Středa , 30. 11. 2022

Ondřej

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 20. – 21. 10. 2018. Nenechte se rozhodit ochlazením a vyrazte se projít!

V sobotu si dopřejte nějakou aktivitu a pohyb, v neděli potom relaxujte. Co dalšího se objeví o víkendu? Horoskop krásy a duševního zdraví pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 20.10. 2018

Rozptýlená pozornost bude na obtíž

Malý problém budete mít se soustředěním. Sobotu totiž strávíte s Lunu v Rybách, takže myšlenky se vám budou velmi často toulat. Ale i přesto se dá očekávat zisk, nějaká výhoda nebo profit, zejména prostřednictvím cestování, takže neseďte doma, a podnikáte-li, zvedejte telefony obchodním partnerům!

Zelený čaj pro vás bude to nejlepší

Protože byste si měly tělo očistit od nahromaděných škodlivin a rozproudit lymfu, popíjejte celé dopoledne zelený čaj střídavě s čerstvou citronádou, a tělu dopřejte pohyb, při kterém se budou namáhat svaly.

Ideální by byla lymfodrenáž, ale pokud tuto možnost nemáte, projeďte se na kole, jděte si zaplavat do krytého bazénu nebo si dopřejte pěší výlet.

Pozor na otékání nohou!

Je ale možné, že vám vzhledem k fázi Měsíce začnou otékat nohy. V takovém případě si je sprchujte od chodidel směrem nahoru studenou vodou a poté chodidlům dopřejte koupel v hodně teplém nálevu z jablečného octa. Otoky ustoupí, tento nálev odstraní i případný zápach a počínající mykózu.

Vnímejte svoje nitro

Pokud večer budete mít problémy s usínáním, berte ta jako varovný signál, že jste sklouzli k materialistickému způsobu života, a je nejvyšší čas nakrmit psychiku nějakým duchovním zážitkem. Zklidní vás chrámová hudba, zvuky moře a vůně bergamotu nebo ylang-ylang.

Neděle 21.10. 2018

Prokouknete každého… a oni zase vás

Dnes dokážete odhalit skryté věci, proto patrně najdete ztracené předměty, se kterými jste se vlastně již rozloučily. Budete ale také schopné odhalit, zda před vámi někdo z rodiny nebo příbuzných něco nezatajuje. Jenže toto bude fungovat oboustranně. Luna je totiž v Rybách, a jejím symbolem jsou dvě rybky plující proti sobě. Takže máte-li vy samy nějaký problém, vyjde to konečně najevo, vaši nejbližší nebo přátelé se okolo vás semknou, dají hlavy dohromady a společně budou hledat účinné a rychlé řešení.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na úterý 18. 9. 2018. Chraňte si kolena a věnujte se pleti!

Voda je vaše kamarádka

Zdravotně na vás budou mít relaxační a přímo omlazující účinek všechny vodní procedury. Ideální bude, když si zajdete do parní sauny. Vyplaví vám nečistoty z pórů, z těla nahromaděné toxiny a z psychiky případný stres.

Navození klidu

Svým způsobem bude výjimečný podvečer. Strávíte ho totiž pod vlivem měsíční fáze, která zafunguje jako časové okno, což vám umožní očistit se od špatné karmy, a to prostřednictvím hrdla. Prvotně byste si měly šeptem během soumraku samy pro sebe říct, kdo vám škodí, co vám na stávajícím životě nevyhovuje i čeho se obáváte. Poté zapalte cedrovou tyčinku, nebo si do aromalampy přidejte olej s vůní lotosu, jehličí či borovice, zavřete oči, a dýchejte.

Večerní meditace

Pokud chcete zajít trochu dál, potichu si 13x prozpěvujte mantru – Nam myoho renge kyo. Meditaci zakončete mantrou Om shanti Om (Óm šanti Óm), která navozuje klid.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nastávající zima s sebou kromě bruslení na zamrzlých rybnících a stavění sněhuláků nese i situace, které toto roční období dokáží znepříjemnit. Kdo z nás v zimě alespoň jednou neuklouzne na namrzlém chodníku? Ty každoročně představují hrozbu pro naše zdraví a nepříjemné pády mnohdy končí zlomeninami. Dalším zimním strašákem je velké množství sněhu padající ze střech nebo obrovské ulamující se rampouchy. Co nám pomůže se chránit?
Příchod miminka představuje krásný okamžik v životě každé maminky. I přes to ale moc dobře víme, že právě založení rodiny mnohdy může zacloumat s rodinným rozpočtem. Příjem maminky se v tu chvíli smrskne na rodičovský příspěvek. Když k tomu přičteme kolik toho miminko potřebuje nebo jak se vše kolem zdražuje, často si říkáme, že by se hodila nějaká koruna navíc. Řešením může být přivýdělek na rodičovské, na který se nyní trochu detailněji podíváme.
Křik a pak pláč, pocity nepochopení a smutek. Výkyvy nálad jsou jen jedním z nepříjemných příznaků klimakteria. K těm dalším patří návaly, noční pocení a nespavost. I proto je přechod pro mnohé velkým strašákem. Jestli se to týká i vás, pak je na čase změnit myšlení a přístup. Nejde o žádné stigma! Klimakterium je přirozenou etapou v životě každé ženy a navíc v dnešní době existuje řada způsobů, jak toto období usnadnit.
Vytřete návštěvě zrak, až ji usadíte na originální zahradní posezení. Venkovní nábytek z palet má tu výhodu, že si ho můžete poskládat podle sebe jako lego. Palety mají přirozeně svůj daný tvar, ten je ale možné půlit nebo jinak upravovat. Rohová sedačka se stolkem na kolečkách vypadá skvěle. Stačí vše natřít barvou podle vaší chuti a opatřit matrací a polštářky.

Nepřehlédněte

Bez mobilu si už nedovedeme život představit. Místo toho, abyste ale surfovali na netu nebo si psali s přáteli a leželi doma na posteli, můžete ho využit k zeštíhlení a posílení celého těla. Mobilní aplikace vám mohou posloužit třeba k vytvoření zdravého jídelníčku nebo zařazení cvičení do každodenního programu. Na trhu je dnes nepřeberné množství apek, co za vás odvedou velký kus práce nebo vám hubnutí aspoň zpříjemní. Vyzkoušejte některý z navrhovaných tipů!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek