v 90. letech, kdy na ní muži mohli oči nechat. No, a když k tomu oblékla ikonické červené jednodílné plavky a proběhla se po pláži v seriálu Pobřežní hlídka, byla z ní hvězda. Dnes už ale sexy plavčici až tak úplně nepřipomíná. Zatímco její kolegyně zvládají stárnutí o poznání lépe, na někdejší ikoně a krásce se ani tolik nepodepsal zub času, jako spíše četné plastické operace. I přesto na sebe ale dokáže pozornost upoutat stále. Stejně jako tomu bylo i dříve. Poté, co přestala účinkovat v Pobřežní hlídce, se jako herečka snažila prosadit už marně. Neuspěla, a i přesto byla slavná. Byla totiž hodně divoká a kolem ní se neustále něco dělo.

kompilace scén s Pamelou Anderson ze seriálu Pobřežní hlídka

Záliba v manželstvích

Dalo by se říci, že Pamela Anderson hledala tak moc štěstí, až se jí začalo úplně vyhýbat. Do svých čtyřiapadesáti let se stihla šestkrát vdát s pěti muži a dnes se už po šesté rozvádí. Skandály jí ale šly vždy navýsost dobře. Veřejnost se například mohla pokochat jejími domácími porno nahrávkami, které tak nějak samy prosákly ven.

K TÉMATUSešívané rodiny. Moje děti, tvoje děti a možná i naše děti. S jakými problémy musíte počítat?

Když si v roce 1994 vzala hudebníka Tommyho Leea, znali se jen 96 hodin. Vydrželi spolu sice tři roky, což bylo ve výsledku její nejdelší manželství, mají spolu dvě děti, ale vztah to byl á la sex, drogy & rock ‚n‘ roll a došlo dokonce i na domácí násilí.

manžel
Bubeník Tommy Lee byl její nejznámější manžel. A pak už pomalu lidé ztráceli přehled… (foto: buzz/123RF)

Druhé manželství vydrželo herečce jen půl roku, jejím vyvoleným se stal hudebník Kid Rock. Poté si dvakrát vzala hráče pokeru Ricka Salomona, ale oba pokusy o manželství opět vydržely jen pár měsíců. Ani do pětice to herečce nevyšlo. Na začátku roku 2020 se vdala za herce a producenta Jona Peterse, aby se s ním za pouhých dvanáct dní mohla zase rozvést. No a na konci stejného roku do toho praštila znovu, už pošesté. Pro přehled jsme vám to hodili do tabulky:

  1. Tommy Lee – 1105 dnů
  2. Kid Rock – 182 dnů
  3. Rick Salomon – 170 a 473 dnů
  4. Jon Peters – 12 dnů
  5. Dan Hayhurst – 387 dnů

Láska s bodyguardem

Zatím posledním manželem Pamely Anderson se stal na Štědrý den její bodyguard Dan Hayhurst. Brali se ve Vancouveru, pár se totiž do Kanady, odkud herečka pochází, společně přestěhoval. Láska v tomto případě ale vydržela třináct měsíců, je otázkou, zda je to málo, nebo dost, je to vlastně její třetí nejdelší manželství když se to tak vezme. V době, kdy se herečka do svého bodyguarda zamilovala, byl celý svět uzavřený v lockdownu kvůli pandemii koronaviru. Tehdy Pam hrdě hlásila, jak moc je šťastná v náruči toho pravého a konečně obyčejného muže, ale už na začátku letošního roku se ukázalo, že zase řekla ANO tomu nepravému. Pokud se ještě párkrát zamiluje, trhne rekord herečky Elizabeth Taylor, která se vdala dohromady osmkrát!

K TÉMATUJak se protáhnout při sedavém zaměstnání

Bojovnice za práva zvířat

Co se jí ale musí nechat, tak její zápal pro ochranu zvířat. Již roky spolupracuje s neziskovou organizací PETA, pravidelně se účastní nejrůznějších akcí a shromáždění a ona sama je zapálenou vegankou. Dokonce nedávno pronesla, že vegani jsou lepší milenci. No, možná byste to měli také zvážit. Pamela Anderson měla v posteli nepochybně hodně mužů (přinejmenším manželů).

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Elizabeth Taylor: Báječná žena obklopená špatnými muži

Lindsay Lohan: Od dětské hvězdy ke kokainové královně věznice

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Celosvětově uznávaný kanadský kytarista, skladatel a producent Jesse Cook, jež ve své tvorbě dokonale kombinuje prvky jazzu a flamenca, se na začátku nového roku poprvé představí českému publiku. Vystoupí za doprovodu svého bandu ve čtvrtek 20. února v pražském Lucerna Music Baru. V roli předskokana se objeví slovenské uskupení Blue Zodiac. Vstupenky jsou k zakoupení v síti GoOut.
Pokud sledujete televizní pořady, pak jistě znáte reklamní spot, ve kterém se hádá, jestli daný člověk trpí lupy nebo seboreou. V obou případech mluvíme o problémech, které umí člověka potrápit. A v obou případech mluvíme o potíži, která se projevuje svěděním pokožky hlavy. Že vás taky svědění pokožky trápí? Pak je načase zjistit, jestli je vaším problémem právě seborea nebo klasické lupy.
Vyrazit na túru či pořádně šlápnout do pedálů chce během léta nejeden z nás. Jenže mnohdy plány zůstanou jen v hlavě, protože po prvním dni a zvýšené pohybové aktivitě se dostaví bolesti svalů, nepříjemné křeče a únava. Přitom všechny tyto potíže mají často společného původce. Tím je nedostatek hořčíku. Jde-li o dlouhodobý problém, mohou být následky mnohem závažnější.
Máte ráda ty večery, kdy si sednete s lahvinkou vína, přidáte nějakou dobrotu a pustíte si pořádný doják, u něhož si můžete pobrečet dojetím, aniž by vás někdo viděl? A co je ještě lepší, tak film, který je založen na skutečné události! Vybrali jsme pro vás ty nejdojemnější kousky, které nenechají jedno oko suché!
Honba za štíhlou a sexy postavou pokračuje, i když léto už je dávno za námi. Lidé se zkrátka chtějí udržovat v kondici. S nedávnými vánočními svátky však byla píle trochu mařena vynikajícím cukrovím a samými smaženými pokrmy. Během tohoto období na sklonku roku je třeba vykázat opravdu pevnou vůli, díky které odoláte i alkoholu. Především ten je při cvičení jedním velkým tabu.
Když se narodí zdravé miminko, které najednou zemře, jde vždy o nesmírnou tragédii nejen pro rodiče, ale pro celou rodinu. Za náhlou a neočekávanou smrtí miminka může být strašák všech rodičů označovaný jako syndrom náhlého úmrtí kojence. Existují nějaká opatření, která pomáhají výskyt tohoto syndromu snížit? Otázka, která zajímá každou nastávají maminku.

Nepřehlédněte

Vyzdobit interiér nejrůznějšími dekoracemi s vánoční tematikou je jedna věc, ale druhá je mít v domě trochu života. I když se o to postarají většinou děti, můžou mít na živosti v domě podíl i pokojové rostliny. Během kouzelných svátků na konci roku však sázejte na takové, které vánoční atmosféru v příbytku umocní.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek