Středa , 29. 05. 2024

Maxim

Jaká znamení zvěrokruhu jsou nejžárlivější? Odhalte tajemství

Z ničeho nic srdce bije na poplach, žaludek se sevře a vy se cítíte svým partnerem či partnerkou zrazeni. Ano, to je žárlivost, která je v nízké míře naprosto přirozená.
žárlivost
Každý žárlí, ale někdo má k tomu zkrátka větší předpoklady. (foto: 123rf.com)

07. 01. 2022

Existují však lidé, kteří to s nedůvěrou partnerovi přinejmenším přehánějí. Seznamte se, která znamení zvěrokruhu žárlivost sžírá nejvíc?

Štír (23. října až 21. listopadu)

Štír patří mezi nejvíce žárlivé znamení v celém zvěrokruhu. Faktem je, že jejich kamenem úrazu je důvěra, se kterou bojují v mnoha směrech. O to horší je to s nimi v milostném vztahu. Štíři jsou ve většině případů vydáni na milost svým nekontrolovatelným emocím. Ačkoliv se stále snaží své pocity uhlídat, málokdy se jim podaří je mít pod kontrolou. Štíř je znamení, které může zajít tak daleko, že je schopné své partnery špehovat na každém kroku. Paradoxem je, že jakmile zjistí, že ho jeho polovička skutečně podvádí, výrazně se mu uleví, protože si své obavy vlastně potvrdí.

Panna (23. srpna až 22. září)

Panna je dalším z nejvíce žárlivých znamení vůbec. Lidé narození ve znamení panny jsou k sobě kritičtí a neustále o sobě pochybují. Což je následkem podezřívavosti, nedůvěřivosti a závisti, kterou v sobě panny mají. Sebemenší náznak, že je něco v nepořádku, způsobí problém. Toto znamení hned předpokládá, že jejich partner či partnerka hledá únikový východ ze vztahu nebo chvilkovou pozornost někoho jiného. Panny jsou ale také velmi racionální a nepodložené informace si rády ověří.

Býk (20. dubna až 20. května)

Býk je notoricky majetnický. Je to znamení, které si váží a skutečně cení hmotného majetku. Jenže v důsledku toho touží po vytvoření krásného a luxusního života, který bude sdílet s osobou, jenž miluje. Problém nastává tehdy, když svého partnera či partnerku začnou považovat za také něco hmotného, co jim náleží a co si musí bedlivě střežit. Jeho žárlivost je někdy až dusivá, což toho druhého ve většině případů odežene. Jedinou jeho záchranou může být jeho vrozená racionalita. Díky ní si často uvědomí, jak se věci skutečně mají.

K TÉMATU  Kozoroh: Starostlivý, poctivý a upřímný opečovávatel. Lásku bere velmi vážně

Lev (23. července až 22. srpna)

Lev je hrdé a vášnivé znamení, které očekává, že bude středem pozornosti a příjemcem veškeré lásky svého partnera. Jeho sebevědomí je sice až moc velké, ale zato také velmi vřelé a loajální. Jakmile ale usoudí, že se mu nedostává lásky a pozornosti tak, jak vyžaduje, stane se z něj velmi nejistá a rozzlobená osoba s pošramoceným egem, která vám tuto skutečnost dá výrazně najevo.

Beran (21. března – 20. dubna)

Lidé ve znamení berana svou náklonnost mohou někdy vyjádřit tak, že toho druhého od sebe doslova odeženou. Proto je dobré toto znamení nijak nepodněcovat k žárlivosti. Berani jsou v tomto dost přísní. Jejich náklonnost si musíte znovu zasloužit – a to může nějakou dobu trvat. Vyžaduje to velkou trpělivost. Lidé narození v tomto znamení často žárlí bezdůvodně. Příčinou jsou jejich podvědomé obavy a to, že se často velmi rychle zamilují, čímž jejich vztah nestaví na pevném bodě.

Všechna znamení zvěrokruhu jsou žárlivá. Některá více, jiná méně. Také záleží na každém jednotlivci zvlášť. Důležité je pochopení vlastních emocí a toho, proč se v daný moment cítíte tak špatně. Jakmile se naučíte své emoce ovládat, uvědomíte si racionalitu problému, budete se cítit mnohem lépe nejenom vy, ale také váš partner nebo partnerka.

A jak to máte vy s žárlivostí? Patříte mezi ty, kteří své polovičky sledují na každém kroku a bedlivě prozkoumávají jejich telefon nebo máte žárlivost pod kontrolou?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Co o vás říká indiánský horoskop?

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 29. – 30. 12. 2018. Vyvarujte se hádek s okolím a pozor na případné pokušení!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Děti i domácí mazlíčci umí být roztomilí. Tihle prckové sice ještě nosí pleny, ale už mají doslova záchvat smíchu. A může za to pes! Slyšet dětský smích je rozhodně lepší, než křik. Možná se budete smát s nimi!
Že se nedá módou a módními trendy bojovat proti „blbé“ náladě? Ale dá! Důkazem jsou aktuální trendy na rok 2021, které se na symboliku naděje, síly a vytrvalosti soustředí nejen v barvách, vybavení domácnosti, ale také ve stylu oblékání, účesů a samozřejmě i líčení. Pojďme se na jednotlivé trendy tohoto roku podívat právě optikou nálady a symboliky. Uvidíte, že letos bude čím zahánět chmury!
Pro většinu lidí je ve vztahu nejdůležitější důvěra. Co se ale stane, když dojde k jejímu narušení? To se může stát nejrůznějšími drobnými způsoby – ale může vztah znovu vzkvétat po něčem tak závažném, jako je nevěra?
Říká se o nich, že jsou bezpečným místem. Místem pro setkávání a vzájemnou podporu žen. Ne všechny ženské kruhy vám ale přinesou to, co od nich očekáváte. Dokonce se o nich říká, že mohou být nebezpečné pro muže. Proč? Čtěte dál.
Dýně už k podzimu prostě patří. Možná zastáváte názor, že máme tradiční Dušičky a Halloween k nám nepatří, to ale nic nemění na tom, že lze z dýně vytvořit krásné dekorace. A to nejen domů, ale i ven na zahradu. Možná najdete inspiraci i vy.
Ilona Csáková se po delší pauze vrací na hudební scénu s novým singlem "Afrodiziaka", který je předzvěstí jejího podzimního turné "Tornero". Píseň, na níž se podíleli členové kapely No Name, nabízí zralou a důvtipnou interpretaci lásky, podtrženou minimalistickým videoklipem režiséra Václava Noida Bárty. Přestože singl působí solidně, postrádá energii, která by jej učinila skutečným comebackovým hitem.
Zatímco vysoký krevní tlak se dá hodnotit jako život ohrožující, nízký tlak je spíš skrytý, tichý problém. Ovšem i tak by se lidé, kteří mají nízký tlak, měli mít na pozoru. Jak poznat, že nízký tlak máte, jaké jsou jeho příčiny a jak se můžete léčit?
TikTok je v dnešní době nejrychleji rostoucí platforma sociálních médií na světě. Má více než 1 miliardu aktivních uživatelů měsíčně ve 155 zemích.
Chodit bez bot se stalo tak trochu módním trendem. Najednou máme podporovat chůzi dětí po kamínkách, existují různé stezky na trénink chůze naboso, frčí barefoot neboli bosé boty. Čím nám tohle ale vlastně prospívá? Bude naše zdraví za chůzi naboso opravdu vděčné?
S chutí upravujete nebo měníte interiér, ale nechcete, aby vás takové změny přišly příliš draho? Tady je pár šikovných vychytávek, jak na to. Těchto 13 nápadů vám umožní jednoduše přizpůsobit domov vašim představám. Inspirujte se!
V současné době chtějí být všichni ekologičtí. Dbají na životní prostředí a snaží se neplýtvat jídlem či třídit odpad. Dokonce se správně nakládá i s bioodpadem. A s tím se spojí kompostování. Pokud zvažujete pořízení kompostéru na zahradu nebo kompostéru do interiéru, nabízí se otázka, jak správně kompostovat a čemu se vyvarovat? Kompostování je sice hitem, na druhou stranu se to musí umět.
Média jsou plná zpráv o koronaviru. Přitom v naší zemi není toto nebezpečí tak akutní jako docela obyčejná chřipka, které letos podlehlo už 23 osob. Proočkovanost na chřipku je u nás pouze 5 % a průměrně na ni zemře v Česku 1500 osob ročně. Proočkovanost se ale snižuje i u ostatních nemocí. Tento stav má na svědomí mnoho nesmyslných mýtů a fám o očkování. Jak je to doopravdy?

Výběr článků

Že je příjemné líbání s člověkem, kterého milujete, není třeba víc rozebírat. Víte ale, že se jedná také o zdraví velmi prospěšnou činnost? Líbání je dokonce předmětem mnoha lékařských studií a vědci se intenzivně zajímají o jeho přínos.
Otáčíte se v posteli a odkládáte mobil. Kam? Přece na noční stolek! Na něj si odložíte hodinky, rozečtenou knížku nebo hrnek s čajem. Stejně tak můžete zhasnout lampičku bez nutnosti vstát, když budete usínat. Inspirujte se nočními stolky v naší galerii.

Nepřehlédněte

Skotská vrchovina nabízí překrásnou přírodní scenérii, kterou charakterizují zelené kopce, rozmanité skalnaté útvary, horská údolí a jezera, ale i středověké hrady. Tady je malá ochutnávka, která vás možná navnadí na výlet do této řídce osídlené oblasti.
Nestíháte sníst banány včas a pak vám doma zčernají? Myslíte si, že přezrálé a již na první pohled nehezké banány už se nedají jíst? Možná už vám nebudou chutnat jen tak, ale můžete si z nich připravit dezert nebo třeba zmrzlinu. Jak můžete zužitkovat přezrálé banány? Určitě na mnoho způsobů, vyzkoušejte tyto recepty. A využít pak můžete i samotné slupky, které byste za normálních okolností vyhodili.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek