Pátek , 01. 12. 2023

Iva

S čím nejlépe nosit červené tenisky? Rady od odborníků.

Pokud se chcete letos blýsknout, můžete vsadit i na červené tenisky. Ty jsou stylové a můžete je ladit s nejrůznějšími trendy oděvy a s módními doplňky. Jestliže zrovna nejste módní guru, nemusíte si zoufat. My vám na následujících řádcích prozradíme o červených teniskách vše podstatné. Proto čtěte a pojďte se inspirovat s námi!

S jakými módními doplňky nosit červené tenisky?

Červené tenisky budou hitem letošní sezóny. Proto není od věci zařadit alespoň jeden pár do svého šatníku. Červené tenisky mohou mít různé odstíny. In budou rudé modely, ale také kousky ve vínovém barevném tónu. Vždy tak bude záležet jen na vás a na vašem jedinečném vkusu. Nezapomínejte na to, že by měly vaše červené tenisky ladit s dalšími módními doplňky. A to nejen barvou, ale také strukturou. Jak říká módní pravidlo, hladké přiřazujeme k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Tím se outfit vkusně sjednotí a bude působit sourodým dojmem. Vhodné je i to, když vaše červené tenisky budou vyrobené ze stejného materiálu, jako právě ostatní módní doplňky v outfitu. Opět tím docílíte jednotného a elegantního outfitu. Stylové červené doplňky i tenisky můžete sehnat i v kamenných prodejnách CCC. Tady si přijde na své každý milovník módy.

Jaké oblečení se bude hodit k červeným teniskám?

K červeným teniskám se bude hodit černé oblečení. Tato kontrastní barva dodá vašemu outfitu s červenými teniskami patřičný šmrnc. Další barvou, která se hodí k červené, je bílá a modrá. U modré barvy si můžete pohrát s pastelovými, ale i s výraznějšími odstíny. Pro milovnice extravagance je tu fialový odstín nebo odstín very pery. Jedná se o fialovou barvu s modrými a s červenými odlesky. K červeným teniskám můžete nosit např. tmavě modré džíny s vysokým pasem a s tzv. roztrhanými koleny. Slušet vám k nim bude i módní trapézová nebo plisovaná sukně se vzory a s motivy. Opět vsaďte na vysoký pas sukně. Ten vás totiž opticky zúží a prodlouží. Módní červené tenisky jsou ženám dostupné také na oblíbeném e-shopu CCC.

Jakými dekorativní prvky či vzory mohou disponovat červené tenisky?

Červené tenisky na sobě mohou mít i nejrůznější dekorativní prvky. V kurzu budou letos potisky, ale také malá či velká loga módních značek. Ženy pak mohou volit i červené tenisky se zlatými detaily. Červená a zlatá barva se skvěle doplňují a navíc mohou dámy zlaté detaily na obuvi vkusně sladit i se svými třpytivými šperky. Dále je pak mohou kombinovat také s batohy se zlatými prvky či s taškami přes rameno se zlatými dekorativními detaily. Stylové červené batohy i tenisky se zlatými prvky můžete nakupovat také u prodejce CCC. Červené tenisky pak mohou disponovat i trendy motivy. In budou letos ty zvířecí a květinové. Na své si přijde opravdu každá z vás. Chcete-li změnit vzhled vašich červených tenisek, můžete si k nim přikoupit i různě barevné tkaničky a ty podle nálady střídat. Klasika jsou bílé nebo černé kousky. Chcete-li váš outfit více oživit, můžete vsadit na výrazné tmavě modré tkaničky. Námořnická modř je pro červené tenisky jako stvořená. Určitě se jí tak nebojte a pohrajte si s barvami.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Anorexia nervosa tzv. anorexie je zahalená velkým množstvím stigmat, a třeba právě vás zajímá pravda. Jak nepříjemné je žít v těle anorektika, na kterého se okolí dívá skrz prsty? Uvažování člověka s mentální poruchou není jednoduché, a to včetně člověka trpícího anorexií.
Na vašem těhotenském testu se konečně objevily dvě čárky a vás začala děsit vidina, že se příštích devět měsíců nepohnete z gauče? Dobrá zpráva je, že se v těhotenství sportu zříkat nemusíte. Právě naopak, fyzická aktivita představuje skvělou přípravu na porod. Musíte jen zvolit tu správnou a nepřepínat své síly.
Pokud patříte mezi ty, kteří se pokoušejí hubnout, ale pokusy jsou zatím marné, tak pokračujte ve čtení. Dnes se dozvíte, v čem je kámen úrazu, že se vaše hubnutí nedaří. Dozvíte se něco, o čem jste nikdy předtím možná ani neslyšeli. Zároveň pochopíte, jak to můžete napravit. A jestliže tyto informace převedete do praxe, tak věřím, že se úspěch dostaví!
S hypotečními úvěry se nyní doslova přetrhl pytel. Lidé prahnou po vlastním bydlení, a to z důvodu aktuálně se rozjíždějící inflace. Aby nedošlo k újmě na jejich úsporách, investují a nemovitosti jim přijdou jako to nejlepší východisko ze situace. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí vlastního obydlí, ať už bude určené pro osobní potřebu nebo se bude jednat o nemovitost určenou k pronájmu, prozradíme vám, jak vybrat vhodnou hypotéku.  
Krásné, silné a dlouhé vlasy jsou bezesporu symbolem ženství a vysoké atraktivity. Jsou jednoduše sexy a to nejen pro muže, ale i pro ženy. Každá to ale s vlasy máme trochu jinak. Zatímco některé ženy by se prodejem takových vlasů snad mohly i živit, je spousta žen, které marně čekají na každý centimetr. Pokud právě vy patříte ke krátkovláskám anebo s vámi bůh jednoduše odmítl diskutovat ve chvíli, kdy jste vlasů chtěla víc, zajisté jste někdy uvažovala o možnosti prodloužení a zhuštění vlasů. Proč ne. Víte ale, která z metod je tou nejlepší cestou? Inspirujte se.
Sociální sítě jsou dnes mocné marketingové nástroje, které nutně nemusí být určeny jen k propagaci byznysu nebo nějakého produktu. Mohou to být zrcadla nás samotných a lze si z nich vytvořit i pasivní příjem. Stačí, aby byl instagramový profil dostatečně atraktivní, získal určitý počet sledujících a byl hojně navštěvovaný. K tomu všemu mohou přispět instagramové šablony a dalších několik tipů.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek