Středa , 29. 03. 2023

Taťána

Nejlepší filmy, které potěší každé ženské oko. V hlavní roli supersamci

Filmy, na které se budete těšit. Možná nejsou významné svou hloubkou, ale, dámy, pozor! Ti chlapi v nich jsou prostě neodolatelní! Kdo vám zpříjemní dnešní den?
muži
Je libo supersamce? Když už nikam nemůžete, pusťte si alespoň pořádně sexy filmy! (zdroj foto: youtube.com)

08. 06. 2020

Bude to český charismatický krasavec, úspěšný podnikatel se zajímavými tužbami, představitel Thora nebo dokonce striptér? Na konci pro vás máme skutečnou chuťovku! Které filmy potěší ženy po vizuální stránce herců?

Bezva ženská na krku – český sympaťák v pohodové oddechovce

Máte náladu na krásný film, který vás pohladí po duši, a kde se můžete bez problémů se svým současným partnerem zamilovat do pořádného charismatického krasavce? Dejte si romantickou komedii, kterou natočil Tomáš Hoffman podle scénáře, na kterém spolupracoval i Jiří Vejdělek. O čem je řeč? Bezva ženská na krku!

Zde vám nejen dojde, že peníze a úspěšný a chladný manžel nejsou cestou ke štěstí, ale i to, že lásku můžete najít i na tak nezvyklém místě, jako je… Prostě se na ten film podívejte, a uvidíte samy. Herecký výkon Ondřeje Vetchého, který se objeví svlečen do půl těla, vás bude provázet celým filmem, který si dokonale vychutnáte. Pozor, ať vám nekapou sliny.

Padesát odstínů šedi – tohle prostě muselo zaznít!

Milovníci literatury již jistě zhltali brakický bestseller Padesát odstínů šedi. Ačkoliv se knižní kritikové bouchají do čela, tato forma prostě funguje. Ukázat, že i žena prožívá sexualitu, je pro naši zkostnatělou společnost více než potřebné. Až si film dosyta užijete, neváhejte a obohaťte i váš partnerský život o nějakou novinku. Obchody s erotickým zbožím nabízejí kolekce, které byly vytvořeny právě na základě tohoto románu. A to díky tomu, že se tento snímek zařadil mezi nejnavštěvovanější filmy v kinech.

A kdo že ve filmu exceluje? Budete si užívat nekonečného objetí vlivného a bohatého podnikatele Christiana Greye, kterého hraje Jamie Dornan. Chtěly byste se stát i vy nenápadnou studentkou literatury, Anastazií? Popusťte uzdu své fantazii a užijte si příjemný filmový zážitek.

K TÉMATU  Žena, které táhne na 110 let, prozradila recept na dlouhověkost. Mnoho lidí tím překvapila

Bez kalhot – příjemný film s pořádnými samci

Na tuhle porci samců se musíte dobře připravit. Kdo už zapomněl, jak vypadá neškodný film pro dámy, ihned oprášit staré znalosti! Biják Bez kalhot nabízí příjemnou dějovou linku, která se odehrává okolo hlavního hrdiny, kterým je Channing Tatum. Než se tento hezoun stal známým, skutečně působil jako striptér. Takže se nebojte, že by šlo o nějaké hraní. Máte to přímo od profíka! Charismatický fešák, kterého jste jistě zaznamenaly i ve filmu Let´s Dance, to tentokráte pořádně rozbalí! Vychutnejte si tu podívanou!

Marvelovky, které budete hltat

Patříte mezi fanynky marvelovek? V tom případě zřejmě také tajně milujete australského lamače dívčích srdcí, Chrise Hemswortha. Tento krasavec se narodil v roce 1983, a jeho dosud nejslavnější rolí je postava boha Thora v Avengers. Až se budete na tyto filmy dívat, sice budete hltat děj, ale zřejmě vám také neunikne, že ne nadarmo byl Chris v roce 2014 podle ankety magazínu People vyhlášen za nejvíc sexy žijícího muže. Věříme, že už se nemůžete dočkat, až si pustíte jeden z kasovních trháků současné doby, ve kterém exceluje tento super samec.

Láska prochází žaludkem – hodně odvážný film, který nesmíte vynechat!

Co se vám vybaví, když se řekne Španělsko? Slunce, palmy, nekonečné pláže a lahodné jídlo? Vše je správně! A když si k tomu přičtete příběh Sofie, nejlepší kuchařky na světě, které pomohli k tomuto prestižnímu ocenění dokonce dva muži, rozhodně se máte na co těšit! Příběh, ve kterém budete obdivovat dva alfa samce, kteří se na místo boje nakonec spojí pro dobrou věc, je plný zvratů a erotického napětí.

Rozhodně si tento snímek z roku 2009 nenechejte ujít! Okouzlí vás spíše klidný Andalusan Paco Leon, nebo divoký Madriďan Alfonso Bassave? Vžijte se do děje a prozkoumejte taje příběhu, který se odehrává pod španělským sluncem.

K TÉMATU  Ondřej Ruml: Nové album Zapomenutý příběh je pro mě naprosto zásadní deska!
film
Film Láska prochází žaludkem je film s příběhem dvou alfa samců, kteří bojují o jednu ženu. Nakonec se však spojí pro dobrou věc. (zdroj foto: filmtv.it)

Takže, dámy, zmákneme všechny tyto filmy?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejpřitažlivější muži světa. Hezouni všech věkových kategorií aneb dámy, těšte se

Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý den se na nás valí plno informací, mnohdy zažíváme stres v práci, aktuálně třeba také těžkosti při distanční výuce dětí nebo různá omezení, která člověku komplikují život. Pak se snadno stane, že večer máte už prostě jen touhu zalézt ke knížce a přepnout své myšlenky na něco úplně jiného.
V Čechách i ve světě snad neexistuje nikdo, kdo by o francouzských filmech Nezkrotná Angelika alespoň neslyšel. Tato telenovela se stala slavnou především díky své hlavní představitelce, kterou ztvárnila francouzská herečka Michèle Mercier. Tato nezapomenutelná tvář přitom účinkovala ve více jak 50 filmech. V současnosti je jí přes 60 let a ve společnosti se již příliš neukazuje. Zachovala si ovšem svou pověstnou jiskru v oku a na rozdíl od svých kolegyň se rozhodla stárnout přirozeně a grácií.
Pandemie koronaviru neoslabuje a brzy se k ní přidá ještě podzimní vlna respiračních onemocnění. Nápor na imunitu tak ještě vzroste. Abyste zůstali fit a složité období přečkali, měli byste co nejvíce posílit obranyschopnost. Ideální podporou jsou vitaminy D a C. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy značky Naturevia, kde oba důležité ochránce zdraví najdete.
Někdy se to stává a máte pocit, že vás pošle partner brzy k šípku. Položila jste si však otázku, co všechno ho k tomu vede? I my ženy jsme mnohdy nevyzpytatelné. Milé dámy, představte si, že ani muž s vámi nechce někdy mluvit, protože má svou náladičku a mnohokrát je naštvaný či přepracovaný. Když na něj tlačíte, tak celou situaci leda zhoršíte. Bude-li se to opakovat pokaždé, vás nakonec opustí.
Toaleta je jedním z nejdůležitějších zařízení ve vaší domácnosti. Přestože jsou toalety robustní a spolehlivé součásti vodovodního systému, málokdy se najde majitel domu nebo bytu, který nikdy nemá žádné problémy s toaletou. Ucpání je možná nejběžnějším problémem toalety, ale zdaleka ne jediným. Nádrž může například vydávat nejrůznější podivné zvuky nebo může nepřetržitě téct voda. Většinu problémů s toaletami naštěstí dokáže opravit instalatér, který si sám poradí.
Ještě váš byt nedýchá vánoční atmosférou? Do Štědrého dne zbývá dost času, abyste do bytu vnesli ducha Vánoc. Výzdobu nemusíte kupovat hotovou, je to finančně poměrně náročné. Stačí pár drobností koupit, něco nasbírat v přírodě, inspirovat se a začnou se dít zázraky.
Již půl roku se potýkáme s rouškami v různých prostorách. Zatímco někdo v roušce musí trávit jen nezbytný čas například při nákupu, pro jiné se tato povinnost vztahuje na celou pracovní dobu. Pleť pod vlivem vlhka, tepla a nedostatku vzduchu logicky velmi trpí. Objevil se nový problém – jmenuje se maskné. Jak předejít jeho vzniku a jak s ním bojovat, když už se objeví? Poradíme vám.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek