Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Váhy: Zdvořilí a féroví bojovníci s nerozhodností

Váhy, jak již jejich zástupce napovídá, se ve svých životech neustále snaží nalézt rovnováhu a harmonii, a to ve všech oblastech. Váhy mívají vytříbený vkus, dokážou ocenit umění a osoby, které mají hluboké znalosti. Samy mají smysl pro tvořivost.
váhy
Lidé ve znamení Vah svádí věčný boj s nerozhodností.

23. 09. 2022

Základní charakteristika vah

Váhy samy o sobě ji představují dualitu. Vztahy jsou pro ně zcela zásadní. Ve vztazích napříč všemi úrovněmi se snaží vytvořit stabilní balanc. Snaží se s každým vyjít zadobře a ujišťují se, že je každý s nimi spokojený. Vztahy s rodinou a blízkými jsou pro ně nejpřednější, vždy je upřednostní, a to i před svými vzdálenějšími obdivovateli.

Klid a život bez stresu a jakéhokoliv spěchu, to jsou pro Váhy ty největší hodnoty, dle kterých se řídí. Jsou jednostranně iniciátoři nových podnětů, přestože svůj největší boj svádějí s nerozhodností. Okolí by mnohdy o nich řeklo, že nemají svůj vyhraněný názor. Často mají problém se vyjádřit a neradi posuzují, jak se věc skutečně má.

Na estetice a módě si velice zakládají. Mají styl a veliký cit pro sladěnost, a to nejen při oblékání, ale i co se například ladění domácnosti týče. Za to, jak estetiku ovládají, jsou rády chváleny. Cítí se nejlépe mezi lidmi, v přírodě a na kulturních akcích.

Vztahy, láska a sex

Stejně tak jako mají rády klidný život, vyhledávají vztahy, které budou bez jakýchkoliv dramat. Dle nich musí být oba partneři ve vztahu spokojení a vyrovnaní. Ve vztazích, kdy jeden z partnerů je Váha, bude méně hádek a konfliktů než ve vztazích jiných. Není to ale tak, že by se konfliktům vyhýbaly. Když mají problém, dají ho najevo, ale určitě to nebude za pomoci křiku či nadávek.

Naštvou-li se Váhy, dá hodně práce si je zase udobřit a dát vztah zase tam, kde býval. Nerady cokoliv mění. Mějte toto na paměti, pokud budete připravovat nějaké velké překvapení, které obsahuje nečekanou a rychlou změnu.

Váhy v rodině

Váhy ke svým rodinným členům bývají spravedlivé, a to předně platí pro jejich děti. Vše se snaží vykomunikovat, chovají se nekonfliktně, s rozumem, klidem a přátelsky. Nicméně Váhám nějakou dobu trvá, než se pro založení rodiny rozhodnou. Jsou to mírumilovní členové domácnosti, pro které je rodinná harmonie na prvním místě.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 1. - 2. 12. 2018. Nenechte se vyvést z psychické rovnováhy a nevěřte všemu, co slyšíte!

Přátelé a Váhy

Na Váhy je maximální spolehnutí. Máte-li přítele v tomto znamení, vždy ho můžete požádat o pomoc a cennou radu. Přímo vynikají v poskytování rad. Jelikož nemají rády rozepře, snaží se vyjít s každým. Ve druhých se snaží vidět jejich pozitivní stránky. Stejně tak, jako se druzí na ně mohou spolehnout, to samé očekávají od nich. Dokáží se přizpůsobit, ale to by měli i ostatní jim.

Kariéra a peníze

Pro svůj smysl v módním průmyslu a porozumění estetiky jsou skvělými módními poradci, stylisty, designéry, návrháři, dekoratéry a módními kritiky. Mají řečnické nadání, proto z nich jsou dobří poradci nejen pro oblékání a design, ale i v jiných oblastech. Například vynikají při terapiích pro druhé, psychologové.

Někteří jsou skvělí diplomaté a státní úředníci. Zaměstnání potřebují takové, kde mohou povídat a být v okruhu jiných lidí. Jsou to spolehliví zaměstnanci, kteří dokáží tvrdě pracovat. Díky své potřebě klidu i v pracovní oblasti ale nedokážou pracovat pod tlakem. Váhy rády žijí svůj život v luxusu. Život potřebují kvalitní, a to i co se hmotných věcí týká.

Jak si Váhy získáte?

Pro Váhy je zcela zásadní komunikace. Druhá polovička by měla být nejen inteligentní, ale umět správně komunikovat a mít smysl pro humor. Dbají o svůj vzhled, jejich partner by měl dělat to samé. Jsou to diplomaté, kteří si potrpí na etiketu, zajímáte-li se o Váhy, nastudujte si dotyčného/nou.

Váhy chtějí mít zajištěný život bez obav ze zítřejších dnů. Partneři by se měli umět o sebe postarat, stejně tak jako o Váhy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Člověk ve znamení Panny? Loajální, praktický a tvrdý dříč

Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Zdroje článku:
www.allure.com, www.refinery29.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Bušící srdce, zvýšení krevního tlaku i zpocené dlaně. Tohle všechno se děje při pohledu na milovanou osobu. Své o tom vědí především muži, které společnost považuje za pragmatické a necitlivé jedince! Jak jsou na tom jednotlivá pohlaví? Kdo se zamiluje rychleji? Možná budete překvapené.
Po patnácti letech manželství jsem se rozváděla a myslela jsem si, že začnu nový život. Jenže mé dvě děti se nedokázaly s rozpadem rodiny smířit – a mně to nedalo spát. I když jsem vlastně nechtěla, podlehla jsem, a nakonec jsem se k bývalému muži vrátila. Nyní jsou děti šťastné, manžel spokojený, ale já vím, že to není ono. Navíc jsem zjistila něco, co mi situaci ještě více zkomplikovalo.
Banány patří mezi rychlou svačinku, ale také mezi potraviny, které pozitivně ovlivňují nervový systém a zlepšují náladu. V Japonsku na banány nedají dopustit především ženy, protože díky banánům si udržují štíhlou postavu. Už jste slyšeli o banánové dietě?
Co vede vegetariány k jejich rozhodnutí přestat jíst maso? Co toto rozhodnutí do jejich života přinese a jak jsou na tom zdravotně oproti zbytku populace? Podívejte se na rozhovor s veganem a vegetariánkou, kteří se rozhodli ze dne na den přestat jíst maso.
Jak vybrat brýle tak, aby vám vyhovovaly po všech stránkách? Zaměřte se na funkci, velikost ale i tvar obroučků a celkový design. Právě brýle totiž tvoří výrazný prvek obličeje a mohou vám v celkové image velmi pomoci, vyberete-li si je k obrazu svému. Pojďme si povědět víc.
Od pradávna je člověk zvyklý žít ve společenství. Pokud z něj odešel, tak většinou jen z donucení. Dnes naopak mnoho lidí tvrdí, že je jim dobře samotným. Singl jsou prostě v módě. Ale co když onemocníte, potřebujete hlídat děti nebo potřebují pomoc starší rodiče? Přejíždět nebo bydlet společně? Je lepší, když žije více generací pohromadě, nebo každá zvlášť?
O pleť pečuje téměř každá žena. Ačkoli se trendy i postupy mění, panují v rámci tohoto tématu mnohé mýty, kterým nevěřily jen naše babičky, ale i mnohé z nás. A dodnes jim bezmezně věříme. Které to podle odborníků na kosmetiku jsou?
V létě je čas cestování, a to bývá mnohdy pro lidi s dětmi noční můrou. Jedním z řešení je jezdit na výlety v noci, ale například cesta k moři zabere i více času, než jsou děti ochotné spát. Proto bychom vám rádi doporučili některé hry, které děti stoprocentně při jízdě v autě zaujmou a zabaví.
Potrpíte si na zlato, stříbro nebo nerezovou ocel? Nosíte diamanty či perly? Pak je pro vás možná dobré vědět, jak správně byste měla o šperky pečovat, aby vám vydržely déle a stále vypadaly jako nové.
Rozvod je záležitostí každého druhého manželství. Toto uvádějí statistiky - a bohužel je to pravda. Čím to je? Možná spolu lidé málo komunikují, nejsou ochotni přijímat kompromisy. Ten kompromis by však měl být prvotním zejména v případě, kdy z manželství vzešly děti.
Cesta k úspěšné kariéře může být složitá a plná výzev. Manažeři musejí být schopni rychle a efektivně implementovat své znalosti do pracovních procesů, rychle a správně rozhodovat a mít široký rozhled.
Dva měsíce letních prázdnin utekly jako voda a opět nastalo období, kdy deset měsíců vypravujete děti do školy. Což bývá často plné zmatku. Aby u vás doma nevypukl tento scénář, přinášíme vám několik rad. Díky těm vás žádné školní ráno nezaskočí nepřipravené a vše stihnete.

Výběr článků

Na české filmové scéně se tato filmová trilogie drží již několik let. Jistě znáte filmy Ecce homo Homolka, Hogo fogo Homolka a film Homolka a tobolka.
Tato stavba klame tělem. Na první pohled vypadá jako obyčejná stodola, ale uvnitř se skrývá moderní rezidence. Obrovský prostor v prvním patře, překrásný dřevěný interiér a obrovské prosklené čelo budovy, skýtající výhled na nedaleké hory. Kdo by nebral takové bydlení?
Když vám píská v uších, pravděpodobně první, co uděláte, je, že začnete takzvaně googlit. Jenže to není nejlepší nápad. Dozvíte se totiž to, co vědět rozhodně nechcete. Máte tinnitus. A to buď na nějaký čas, nebo na celý život. Jenže ne vždy je to pravda.

Nepřehlédněte

Rozhodli jsme se, že se pro procházky přírodou vybavíme repelenty proti klíšťatům.
Jakmile se vám a vašemu partnerovi narodí děti, získáváte zcela novou roli. Najednou jste rodiči a velmi často vás tato role na dlouhá léta úplně pohltí. Není pak divu, že může být velmi obtížný návrat k životu, ve kterém děti nezaujímají první místo.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek