Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Jak vybrat ten správný regál do domácnosti?

Pokud jste se rozhodli, že regál je skvělým způsobem, jak dosáhnout úspory místa i zpřehlednění uskladněných věcí (může jít o potraviny, nářadí, nástroje, kanystry, přístroje a další), nyní stojíte před rozhodnutím, jaký regál si vlastně vybrat. V úvahu je třeba vzít hned několik parametrů.

Materiál

Dřevo, plast, kov: to jsou tři základní materiály, ze kterých se regály vyrábějí. Dřevěné regály například vynikají svou atraktivitou, nicméně budou mít kratší životnost, než regály plastové a kovové. Plastové regály jsou dostupné ve spoustě barev, jejich problémem ale může být nižší nosnost, než je tomu u kovových regálů. Právě kovové regály se považují za nejstabilnější, a s nejdelší životností. Jejich široký výběr můžete najít tady.

Nosnost

Pokud chcete skladovat těžké předměty, pak je dobré zaměřit se na nosnost regálu. Je dobré si před samotnou koupí ujasnit, co všechno chcete v regálu skladovat, protože díky tomu lépe odhadnete, jakou vlastně potřebujete nosnost.

Velikost

Při výběru je nutné zohlednit také prostor, který máte k dispozici. V současné době existuje poměrně široká nabídka regálů, které můžete umístit kamkoli.

Vzhled

Ten vás bude zajímat zejména v případě, že chcete regály namontovat do obytných pokojů, jako jsou kuchyně, obývací nebo třeba dětský pokoj.

Majster Regal

Společnost Majster Regal nabízí širokou škálu regálů, takže může být poměrně snadné se v nabídce ztratit. Naštěstí je zde k dispozici zákaznická linka, která vám pomůže vybrat si nejen kvalitní regál, ale také takový, který bude plně vyhovovat vašim potřebám. Nemusíte se bát, rady jsou pro zákazníky, takže se zohledňuje zejména jejich přání koupit – nikoli potřeba společnosti prodat. O tom, že se jedná o kvalitního výrobce svědčí také fakt, že nabízí prodlouženou záruku 5 let na všechny své regály.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Vzrostlý strom přímo v obýváku? Stromy v interiéru nejsou zrovna tradiční výzdobou, přesto se najdou tací, kteří mají kus přírody přímo u sebe doma. Budova musí většinou s takovým nápadem počítat už od začátku stavby, ale potom se můžete pochlubit skutečně originální dekorací, na kterou budou návštěvy koukat s otevřenou pusou. Zeleň uklidňuje a prospívá, takže na vás bude blahodárně působit každý den.
Teploty se konečně začínají zvedat a léto se nezadržitelně blíží. Pokud si letos budete chtít užít koupání, pak nejspíš budete muset do řeky, rybníku či vodní nádrže. Jenže jejich čistota a mnohdy také studená voda vám mohou následně přivodit nepříjemné patálie. Zvláště jste-li náchylní k tzv. letním problémům, měli byste udělat vše pro to, abyste se jim vyhnuli. Soutěžte tak s námi o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám v tom pomůže.
Jestliže jste sama ve třiceti, není na tom dnes nic divného. Pokud zůstáváte stále sama a je vám čtyřicet či padesát, začínáte vypadat podezřele. Dlouholeté představy jsou, že je single typicky mladý muž nebo mladá žena, kteří si užívají života, cestují nebo dělají kariéru. Je ale tohle tvrzení pravdivé?
Křečové žíly trápí obrovskou část populace a každý chceme mít o nich co nejdříve pokoj. Jak s nimi ale zatočit, když se někdy může zdá, že nám prostě nechtějí dát pokoj? Léčit je musíte nejen zavedenými lidovými prostředky, ale je třeba k tomu dodržovat i další pravidla. Tělo je složitý organismus a vše je provázáno. Proto zároveň s léčbou dodržujte správný pohyb, jídlo i odpočinek. Jak na to vám poradíme v článku.
Letní měsíce svádí k tomu oblékat se poněkud spořeji. Muži oblékají kraťasy a tílka, ženy zase sukně, topy, nebo šaty na ramínka. Pokud se trápíte s nepříjemnými a nevzhlednými tukovými polštáři v oblasti podpaží a zad, pak můžete pociťovat při odhalování stud. Abyste si opět věřili a byli hrdí na svou postavu, zacvičte si pár těchto cviků, které podpoří redukci tuku ve výše zmíněných partiích.
Meduňka – citronem vonící bylina z Evropy se používá jako kulinářská, léčivá i kosmetická bylina. Všeobecně se má za to, že má uklidňující účinky, je ceněná pro svou schopnost snižovat stres a úzkost, podporovat lepší spánek a zmírňovat zažívací potíže a nadýmání. Zdravotní studie prokázaly, že meduňka dokáže zvýšit pocit pohody, štěstí a bdělosti jednotlivců.

Nepřehlédněte

Každému se jistě stalo, že se při vaření popálil. Stačí delší pobyt nad unikající párou nebo opomenutí nasazení chňapek a může být neštěstí na světě. Od nehezkých následků vás mohou ochránit lístky aloe vera, které uvnitř ukrývají příjemnou léčivou a zároveň chladivou dužinu. Pěstujete ji na svém okenním parapetu? 

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek