Pondělí , 11. 12. 2023

Dana

Horoskop krásy a duševního zdraví na sobotu 22. 9. 2018. Měsíc vám dnes v noci možná něco napoví!

horoskop
zdroj: 123RF.com

22. 09. 2018

Ideální den na péči o pleť

Hned po snídani si udělejte peeling obličeje a poté si i na dekolt naneste masku z ušlehaných okurek a jogurtu. Pleť se napne a jakoby omládne, hydratovaná bude celý den.

Pozor na oteklé kotníky

Rozumné buďte při výběru obuvi. Zvolte boty s maximální výškou podpatku 6. cm, v opačném případě se dá předpokládat, že vám nohy otečou, nelze vyloučit ani křeč lýtek.

Zapamatujte si svůj sen!

Po setmění nastane mimořádná fáze Měsíce. Na deset hodin jakoby zmizí pomyslný závoj mezi světy a vy dostanete příležitost nakouknout do tajemného světa „za oponou“. Proto byste neměly pít alkohol a ponocovat. Prostě jděte brzo spát a s čistou hlavou, protože mnohé z vás ve snu uvidí svou budoucnost!

Autor: Naďa Šmídová

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jste milovnicí masáží a máte pocit, že znáte už všechny nazpaměť a přesně víte, jak která masáž probíhá? V tom případě vězte, že existují i masáže, které rozhodně neznáte a které jste ještě nikdy v životě nezažili. Jak to víme? Protože jsou natolik neobvyklé, že v našich končinách se téměř nevyskytují. Které to jsou?
V každém životě ženy následuje ihned po probuzení návštěva koupelny. A kromě ranní ústní hygieny zde dochází ještě k jednomu velkému kroku, a sice k líčení. Žena se chce cítit krásná a šminky jí v tom pomáhají. Zatímco s nanášením make-upu si řada žen dobře poradí, problém nastává při líčení očí. V tomto případě se dopouštíme několika chyb.
Pečicí trouba patří do každé kuchyně. I když nezásobujete okolí buchtami a koláči jako na běžícím pásu, trouba se může hodit. Třeba někdy dostanete chuť na pizzu, pečené kuře nebo cokoli jiného. Jak ale vybrat troubu tak, aby odpovídala vašemu životnímu stylu a do domu se vám nedostal třeba zbytečně předimenzovaný požírač elektřiny, nebo naopak spotřebič, který zdaleka neuspokojí vaše touhy po pečených pokrmech? Tento článek vám s výběrem pomůže – a to v pouhých šesti krocích.

Nepřehlédněte

Tolik lidí si přeje jíst zdravě. Bohužel ne každému se to podaří. Lidé se po čase vrátí ke starému režimu nezdravého stravování. O měsíc později zkouší další pokus, ale zase je něco vrátí ke starému režimu. A takto je to dokola a dokola. Jsou tu ale i takoví, kteří se zdravou stravou ještě ani nezačali, protože se nemohou odhodlat. Jak to tedy jednou provždy změnit? Jak se odhodlat, a zároveň u toho vytrvat a nevracet se zpět ke starým návykům? O tom si povíme v dnešním článku. Proto pokračujte ve čtení, držte se daných pravidel a úspěch vás nemine...

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek