Pátek , 07. 10. 2022

Justýna

Nevíte, jak uspokojit partnera? Naučte se správně komunikovat na téma sex

Zatímco o jiných záležitostech se dokážete bavit dlouhé hodiny, na téma sex ještě jaksi nepřišla řada? Proč je dobré spolu otevřeně mluvit na téma sex, a co získáte, když to zvládnete? Na závěr pro vás máme peprný tip, který rozhodně vyzkoušejte!
Klíčem k sexuálnímu uspokojení partnera je správná komunikace

28. 02. 2020

Nepokazím něco?

To je první otázka, která napadne každého z nás. Co když otevřeným hovorem o sexu zablokuji náš milostný život a ocitneme se na mrtvém bodě? Pokud i vy patříte mezi stydlivé jedince, kteří neví, jak na to, zkuste téma otevírat postupně. Například při obyčejné masáži chodidel, kterou partnerovi dopřejete, můžete zmínit, že se vám líbilo, když vás při společné intimní chvilce chytnul za zadek, jemně zatahal za vlasy, a podobně. V tomto případě jde jen o prolomení ledů. Nemůžete nic pokazit.

Peprnější detaily

Zbožňujete, když vás partner uspokojuje orálně? Nemůžete se dočkat, kdy se vám zase podaří spontánní rychlovka? Poloha na koníčka u vás vede k rychlému orgasmu, nebo dokonce díky ní prožíváte s partnerem vyvrcholení hned několik za sebou? To vše byste nejraději napsaly rtěnkou na zrcadlo, ale v reálu ze sebe nevypravíte ani slovo? Peprnější detaily se nejlépe sdělují při nevinném sledování erotického filmu. Nemusíte přitom hned navštívit porno stránky, Padesát odstínů klidně postačí. Seberte odvahu a vyslovte své přání!

Zdroj foto: pixabay.com

Když není co chválit

Když vás partner neumí uspokojit, je potřeba promluvit si o to palčivější, a rozhodně tuto chvíli neodkládejte. Sexuální frustrace vede k nepohodě ve vztahu. Dlouhodobě potlačovaná touha se samozřejmě dříve či později projeví, a vztah zaručeně ukončí. Opět můžete téma navléknout na společnou chvilku při filmu. Jemně požádejte o změnu. Upřímně přiznejte, co si přejete. Samozřejmě můžete partnera navést i při samotném sexu – názorná ukázka je skvělá volba!

Obraťte sex k lepšímu

V anonymních průzkumech lidé uvádějí, že když začali s partnerem otevřeně hovořit o svých sexuálních potřebách, jejich vztah se naprosto změnil. „Konečně jsem se dozvěděl, co Emma potřebuje, a bylo tak pro mne mnohem snazší najít cestu, jak ji uspokojit,“ říká Alex. „Náš vztah a sex dostal úplně nový rozměr. Díky její upřímnosti jsem se přestal bát hovořit o svých potřebách i já.“

Zdroj foto: pixabay.com

Na co myslet?

Hlavní, co v hlavě před touto konverzací musíte mít, je, abyste na vašeho partnera nic nehráli. Prostě buďte otevřená nejenom tomu, co vše se osmělíte říci, ale také připravena na co, co všechno uslyšíte. A připravte se na to, že to nemusí být vždy příjemné. Je možné, že váš partner přistoupí na tuto konverzaci a prozradí vám, že něco děláte špatně. A nebo že děláte špatně třeba úplně vše! I tohle musíte akceptovat a nevyletět hned z kůže. Pokud byste dala průchod svým negativním emocím, počítejte s tím, že už nikdy v budoucnu by se tato konverzace nemusela opakovat. A pokud mezi vámi není v posteli vše dokonalé, věřte, že toto „ticho“ povede pomalu, ale jistě, ke konci vztahu.

K TÉMATU  Jak udržet žhavý sex v dlouhodobém vztahu. Zbavte se starých programů a zkuste třeba hry nebo hotel

Sex pro radost

Jak jste na tom se sdělováním svých prožitků během sexuálního aktu? Pokud mlčíte jako hrob a sem tam ze sebe vydáte nějaký tlumený zvuk, zkuste popřemýšlet, jak to vylepšit. Většina párů je spokojenějších, když se navzájem i v intimní chvilce chválí nebo spolu komunikují. „Pojď na kuchyňskou linku.“ „Ty máš tak krásně tvrdé péro.“ „Líbí se mi, když mě jemně koušeš na uchu.“ I to patří k otevřené komunikaci.

Už se těšíte na malé i velké změny, které přinese otevřená komunikace o sexu do vaší ložnice?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Praha, 9. prosince 2021: Přírody si vážíme a je pro nás důležitá, nicméně náš vztah s ní vnímáme jako příliš povrchní. I to zjistil průzkum společnosti VELUX realizovaný v osmi evropských zemích včetně České republiky. Jsme přesvědčeni, že pobyt v přírodě pomáhá našemu fyzickému i psychickému zdraví, nicméně jen zřídka pozorujeme např. ptáky, stromy nebo mraky. Někteří lidé stráví až třetinu svého života před obrazovkou. Jak se tedy v dnešní době technologií přiblížit světu venku?
A. G. house v Sondriu stvořil architekt Rocco Borromini. Moderní dům stojí na úpatí Alp na okraji údolí Valtellina a nabízí panoramatický výhled do všech světových stran. Stavba vznikla jako spojení původní stodoly s novostavbou, a drží se hlavní myšlenky, kterou je čistý a vzdušný prostor. Ten je charakterizovaný střídáním masivního dřeva a bílých stěn. Dominantní jsou velká panoramatická okna a použití tradičních materiálů, které korespondují s místní alpskou architekturou.
Když si prohlížíte své fotky z dovolené, rozhodně nevypadáte jako módní ikony z časopisů a sociálních sítí? Poradíme vám zaručené fígle módních blogerek. Rozhodně zapomeňte na to, že nejste fotogenická. Jen musíte zaujmout tu správnou pózu a úhel - a výsledek bude úchvatný! Už se těšíte na nové fotky?
Mílovou rychlostí se k nám blíží léto – a to znamená hlavně prázdniny pro naše děti. Pokud si lámete hlavu, čím je v tomto období zabavit, věřte, že voda je to nejlepší, co můžete vymyslet. Děti přece milují rochnění se na koupališti! Tak si udělejte příjemný výlet a vydejte se na celý den do jednoho z našich nejoblíbenějších aquaparků. Které to jsou?
Čeká vás zařizování nového bytu nebo snad rekonstrukce toho stávajícího? Inspirujte se trendy v bydlení pro rok 2022. Cílem pro nadcházejících dvanáct měsíců je vytvořit ze svého domova místo, kde se budete cítit příjemně, v klidu a bezpečí.
Honba za štíhlou a sexy postavou pokračuje, i když léto už je dávno za námi. Lidé se zkrátka chtějí udržovat v kondici. S nedávnými vánočními svátky však byla píle trochu mařena vynikajícím cukrovím a samými smaženými pokrmy. Během tohoto období na sklonku roku je třeba vykázat opravdu pevnou vůli, díky které odoláte i alkoholu. Především ten je při cvičení jedním velkým tabu.

Nepřehlédněte

Když vám několik lékařů nezávisle na sobě oznámí, že v pětadvaceti letech máte počínající artrózu a nic se s tím nedá dělat, můžete udělat dvě věci. Buď to vzdát a trpět po zbytek života bolestmi kyčlí a všeho možného, nebo lékařům nevěřit a vzít situaci do vlastních rukou.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek