Pondělí , 28. 11. 2022

René

Váhy: Zdvořilí a féroví bojovníci s nerozhodností

Váhy, jak již jejich zástupce napovídá, se ve svých životech neustále snaží nalézt rovnováhu a harmonii, a to ve všech oblastech. Váhy mívají vytříbený vkus, dokážou ocenit umění a osoby, které mají hluboké znalosti. Samy mají smysl pro tvořivost.
váhy
Lidé ve znamení Vah svádí věčný boj s nerozhodností.

23. 09. 2022

Základní charakteristika vah

Váhy samy o sobě ji představují dualitu. Vztahy jsou pro ně zcela zásadní. Ve vztazích napříč všemi úrovněmi se snaží vytvořit stabilní balanc. Snaží se s každým vyjít zadobře a ujišťují se, že je každý s nimi spokojený. Vztahy s rodinou a blízkými jsou pro ně nejpřednější, vždy je upřednostní, a to i před svými vzdálenějšími obdivovateli.

Klid a život bez stresu a jakéhokoliv spěchu, to jsou pro Váhy ty největší hodnoty, dle kterých se řídí. Jsou jednostranně iniciátoři nových podnětů, přestože svůj největší boj svádějí s nerozhodností. Okolí by mnohdy o nich řeklo, že nemají svůj vyhraněný názor. Často mají problém se vyjádřit a neradi posuzují, jak se věc skutečně má.

Na estetice a módě si velice zakládají. Mají styl a veliký cit pro sladěnost, a to nejen při oblékání, ale i co se například ladění domácnosti týče. Za to, jak estetiku ovládají, jsou rády chváleny. Cítí se nejlépe mezi lidmi, v přírodě a na kulturních akcích.

Vztahy, láska a sex

Stejně tak jako mají rády klidný život, vyhledávají vztahy, které budou bez jakýchkoliv dramat. Dle nich musí být oba partneři ve vztahu spokojení a vyrovnaní. Ve vztazích, kdy jeden z partnerů je Váha, bude méně hádek a konfliktů než ve vztazích jiných. Není to ale tak, že by se konfliktům vyhýbaly. Když mají problém, dají ho najevo, ale určitě to nebude za pomoci křiku či nadávek.

Naštvou-li se Váhy, dá hodně práce si je zase udobřit a dát vztah zase tam, kde býval. Nerady cokoliv mění. Mějte toto na paměti, pokud budete připravovat nějaké velké překvapení, které obsahuje nečekanou a rychlou změnu.

Váhy v rodině

Váhy ke svým rodinným členům bývají spravedlivé, a to předně platí pro jejich děti. Vše se snaží vykomunikovat, chovají se nekonfliktně, s rozumem, klidem a přátelsky. Nicméně Váhám nějakou dobu trvá, než se pro založení rodiny rozhodnou. Jsou to mírumilovní členové domácnosti, pro které je rodinná harmonie na prvním místě.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví od 5. 11. do 9. 11. 2018. Začněte pracovní týden s úsměvem a prosadíte si vše!

Přátelé a Váhy

Na Váhy je maximální spolehnutí. Máte-li přítele v tomto znamení, vždy ho můžete požádat o pomoc a cennou radu. Přímo vynikají v poskytování rad. Jelikož nemají rády rozepře, snaží se vyjít s každým. Ve druhých se snaží vidět jejich pozitivní stránky. Stejně tak, jako se druzí na ně mohou spolehnout, to samé očekávají od nich. Dokáží se přizpůsobit, ale to by měli i ostatní jim.

Kariéra a peníze

Pro svůj smysl v módním průmyslu a porozumění estetiky jsou skvělými módními poradci, stylisty, designéry, návrháři, dekoratéry a módními kritiky. Mají řečnické nadání, proto z nich jsou dobří poradci nejen pro oblékání a design, ale i v jiných oblastech. Například vynikají při terapiích pro druhé, psychologové.

Někteří jsou skvělí diplomaté a státní úředníci. Zaměstnání potřebují takové, kde mohou povídat a být v okruhu jiných lidí. Jsou to spolehliví zaměstnanci, kteří dokáží tvrdě pracovat. Díky své potřebě klidu i v pracovní oblasti ale nedokážou pracovat pod tlakem. Váhy rády žijí svůj život v luxusu. Život potřebují kvalitní, a to i co se hmotných věcí týká.

Jak si Váhy získáte?

Pro Váhy je zcela zásadní komunikace. Druhá polovička by měla být nejen inteligentní, ale umět správně komunikovat a mít smysl pro humor. Dbají o svůj vzhled, jejich partner by měl dělat to samé. Jsou to diplomaté, kteří si potrpí na etiketu, zajímáte-li se o Váhy, nastudujte si dotyčného/nou.

Váhy chtějí mít zajištěný život bez obav ze zítřejších dnů. Partneři by se měli umět o sebe postarat, stejně tak jako o Váhy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Člověk ve znamení Panny? Loajální, praktický a tvrdý dříč

Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Zdroje článku:
www.allure.com, www.refinery29.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Liběna Rochová, přední česká módní návrhářka, zakladatelka Studia LR, ale také vedoucí Ateliéru designu oděvu a obuvi na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Svoji tvorbu představila celému světu. V Paříži, Lyonu, Vídni, Düsseldorfu, New Yorku, Los Angeles, Bombaji, Dillí a v mnoha dalších destinacích. Jak se k módní tvorbě dostala a jaké překážky musela překonat?
Spánek je komplexní proces (přesněji několik různých procesů), který se nám i po mnohaletém zkoumání nepodařilo zcela probádat. Co však bezpečně víme, je to, že jeho kvalita významně ovlivňuje celkový stav organismu. Zarážející je, že podle statistik zhruba třetina populace čelí problémům s usínáním. U deseti procent jde o potíže dlouhodobé, jež se mohou nepěkně podepsat na zdraví. Je to i váš případ a hledáte klíč k rychlejšímu usínání a potažmo klidnějšímu spánku? Máme pro vás hned několik doporučení a tip na „must have“ interiérový prvek.
„Petra je tak úspěšná a krásná. Té se nikdy nevyrovnám.“ „Když půjdu ven v téhle sukni, určitě si o mně moji kolegové řeknou, že nemám vkus.“ „Moje děti mají tak nešikovnou mámu. Vím, že to jiné matky zvládají všechno mnohem lépe.“ Něco vám chybí - a to je sebeláska!
Chodit bez bot se stalo tak trochu módním trendem. Najednou máme podporovat chůzi dětí po kamínkách, existují různé stezky na trénink chůze naboso, frčí barefoot neboli bosé boty. Čím nám tohle ale vlastně prospívá? Bude naše zdraví za chůzi naboso opravdu vděčné?
Každý z nás má svou polohu, ve které spí nejraději. Někdo spí rád na břiše, jiný na zádech a další třeba zase na boku. Ale napadlo vás někdy hledat ve spánkových polohách význam? Že ne? Pak se možná budete divit, co která spánková poloha znamená.
Tohle se stalo téměř každému. Na chvilku nedáváte pozor, rychle sáhnete pro propisku nebo telefon a jedním nekontrolovaným pohybem převrátíte sklenku s vodou – v horším případě se sladkou limonádou, čajem, nebo dokonce kávou. Nevěšte hlavu, máme pro vás sedm kroků, jak můžete svůj notebook zachránit.
Věděli jste, že je docela snadné vyrobit si chutný a zdravý sirup z květů černého bezu nebo třeba šeříku? Bezový sirup se používá na limonády, koktejly a dezerty. Nebo můžete jednoduše nalít palačinky nebo zmrzlin. Takový sirup patří i do ovocného čaje. Možností je nepřeberné množství, stačí si vybrat a vychutnat si výbornou sladkost a nádhernou vůni! Že už na takový zdravý sirup máte chuť? Tak neváhejte a pusťte se do toho!
Módní trendy se mění jako na běžícím pásu, což statně potvrzují i všichni módní stylisté. Ti v současné době radí jedno – nebojte se kožených modelů, ty s námi ještě nějaký ten pátek zůstanou. A ostatně mají pravdu - kůže opravdu dominuje letošnímu podzimu a bylo by mylné se domnívat, že zanedlouho odejde z módy. Zatím to vypadá, že s námi zůstane až do podzimu nadcházejícího. 
Hub se letos urodilo poměrně dost, i když je pravdou, že jen na některých místech. Pokud patříte k lidem, kteří se letos vydávali na houby poměrně aktivně, víte, že se dařilo hlavně růstu bedel. Ať už jste ale narazili na tuto nebo zcela jinou houbu, její konzumací jste prospěli svému zdraví. Houby jsou totiž zdravé, zejména tedy některé z nich.  

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek