Úterý , 25. 06. 2024

Ivan

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 22. – 23. 12. 2018. Štědrý den je za rohem, snažte se uvolnit a najít si také čas na odpočinek

Poslední dny před Štědrým dnem! Sobota bude nejspíš ve znamení úklidu, i tak byste si ale měly najít čas na odpočinek. Zlatá neděle je pak den pro nákup těch úplně posledních chybějících dárků. Horoskop krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové vám napoví, co vás může o víkendu potkat.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 22. 12. 2018

Úklid, ale i i odpočinek

Sobotu si rozdělte na dvě poloviny. Akční budete celé dopoledne, uděláte spoustu práce, ale odpoledne věnujte odpočinku a rozjímání. Budete totiž líné vystrčit nos z bytu! Navíc, v 18.48 hodin nastane úplněk v rodinném Raku, takže se dá předpokládat, že emočně budete mírně naměkko. Tento úplněk totiž vytvoří pomyslný most do minulosti, a vy začnete vzpomínat na dětství. Když vám začne být smutno, zavolejte rodičům, nebo k nim alespoň na malou chvilku zajděte na návštěvu. Hlas maminky či objetí táty na vás zafunguje jako elixír dobré nálady…

Péče o oči

Objevit se vám mohou kruhy pod očima, a zároveň můžete mít pocit oteklých víček. Tak si spařte petržel nebo fenykl, po vychladnutí do nálevu namočte tampóny a přiložte je na oční víčka. Partie okolo očí si na noc ošetřete rakytníkovým olejem. Zjemní drobné vrásky, pokožku hydratuje a podpoří regeneraci.

Intenzivní prožitek

Večerní měsíční fáze vám doporučuje udělat v ložnici změnu! Pusťte potichu hudbu a místo klasické předehry svému drahému masírujte konečky prstů šíji a záda. Samotný akt oddalujte, aby ke splynutí těl došlo před půlnocí. Luna se ocitne v blízkosti hvězdy Propus (Tejat) a oba prožijete tak intenzivní vyvrcholení, že se doslova zatřese zem!

Neděle 23. 12. 2018

Pohádky a poslední nákupy

Energií šetřete jako šafránem, a ani omylem se nenechte zlákat na pěší túru! V neharmonické vazbě s Měsícem budou Pluto a Saturn v Kozorohu, a když byste prostydly, klouby by vás možná pobolívaly celé svátky! Naopak skvěle bude postavený Neptun a ten vám radí koukat na pohádky a poslouchat koledy, večer chrámovou hudbu. Když zjistíte, že jste při nákupu dárků na někoho zapomněly, zkuste sami malou drobnost vyrobit. Nápomocna vám bude úžasná fantazie, takže váš výtvor určitě v koši neskončí!

K TÉMATU  Neuvěřitelná proměna této ženy vás ohromí!

Pozor na skořápky!

Budete-li jíst ořechy, pořádně si je prohlídněte, zda mezi nimi není kousek skořápky. Vzhledem ke konstelacím byste si mohly poškodit zuby! Sledujte pozorně pokožku, protože když bude sušší a jakoby bez jiskry, bude to avízo, že musíte povzbudit trávení. To dokáže obyčejná majoránka, tak si ji chvilku povařte a odvar v případě potíží pijte. Bude stačit pár doušků a uleví se vám.

Rituál pro početí

Máte-li problémy s početím potomka, večer je ideální k rituálu na zvýšení plodnosti. Zapalte si červenou svíci, která je symbolem vášně a touhy, a postavte se před ní. Dívejte se do plamínku, vlňte se v bocích a rukama napodobujte pohyb hada.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Mnoho zahrádkářů uvažuje nad tím, jak podpořit růst své úrody způsobem, který by neohrožoval je samotné, ani přírodu okolo nich.
Osoby narozené v tomto zemském znamení dokáží projevit lidskost, jako žádné jiné. Proto se řadí mezi ta znamení, jež jsou nejvíce starostlivá a pečující. Umí se zaměřit na nejmenší detaily. Se svou vysokou mírou praktičnosti berou život tak, že nic se neděje náhodně.
Rozvodové řízení je jedním z nejobtížnějších milníků v životě. Zvláště když obě strany zažívají vztek nebo bolest a jsou do toho zapojeny děti. Jak můžete přistupovat k rozvodu z rozumnějšího a informovanějšího hlediska, abyste usnadnili rozchod sobě i své rodině?
Jak probíhá první schůzka se mnou? Jaké nástroje mají moji klienti k dispozici, aby na sobě mohli začít pracovat? V jakých oblastech života vám Emoční rovnice pomohou? Dočtete se, jak se Nela cítila, co jí první koučink přinesl a co ji překvapilo.
Krásný úsměv by chtěl mít každý z nás. Nepřítel naší dutiny ústní je však povlak na zubech a zubní kámen. Jak ho odstranit, abychom nemuseli utrácet ze drahé produkty, jako jsou nákladné zubní bělící pasty a ústní vody? Mnozí netuší, jaké zázračné pomocníky má právě ve svém domově.
Výprodeje jsou pro většinu z nás lákavou záležitostí, která nám umožňuje pořídit řadu stylových modelů téměř za babku. Často se ale stává, že nám výhodné ceny zamotají hlavu natolik, že koupíme něco, s čím pak nejsme spokojené a nastává ponákupní vystřízlivění – radost následně vystřídá hořké zklamání. Proto jsme pro vás sestavili několik zásadních bodů, které vám pomohou vybrat si na poprvé opravdu skvělé módní kousky, kterých ani v budoucnu nebudete litovat.
Mezi poruchy příjmu potravy rozhodně nepatří jenom bulimie nebo anorexie. O nemoci zvané orthorexia nervosa jste možná ještě neslyšeli. Jde o skutečnou posedlost zdravým stravováním. Co všechno s sebou tato nemoc přináší?
Pokud se snažíte držet štíhlou linii, nebo jste zrovna ve fázi, kdy jste se pustili do hubnutí, určitě se přes den snažíte poctivě dodržovat všechna pravidla, aby se vaše plány jen tak nezhatily, a vy jste hezky šli svému cíli naproti. Napadlo vás ale někdy, že se ráno, klidně i nevědomky, můžete dopouštět určitých chyb, které vám cestu k vysněné postavě akorát překazí? Víme, co vám hned po probuzení zaručeně pokazí hubnutí.
Vlasy jsou korunou člověka. Když padají, je to špatné. Když padají ženám, je to hotová katastrofa. Čím je to způsobené a dá se ztrátě vlasů zabránit? Zkusíme vám odpovědět.
Karel Gott vždy byl, je a bude fenomén. Ačkoliv v Karlově životě hrály ženy důležitou roli, málokdo by řekl, že jen ta jedna jediná bude láska jeho života. Karel byl celý svůj život obklopen ženami. On miloval ženy a ženy milovaly jeho.
Kolotoč v práci, cestou domů nákup a možná i vyzvednout děti ze školky. Musíte tohle zvládnout sama? Kdo pomůže vám? Jak rozdělit práci v rodině, abyste si ulevila a zároveň se ostatní aktivně přičinili? S drobnými pracemi mohou pomáhat už i děti od tří let. A dokonce je to dobře, když pomohou.
Zima už mnohé začíná deprimovat, proto se snaží vnést si první střípky jara alespoň k sobě do šatníků. Svetry tak stále zůstávají v popředí, ale pomalu začínají být vytěsňování kousky nejmódnějších stylů přicházejícího teplejšího ročního období. Víte, co se bude nosit?

Výběr článků

Konopí seté, latinsky cannabis sativa, je bylinou, chcete-li rostlinou, která má na naše tělo blahodárné účinky a používá se v alternativní medicíně k tlumení bolesti, léčbě neurologických onemocnění nebo zeleného zákalu. A vhodné je i na kašel. Proto se na něj teď podíváme z té lepší stránky.
Léto se rychle blíží a s ním přichází i doba infekcí močových cest, které trápí nejednu ženu. Jakmile se objeví první nepříjemné příznaky, začněte okamžitě jednat. Včasný zásah vás totiž může ochránit před vzplanutím problému v plné síle i následnými recidivami. Máte-li k těmto potížím sklony, předcházejte jim!
Každý druhý zažil během některé své dovolené zažívací potíže. V této souvislosti se častěji mluví o cestovatelském průjmu, ovšem i druhý extrém dokáže dovolenou pokazit. Zácpa umí vystavit stopku všem radostem. Čekáte a ono nic. Jste stále více nafouklí, bolí vás břicho a může se dostavit i malátnost. Pokud k ní máte sklony, tak svému zažívání pomozte.

Nepřehlédněte

Muži po ní šíleli, ona ale vždycky působila, jako by ji to vůbec nezajímalo. Její okolí ji považovalo za přerostlé dítě, které touží jen po samé zábavě a žádných povinnostech. Ve skutečnosti byla Marilyn Monroe anděl s ďáblem v těle. V tom nejlepším smyslu slova.
Čas od času takové jednání musí absolvovat každý z nás. Někdy je to vyřešení rodinného nebo partnerského problému, ale daleko častěji se týká pracovních záležitostí. Chce s vámi mluvit nadřízený nebo máte vy pokárat svého podřízeného. Potřebujete se připravit tak, aby rozhovor proběhl bez zbytečných konfliktů a hádek.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek