Úterý , 17. 05. 2022

Aneta

Jaká znamení zvěrokruhu jsou nejžárlivější? Odhalte tajemství

Z ničeho nic srdce bije na poplach, žaludek se sevře a vy se cítíte svým partnerem či partnerkou zrazeni. Ano, to je žárlivost, která je v nízké míře naprosto přirozená.
žárlivost
Každý žárlí, ale někdo má k tomu zkrátka větší předpoklady. (foto: 123rf.com)

07. 01. 2022

Existují však lidé, kteří to s nedůvěrou partnerovi přinejmenším přehánějí. Seznamte se, která znamení zvěrokruhu žárlivost sžírá nejvíc?

Štír (23. října až 21. listopadu)

Štír patří mezi nejvíce žárlivé znamení v celém zvěrokruhu. Faktem je, že jejich kamenem úrazu je důvěra, se kterou bojují v mnoha směrech. O to horší je to s nimi v milostném vztahu. Štíři jsou ve většině případů vydáni na milost svým nekontrolovatelným emocím. Ačkoliv se stále snaží své pocity uhlídat, málokdy se jim podaří je mít pod kontrolou. Štíř je znamení, které může zajít tak daleko, že je schopné své partnery špehovat na každém kroku. Paradoxem je, že jakmile zjistí, že ho jeho polovička skutečně podvádí, výrazně se mu uleví, protože si své obavy vlastně potvrdí.

Panna (23. srpna až 22. září)

Panna je dalším z nejvíce žárlivých znamení vůbec. Lidé narození ve znamení panny jsou k sobě kritičtí a neustále o sobě pochybují. Což je následkem podezřívavosti, nedůvěřivosti a závisti, kterou v sobě panny mají. Sebemenší náznak, že je něco v nepořádku, způsobí problém. Toto znamení hned předpokládá, že jejich partner či partnerka hledá únikový východ ze vztahu nebo chvilkovou pozornost někoho jiného. Panny jsou ale také velmi racionální a nepodložené informace si rády ověří.

Býk (20. dubna až 20. května)

Býk je notoricky majetnický. Je to znamení, které si váží a skutečně cení hmotného majetku. Jenže v důsledku toho touží po vytvoření krásného a luxusního života, který bude sdílet s osobou, jenž miluje. Problém nastává tehdy, když svého partnera či partnerku začnou považovat za také něco hmotného, co jim náleží a co si musí bedlivě střežit. Jeho žárlivost je někdy až dusivá, což toho druhého ve většině případů odežene. Jedinou jeho záchranou může být jeho vrozená racionalita. Díky ní si často uvědomí, jak se věci skutečně mají.

K TÉMATU10 tipů, díky kterým budete běhat s radostí

Lev (23. července až 22. srpna)

Lev je hrdé a vášnivé znamení, které očekává, že bude středem pozornosti a příjemcem veškeré lásky svého partnera. Jeho sebevědomí je sice až moc velké, ale zato také velmi vřelé a loajální. Jakmile ale usoudí, že se mu nedostává lásky a pozornosti tak, jak vyžaduje, stane se z něj velmi nejistá a rozzlobená osoba s pošramoceným egem, která vám tuto skutečnost dá výrazně najevo.

Beran (21. března – 20. dubna)

Lidé ve znamení berana svou náklonnost mohou někdy vyjádřit tak, že toho druhého od sebe doslova odeženou. Proto je dobré toto znamení nijak nepodněcovat k žárlivosti. Berani jsou v tomto dost přísní. Jejich náklonnost si musíte znovu zasloužit – a to může nějakou dobu trvat. Vyžaduje to velkou trpělivost. Lidé narození v tomto znamení často žárlí bezdůvodně. Příčinou jsou jejich podvědomé obavy a to, že se často velmi rychle zamilují, čímž jejich vztah nestaví na pevném bodě.

Všechna znamení zvěrokruhu jsou žárlivá. Některá více, jiná méně. Také záleží na každém jednotlivci zvlášť. Důležité je pochopení vlastních emocí a toho, proč se v daný moment cítíte tak špatně. Jakmile se naučíte své emoce ovládat, uvědomíte si racionalitu problému, budete se cítit mnohem lépe nejenom vy, ale také váš partner nebo partnerka.

A jak to máte vy s žárlivostí? Patříte mezi ty, kteří své polovičky sledují na každém kroku a bedlivě prozkoumávají jejich telefon nebo máte žárlivost pod kontrolou?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Co o vás říká indiánský horoskop?

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 29. – 30. 12. 2018. Vyvarujte se hádek s okolím a pozor na případné pokušení!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když si prohlížíte své fotky z dovolené, rozhodně nevypadáte jako módní ikony z časopisů a sociálních sítí? Poradíme vám zaručené fígle módních blogerek. Rozhodně zapomeňte na to, že nejste fotogenická. Jen musíte zaujmout tu správnou pózu a úhel - a výsledek bude úchvatný! Už se těšíte na nové fotky?
Pracoviště je podle statistik třetím nejčastějším místem, kde se můžete potkat se svou drahou polovičkou, a až třetina Čechů v práci prožila alespoň chvilkový románek. Láska v kanceláři může být krásná a vzrušující, ale zároveň s sebou může přinést i řadu nepříjemností. Jaké jsou tedy klady a zápory takového vztahu?
Tato žena se jmenuje Lauren Bruzzone, a pochází z New Yorku. Její tréninkový partner ji zachytil při cvičení. Nebylo by na tom nic divného, kromě toho, že je jí 72 let! Její trénink je skutečně ukázkový, a dokazuje, co všechno je možné i v pokročilém věku! Jak sama říká, zkoušejte věci, a dávejte jim šanci! Nevzdávejte se, a nenechte se ovlivnit lidmi, kteří říkají, že to nejde.
Chtěla jsem vždycky dělat všechno správně, ale nedařilo se mi. Někdy jsem měla pocit, že jsem jeden velký omyl, že můj život je jeden velký omyl, a dnes si to myslí i moje rodina. Nevím, jestli jsem skutečně tak špatná, špatná máma, špatná manželka i dcera, ale rodina se mnou už nějaký čas vůbec nekomunikuje, a to mě trápí. Nejhorší ve svém životě snad už mám za sebou, ale i tak propadám beznaději.
Narodit se jako muž nebo žena ještě neznamená, že se tak musíte i cítit. V posledních letech o tom slýcháváme stále častěji a můžeme to chápat, i nemusíme, ale jsou lidé, kteří se vnitřně neztotožňují s žádným pohlavím. Nechtějí se škatulkovat a hrdě se k tomu hlásí. Mezi celebritami jsou tahle prohlášení stále častější. Kdo se v poslední době přiznal a kdo se cítí nebýt ani mužem, ani ženou?
Zatímco většina zatím cestuje jenom prstem po mapě, jiné už nebaví sedět doma. Chtějí něco zažít, i když tomu epidemiologická situace zrovna nenahrává. Jenže panující koronavirus cestování nepřeje už nějaký ten pátek, proto se mnozí lidé rozhodli vydat se na cestu, i když je venku stále hrozící riziko nakažení.
I když se to mnohým bude zdát nepravděpodobné, melouny lze pěstovat prakticky kdekoliv. Poslední dobou se najdou dokonce i ti, kteří tuto šťavnatou typicky letní pochoutku pěstují na balkóně či na terase v květináčích a jiných nádobách. Chcete-li si svůj vlastní meloun vypěstovat, je nejvyšší čas vyrazit pro sazenice. A máte-li opravdu malý balkón, zkuste meloun pepino gold.
Obličejová jóga, anglicky face yoga, je stále oblíbenější. V posledních letech zaznamenává úplný boom, a tak nějak do pozadí posouvá i dříve preferovaný botox. Jenže zatímco obličejovou jógu můžete provádět kdykoliv a kdekoliv, navíc za ni nemusíte utrácet peníze, botox je pořád procedurou, při níž do sebe necháváte vpíchnout chemický jed. Možná je tedy na čase rozhýbat svaly v obličeji a jednoduchými cviky tak dosáhnout mladistvého vzhledu, po kterém touží každá žena.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek