Pátek , 27. 05. 2022

Valdemar

Trávíte hodně času v přírodě? Softshellové oblečení vám nemůže chybět

Pro pobyt v přírodě a při různých sportovních aktivitách venku jistě oceníte funkční oblečení, se kterým vás nepřekvapí žádné počasí ani nepříznivé podmínky. Proto bude nejlepší volbou softshellový materiál, s nímž se nemusíte bát žádného dobrodružství.
oblečení
Zdroj obrázku: Bubulakovo.cz

Outdoorové oblečení musí být hlavně funkční a odolné

Ať už chcete do přírody obléknout sebe nebo vaše děti, určitě potřebujete odolné oblečení, v němž si můžete užít všechny dobrodružství i sporty. Softshell je velmi odolný materiál, který vám dovolí i ty nejsložitější aktivity. Materiál je prodyšný, ale nepromokavý, dokáže si poradit i s nepříjemným větrem. Díky vnitřní straně, co je vyrobena většinou z příjemného fleecu, se budete cítit pohodlně a v teple. Zbytek vrstev je lepený z několika druhů materiálů přesně tak, aby dokázal celkový materiál dobře ochránit.

Nejčastěji se softshellový materiál používá pro:

  • kalhoty,
  • bundy,
  • kombinézy,
  • vesty.

Softshellové látky jsou odolné a vhodné pro děti

Představte si zimní procházku plnou radovánek ve sněhu. Anebo dlouhou celodenní túru za dobrodružstvím přírody v dešti i sychravém počasí. Pokud i vaše děti milují takové akce v přírodě, pak je důležité je správně obléct. Softshellové látky jsou tou nejlepší ochranou. S tímto materiálem se vaše děti mohou volně pohybovat, zároveň jsou ale chráněny od deště, sněhu nebo následného prochladnutí.

Softshell můžete koupit i v klasické metráži

Pokud chcete pro svou rodinu připravit vlastní originální kolekci softshellového oblečení, nejlepší variantou je koupit softshellovou látku v metráži. V eshopu Bubulakovo najdete širokou nabídku. Na výběr máte z několika vzorů i barev, a tak jistě vyberete tu nejlepší variantu, která bude slušet vám i vašim dětem.

Softshellové oblečení se těší oblíbenosti u každé aktivní rodiny, co se nenechá zastrašit špatným počasím a vyráží za dobrodružstvím každý volný den.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Že se nedá módou a módními trendy bojovat proti „blbé“ náladě? Ale dá! Důkazem jsou aktuální trendy na rok 2021, které se na symboliku naděje, síly a vytrvalosti soustředí nejen v barvách, vybavení domácnosti, ale také ve stylu oblékání, účesů a samozřejmě i líčení. Pojďme se na jednotlivé trendy tohoto roku podívat právě optikou nálady a symboliky. Uvidíte, že letos bude čím zahánět chmury!
Chcete svého partnera obdarovat krásnou, novou a stylovou peněženkou? Rozpadá se mu ta stará v ruce? Možná si pokládáte otázku, která z nabízených bude tou nejlepší. Je třeba si uvědomit, že pánové uvažují trochu jinak a že i jejich požadavky na tento módní doplněk se mohou lišit. Předně se tak moc nekouká na celkový design.
Všechno zdražuje - nechtěný, ale bohužel reálný fakt. Vedle potravin se zvyšuje cena za elektřinu, plyn a samozřejmě za vodu, což jsou základní potřeby každého z nás. Abychom dokázali ušetřit po této stránce, spotřeba vody v domácnosti by nás měla zajímat. Kolik aktuálně průměrně činí, kam mizí a jak snížit výdaje s ní spojené? 
Zima se blíží nezastavitelnou rychlostí a s ní pro mnohé i nějaké to tradiční zimní kilo navíc. Kombinace efektivnějšího ukládání tuků, svátků a večírků (pokud lockdown dá) a té únavné tmy, jsou dovede být pro postavu naprostá katastrofa. Co s tím?
Vědci tvrdí, že lunární cykly mohou souviset třeba s délkou spánku a menstruačními cykly. Vše je ale předmětem sporů. Jak si stojí věda a její pátrání po příčinách nespavosti u lidí? A v čem nás ještě měsíc a jeho cyklus ovlivňuje? Podíváme se na dopady měsíce na lidskou psychiku, zdraví i běžný denní režim.
Vysmíváte se těm, kdo si píšou deník? A zkoušela jste to už někdy? Je to neuvěřitelně očistná záležitost, která vám pomůže zbavit se stresu, utřídit si myšlenky a mnohdy vás také povzbudí. Navíc budete díky deníku mít za pár desítek let na co vzpomínat.

Nepřehlédněte

Můžete lásku ovlivnit tím, co naservírujete k obědu? Přísloví, že láska prochází žaludkem, má určitě svůj význam. Jídlo je totiž jeden ze způsobů, jak zapůsobit na partnera, uklidnit ho nebo povzbudit pro další partnerské aktivity. A také společně strávit denně klidný čas.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek