Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Nevíte, jak uspokojit partnera? Naučte se správně komunikovat na téma sex

Zatímco o jiných záležitostech se dokážete bavit dlouhé hodiny, na téma sex ještě jaksi nepřišla řada? Proč je dobré spolu otevřeně mluvit na téma sex, a co získáte, když to zvládnete? Na závěr pro vás máme peprný tip, který rozhodně vyzkoušejte!
Klíčem k sexuálnímu uspokojení partnera je správná komunikace

28. 02. 2020

Nepokazím něco?

To je první otázka, která napadne každého z nás. Co když otevřeným hovorem o sexu zablokuji náš milostný život a ocitneme se na mrtvém bodě? Pokud i vy patříte mezi stydlivé jedince, kteří neví, jak na to, zkuste téma otevírat postupně. Například při obyčejné masáži chodidel, kterou partnerovi dopřejete, můžete zmínit, že se vám líbilo, když vás při společné intimní chvilce chytnul za zadek, jemně zatahal za vlasy, a podobně. V tomto případě jde jen o prolomení ledů. Nemůžete nic pokazit.

Peprnější detaily

Zbožňujete, když vás partner uspokojuje orálně? Nemůžete se dočkat, kdy se vám zase podaří spontánní rychlovka? Poloha na koníčka u vás vede k rychlému orgasmu, nebo dokonce díky ní prožíváte s partnerem vyvrcholení hned několik za sebou? To vše byste nejraději napsaly rtěnkou na zrcadlo, ale v reálu ze sebe nevypravíte ani slovo? Peprnější detaily se nejlépe sdělují při nevinném sledování erotického filmu. Nemusíte přitom hned navštívit porno stránky, Padesát odstínů klidně postačí. Seberte odvahu a vyslovte své přání!

Zdroj foto: pixabay.com

Když není co chválit

Když vás partner neumí uspokojit, je potřeba promluvit si o to palčivější, a rozhodně tuto chvíli neodkládejte. Sexuální frustrace vede k nepohodě ve vztahu. Dlouhodobě potlačovaná touha se samozřejmě dříve či později projeví, a vztah zaručeně ukončí. Opět můžete téma navléknout na společnou chvilku při filmu. Jemně požádejte o změnu. Upřímně přiznejte, co si přejete. Samozřejmě můžete partnera navést i při samotném sexu – názorná ukázka je skvělá volba!

Obraťte sex k lepšímu

V anonymních průzkumech lidé uvádějí, že když začali s partnerem otevřeně hovořit o svých sexuálních potřebách, jejich vztah se naprosto změnil. „Konečně jsem se dozvěděl, co Emma potřebuje, a bylo tak pro mne mnohem snazší najít cestu, jak ji uspokojit,“ říká Alex. „Náš vztah a sex dostal úplně nový rozměr. Díky její upřímnosti jsem se přestal bát hovořit o svých potřebách i já.“

Zdroj foto: pixabay.com

Na co myslet?

Hlavní, co v hlavě před touto konverzací musíte mít, je, abyste na vašeho partnera nic nehráli. Prostě buďte otevřená nejenom tomu, co vše se osmělíte říci, ale také připravena na co, co všechno uslyšíte. A připravte se na to, že to nemusí být vždy příjemné. Je možné, že váš partner přistoupí na tuto konverzaci a prozradí vám, že něco děláte špatně. A nebo že děláte špatně třeba úplně vše! I tohle musíte akceptovat a nevyletět hned z kůže. Pokud byste dala průchod svým negativním emocím, počítejte s tím, že už nikdy v budoucnu by se tato konverzace nemusela opakovat. A pokud mezi vámi není v posteli vše dokonalé, věřte, že toto „ticho“ povede pomalu, ale jistě, ke konci vztahu.

K TÉMATUPrvní rande je za vámi. Pokud čekáte, až zavolá, raději zavolejte sama

Sex pro radost

Jak jste na tom se sdělováním svých prožitků během sexuálního aktu? Pokud mlčíte jako hrob a sem tam ze sebe vydáte nějaký tlumený zvuk, zkuste popřemýšlet, jak to vylepšit. Většina párů je spokojenějších, když se navzájem i v intimní chvilce chválí nebo spolu komunikují. „Pojď na kuchyňskou linku.“ „Ty máš tak krásně tvrdé péro.“ „Líbí se mi, když mě jemně koušeš na uchu.“ I to patří k otevřené komunikaci.

Už se těšíte na malé i velké změny, které přinese otevřená komunikace o sexu do vaší ložnice?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Kdo by netoužil po tom žít v domácnosti, která se vzhledově podobá královskému paláci! Pokud jste zastánci kombinace romantiky a možná malého kýče, anglický styl bydlení je pro vás to pravé. A i když nežijete na anglickém venkově, můžete takto zařízený příbytek mít. Stačí se držet několika pravidel.
Módní trendy se dotýkají také obuvi. S příchodem podzimu se mění sortiment v obchodech a prodejci mají pro zákazníky připravenou aktuální nabídku. Co by rozhodně nemělo chybět ve vašem botníku?
Připadáte si tlustí, ovšem váha neukazuje žádný kilogram navíc? Na vině může být nafouknuté bříško, což je problém, který se vyskytuje zcela běžně. Patří k nevítaným společníkům, jenž stojí za nízkým sebevědomím. Pojďme si proto prozradit, jak se problému zbavit. 
Když si prohlížíte své fotky z dovolené, rozhodně nevypadáte jako módní ikony z časopisů a sociálních sítí? Poradíme vám zaručené fígle módních blogerek. Rozhodně zapomeňte na to, že nejste fotogenická. Jen musíte zaujmout tu správnou pózu a úhel - a výsledek bude úchvatný! Už se těšíte na nové fotky?
V prvé řadě je nutno říci, že správný přístup ke svatbě nehledě na všechny trendy a doporučení je následující: udělejte to tak, jak chcete vy. Abyste však pochopili, co si přesně přejete, musíte to zjistit, ale jak? Na internetu je spousta informací a je těžké se v nich orientovat.
Všichni jsme někdy v životě emocionálně vyčerpaní. Je normální zažít předávkování jednou nebo druhou emocí a vypořádat se s jejich těžkostí a bojem. A pouze prostřednictvím této zkušenosti můžeme skutečně vidět krásu života. Ale když se emoční vyčerpání promění v neustálý zážitek negativních emocí, už to není zdravé.

Nepřehlédněte

Celosvětově uznávaný kanadský kytarista, skladatel a producent Jesse Cook, jež ve své tvorbě dokonale kombinuje prvky jazzu a flamenca, se na začátku nového roku poprvé představí českému publiku. Vystoupí za doprovodu svého bandu ve čtvrtek 20. února v pražském Lucerna Music Baru. V roli předskokana se objeví slovenské uskupení Blue Zodiac. Vstupenky jsou k zakoupení v síti GoOut.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek