Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Horoskop krásy a duševního zdraví na úterý 18. 9. 2018. Chraňte si kolena a věnujte se pleti!

Dnešní den věnujte své pleti. Je třeba si také chránit kolena. Večer si dopřejte aromaterapii. Co radí astroložka Naďa Šmídová pro dnešní den?
horoskop
zdroj: 123RF.com

18. 09. 2018

Věnujte péči obličeji

Ráno si omývejte obličej a dekolt střídavě teplou a přiměřeně studenou vodou, to samé opakujte večer. Kontrastní teploty skvěle prokrví pokožku, která následně přijme vše co jí dodáte! Na den byste měly použít vitamínový krém, na noc kosmetiku obsahující výtažky z Mrtvého moře.

Šetřete si kolena

Protože bude nutné šetřit kolena, sedíte-li v práci, pravidelně si protáhněte nohy, z vyšších pater nechoďte pěšky a když se rozhodnete ve volném čase projet na kole, nezapomeňte si navléknout kolenové chrániče.

Na rekonvalescenci kolene použijte motodlahu.

Aromaterapie vám dnes navodí příjemnou náladu

Blahodárný, přímo regenerační účinek bude mít na vaši psychiku aromaterapie. Místo svíček ale raději použijte elektrickou aromalampu, je šetrnější k očím a dýchacím cestám. Vhodné budou olejíčky s vůní cedru, santalu či grapefruitu.

Autor: Naďa Šmídová

Další horoskop již zítra!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nakupování na internetu se stalo pomyslným trendem. Zejména v době panující pandemie a karantény se i ti, kteří nakupování v e-shopech zatracovali, k tomuto kroku svolili. Neměli najednou na výběr, ostatně nakonec nově nabytou zkušenost dál používali v praxi. To poté vedlo k trhání rekordů v tržbách internetových prodejen, což je trend, který i nadále pokračuje. Pokud i vy patříte mezi vášnivé on-line kupující, pozor si dejte na podvodné e-shopy.
Jestliže jste právě absolvovala a teprve začínáte uvažovat o hledání zaměstnání, je nejvyšší čas. Možná jste si naplánovala poslední prázdniny s tím, že začnete hledat práci až v září. Ale to už může být pozdě. Některé pozice si rozeberou ti rychlejší. Počítejte totiž s tím, že proces hledání práce a nástupu do zaměstnání může trvat i několik měsíců.
Vždycky jsem byla tak trošku rebel, do vztahů jsem se úplně nehrnula, závazků jsem se obávala vždycky. Dospěla jsem ale postupně do stavu, kdy mi došlo, že to tahle nemůžu a nechci dělat celý svůj život. Mám partnera už tři roky, on by se rád posunul dál a bydlel se mnou. Ale i přesto, že ho miluji, začínám někde uvnitř sebe couvat. Nevím, zda jeho nátlak ustojím.
Víte, kolik času denně strávíte na sociálních sítích? Ne? My vám to povíme. Je to něco málo přes dvě hodiny. Ano, je tomu skutečně tak. Dvě hodiny denně neděláte nic jiného, než že sledujete, co se kde šustne. Přitom byste ty dvě hodiny mohli trávit něčím mnohem užitečnějším. Ke všemu, když v nás sociální sítě vzbuzují ne zrovna pozitivní náladu.
Ekologie se v současné době klade na první místo. Svůj podíl na tom má zjištění, že stojíme za rychle se oteplující planetou nebo že naším přičiněním mořští živočichové nežijí tak dlouho, jak by mohli, neboť se zamotají do plastových odpadků. Kromě toho, že se spustila řada kampaní bojujících proti plastům a proti nadměrné konzumaci masa, dostaly se také do popředí přírodní úklidové prostředky. Jinými slovy jsme se opět navrátily do minulosti.
Když si prohlížíte své fotky z dovolené, rozhodně nevypadáte jako módní ikony z časopisů a sociálních sítí? Poradíme vám zaručené fígle módních blogerek. Rozhodně zapomeňte na to, že nejste fotogenická. Jen musíte zaujmout tu správnou pózu a úhel - a výsledek bude úchvatný! Už se těšíte na nové fotky?

Nepřehlédněte

Při cestování můžete narazit na takzvané putovní kamínky, které jsou krásné, vkusné, pomalované - tím se liší od ostatních. V Česku jsou doslova fenoménem.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek