Sobota , 18. 05. 2024

Aneta

Nejlepší filmy, které potěší každé ženské oko. V hlavní roli supersamci

Filmy, na které se budete těšit. Možná nejsou významné svou hloubkou, ale, dámy, pozor! Ti chlapi v nich jsou prostě neodolatelní! Kdo vám zpříjemní dnešní den?
muži
Je libo supersamce? Když už nikam nemůžete, pusťte si alespoň pořádně sexy filmy! (zdroj foto: youtube.com)

08. 06. 2020

Bude to český charismatický krasavec, úspěšný podnikatel se zajímavými tužbami, představitel Thora nebo dokonce striptér? Na konci pro vás máme skutečnou chuťovku! Které filmy potěší ženy po vizuální stránce herců?

Bezva ženská na krku – český sympaťák v pohodové oddechovce

Máte náladu na krásný film, který vás pohladí po duši, a kde se můžete bez problémů se svým současným partnerem zamilovat do pořádného charismatického krasavce? Dejte si romantickou komedii, kterou natočil Tomáš Hoffman podle scénáře, na kterém spolupracoval i Jiří Vejdělek. O čem je řeč? Bezva ženská na krku!

Zde vám nejen dojde, že peníze a úspěšný a chladný manžel nejsou cestou ke štěstí, ale i to, že lásku můžete najít i na tak nezvyklém místě, jako je… Prostě se na ten film podívejte, a uvidíte samy. Herecký výkon Ondřeje Vetchého, který se objeví svlečen do půl těla, vás bude provázet celým filmem, který si dokonale vychutnáte. Pozor, ať vám nekapou sliny.

Padesát odstínů šedi – tohle prostě muselo zaznít!

Milovníci literatury již jistě zhltali brakický bestseller Padesát odstínů šedi. Ačkoliv se knižní kritikové bouchají do čela, tato forma prostě funguje. Ukázat, že i žena prožívá sexualitu, je pro naši zkostnatělou společnost více než potřebné. Až si film dosyta užijete, neváhejte a obohaťte i váš partnerský život o nějakou novinku. Obchody s erotickým zbožím nabízejí kolekce, které byly vytvořeny právě na základě tohoto románu. A to díky tomu, že se tento snímek zařadil mezi nejnavštěvovanější filmy v kinech.

A kdo že ve filmu exceluje? Budete si užívat nekonečného objetí vlivného a bohatého podnikatele Christiana Greye, kterého hraje Jamie Dornan. Chtěly byste se stát i vy nenápadnou studentkou literatury, Anastazií? Popusťte uzdu své fantazii a užijte si příjemný filmový zážitek.

K TÉMATU  6 tipů, pro vaše muže - jak v obleku vypadat vždy dobře

Bez kalhot – příjemný film s pořádnými samci

Na tuhle porci samců se musíte dobře připravit. Kdo už zapomněl, jak vypadá neškodný film pro dámy, ihned oprášit staré znalosti! Biják Bez kalhot nabízí příjemnou dějovou linku, která se odehrává okolo hlavního hrdiny, kterým je Channing Tatum. Než se tento hezoun stal známým, skutečně působil jako striptér. Takže se nebojte, že by šlo o nějaké hraní. Máte to přímo od profíka! Charismatický fešák, kterého jste jistě zaznamenaly i ve filmu Let´s Dance, to tentokráte pořádně rozbalí! Vychutnejte si tu podívanou!

Marvelovky, které budete hltat

Patříte mezi fanynky marvelovek? V tom případě zřejmě také tajně milujete australského lamače dívčích srdcí, Chrise Hemswortha. Tento krasavec se narodil v roce 1983, a jeho dosud nejslavnější rolí je postava boha Thora v Avengers. Až se budete na tyto filmy dívat, sice budete hltat děj, ale zřejmě vám také neunikne, že ne nadarmo byl Chris v roce 2014 podle ankety magazínu People vyhlášen za nejvíc sexy žijícího muže. Věříme, že už se nemůžete dočkat, až si pustíte jeden z kasovních trháků současné doby, ve kterém exceluje tento super samec.

Láska prochází žaludkem – hodně odvážný film, který nesmíte vynechat!

Co se vám vybaví, když se řekne Španělsko? Slunce, palmy, nekonečné pláže a lahodné jídlo? Vše je správně! A když si k tomu přičtete příběh Sofie, nejlepší kuchařky na světě, které pomohli k tomuto prestižnímu ocenění dokonce dva muži, rozhodně se máte na co těšit! Příběh, ve kterém budete obdivovat dva alfa samce, kteří se na místo boje nakonec spojí pro dobrou věc, je plný zvratů a erotického napětí.

Rozhodně si tento snímek z roku 2009 nenechejte ujít! Okouzlí vás spíše klidný Andalusan Paco Leon, nebo divoký Madriďan Alfonso Bassave? Vžijte se do děje a prozkoumejte taje příběhu, který se odehrává pod španělským sluncem.

K TÉMATU  Mojito vás osvěží během parných letních dnů. Připravte si nealkoholický koktejl jako od profíka
film
Film Láska prochází žaludkem je film s příběhem dvou alfa samců, kteří bojují o jednu ženu. Nakonec se však spojí pro dobrou věc. (zdroj foto: filmtv.it)

Takže, dámy, zmákneme všechny tyto filmy?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejpřitažlivější muži světa. Hezouni všech věkových kategorií aneb dámy, těšte se

Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

V životě se můžeme setkat s celou spoustou onemocnění. Zatímco nad některými jenom mávneme rukou, jiné nás mohou výrazně poznamenat do konce života. A zatímco některé nám jsou moc dobře známé, nad jinými visí jeden obrovský otazník. Přesně takovou nemocí je i Bechtěrevova nemoc či také Bechtěrevova choroba.
Jiří Korn dnes slaví 75. narozeniny a stále patří mezi nejvýraznější osobnosti českého showbyznysu. Od svých hudebních začátků v rockové kapele Rebels až po současnou sólovou kariéru prokázal svůj mimořádný talent a všestrannost. Na pódiu září nejen jako zpěvák, ale i tanečník a herec.
Letní péče o vlasy je nevyhnutelná, pokud toužíte po zdravé kštici. Letní počasí může vlasy poškodit víc, než zima a mráz. Ostré slunce, slaná nebo chlorovaná voda jsou nebezpečím pro vlasy i pokožku hlavy. Vlasy se vyšisují a hodně vysuší. Roztřepí se konečky, ztratí lesk a mohly by působit matně a neupraveně. Péče o vlasy je ve vedrech náročnější a abyste měly svou hřívu pěknou i v létě, dodržte několik zásad.
Naši domácnost mohou sužovat nevítaní nepřátelé, kteří nás po ránu nemile překvapí. Jsou jimi brouci, kterým se někdy zkrátka líbí víc v domě než na zahradě, kde mají obvykle svá obydlí. Pokud i k vám domů doputovali drobní tvorové, kteří sice v mnoha případech škodliví nejsou, ale v ostatních ano, prozraďme si, jak s nimi bojovat.
Zvažujete, že svému dítěti začnete dávat kapesné a nevíte, kdy je nejlepší čas? Jak začít a co všechno dopředu promyslet?
Občas kvůli tomu, že je tady zase, protočíme panenky. Často nám připravuje krušné i bolestivé chvíle a někdy bychom byly raději, kdybychom si užily alespoň měsíc bez ní. Přesně tak většina žen vnímá menstruaci, která vlivem let neustále mění svou podobu. Jak vypadá ve dvaceti, třiceti a ve čtyřiceti? Mrkněte na její tři, pokaždé jiné, tváře.
Bradavky patří mezi nejcitlivější části ženského těla. Většinou jsou bodem, který při správné stimulaci dokáže u ženy vyvolat vzrušení, ovšem někdy mohou dost bolet. Co může být příčinou bolesti bradavek?
Mama Shelter přináší do Prahy oblíbenou koncepci food sharingu, nebo-li dělení se o různá jídla,  podle svého hesla, že sdílení je péče a podělit se znamená milovat!
Tenhle pilný papoušek aktivně řeší svůj vzhled. Když se mu jeho vlastní ocasní peří zdá krátké, neváhá svůj zevnějšek pracně vylepšit. Nebo by se dalo prohlásit, že se tento Agapornis chlubí cizím peřím?
My ženy každý den vyhlížíme návrat partnera, a tak trochu potají doufáme, že nás alespoň jednou za čas překvapí krásnou kytičkou. Květiny milujeme, jsou pro nás symbolem toho, že na nás tomu druhému záleží. Dřív pánové nosili domů květiny pravidelně, dnes je to jiné. Pánové, pokud jste sem tajně zabloudili a hledáte tip, jaké květiny mají ženy rády, čtěte dál!
Pětatřicítka je pro ženy zvláštní mezník. I když nechceme, začneme se zamýšlet, zda je náš život v pořádku, a zda směřujeme správným směrem.
Jakou nohou jste vkročili do nového roku? I když se zdá být letošní rok stejný jako loňský, několik změn už začalo platit. Mluvíme předně o finančních změnách, kterých letos bylo víc než dost. Otázku je, jestli k řadě z nich muselo vlivem koronavirové krize a velkého schodku ve státním rozpočtu dojít. V každém případě k nim došlo a my vám přinášíme velký přehled.

Výběr článků

Lana a provazy jsou báječný retro a vintage doplněk jakéhokoli interiéru. I moderní bydlení můžete podtrhnout jedním z těchto kousků. Nejčastější uplatnění pro lano je designové osvětlení, ale uplatnění najde i jinde. Inspirujte se!
Správné nakládání s léčivy je důležitá, a přesto tak často opomíjená, součást bezpečné léčby. Patří do toho totiž i zacházení s nepoužitými nebo expirovanými léky. Průzkumy sice ukazují, že se stále více lidí učí odnášet nepoužité a prošlé léky zpátky do lékáren, nicméně to nijak nesnižuje to obrovské množství, které se každoročně vyhodí. Celkový objem se liší stát od státu, kraj od kraje, i město od města. Můžeme ale říct, že průměr evropských zemí bývá mezi 10 a 100 tunami na milion obyvatel ročně. V Česku jsou to každoročně léky za zhruba 4 miliardy korun. Největším problémem ale stále zůstává fakt, že většina léčiv stále ještě končí v odpadech.
Mít krásné a upravené nehty je pro většinu z nás samozřejmostí. Ovšem pokud občas hledáte nápady, jak své nehty pro tentokrát ozdobit, určitě vám přijde vhod náš nový článek, který vám prozradí, jak sladit design svých nehtů s aktuálními trendy. A že bude z čeho vybírat!

Nepřehlédněte

Chtěla jsem se s vámi podělit o můj příběh, který může motivovat všechny dámy třicet plus, aby nezanevřely na lásku. I když se sice hledá těžko, a na inzerát potkáte všechno možné, nakonec i vy najdete lásku svého života. Jako já.
Cihlová zeď a moderní interiéry se začínají prolínat, i když by to kdysi nikoho nenapadlo. Ale přiznané cihlové zdi dodají celému interiéru jedinečný charakter. Protože ale pravé cihly najdeme málokde, můžeme cihlové stěny imitovat plastickým dekorem, který je na první pohled k nerozeznání. Tyto obklady se dají koupit v různých vyhotoveních i barvách, takže se mohou tvářit jako břidlice, kámen nebo klasické cihly. Dokonce si je můžete natřít nebo jinak povrchově upravit přesně podle sebe.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek