Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Nejlepší filmy, které potěší každé ženské oko. V hlavní roli supersamci

Filmy, na které se budete těšit. Možná nejsou významné svou hloubkou, ale, dámy, pozor! Ti chlapi v nich jsou prostě neodolatelní! Kdo vám zpříjemní dnešní den?
muži
Je libo supersamce? Když už nikam nemůžete, pusťte si alespoň pořádně sexy filmy! (zdroj foto: youtube.com)

08. 06. 2020

Bude to český charismatický krasavec, úspěšný podnikatel se zajímavými tužbami, představitel Thora nebo dokonce striptér? Na konci pro vás máme skutečnou chuťovku! Které filmy potěší ženy po vizuální stránce herců?

Bezva ženská na krku – český sympaťák v pohodové oddechovce

Máte náladu na krásný film, který vás pohladí po duši, a kde se můžete bez problémů se svým současným partnerem zamilovat do pořádného charismatického krasavce? Dejte si romantickou komedii, kterou natočil Tomáš Hoffman podle scénáře, na kterém spolupracoval i Jiří Vejdělek. O čem je řeč? Bezva ženská na krku!

Zde vám nejen dojde, že peníze a úspěšný a chladný manžel nejsou cestou ke štěstí, ale i to, že lásku můžete najít i na tak nezvyklém místě, jako je… Prostě se na ten film podívejte, a uvidíte samy. Herecký výkon Ondřeje Vetchého, který se objeví svlečen do půl těla, vás bude provázet celým filmem, který si dokonale vychutnáte. Pozor, ať vám nekapou sliny.

Padesát odstínů šedi – tohle prostě muselo zaznít!

Milovníci literatury již jistě zhltali brakický bestseller Padesát odstínů šedi. Ačkoliv se knižní kritikové bouchají do čela, tato forma prostě funguje. Ukázat, že i žena prožívá sexualitu, je pro naši zkostnatělou společnost více než potřebné. Až si film dosyta užijete, neváhejte a obohaťte i váš partnerský život o nějakou novinku. Obchody s erotickým zbožím nabízejí kolekce, které byly vytvořeny právě na základě tohoto románu. A to díky tomu, že se tento snímek zařadil mezi nejnavštěvovanější filmy v kinech.

A kdo že ve filmu exceluje? Budete si užívat nekonečného objetí vlivného a bohatého podnikatele Christiana Greye, kterého hraje Jamie Dornan. Chtěly byste se stát i vy nenápadnou studentkou literatury, Anastazií? Popusťte uzdu své fantazii a užijte si příjemný filmový zážitek.

K TÉMATUJak vybrat svému partnerovi vhodný dárek? Vsaďte na praktičnost

Bez kalhot – příjemný film s pořádnými samci

Na tuhle porci samců se musíte dobře připravit. Kdo už zapomněl, jak vypadá neškodný film pro dámy, ihned oprášit staré znalosti! Biják Bez kalhot nabízí příjemnou dějovou linku, která se odehrává okolo hlavního hrdiny, kterým je Channing Tatum. Než se tento hezoun stal známým, skutečně působil jako striptér. Takže se nebojte, že by šlo o nějaké hraní. Máte to přímo od profíka! Charismatický fešák, kterého jste jistě zaznamenaly i ve filmu Let´s Dance, to tentokráte pořádně rozbalí! Vychutnejte si tu podívanou!

Marvelovky, které budete hltat

Patříte mezi fanynky marvelovek? V tom případě zřejmě také tajně milujete australského lamače dívčích srdcí, Chrise Hemswortha. Tento krasavec se narodil v roce 1983, a jeho dosud nejslavnější rolí je postava boha Thora v Avengers. Až se budete na tyto filmy dívat, sice budete hltat děj, ale zřejmě vám také neunikne, že ne nadarmo byl Chris v roce 2014 podle ankety magazínu People vyhlášen za nejvíc sexy žijícího muže. Věříme, že už se nemůžete dočkat, až si pustíte jeden z kasovních trháků současné doby, ve kterém exceluje tento super samec.

Láska prochází žaludkem – hodně odvážný film, který nesmíte vynechat!

Co se vám vybaví, když se řekne Španělsko? Slunce, palmy, nekonečné pláže a lahodné jídlo? Vše je správně! A když si k tomu přičtete příběh Sofie, nejlepší kuchařky na světě, které pomohli k tomuto prestižnímu ocenění dokonce dva muži, rozhodně se máte na co těšit! Příběh, ve kterém budete obdivovat dva alfa samce, kteří se na místo boje nakonec spojí pro dobrou věc, je plný zvratů a erotického napětí.

Rozhodně si tento snímek z roku 2009 nenechejte ujít! Okouzlí vás spíše klidný Andalusan Paco Leon, nebo divoký Madriďan Alfonso Bassave? Vžijte se do děje a prozkoumejte taje příběhu, který se odehrává pod španělským sluncem.

K TÉMATUNeobvyklé kosmetické vychytávky s pomocí ingrediencí z kuchyně. Zbavte se celulitidy, vyčistěte póry nebo nechte zmizet modřinu!
film
Film Láska prochází žaludkem je film s příběhem dvou alfa samců, kteří bojují o jednu ženu. Nakonec se však spojí pro dobrou věc. (zdroj foto: filmtv.it)

Takže, dámy, zmákneme všechny tyto filmy?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejpřitažlivější muži světa. Hezouni všech věkových kategorií aneb dámy, těšte se

Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jak je již odpradávna známo, byliny mají až kouzelnou léčivou moc. Zmírňují bolest, napomáhají prevenci nemocí a jsou skvělým pomocníkem v boji proti nemocem. Působí na tělo přímo zázračně, dodávají mu sílu, podporu a zásobí tělo potřebnými látkami. Proto byly vždy neoddělitelně spojeny s léčitelstvím a v hojné míře je k léčení využívaly ještě naše babičky. Obohaťte svůj život o čistě přírodní léčiva, které se používají stovky let a vyrobte si léčivé tinktury přímo u vás doma!
Spokojenost se svými prsy je důležitá pro sebevědomí žen a mnohdy se ani nejedná o jejich samotnou velikost, ale spíše tvar a celkový vzhled. A právě to můžete vhodnými cviky ovlivnit. Prsa je možné pomocí jednoduchých cviků zpevnit, což se promítne nejen do vašeho vzhledu, ale především do spokojenosti s vlastním tělem.
„Není ta omáčka moc kyselá? Nejsou ty knedlíčky moc mazlavé?“ Citát z oblíbeného filmu dokumentuje, jak málo si některé ženy věří. A to i v případě, že svou práci zvládají skvěle. Jste jedna z nich? Také máte pocit, že nic neuděláte perfektně? Možná se jen podceňujete. A že nejste dokonalá? Hoďte pochybnosti za hlavu a mějte se ráda!
Věděli jste, že podle posledních statistik má průměrný člověk ve svém mobilním telefonu stažených zhruba třicet mobilních aplikací? Sice je nemusí nutně využívat, ale staženy jsou. Zatímco pánové nezapomínají kromě sociálních sítí na sportovní aplikace nebo aplikace sportovního sázení, co ve svém mobilu ukrývají ženy?

Nepřehlédněte

I v dnešní době, kdy se výrobci elektroniky předhánějí, co všechno jejich nové chytré hodinky neumějí, existuje velké množství lidí, kteří nejvíce ocení jednoduché a elegantní ručičkové hodinky. Navíc jen jednoduché hodinky se hodí třeba k obleku nebo do divadla, takže by neměly chybět žádnému muži.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek