Úterý , 23. 04. 2024

Vojtěch

Dojatá a šťastná Anna K.: Zásnuby a „Údolí včel“ jako hit roku na cenách Anděl!

31. 03. 2024

31. 03. 2024

Zásnuby i hit roku

V 59 letech prožívá Anna K. období, které mnozí považují za jedno z nejkrásnějších v jejím životě. Překonala vážné zdravotní potíže – boj s rakovinou, a nyní se těší ze světlých momentů ve svém osobním životě. Její partner Tomáš Vartecký po čtvrtstoletí společného života položil otázku, na kterou mnozí čekali – požádal ji o ruku. Tento krok znamená pro oba začátek nové kapitoly jejich společného života. Podrobnosti o zásnubách prozradila Anna K. v populárním pořadu 7 pádů Honzy Dědka, kde s humorem popsala, jak její partner použil jako dočasný prsten podložku od dveří, než se mu podařilo zakoupit prstýnek od Cartiera.

Anna K.: Kariéra plná Andělů


Anna K. je za svoji dlouholetou kariéru držitelkou několika ocenění Anděl. V roce 1999 získala ocenění v kategorii Zpěvačka roku a za skladbu “Nebe”, která byla součástí stejnojmenného alba a stala se významným mezníkem v jejím uměleckém vývoji. Na tomto albu spolupracovala s Tomášem Varteckým a Filipem Horáčkem pod producentským vedením Jana P. Muchowa. V roce 2004 pak Anna K. obdržela Cenu Anděl za Nejlepší obal alba za “Noc na zemi” a následující rok získala ocenění za Videoklip roku k písni “Cukr”, který režíroval Jakub Kohák. Zatím poslední ocenění, které Anna K. získala bylo v roce 2006 a od Akademie dostala ocenění Zpěvačka roku.

Anna K. a letošní Anděl

Anna K
Anna K. získala Anděla za skladbu roku.

Nejnovější vítězství Anny K. na cenách Anděl za hit “Údolí včel” z alba stejného názvu přidává do její sbírky další prestižní ocenění. Při přebírání ceny vyjádřila hlubokou vděčnost, zejména svému dlouholetému partnerovi a spoluautorovi Tomášovi Varteckému, s emocionálními slovy: “Tome, jedno křidélko je tvoje. Děkuji, že jsi se mnou tuhle desku zvládnul, děkuji, že jsi se mnou zvládnul těch 26 let

K TÉMATU  Richard Krajčo vypráví na dobrou noc! Zpěvák načetl audioknihu, kterou napsala jeho žena. Jak souvisí s jeho písní Zůstaň tu se mnou?
Dojemná děkovná řeč Anny K.

Anna K. vyráží na turné

Album “Údolí včel” od Anny K., které se setkalo s kladným přijetím jak od kritiků, tak od posluchačů, dosáhlo svého vrcholu ziskem prestižní sošky na cenách Anděl za titulní píseň “Údolí včel” jako hit roku. Tento úspěch nejen zvýrazňuje výjimečný talent Anny K. a její trvalé postavení na hudební scéně, ale také ukazuje na hluboké a láskyplné spojení s jejím životním partnerem Tomášem, který stojí za všemi jejími písněmi od alba “Nebe”. Jejich spolupráce je dokladem sázky na jistotu, která přináší stálé umělecké úspěchy a pozitivní ohlasy od posluchačů. S blížícím se jarem se zpěvačka chystá na turné, kde posluchačům představí novinkové album “Údolí včel”, ale pochopitelně zazní i staré, léty prověřené hity, čímž se stane každé vystoupení nezapomenutelným zážitkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Známe vítěze Cen Anděl: Nejlepší album má kapela November 2nd, bodovali i Anna K, David Koller a Viktor Sheen. Podívej se na výsledky

Po Světle přichází Údolí včel. Anna K je zpět s novou energií a novým albem.


Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Každý to má jinak: Někdo s radostí čeká na předvánoční šílenství a těší se na shánění dárků, jiný bledne hrůzou, protože absolutně neví, co má jako dárek zabalit. Shodneme se ale asi v jednom: pro děti se dárky vybírají nejsnáze - obzvlášť pro holčičky. Snové, barevné a třpytivé hračky jsou pastvou pro zvídavé oči malých princezen. I americký výrobce hraček Hasbro si zajistil místo na výsluní svou kolekcí hraček „My little Pony“.
Samozřejmě že ji zvládnete. Cesta do Santiaga de Compostela má mnoho podob. Můžete si zvolit dlouhou a strastiplnou cestu, nebo raději půjdete kratší úseky a hezky pěkně po upravených cestičkách. Všechno se počítá. Každý krok se počítá.
Chorvatsko je nejen pro Čechy velmi oblíbeným místem, kam vyrazit na dovolenou. Ať už hledáte relax u moře, zajímá vás místní kultura a památky, či snad hledáte nějaké dobrodružství, tato země je skvělou volbou. Chorvatsko totiž pro turisty nabízí dokonalé možnosti.
Přemýšleli jste někdy nad tím, že začnete cvičit? Chtěli byste mít jakýkoli pohyb, ale nemůžete se k tomu prostě dokopat? Pokud ano, pak pokračujte ve čtení! Tento článek bude pro vás velkou motivací, proč s pohybem začít! Jak vám může změnit život doslova k nepoznání...
Mít pupík přes léto je na jednu stranu zátěž, protože čelíte vysokým teplotám. Ale maminky, které si toto období v roce prožily těhotné, se shodují na jednom – dokonale se vyřádíte v módě!
Na stůl o vánocích prostě patří. Adventní věnec je jedním ze základních prvků vánoční výzdoby. Tahle dekorace se stane vaší chloubou, když jí vyrobíte sama! Možná už v tom máte praxi, možná to zkusíte poprvé, ale v každém případě se můžete inspirovat. A pokud věnec vyrábět nechcete, alespoň si nějaký vyberete.
Jako by tu bydlel čaroděj Gargamel. V polském městě Zakopane najdete chaty, které připomínají příbytky z pohádek. Původní návrh stavby měl na svědomí architekt Sebastian Piton. V okolí poté vznikly další stavby, vycházející z jeho nápadu. Všechny návštěvníky lákají k focení!
Zřejmě není nutné dlouze vysvětlovat, o jaký hmyz se jedná. Octomilky neboli vinné mušky se nám do domácnosti ochotně nastěhují v momentě, kdy necháme na stole zralé ovoce nebo třeba zbytek pečiva od snídaně. Stačí jen chvilička a mušky se velmi rychle namnoží. Pak se může zdát problematické je z kuchyně nějak vypudit. Ale nebojte se – jde to.
Právě ložnice bývá místem, kde ukládáme většinu svého oblečení a jiných drobností, tedy pokud nemáte šatnu. Z toho důvodu je důležité dát si při výběru šatní skříně záležet, aby vyhovovala vašim potřebám. Další úložný prostor navíc můžete přidat díky komodě, která se skvěle hodí nejen do ložnice.
Když se naším pozemkem prohnala povodeň, zůstali jsme jako opaření. Nejen, že jsme se museli vyrovnat se ztrátou milovaného psa a tím, že jsme přišli o auto, ale rodiče se s tou situací dodnes nevyrovnali.
Jeden z nejvzrušivějších momentů každého roku nastal, vyrážíte na dovolenou. S tím je ale spojená řada povinností a výzev, mezi něž patří balení. Pro někoho je tato aktivita zcela zábavná, a navíc ještě umocněná o těšení se. Pro druhé balení představuje zase stres, který chtějí mít co nejdříve za sebou.

Výběr článků

Krásný, rovný úsměv bez bolesti a téměř na počkání slibuje inovativní systém neviditelných rovnátek Invisalign. Rovnátka jsou totiž navržena tak, aby odhalila úsměv, po kterém toužíte. Díky snímatelným rovnátkům tak opravdu během pár měsíců změníte svůj život.
Začít žít zdravěji - cíl, který si stanovila celá spousta z nás po zjištění, že jsme během doby covidové v průměru přibrali sedm kilogramů. Do svého jídelníčku proto přidáváme vícero zeleniny, hodně ovoce, naopak omezujeme sladkosti a snažíme se vyhnout se smaženému. Když už olej, tak pouze ten olivový, který je mnohými nutričními specialisty schválený. Mimochodem, věděli jste, že by se měl pít na lačný žaludek?
V koupelně, v předsíni, na chodbě nebo v ložnici. Všude tam potřebujeme zrcadlo, a málokdy máme doma jen jedno. Praktické nebo designové, v interiéru jsou i jako dekorace!

Nepřehlédněte

Starat se o jedno malé dítě může dát pěkně zabrat. Dvě potrápí ještě víc, ale co teprve šest prcků? Tahle kočičí máma to nemá jednoduché, ale rozhodně ví, že nemá smysl se zbytečně stresovat!
Domov je místem, kde se chceme cítit bezpečně. Již po staletí je ochrana domova důležitou samozřejmostí napříč různými kulturami. I naši předkové chránili své domovy před kletbami, zlými duchy, bídou či útoky nepřátel.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek