Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 20. – 21. 10. 2018. Nenechte se rozhodit ochlazením a vyrazte se projít!

Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com
V sobotu si dopřejte nějakou aktivitu a pohyb, v neděli potom relaxujte. Co dalšího se objeví o víkendu? Horoskop krásy a duševního zdraví pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.

Sobota 20.10. 2018

Rozptýlená pozornost bude na obtíž

Malý problém budete mít se soustředěním. Sobotu totiž strávíte s Lunu v Rybách, takže myšlenky se vám budou velmi často toulat. Ale i přesto se dá očekávat zisk, nějaká výhoda nebo profit, zejména prostřednictvím cestování, takže neseďte doma, a podnikáte-li, zvedejte telefony obchodním partnerům!

Zelený čaj pro vás bude to nejlepší

Protože byste si měly tělo očistit od nahromaděných škodlivin a rozproudit lymfu, popíjejte celé dopoledne zelený čaj střídavě s čerstvou citronádou, a tělu dopřejte pohyb, při kterém se budou namáhat svaly.

Ideální by byla lymfodrenáž, ale pokud tuto možnost nemáte, projeďte se na kole, jděte si zaplavat do krytého bazénu nebo si dopřejte pěší výlet.

Pozor na otékání nohou!

Je ale možné, že vám vzhledem k fázi Měsíce začnou otékat nohy. V takovém případě si je sprchujte od chodidel směrem nahoru studenou vodou a poté chodidlům dopřejte koupel v hodně teplém nálevu z jablečného octa. Otoky ustoupí, tento nálev odstraní i případný zápach a počínající mykózu.

Vnímejte svoje nitro

Pokud večer budete mít problémy s usínáním, berte ta jako varovný signál, že jste sklouzli k materialistickému způsobu života, a je nejvyšší čas nakrmit psychiku nějakým duchovním zážitkem. Zklidní vás chrámová hudba, zvuky moře a vůně bergamotu nebo ylang-ylang.

Neděle 21.10. 2018

Prokouknete každého… a oni zase vás

Dnes dokážete odhalit skryté věci, proto patrně najdete ztracené předměty, se kterými jste se vlastně již rozloučily. Budete ale také schopné odhalit, zda před vámi někdo z rodiny nebo příbuzných něco nezatajuje. Jenže toto bude fungovat oboustranně. Luna je totiž v Rybách, a jejím symbolem jsou dvě rybky plující proti sobě. Takže máte-li vy samy nějaký problém, vyjde to konečně najevo, vaši nejbližší nebo přátelé se okolo vás semknou, dají hlavy dohromady a společně budou hledat účinné a rychlé řešení.

Voda je vaše kamarádka

Zdravotně na vás budou mít relaxační a přímo omlazující účinek všechny vodní procedury. Ideální bude, když si zajdete do parní sauny. Vyplaví vám nečistoty z pórů, z těla nahromaděné toxiny a z psychiky případný stres.

Navození klidu

Svým způsobem bude výjimečný podvečer. Strávíte ho totiž pod vlivem měsíční fáze, která zafunguje jako časové okno, což vám umožní očistit se od špatné karmy, a to prostřednictvím hrdla. Prvotně byste si měly šeptem během soumraku samy pro sebe říct, kdo vám škodí, co vám na stávajícím životě nevyhovuje i čeho se obáváte. Poté zapalte cedrovou tyčinku, nebo si do aromalampy přidejte olej s vůní lotosu, jehličí či borovice, zavřete oči, a dýchejte.

Večerní meditace

Pokud chcete zajít trochu dál, potichu si 13x prozpěvujte mantru – Nam myoho renge kyo. Meditaci zakončete mantrou Om shanti Om (Óm šanti Óm), která navozuje klid.

REKLAMA

Reklama