Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Jak vybrat ten správný regál do domácnosti?

Pokud jste se rozhodli, že regál je skvělým způsobem, jak dosáhnout úspory místa i zpřehlednění uskladněných věcí (může jít o potraviny, nářadí, nástroje, kanystry, přístroje a další), nyní stojíte před rozhodnutím, jaký regál si vlastně vybrat. V úvahu je třeba vzít hned několik parametrů.

Materiál

Dřevo, plast, kov: to jsou tři základní materiály, ze kterých se regály vyrábějí. Dřevěné regály například vynikají svou atraktivitou, nicméně budou mít kratší životnost, než regály plastové a kovové. Plastové regály jsou dostupné ve spoustě barev, jejich problémem ale může být nižší nosnost, než je tomu u kovových regálů. Právě kovové regály se považují za nejstabilnější, a s nejdelší životností. Jejich široký výběr můžete najít tady.

Nosnost

Pokud chcete skladovat těžké předměty, pak je dobré zaměřit se na nosnost regálu. Je dobré si před samotnou koupí ujasnit, co všechno chcete v regálu skladovat, protože díky tomu lépe odhadnete, jakou vlastně potřebujete nosnost.

Velikost

Při výběru je nutné zohlednit také prostor, který máte k dispozici. V současné době existuje poměrně široká nabídka regálů, které můžete umístit kamkoli.

Vzhled

Ten vás bude zajímat zejména v případě, že chcete regály namontovat do obytných pokojů, jako jsou kuchyně, obývací nebo třeba dětský pokoj.

Majster Regal

Společnost Majster Regal nabízí širokou škálu regálů, takže může být poměrně snadné se v nabídce ztratit. Naštěstí je zde k dispozici zákaznická linka, která vám pomůže vybrat si nejen kvalitní regál, ale také takový, který bude plně vyhovovat vašim potřebám. Nemusíte se bát, rady jsou pro zákazníky, takže se zohledňuje zejména jejich přání koupit – nikoli potřeba společnosti prodat. O tom, že se jedná o kvalitního výrobce svědčí také fakt, že nabízí prodlouženou záruku 5 let na všechny své regály.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Kočky jsou tak roztomilá a super zábavná zvířata. A dnes se zaměříme speciálně na černé kočky! Vyvolávají nám úsměv na tváři a léčí naši špatnou náladu. Stačí se podívat, jak si všechny ty chlupaté kočičky hrají, padají, vycházejí se psy a jinými zvířaty, děsí sebe i vás, dělají legrační zvuky nebo se rozzlobí... Tak vtipné a roztomilé!
Rozchodem si projde každý z nás, začíná to v dětství s prvními láskami, pokračuje v dospělosti, kdy s námi mohou neskutečně zatřást. Vzpamatování se z rozchodu je poměrně dlouhá cesta, kterou není dobré moc uspěchat. Člověk by si měl projít všemi nepříjemnostmi, aby dospěl k novému začátku. A jak toho docílit?
Podle statistik zradí srdce téměř každého třetího z nás. Jedná se o nejčastější příčinu úmrtí v Česku. Jen vloni si vyžádaly ischemická choroba srdeční, selhání srdce a infarkt myokardu přes 38 tisíc životů. Nechcete-li být mezi nimi, začněte o to své více dbát. Je totiž spousta věcí, které pro něj můžete udělat.
Vaše venkovní sauna na zahradě, to je příjemné pocení v přírodě. Svoji roli hraje i čerstvý vzduch, na který vycházíte ze sauny ven. Ochlazení si dopřejete ve venkovním bazénu nebo v zimě přímo ve sněhu! Sauny se dají postavit na klíč, od těch nejmenších pro dva, až po prostorné zahradní sauny s předsíňkou nebo odpočívárnou. Zajímavou variantou jsou i prosklené dveře nebo stěny sauny. Prohlédněte si galerii a třeba se necháte inspirovat!

Nepřehlédněte

Péče o sebe je v dnešní době pro mnoho lidí synonymem nákupních horeček, drahých lázeňských procedur, brunchů či kosmetiky. Stalo se to jakýmsi symbolem pro kosmetický a fitness průmysl. Mnoho lidí ale zapomíná investovat také do zcela jiné formy péče o sebe. A to do péče o své duševní a emocionální zdraví o které je rovněž třeba se starat. V tomto článku si řekneme, jak na to.
Pulty obchodů během zimních měsíců plní exotické ovoce nejrůznějších druhů. Vánoční svátky klepou na dveře a touha po plné štědrovečerní tabuli, ze které je neustále co ujídat, se o to víc násobí. Ta touha bude ostatně silnější než peněženka, která brzy na to zapláče. V případě ovoce se však nezdráhejte, protože řada z rozličných exotických druhů je zdraví velmi prospěšná a co důležitějšího si přát o Vánocích než zdraví.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek