Domů » Bydlení » Jak vybrat ten správný regál do domácnosti?
Bydlení Interér Reklama

Jak vybrat ten správný regál do domácnosti?

regál
Pokud jste se rozhodli, že regál je skvělým způsobem, jak dosáhnout úspory místa i zpřehlednění uskladněných věcí (může jít o potraviny, nářadí, nástroje, kanystry, přístroje a další), nyní stojíte před rozhodnutím, jaký regál si vlastně vybrat. V úvahu je třeba vzít hned několik parametrů.

Materiál

Dřevo, plast, kov: to jsou tři základní materiály, ze kterých se regály vyrábějí. Dřevěné regály například vynikají svou atraktivitou, nicméně budou mít kratší životnost, než regály plastové a kovové. Plastové regály jsou dostupné ve spoustě barev, jejich problémem ale může být nižší nosnost, než je tomu u kovových regálů. Právě kovové regály se považují za nejstabilnější, a s nejdelší životností. Jejich široký výběr můžete najít tady.

Nosnost

Pokud chcete skladovat těžké předměty, pak je dobré zaměřit se na nosnost regálu. Je dobré si před samotnou koupí ujasnit, co všechno chcete v regálu skladovat, protože díky tomu lépe odhadnete, jakou vlastně potřebujete nosnost.

Velikost

Při výběru je nutné zohlednit také prostor, který máte k dispozici. V současné době existuje poměrně široká nabídka regálů, které můžete umístit kamkoli.

Vzhled

Ten vás bude zajímat zejména v případě, že chcete regály namontovat do obytných pokojů, jako jsou kuchyně, obývací nebo třeba dětský pokoj.

Majster Regal

Společnost Majster Regal nabízí širokou škálu regálů, takže může být poměrně snadné se v nabídce ztratit. Naštěstí je zde k dispozici zákaznická linka, která vám pomůže vybrat si nejen kvalitní regál, ale také takový, který bude plně vyhovovat vašim potřebám. Nemusíte se bát, rady jsou pro zákazníky, takže se zohledňuje zejména jejich přání koupit – nikoli potřeba společnosti prodat. O tom, že se jedná o kvalitního výrobce svědčí také fakt, že nabízí prodlouženou záruku 5 let na všechny své regály.