Čtvrtek , 29. 02. 2024

Horymír

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Dnes čtyřiapadesátiletá herečka a modelka patřila v 90. letech minulého století k největším sexsymbolům. A stačila jí k tomu vlastně jen náhoda. Kdyby se neobjevila ve správnou chvíli na správném místě a neměla na sobě upnuté tričko, možná bychom ji dnes ani neznali.
Pamela
Sexbomba C.J. Parker (foto: instagram)

25. 02. 2022

Bylo jí 22 když se přišla podívat na sportovní utkání, kde si jí náhodou si všiml člověk od filmu, a takhle jednoduše odstartovala její kariéra. Pamela Anderson se proslavila nejen rolí plavčice ve veleúspěšném seriálu Pobřežní hlídka, ale také fotkami v časopise Playboy. Jenže ty doby jsou už dávno pryč, na svůj úspěch v červených plavečkách herečka nikdy nenavázala, její kariéra se zastavila na mrtvém bodě, ale i přesto stále plnila stránky bulvárních časopisů. Její život byl totiž dost bouřlivý, zejména co se partnerů týče. Dnes by se mohlo zdát, že po někdejší sexbombě neštěkne ani pes, ale protože se už po šesté rozvádí, nezájmem médií rozhodně netrpí.

Kde je ten sexsymbol?

Blond vlasy, dokonalá postava, bujné poprsí. To všechno ztělesňovala Pamela Anderson v 90. letech, kdy na ní muži mohli oči nechat. No, a když k tomu oblékla ikonické červené jednodílné plavky a proběhla se po pláži v seriálu Pobřežní hlídka, byla z ní hvězda. Dnes už ale sexy plavčici až tak úplně nepřipomíná. Zatímco její kolegyně zvládají stárnutí o poznání lépe, na někdejší ikoně a krásce se ani tolik nepodepsal zub času, jako spíše četné plastické operace. I přesto na sebe ale dokáže pozornost upoutat stále. Stejně jako tomu bylo i dříve. Poté, co přestala účinkovat v Pobřežní hlídce, se jako herečka snažila prosadit už marně. Neuspěla, a i přesto byla slavná. Byla totiž hodně divoká a kolem ní se neustále něco dělo.

kompilace scén s Pamelou Anderson ze seriálu Pobřežní hlídka

Záliba v manželstvích

Dalo by se říci, že Pamela Anderson hledala tak moc štěstí, až se jí začalo úplně vyhýbat. Do svých čtyřiapadesáti let se stihla šestkrát vdát s pěti muži a dnes se už po šesté rozvádí. Skandály jí ale šly vždy navýsost dobře. Veřejnost se například mohla pokochat jejími domácími porno nahrávkami, které tak nějak samy prosákly ven.

K TÉMATU  Když neklape manželství aneb jak ho zachránit?!

Když si v roce 1994 vzala hudebníka Tommyho Leea, znali se jen 96 hodin. Vydrželi spolu sice tři roky, což bylo ve výsledku její nejdelší manželství, mají spolu dvě děti, ale vztah to byl á la sex, drogy & rock ‘n’ roll a došlo dokonce i na domácí násilí.

manžel
Bubeník Tommy Lee byl její nejznámější manžel. A pak už pomalu lidé ztráceli přehled… (foto: buzz/123RF)

Druhé manželství vydrželo herečce jen půl roku, jejím vyvoleným se stal hudebník Kid Rock. Poté si dvakrát vzala hráče pokeru Ricka Salomona, ale oba pokusy o manželství opět vydržely jen pár měsíců. Ani do pětice to herečce nevyšlo. Na začátku roku 2020 se vdala za herce a producenta Jona Peterse, aby se s ním za pouhých dvanáct dní mohla zase rozvést. No a na konci stejného roku do toho praštila znovu, už pošesté. Pro přehled jsme vám to hodili do tabulky:

  1. Tommy Lee – 1105 dnů
  2. Kid Rock – 182 dnů
  3. Rick Salomon – 170 a 473 dnů
  4. Jon Peters – 12 dnů
  5. Dan Hayhurst – 387 dnů

Láska s bodyguardem

Zatím posledním manželem Pamely Anderson se stal na Štědrý den její bodyguard Dan Hayhurst. Brali se ve Vancouveru, pár se totiž do Kanady, odkud herečka pochází, společně přestěhoval. Láska v tomto případě ale vydržela třináct měsíců, je otázkou, zda je to málo, nebo dost, je to vlastně její třetí nejdelší manželství když se to tak vezme. V době, kdy se herečka do svého bodyguarda zamilovala, byl celý svět uzavřený v lockdownu kvůli pandemii koronaviru. Tehdy Pam hrdě hlásila, jak moc je šťastná v náruči toho pravého a konečně obyčejného muže, ale už na začátku letošního roku se ukázalo, že zase řekla ANO tomu nepravému. Pokud se ještě párkrát zamiluje, trhne rekord herečky Elizabeth Taylor, která se vdala dohromady osmkrát!

K TÉMATU  Erika (40): Vzala jsem zpět bývalého muže, ale jen kvůli dětem. Teď lituji

Bojovnice za práva zvířat

Co se jí ale musí nechat, tak její zápal pro ochranu zvířat. Již roky spolupracuje s neziskovou organizací PETA, pravidelně se účastní nejrůznějších akcí a shromáždění a ona sama je zapálenou vegankou. Dokonce nedávno pronesla, že vegani jsou lepší milenci. No, možná byste to měli také zvážit. Pamela Anderson měla v posteli nepochybně hodně mužů (přinejmenším manželů).

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Elizabeth Taylor: Báječná žena obklopená špatnými muži

Lindsay Lohan: Od dětské hvězdy ke kokainové královně věznice

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Jak zabalit vánoční dárek? Použít vánoční papír, nebo si ho nechat zabalit od profesionálů? Nebude pak obal dražší než vlastní dárek? Doma vyrobený obal může povýšit vánoční dárek o třídu výš. Navíc to bude jedinečný originál. Tak se do toho pusťte.
Rozchodem si projde každý z nás, začíná to v dětství s prvními láskami, pokračuje v dospělosti, kdy s námi mohou neskutečně zatřást. Vzpamatování se z rozchodu je poměrně dlouhá cesta, kterou není dobré moc uspěchat. Člověk by si měl projít všemi nepříjemnostmi, aby dospěl k novému začátku. A jak toho docílit?
Mnoho lidí nad brokolicí ohrnuje nos, ale zkuste jí dát šanci a třeba vyzkoušejte různé možnosti její přípravy. Pokud vám v nějaké podobě zachutná, vaše zdraví to jistě ocení. Přináší nám totiž celou řadu blahodárných látek.
Ať už vítáte návštěvu nebo si potřebujete po dlouhém a náročném dni v práci odpočinout, sedací souprava je to, co využijete jako první. Sedačka by měla být dominantou každého obývacího pokoje, ať je sebevíc velký či naopak sebevíc malý. Chybět by neměla ve velkých příbytcích, ani v drobných bytových jednotkách. Otázkou ale je, jak tu správnou vybrat.
Dorty máme spojené hlavně s narozeninami, ale sladký dezert si rády dopřejeme klidně jen tak. Sladká snídaně nebo kávě, malá sladkost z cukrárny přece neuškodí. Tyhle překrásné dorty přímo volají o to nechat se vyfotit, a člověku se do nich nechce ani krájet, jak jsou perfektní. Stejně ale nakonec neodoláte.
Jsou krásní, slavní a bohatí a díky jejich neúnavné píli ve svém oboru mají tolik peněz, že si mohou dovolit koupit doslova cokoli. Jednou z velmi oblíbených investic jsou luxusní rezidence na těch nejprestižnějších adresách.
Setkáváme se s ní velmi intimně, ovlivní naši pohodu, vezme nám sílu i náladu, nutí nás se o ni starat a ani na minutu na ni nezapomenout. Obtěžuje muže, ženy i děti a každý ji nazývá jinak – viróza, nachlazení, chřipka. Je mezi nimi rozdíl? A jaký?
Martin Chodúr si po dvouleté usilovné práci splnil velký sen – natočil desku s šedesátičlennou Janáčkovou filharmonií Ostrava v čele s dirigentem Markem Prášilem. Na albu se podílel textově i aranžérsky, a společně s dramaturgem Janem Adamem sestavili čtrnáct vánočních písní a koled. Album pojmenovali podle titulní písně Hallelujah.
Máte toho v práci moc a o víkendu se nevzmůžete na víc než vyprat, uvařit oběd a uklidit? Zkuste si udělat trochu času pro sebe, aktivně si odpočinout a zažít něco nového. Nechte děti u babičky a s partnerem si vyjeďte na Jižní Moravu. Tento kouzelný kraj je ideálním místem pro to vydat se na cestu za ochutnáváním vína a sportem na kolech. Co všechno tedy můžete na Jižní Moravě během víkendu zažít?
Co to je, perfektní make-up na léto? Ve skutečnosti neexistuje žádná samostatná kategorie, kterou bysme mohli pojmenovat „letní tónovací krémy“, protože pleť každého člověka má různé vlastnosti a potřebuje jinou kosmetiku. Navíc každý chce získat různé výsledky: někdo má rád matný finiš a někdo si oblíbil efekt mokré pleti.
Nákup vánočních dárků se často mění v noční můru, každý z členů rodiny totiž obvykle všechno má, nic nepotřebuje a zejména starší lidé zkrátka nic nechtějí a je velmi těžké se jim zavděčit. Také každý rok řešíte tohle dilema? Nevíte, čím potěšit a obdarovat své nejbližší a docházejí vám nápady? Podle čeho vlastně dárky vybírat a opravdu se trefit? Nikdo nechce dát dárek, který nepotěší. Jděte na to letos chytře.
Domácnost jako ze žurnálu, to je snem mnohých. Inspirovat se můžete buďto na sociálních sítích nebo v magazínech, které o bydlení pojednávají. Anebo si prostě a jednoduše můžete pustit nejlepší seriály, které vám prozradí, jak k zařizování nebo správě vašeho domova přistupovat. Všechny přináší Netflix, který je svou nabídkou známý široko daleko.

Výběr článků

Módní trendy jsou charakteristické svou vrtkavostí. Jednu sezónu žhavý model, druhou zase zapomenutý propadák! Oblečení a doplňky mají výsostné postavení v našich životech, především ženy zajímá, co je právě šik! Móda je business, a právě proto se neustále mění.
Tu a tam každý z nás dostane chuť na dobrý koktejl. Jenže… Když se snažíte nějaké to kilo shodit nebo si chcete udržet štíhlou linii, máte logicky trochu zábrany. Nebo výčitky. Ostatně alkohol zrovna patří k nápojům, kterým bychom se pro štěstí své váhy měli vyhýbat. Ovšem naštěstí ne tak docela.
V rámci svého F.A.M.E turné vystoupí latinsko-americký idol Maluma v prostorách Forum Karlín. Předprodej vstupenek začal již ve středu 30. 1. na ticketportal.cz. Na co se můžete těšit?

Nepřehlédněte

Toužíte pod dokonale hladkém prostředí ve vašich intimních partiích? Pravidelně se holíte a používáte nejlepší metody holení, krémy a pěny, ale stále vás obtěžují občasné pupínky vzniklé v důsledku zarostlého chloupku? Chcete se jich zbavit jednou provždy, aby vaše intimní partie byly neodolatelně hebké a hladké?
Na období vánočních svátků se těší téměř celý svět. Na tu chvíli, kdy konečně utichne veškerý hektický život a všichni se oddávají společnému stolování a klidu při sledování pohádek. Ne všude jsou ale tak pohodové vánoční zvyky jako u nás, nebo přinejmenším tak normální zvyky. Podívejte se na ty nejpodivnější vánoční tradice, které rádi přenecháte ostatním zemím.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek