Sobota , 03. 12. 2022

Svatoslav

Nejlepší filmy, které potěší každé ženské oko. V hlavní roli supersamci

Filmy, na které se budete těšit. Možná nejsou významné svou hloubkou, ale, dámy, pozor! Ti chlapi v nich jsou prostě neodolatelní! Kdo vám zpříjemní dnešní den?
muži
Je libo supersamce? Když už nikam nemůžete, pusťte si alespoň pořádně sexy filmy! (zdroj foto: youtube.com)

08. 06. 2020

Bude to český charismatický krasavec, úspěšný podnikatel se zajímavými tužbami, představitel Thora nebo dokonce striptér? Na konci pro vás máme skutečnou chuťovku! Které filmy potěší ženy po vizuální stránce herců?

Bezva ženská na krku – český sympaťák v pohodové oddechovce

Máte náladu na krásný film, který vás pohladí po duši, a kde se můžete bez problémů se svým současným partnerem zamilovat do pořádného charismatického krasavce? Dejte si romantickou komedii, kterou natočil Tomáš Hoffman podle scénáře, na kterém spolupracoval i Jiří Vejdělek. O čem je řeč? Bezva ženská na krku!

Zde vám nejen dojde, že peníze a úspěšný a chladný manžel nejsou cestou ke štěstí, ale i to, že lásku můžete najít i na tak nezvyklém místě, jako je… Prostě se na ten film podívejte, a uvidíte samy. Herecký výkon Ondřeje Vetchého, který se objeví svlečen do půl těla, vás bude provázet celým filmem, který si dokonale vychutnáte. Pozor, ať vám nekapou sliny.

Padesát odstínů šedi – tohle prostě muselo zaznít!

Milovníci literatury již jistě zhltali brakický bestseller Padesát odstínů šedi. Ačkoliv se knižní kritikové bouchají do čela, tato forma prostě funguje. Ukázat, že i žena prožívá sexualitu, je pro naši zkostnatělou společnost více než potřebné. Až si film dosyta užijete, neváhejte a obohaťte i váš partnerský život o nějakou novinku. Obchody s erotickým zbožím nabízejí kolekce, které byly vytvořeny právě na základě tohoto románu. A to díky tomu, že se tento snímek zařadil mezi nejnavštěvovanější filmy v kinech.

A kdo že ve filmu exceluje? Budete si užívat nekonečného objetí vlivného a bohatého podnikatele Christiana Greye, kterého hraje Jamie Dornan. Chtěly byste se stát i vy nenápadnou studentkou literatury, Anastazií? Popusťte uzdu své fantazii a užijte si příjemný filmový zážitek.

K TÉMATU  S Peterem Nagym o jeho novém albu PIANKO, které právě přichází na trh. Co zpěvák ještě letos chystá?

Bez kalhot – příjemný film s pořádnými samci

Na tuhle porci samců se musíte dobře připravit. Kdo už zapomněl, jak vypadá neškodný film pro dámy, ihned oprášit staré znalosti! Biják Bez kalhot nabízí příjemnou dějovou linku, která se odehrává okolo hlavního hrdiny, kterým je Channing Tatum. Než se tento hezoun stal známým, skutečně působil jako striptér. Takže se nebojte, že by šlo o nějaké hraní. Máte to přímo od profíka! Charismatický fešák, kterého jste jistě zaznamenaly i ve filmu Let´s Dance, to tentokráte pořádně rozbalí! Vychutnejte si tu podívanou!

Marvelovky, které budete hltat

Patříte mezi fanynky marvelovek? V tom případě zřejmě také tajně milujete australského lamače dívčích srdcí, Chrise Hemswortha. Tento krasavec se narodil v roce 1983, a jeho dosud nejslavnější rolí je postava boha Thora v Avengers. Až se budete na tyto filmy dívat, sice budete hltat děj, ale zřejmě vám také neunikne, že ne nadarmo byl Chris v roce 2014 podle ankety magazínu People vyhlášen za nejvíc sexy žijícího muže. Věříme, že už se nemůžete dočkat, až si pustíte jeden z kasovních trháků současné doby, ve kterém exceluje tento super samec.

Láska prochází žaludkem – hodně odvážný film, který nesmíte vynechat!

Co se vám vybaví, když se řekne Španělsko? Slunce, palmy, nekonečné pláže a lahodné jídlo? Vše je správně! A když si k tomu přičtete příběh Sofie, nejlepší kuchařky na světě, které pomohli k tomuto prestižnímu ocenění dokonce dva muži, rozhodně se máte na co těšit! Příběh, ve kterém budete obdivovat dva alfa samce, kteří se na místo boje nakonec spojí pro dobrou věc, je plný zvratů a erotického napětí.

Rozhodně si tento snímek z roku 2009 nenechejte ujít! Okouzlí vás spíše klidný Andalusan Paco Leon, nebo divoký Madriďan Alfonso Bassave? Vžijte se do děje a prozkoumejte taje příběhu, který se odehrává pod španělským sluncem.

K TÉMATU  Na jaký film s dětmi o Vánocích do kina? Podívejte se na snímky, které se aktuálně promítají a které stojí za to!
film
Film Láska prochází žaludkem je film s příběhem dvou alfa samců, kteří bojují o jednu ženu. Nakonec se však spojí pro dobrou věc. (zdroj foto: filmtv.it)

Takže, dámy, zmákneme všechny tyto filmy?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejpřitažlivější muži světa. Hezouni všech věkových kategorií aneb dámy, těšte se

Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Děti nutně nemusí trávit svůj volný čas hraním počítačových nebo mobilních her, které je nijak nerozvíjí. Daleko lepší je rozvíjet jejich kreativitu a motoriku s pomocí hraček, které vyplní jejich volný čas stejně dobře a u nichž si užijí stejnou porci zábavy. Těmito hračkami myslíme dětské stavebnice, které jsou mezi námi už dlouhá staletí.
Jste příznivci doby minulé, která se nesla v duchu swingu, kloboučků, smokingů a doutníků? V tom případě byste se měli seznámit se stylem Art deco, který je odkazem na období mezi první a druhou světovou válkou. Oldřich Nový, Adina Mandlová nebo románový hrdina Velký Gatsby jsou ztělesněním luxusu, elegance a sofistikovanosti. Inspirujte se našimi tipy a vneste do svého domova kousek dávného luxusu a elegance.
Podle statistik nejen u nás, ale i v Evropě, žije každé desáté dítě v nové rodině, kde je pouze jeden rodič jejich vlastní. Často tam žijí s nevlastními sourozenci, nebo se s nimi setkávají v rámci různých programů a dohod rozvedených rodičů o víkendech, prázdninách či svátcích. Společné soužití takové rodiny není zpočátku vůbec jednoduché.
Vyzdobit interiér nejrůznějšími dekoracemi s vánoční tematikou je jedna věc, ale druhá je mít v domě trochu života. I když se o to postarají většinou děti, můžou mít na živosti v domě podíl i pokojové rostliny. Během kouzelných svátků na konci roku však sázejte na takové, které vánoční atmosféru v příbytku umocní.
Býti potomkem slavného rodiče nebo rovnou obou rodičů se může jevit jako nelehká pozice. Od takovýchto jedinců se mnohé očekává, ať už zdědění krásy nebo talentu. Někteří se rozhodnou jít ve šlépějích svých rodičů, jiní zvolí o něco jiný směr a další se zase světu popularity snaží co nejvíce vyhnout a žít si svůj život mimo vědomí veřejnosti.
Nastoupili jste na mateřskou dovolenou a přemýšlíte, jak si aspoň něco málo přivydělat k dobru? Nebo v hlavě nosíte už nějakou dobu podnikatelský plán, na který je najednou více času než kdy dřív? Podnikání na mateřské není tabu a není to ani nic nereálného. Dnes se jedná o zcela běžnou věc.  
Když jsem začala pracovat v marketingové firmě, těšila jsem se na novou výzvu. Vytváření obsahu a reklamních kampaní mě bavilo odjakživa - a ve své původní firmě jsem měla na starosti všechno možné. Byla to pro mě skvělá příležitost, jak se posunout o kousek dál. Tuhle společnost už jsem totiž měla vyhlédnutou dlouho, a konečně se mi tam podařilo dostat. Už to všechno ale vidím jinýma očima…a může za to šéfová.
Celý den v jednom kole. Práce, děti, rodiče, domácnost. Nedej bože, když do toho zazvoní telefon a tam se ozve plačící kamarádka, že jí opět ten její nadával. Najednou vám začne docházet, že je toho na vás prostě moc. Kde se stala chyba? Příliš jste začali obětovat své vlastní životní štěstí a darovali jste ho na stříbrném podnose jiným lidem. Pomalu tento program změníme. Konec sebeobětování!
Různé alternativní směry výuky jsou v dnešní době stále populárnější. Možná si řeknete, že při pohledu na stav klasického státního školství není divu. Jedním z těchto směrů je Montessori pedagogika, někdy můžeme slyšet mluvit také o Montessoriovské škole. Víte, jak vypadá vzdělávání v takovýchto školách a školkách? Pojďme se podívat na základní principy.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek