Pondělí , 30. 01. 2023

Robin

Jaká znamení zvěrokruhu jsou nejžárlivější? Odhalte tajemství

Z ničeho nic srdce bije na poplach, žaludek se sevře a vy se cítíte svým partnerem či partnerkou zrazeni. Ano, to je žárlivost, která je v nízké míře naprosto přirozená.
žárlivost
Každý žárlí, ale někdo má k tomu zkrátka větší předpoklady. (foto: 123rf.com)

07. 01. 2022

Existují však lidé, kteří to s nedůvěrou partnerovi přinejmenším přehánějí. Seznamte se, která znamení zvěrokruhu žárlivost sžírá nejvíc?

Štír (23. října až 21. listopadu)

Štír patří mezi nejvíce žárlivé znamení v celém zvěrokruhu. Faktem je, že jejich kamenem úrazu je důvěra, se kterou bojují v mnoha směrech. O to horší je to s nimi v milostném vztahu. Štíři jsou ve většině případů vydáni na milost svým nekontrolovatelným emocím. Ačkoliv se stále snaží své pocity uhlídat, málokdy se jim podaří je mít pod kontrolou. Štíř je znamení, které může zajít tak daleko, že je schopné své partnery špehovat na každém kroku. Paradoxem je, že jakmile zjistí, že ho jeho polovička skutečně podvádí, výrazně se mu uleví, protože si své obavy vlastně potvrdí.

Panna (23. srpna až 22. září)

Panna je dalším z nejvíce žárlivých znamení vůbec. Lidé narození ve znamení panny jsou k sobě kritičtí a neustále o sobě pochybují. Což je následkem podezřívavosti, nedůvěřivosti a závisti, kterou v sobě panny mají. Sebemenší náznak, že je něco v nepořádku, způsobí problém. Toto znamení hned předpokládá, že jejich partner či partnerka hledá únikový východ ze vztahu nebo chvilkovou pozornost někoho jiného. Panny jsou ale také velmi racionální a nepodložené informace si rády ověří.

Býk (20. dubna až 20. května)

Býk je notoricky majetnický. Je to znamení, které si váží a skutečně cení hmotného majetku. Jenže v důsledku toho touží po vytvoření krásného a luxusního života, který bude sdílet s osobou, jenž miluje. Problém nastává tehdy, když svého partnera či partnerku začnou považovat za také něco hmotného, co jim náleží a co si musí bedlivě střežit. Jeho žárlivost je někdy až dusivá, což toho druhého ve většině případů odežene. Jedinou jeho záchranou může být jeho vrozená racionalita. Díky ní si často uvědomí, jak se věci skutečně mají.

K TÉMATU  Karmický horoskop pro jednotlivá znamení na rok 2019. Co všechno budete řešit a jak se vám vrátí, co jste v minulosti zasely?

Lev (23. července až 22. srpna)

Lev je hrdé a vášnivé znamení, které očekává, že bude středem pozornosti a příjemcem veškeré lásky svého partnera. Jeho sebevědomí je sice až moc velké, ale zato také velmi vřelé a loajální. Jakmile ale usoudí, že se mu nedostává lásky a pozornosti tak, jak vyžaduje, stane se z něj velmi nejistá a rozzlobená osoba s pošramoceným egem, která vám tuto skutečnost dá výrazně najevo.

Beran (21. března – 20. dubna)

Lidé ve znamení berana svou náklonnost mohou někdy vyjádřit tak, že toho druhého od sebe doslova odeženou. Proto je dobré toto znamení nijak nepodněcovat k žárlivosti. Berani jsou v tomto dost přísní. Jejich náklonnost si musíte znovu zasloužit – a to může nějakou dobu trvat. Vyžaduje to velkou trpělivost. Lidé narození v tomto znamení často žárlí bezdůvodně. Příčinou jsou jejich podvědomé obavy a to, že se často velmi rychle zamilují, čímž jejich vztah nestaví na pevném bodě.

Všechna znamení zvěrokruhu jsou žárlivá. Některá více, jiná méně. Také záleží na každém jednotlivci zvlášť. Důležité je pochopení vlastních emocí a toho, proč se v daný moment cítíte tak špatně. Jakmile se naučíte své emoce ovládat, uvědomíte si racionalitu problému, budete se cítit mnohem lépe nejenom vy, ale také váš partner nebo partnerka.

A jak to máte vy s žárlivostí? Patříte mezi ty, kteří své polovičky sledují na každém kroku a bedlivě prozkoumávají jejich telefon nebo máte žárlivost pod kontrolou?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Co o vás říká indiánský horoskop?

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 29. – 30. 12. 2018. Vyvarujte se hádek s okolím a pozor na případné pokušení!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Asi máte taky zažité, že utěrky by se neměly prát v pračce. Namísto toho je pravděpodobně vyvařujete. Tahle metoda má ale jeden zásadní háček. Vyvařování není k utěrkám zrovna dvakrát šetrné. Jsou po něm sice opravdu čisté, ale postupně vám řídnou, a vy tak musíte kupovat stále nové a nové kousky. Naštěstí existuje mnohem šetrnější alternativa.
Podle žebříčku Forbes vydělalo celkově 100 nejlépe placených hvězd světa v minulém roce celých 6,1 miliardy dolarů. Z toho deset nejlépe placených hereček na světě v minulém roce vydělalo dohromady 254 milionů dolarů. Jde o závratné částky, které zaujmou mnohé milovníky filmového průmyslu. Pojďme se blíže podívat na to, jaké herečky v minulém roce vydělaly nejvíce.
V prvé řadě je nutno říci, že správný přístup ke svatbě nehledě na všechny trendy a doporučení je následující: udělejte to tak, jak chcete vy. Abyste však pochopili, co si přesně přejete, musíte to zjistit, ale jak? Na internetu je spousta informací a je těžké se v nich orientovat.
„Už to mezi námi není takové, jako dřív. Chybí mi chvíle, kdy jsme neřešili jen pleny, očkovaní, hlídání, opruzeniny, růst zoubků. Náš sexuální život je po narození dítěte na bodu mrazu. Všechno se točí kolem prcka a nemáme na sebe s partnerem už vůbec žádný čas. Jsem uvázaná doma a můj svět je jen pračka, pleny a sporák. Nepamatuji si, kdy jsem naposledy měla čas umýt si vlasy nebo si udělat nehty. Co máme mimino, jsem pro svou ženu druhé kolo u vozu. Všechno mám na krku já a partner mi s ničím nepomáhá. Moje žena o sebe přestala pečovat.“ Tohle je výčet těch nejčastějších příčin sporů, které vyvstávají po narození dítěte. Poznáváte se v některém z uvedených příkladů? Dnešní článek vás provede nejčastějšími příčinami partnerské poporodní nebo chcete-li rodičovské krize.
Toaleta je jedním z nejdůležitějších zařízení ve vaší domácnosti. Přestože jsou toalety robustní a spolehlivé součásti vodovodního systému, málokdy se najde majitel domu nebo bytu, který nikdy nemá žádné problémy s toaletou. Ucpání je možná nejběžnějším problémem toalety, ale zdaleka ne jediným. Nádrž může například vydávat nejrůznější podivné zvuky nebo může nepřetržitě téct voda. Většinu problémů s toaletami naštěstí dokáže opravit instalatér, který si sám poradí.
Stravování nikdy nebylo tak kontroverzní veličinou, jako teď. Je to otázka diety, zdraví, náboženství i sociálního přesvědčení. Každý se stravujeme jinak a je mezi námi čím dál víc jedinců, kteří vyznávají alternativní způsob stravování. Z různých důvodů. Jedním z nejrozšířenějších příkladů je vegetariánství.
Závislost na internetu, sociálních sítích nebo počítačových hrách se projevuje u dětí stále častěji. Podle odborníků je má příznaky opravdové závislosti každé desáté dítě. To je nemalé riziko, že se to může stát i ve vaší rodině. Tyto závislosti jsou – vzhledem k rozšíření internetu a jeho komunikačních sítí – podstatně větším rizikem, než návykové látky či alkohol.

Nepřehlédněte

Při výběru spodního prádla zaměřujeme svou pozornost předně na design. Myslíme si, že to, jak kalhotky vypadají, je hlavní. Jenže hlavní by měla být jejich zdravotní nezávadnost. Jen hrstka žen si uvědomuje, jak moc ovlivňuje spodní prádlo naše zdraví. Jen málokterá z žen má na paměti, že nevhodné spodní prádlo může stát za bolestivými mykózami nebo svědivými a nepříjemnými ekzémy.
Vánoční svátky má snad každý rád! Vždyť se během nich jenom odpočívá, sledují se pohádky neustále jdoucí v televizi, také se pořád jí a rozdávají se dárky. Navíc jsou Vánoce dny, během kterých trávíme svůj čas s rodinou a všemi, na kterých nám záleží. Nebo přinejmenším doufáme, že máte o svátcích přesně takovou pohodu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek