Pondělí , 05. 12. 2022

Jitka

Zahradní jezírko přinese do vaší zelené zóny klidnou atmosféru. Vytvořte si na zahradě vlastní relaxační oázu

V zahradě nám přináší radost, uklidňuje a nabíjí pozitivní energií. Zahradní jezírko vytváří příjemnou atmosféru a jeho realizace není nic těžkého. Můžete vytvořit klasický rybníček s kameny a okrasnými rostlinami, případně do něj umístit nenáročné kapry Koi. Zahradní jezírko může být ale i designově čisté a s pravidelným tvarem, jak si můžete prohlédnout v naší galerii. Které se nakonec stane srdcem vaší zahrádky?
Kůže v interiéru. Dokonalý přírodní materiál najde doma mnoho využití
zdroj: architectureartdesigns.com

12. 04. 2019

12. 04. 2019

Takové jezírko si můžete se správnými znalostmi a inspirací vyrobit na zahradě i sami. Vybavte se stavebním materiálem, pracovními oděvy a pusťte se do práce třeba už tento víkend.

zahradní jezírko
zdroj: fernandogarciadory.com
zahradní jezírko
zdroj: beeyoutifullife.com
zahradní jezírko
zdroj: architectureartdesigns.com
zahradní jezírko
zdroj: architectureartdesigns.com
zahradní jezírko
zdroj: footballamateur.net
zahradní jezírko
zdroj: homeidea.photos
zahradní jezírko
zdroj: architectureartdesigns.com
zahradní jezírko
zdroj: thetimes.co.uk
zahradní jezírko
zdroj: thesweethouseofmadness.com
zahradní jezírko
zdroj: gardeningknowhow.com
zahradní jezírko
zdroj: pulpbits.net
zahradní jezírko
zdroj: stuff.co.nz
zahradní jezírko
zdroj: eracaperealty.com
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Období prázdnin a letních dovolených je už definitivně za námi. Přestože meteorologové slibují poměrně slušný podzim, sychravé dny spolu s deštivým počasím už nedočkavě klepou na dveře. Pokud vám zbývá ještě pár dnů dovolené nebo prostě máte chuť vyrazit někam na teplem, rozhodně se vám budou hodit naše tipy na hřejivou podzimní dovolenou.
Mléko - přidáváme si ho do nápojů, připravujeme si z něj mnohé pokrmy, přidáváme do buchet nebo ho jen popíjíme u televize. Je plné tělu prospěšných živin, i proto by mělo mít neodmyslitelné místo v našem jídelníčku. Jenže co když patřím do skupiny vegetariánů nebo veganů a mléko je v rozporu s tím, co uznávám? Skvělou alternativou je mléko rostlinné.
S online kurzy se v posledních měsících doslova roztrhl pytel. Když nebylo možné setkávat se offline, podnikatelé se nalodili na online vlnu a rozjeli to právě ve světě internetu. A tak vznikly nejen kurzy týkající se výuky cizích jazyků, ale i efektivní způsoby, jak zlepšit své schopnosti nebo se naučit něčemu úplné novému, a to třeba FB reklamě nebo působení na sociálních sítích. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí nějakého konkrétního online kurzu, seznamte se s několika věcmi, které se vyplatí vědět a znát.
Léto se nezadržitelně blíží a zcela jistě se nemůžete dočkat, až vyrazíte na dovolenou. Naše tělo však může na změny prostředí a počasí reagovat negativně. Také změna stravy je pro lidský organismus zátěží a mohou ji doprovázet nepříjemné obtíže, které by vám vysněnou dovolenou mohly překazit. A od toho je tu cestovní lékárnička, kterou si můžete přibalit s sebou. Co by měla obsahovat a jak si léto ve zdraví užít?

Nepřehlédněte

Mnoho lidí začíná hubnout především s dietou, protože je to nejjednodušší způsob, jak změnit své každodenní stravovací návyky. To je správný směr, ale nestačí, pokud chcete na svém těle skutečně zapracovat a zhubnout. Je také nutné správně přizpůsobené cvičení a k tomu budete potřebovat vybavení a příslušenství!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek