Domů » Horoskopy » Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 22. – 23. 12. 2018. Štědrý den je za rohem, snažte se uvolnit a najít si také čas na odpočinek
Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 22. – 23. 12. 2018. Štědrý den je za rohem, snažte se uvolnit a najít si také čas na odpočinek

Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com
Poslední dny před Štědrým dnem! Sobota bude nejspíš ve znamení úklidu, i tak byste si ale měly najít čas na odpočinek. Zlatá neděle je pak den pro nákup těch úplně posledních chybějících dárků. Horoskop krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové vám napoví, co vás může o víkendu potkat.

Sobota 22. 12. 2018

Úklid, ale i i odpočinek

Sobotu si rozdělte na dvě poloviny. Akční budete celé dopoledne, uděláte spoustu práce, ale odpoledne věnujte odpočinku a rozjímání. Budete totiž líné vystrčit nos z bytu! Navíc, v 18.48 hodin nastane úplněk v rodinném Raku, takže se dá předpokládat, že emočně budete mírně naměkko. Tento úplněk totiž vytvoří pomyslný most do minulosti, a vy začnete vzpomínat na dětství. Když vám začne být smutno, zavolejte rodičům, nebo k nim alespoň na malou chvilku zajděte na návštěvu. Hlas maminky či objetí táty na vás zafunguje jako elixír dobré nálady…

Péče o oči

Objevit se vám mohou kruhy pod očima, a zároveň můžete mít pocit oteklých víček. Tak si spařte petržel nebo fenykl, po vychladnutí do nálevu namočte tampóny a přiložte je na oční víčka. Partie okolo očí si na noc ošetřete rakytníkovým olejem. Zjemní drobné vrásky, pokožku hydratuje a podpoří regeneraci.

Intenzivní prožitek

Večerní měsíční fáze vám doporučuje udělat v ložnici změnu! Pusťte potichu hudbu a místo klasické předehry svému drahému masírujte konečky prstů šíji a záda. Samotný akt oddalujte, aby ke splynutí těl došlo před půlnocí. Luna se ocitne v blízkosti hvězdy Propus (Tejat) a oba prožijete tak intenzivní vyvrcholení, že se doslova zatřese zem!

Neděle 23. 12. 2018

Pohádky a poslední nákupy

Energií šetřete jako šafránem, a ani omylem se nenechte zlákat na pěší túru! V neharmonické vazbě s Měsícem budou Pluto a Saturn v Kozorohu, a když byste prostydly, klouby by vás možná pobolívaly celé svátky! Naopak skvěle bude postavený Neptun a ten vám radí koukat na pohádky a poslouchat koledy, večer chrámovou hudbu. Když zjistíte, že jste při nákupu dárků na někoho zapomněly, zkuste sami malou drobnost vyrobit. Nápomocna vám bude úžasná fantazie, takže váš výtvor určitě v koši neskončí!

Pozor na skořápky!

Budete-li jíst ořechy, pořádně si je prohlídněte, zda mezi nimi není kousek skořápky. Vzhledem ke konstelacím byste si mohly poškodit zuby! Sledujte pozorně pokožku, protože když bude sušší a jakoby bez jiskry, bude to avízo, že musíte povzbudit trávení. To dokáže obyčejná majoránka, tak si ji chvilku povařte a odvar v případě potíží pijte. Bude stačit pár doušků a uleví se vám.

Rituál pro početí

Máte-li problémy s početím potomka, večer je ideální k rituálu na zvýšení plodnosti. Zapalte si červenou svíci, která je symbolem vášně a touhy, a postavte se před ní. Dívejte se do plamínku, vlňte se v bocích a rukama napodobujte pohyb hada.