Úterý , 03. 10. 2023

Olívie a Oliver

Váhy: Zdvořilí a féroví bojovníci s nerozhodností

Váhy, jak již jejich zástupce napovídá, se ve svých životech neustále snaží nalézt rovnováhu a harmonii, a to ve všech oblastech. Váhy mívají vytříbený vkus, dokážou ocenit umění a osoby, které mají hluboké znalosti. Samy mají smysl pro tvořivost.
váhy
Lidé ve znamení Vah svádí věčný boj s nerozhodností.

23. 09. 2022

Základní charakteristika vah

Váhy samy o sobě ji představují dualitu. Vztahy jsou pro ně zcela zásadní. Ve vztazích napříč všemi úrovněmi se snaží vytvořit stabilní balanc. Snaží se s každým vyjít zadobře a ujišťují se, že je každý s nimi spokojený. Vztahy s rodinou a blízkými jsou pro ně nejpřednější, vždy je upřednostní, a to i před svými vzdálenějšími obdivovateli.

Klid a život bez stresu a jakéhokoliv spěchu, to jsou pro Váhy ty největší hodnoty, dle kterých se řídí. Jsou jednostranně iniciátoři nových podnětů, přestože svůj největší boj svádějí s nerozhodností. Okolí by mnohdy o nich řeklo, že nemají svůj vyhraněný názor. Často mají problém se vyjádřit a neradi posuzují, jak se věc skutečně má.

Na estetice a módě si velice zakládají. Mají styl a veliký cit pro sladěnost, a to nejen při oblékání, ale i co se například ladění domácnosti týče. Za to, jak estetiku ovládají, jsou rády chváleny. Cítí se nejlépe mezi lidmi, v přírodě a na kulturních akcích.

Vztahy, láska a sex

Stejně tak jako mají rády klidný život, vyhledávají vztahy, které budou bez jakýchkoliv dramat. Dle nich musí být oba partneři ve vztahu spokojení a vyrovnaní. Ve vztazích, kdy jeden z partnerů je Váha, bude méně hádek a konfliktů než ve vztazích jiných. Není to ale tak, že by se konfliktům vyhýbaly. Když mají problém, dají ho najevo, ale určitě to nebude za pomoci křiku či nadávek.

Naštvou-li se Váhy, dá hodně práce si je zase udobřit a dát vztah zase tam, kde býval. Nerady cokoliv mění. Mějte toto na paměti, pokud budete připravovat nějaké velké překvapení, které obsahuje nečekanou a rychlou změnu.

Váhy v rodině

Váhy ke svým rodinným členům bývají spravedlivé, a to předně platí pro jejich děti. Vše se snaží vykomunikovat, chovají se nekonfliktně, s rozumem, klidem a přátelsky. Nicméně Váhám nějakou dobu trvá, než se pro založení rodiny rozhodnou. Jsou to mírumilovní členové domácnosti, pro které je rodinná harmonie na prvním místě.

K TÉMATU  Miláčku, hodíme se k sobě? Aneb jak funguje souznění v horoskopu

Přátelé a Váhy

Na Váhy je maximální spolehnutí. Máte-li přítele v tomto znamení, vždy ho můžete požádat o pomoc a cennou radu. Přímo vynikají v poskytování rad. Jelikož nemají rády rozepře, snaží se vyjít s každým. Ve druhých se snaží vidět jejich pozitivní stránky. Stejně tak, jako se druzí na ně mohou spolehnout, to samé očekávají od nich. Dokáží se přizpůsobit, ale to by měli i ostatní jim.

Kariéra a peníze

Pro svůj smysl v módním průmyslu a porozumění estetiky jsou skvělými módními poradci, stylisty, designéry, návrháři, dekoratéry a módními kritiky. Mají řečnické nadání, proto z nich jsou dobří poradci nejen pro oblékání a design, ale i v jiných oblastech. Například vynikají při terapiích pro druhé, psychologové.

Někteří jsou skvělí diplomaté a státní úředníci. Zaměstnání potřebují takové, kde mohou povídat a být v okruhu jiných lidí. Jsou to spolehliví zaměstnanci, kteří dokáží tvrdě pracovat. Díky své potřebě klidu i v pracovní oblasti ale nedokážou pracovat pod tlakem. Váhy rády žijí svůj život v luxusu. Život potřebují kvalitní, a to i co se hmotných věcí týká.

Jak si Váhy získáte?

Pro Váhy je zcela zásadní komunikace. Druhá polovička by měla být nejen inteligentní, ale umět správně komunikovat a mít smysl pro humor. Dbají o svůj vzhled, jejich partner by měl dělat to samé. Jsou to diplomaté, kteří si potrpí na etiketu, zajímáte-li se o Váhy, nastudujte si dotyčného/nou.

Váhy chtějí mít zajištěný život bez obav ze zítřejších dnů. Partneři by se měli umět o sebe postarat, stejně tak jako o Váhy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Člověk ve znamení Panny? Loajální, praktický a tvrdý dříč

Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Zdroje článku:
www.allure.com, www.refinery29.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jak si představujete ideální Vánoce? Pravděpodobně s rodinou, vašimi blízkými. V pohodě, v obklopení radosti a štěstí. A samozřejmě v obklopení cukroví, které mizí z talíře rychlostí blesku. A kromě her, které budete hrát, svůj čas strávíte i sledováním oblíbených vánočních snímků, které svou kouzelnou atmosférou a nadějí z nich vyplývající umocní onu vánoční atmosféru, která se line domovem. Co si nezapomenout pustit?
Celý svět stále ještě žije koronavirovou pandemií. Ve večerních zprávách nevidíme nic jiného než pouze počet přibývajících nakažených či informaci o další mutaci zákeřeného onemocnění. Bohužel se pozornost odvrací od mnoha dalších nemocí, jež jsou tu mezi námi stále. Jednou z nich je také legionella. 
Umělé květiny jsou velmi oblíbené v kancelářích, obchodech, různých salonech, protože si zachovávají svůj původní vzhled a nevyžadují údržbu. Existuje mnoho pověr týkajících se domu a věcí v něm. Lidé se zajímají o správné uspořádání zrcadel, nábytku a vůbec o vlastně to platí o spoustě věcí, které si domů kupují. Jednou z otázek, které je trápí je to, zda stojí za to, domů kupovat umělé květiny.
Podle studií však déčko chybí 60 až 75 % české populace. Bez něho je obranyschopnost oslabená a lidé snáze onemocní. Situace je teď o to vážnější, že druhá vlna pandemie stále není na ústupu a nastává doba podzimních respiračních infekcí. Lékaři proto bijí na poplach a na riziko spojené s nedostatkem vitaminu D opakovaně upozorňují.
Voda je pro člověka jeden z nejdůležitějších prvků. Víte, že tvoří až 60 % těla dospělého jedince? Je nezbytná pro biochemické reakce, zásobování celého těla živinami, odstraňování odpadních látek a pro udržování krevního oběhu a tělesné teploty. Jak se ale v létě udržet správně hydratovaní, co se počítá, a co ne?

Nepřehlédněte

Nejběžnější příčinou lupů je seboroická dermatitida nebo někdy nazývaná seborrhea. Suchá pokožka, citlivost na specifické vlasové produkty a kožní podmínky, jako je ekzém nebo lupénka, mohou zvýšit náchylnost k tvorbě lupů. Rovněž se věří, že běžná houba malassezia může být spouštěčem. Jak na lupy?
„Už toho mám dost!“ řekla naše redaktorka Irena, když se na sebe ráno podívala do zrcadla. Po špatném spánku se pod jejíma očima pohupovaly malé váčky. Kruhy pod očima nechce nikdo z nás, a proto jsme zkusily, co na ně zabírá.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek