Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Trávíte hodně času v přírodě? Softshellové oblečení vám nemůže chybět

Pro pobyt v přírodě a při různých sportovních aktivitách venku jistě oceníte funkční oblečení, se kterým vás nepřekvapí žádné počasí ani nepříznivé podmínky. Proto bude nejlepší volbou softshellový materiál, s nímž se nemusíte bát žádného dobrodružství.
oblečení
Zdroj obrázku: Bubulakovo.cz

Outdoorové oblečení musí být hlavně funkční a odolné

Ať už chcete do přírody obléknout sebe nebo vaše děti, určitě potřebujete odolné oblečení, v němž si můžete užít všechny dobrodružství i sporty. Softshell je velmi odolný materiál, který vám dovolí i ty nejsložitější aktivity. Materiál je prodyšný, ale nepromokavý, dokáže si poradit i s nepříjemným větrem. Díky vnitřní straně, co je vyrobena většinou z příjemného fleecu, se budete cítit pohodlně a v teple. Zbytek vrstev je lepený z několika druhů materiálů přesně tak, aby dokázal celkový materiál dobře ochránit.

Nejčastěji se softshellový materiál používá pro:

  • kalhoty,
  • bundy,
  • kombinézy,
  • vesty.

Softshellové látky jsou odolné a vhodné pro děti

Představte si zimní procházku plnou radovánek ve sněhu. Anebo dlouhou celodenní túru za dobrodružstvím přírody v dešti i sychravém počasí. Pokud i vaše děti milují takové akce v přírodě, pak je důležité je správně obléct. Softshellové látky jsou tou nejlepší ochranou. S tímto materiálem se vaše děti mohou volně pohybovat, zároveň jsou ale chráněny od deště, sněhu nebo následného prochladnutí.

Softshell můžete koupit i v klasické metráži

Pokud chcete pro svou rodinu připravit vlastní originální kolekci softshellového oblečení, nejlepší variantou je koupit softshellovou látku v metráži. V eshopu Bubulakovo najdete širokou nabídku. Na výběr máte z několika vzorů i barev, a tak jistě vyberete tu nejlepší variantu, která bude slušet vám i vašim dětem.

Softshellové oblečení se těší oblíbenosti u každé aktivní rodiny, co se nenechá zastrašit špatným počasím a vyráží za dobrodružstvím každý volný den.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když se řekne slovo “masožravky”, většina lidí si vybaví českou kultovní klasiku Adéla ještě nevečeřela. Bohužel díky tomuto filmovému snímku se většina pěstitelů obává, že je rostlina kousne. To je samozřejmě mylná domněnka, masožravky opravdu nekoušou. Jedná se naopak o krásné unikáty, které milují především děti. Možná si říkáte, že pěstování bude složité, přece jen se nejedná o typickou českou rostlinu. Jenže pěstování je naopak velice snadné.
Líčení je prostě zábava. Navíc kočičí oči patří mezi evergreen, co nikdy nevyjde z módy. Pro dnešek jsme si pro vás připravili jednoduché triky, se kterými zvládnete líčení kočičích očí naprosto bez problémů. Kdy si uděláte svou chvilku pro sebe a vyzkoušíte si, jak budete vypadat jako skutečná sexy šelma? Jdeme na to!
Problémů, které člověka dokážou potrápit, je celá spousta. Mezi ně patří také zánět močových cest, který je velmi bolestivou zdravotní potíží. Ať už postihne ženu nebo muže, umí vyvolat nepříjemné pocity a dokáže člověka potrápit. Proto si pojďme prozradit, jak ho vyléčit.
Neustálé převalování, polštáře na uších, probděné noci, špunty v uších. Přijde vám to povědomé? Pak právě váš partner nebo partnerka chrápe. Nemusíte se obávat toho, že byste v tom byli sami. Najde se mezi námi vícero lidí, kteří se ptají na jednu otázku, a sice jak se zbavit chrápání, které nám nedá v noci spát?
Dřevěné bedýnky aktuálně frčí. Nehodí se přirozeně do každého interiéru, ale pokud máte rádi venkovský, přírodní nebo skandinávský styl, oceníte chytré nápady na jejich využití. Bedýnky poslouží hlavně jako odkládací prostory. Vhodnou kombinací z nich můžete vytvářet vlastní originální praktická řešení. Je na vás, jestli zvolíte jednoduché jednobarevné bedýnky nebo omšelý retro vzhled. Dají se obrousit, natřít i spojit. Upravte si je podle sebe!

Nepřehlédněte

Kvůli práci z domova či výuce online trávíte denně mnoho hodin před monitorem. Často je to mnohem víc času, než kolik to bylo před pandemií. Výsledkem je enormní zátěž pro oči. Ty jsou pak unavené. Dopřejte jim péči a výživu, kterou si zaslouží. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia pro namáhané oči.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek