Pátek , 01. 12. 2023

Iva

České i zahraniční komedie, u kterých se pořádně pobavíte. Z těchto deseti si vybere každý

Potřebujete trochu rozveselit? Leze na vás jarní deprese, nebo naopak podzimní splín? V tom případě není nic lepšího, než zasednout k televizi a pustit si něco třeskutě vtipného. Které komediální filmy a seriály jsou pro tento účel jako stvořené?
komedie
Tyhle komedie jsou lék na špatnou náladu.

23. 03. 2023

Mimořádná událost

Všichni někam jedou, a to ve vlaku, který bohužel nikdo neřídí. Strojvedoucí běží za vlakem a jaksi vůbec nestíhá. Mezitím se ve vagonu sejdou osobní strasti a problémy hlavních postav. Každého něco trápí, každý si v sobě něco řeší. Ta pořádná mela začíná ale až ve chvíli, kdy pasažéři zjistí, že jedou na opačnou stranu, než kam měli namířeno. Je to teroristický útok? Je do toho zapleten některý z cestujících? Co když je to nové 11. září? České komedie většinou bývají spíš k pláči než k pobavení, ale o Mimořádné události to rozhodně neplatí.

trailer k filmu Mimořádná událost (2022)

Troufalky

Troufalky jsou americký komediální seriál, který líčí život tří hlavních hrdinek pracujících v redakci newyorského ženského časopisu. Snaží se stíhat práci, koníčky i partnerské vztahy. Někdy ale nestíhají vůbec nic. Hlavně že mají jedna druhou. A to hlavně tehdy, když se komediální ráz seriálu mění na dramatický. Zbožňujete New York? Chcete vědět, jak to chodí v amerických mediích? Tohle je Sex ve městě jedenadvacátého století.

trailer k seriálu Troufalky

Párty Hárder: Summer Massacre

Tahle teenagerská filmová komedie je určená primárně mladšímu publiku, ale pobaví se i starší, mladší i dospělí. Jde o druhý díl Párty Hárd od režiséra Martina Pohla, známého pod přezdívkou Řezník. Ale pokud jste ten první neviděli, nic se neděje, o nic zas tak zásadního nepřicházíte. Partička kamarádů z prvního dílu se vrací zpátky na scénu. A chystají se na pořádnou letní jízdu na prosluněnou Ibizu, tedy tu českou. Na Mácháč. Očekávají spoustu hudby, alkoholu, tance a nezávazného sexu. Jenže všechno dopadne tak trochu jinak, než tři natěšení týpci původně zamýšleli.

trailer k filmu Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

Vyšehrad: Fylm

Julius Lavický alias Lavi je typický fotbalista. Chytrosti moc nepobral, ale ví, jak si vydělat. Třeba tím, že takzvaně prodá zápas, ale během hry na to zapomene a vstřelí gól. Jo, to byl pořádný průšvih. Ale teď je tu nový Lavi. O rok starší. Jeho fotbalový tým Vyšehrad postoupil do první ligy a Lavi vede tabulku střelců. Ke všemu požádal o ruku svou přítelkyni Lucii. A pár si vystrojí skutečně velkolepou svatbu. Má ale jeden menší háček. Na svatbě Lavi zjistí, že má osmiletého syna. Začíná se topit v dluzích a peníze shání, kde se dá. Tím nejhorším způsobem, samozřejmě. Lavi jde z průšvihu do průšvihu a divák se rozhodně nudit nebude.

K TÉMATU  Ceny Anděl jsou rozdány. Kdo si odnesl trofej České hudební akademie? Jasný vítěz letos nebyl!
trailer k filmu Vyšehrad: Fylm (2022)

Tohle bude bolet

Britský seriál Tohle bude bolet je něco na pomezí komedie a dramatu. Hodně se zasmějete, ale občas si i pobrečíte. Celý příběh se odehrává na porodním oddělení, kde se dnes a denně dějí nejrůznější události, které obyčejné lidi provázejí životem. A mladý lékař, jenž tyto situace denně zažívá, si své prožitky a pocity odnáší i domů. A to může být problém.

trailer k seriálu Tohle bude bolet

Holky ze zadních lavic

Španělský komediální seriál vypráví o pětici kamarádek, které si až do jisté chvíle užívají bezstarostného života. Lékaři ale jedné z nich diagnostikují rakovinu. Její kamarádky na nic nečekají a rozhodnou se odjet na dovolenou, kde si zkusí všechno, co si kdy přály zkusit. Protože život je příliš krátký na to, aby člověk neustále váhal a pochyboval.

trailer k seriálu Holky ze zadních lavic

Životní trefa

Adam Sandler je basketbalový trenér, který umí objevit skrytý talent. Ale nemá tak úplně čistou minulost. A ta ho neustále pronásleduje jako temný přízrak. Rozhodne se ale bojovat a tak basketbalového hráče, kterého objevil a o němž si myslí, že je skvělý, dostane do Spojených států, aby všem ukázal, že to nejlepší za sebou rozhodně nemá. Ani NBA pro něj není jenom pouhý vzdušný zámek.

trailer k filmu Životní trefa (2022)

Vem si mě

Tam, kde hraje Jennifer Lopez společně s Owenem Wilsonem, nemůže být špatně. A v tomhle filmu vám bude hodně dobře. Slavná zpěvačka Kat Valdez, kterou hraje právě JLo, se chystá na svatbu s Bastianem. Obřad budou sledovat miliony diváků, neboť proběhne v obří koncertní hale. A také se bude živě vysílat v televizi. Těsně předtím, než si ale řeknou své ”ano”, se Kat dozví, že ji její vyvolený podvádí. Cítí se ublíženě, je ponížená a na Bastiana má neskutečný vztek.

K TÉMATU  7 typů pánského přirození. Který z nich máte doma?

Má dokonce takový vztek, že když v davu pod podiem uvidí chlápka s cedulí s nápisem ”Vem si mě”, rozhodne si ho vzít. Učitel matematiky Charlie (Owen Wilson) je ale v rozpacích a, mírně řečeno, zaskočený. Ceduli, kterou měl v ruce, původně vůbec držet neměl. Ta cedule patřila jeho kolegyni, která Kat Valdez nade všechno zbožňuje.

trailer k filmu Vem si mě (2022)

Ztracené město

Sandra Bullock alias Loretta Sage je úspěšná spisovatelka a své romány zasazuje na velmi exotická místa. Přitom ona sama je pořád zavřená doma, mezi čtyřmi stěnami. Do role hlavního hrdiny, dobrodruha Dashe, paradoxně obsadila pořádného ňoumu Alana (Channinga Tatuma). Ten se také objevuje na obálkách jejích knížek.

Dash je sice neuvěřitelně sexy, ale je mu to k ničemu. Na co sáhne, to pokazí. Jeho největším snem je však udělat něco velmi hrdinského. K tomuto činu dostane příležitost, když šílený miliardář (Daniel Radcliffe) unese spisovatelku přímo před jeho očima. Miliardář má totiž pocit, že Loretta Sage ví, kde se nachází Ztracené město, ve kterém je ukrytý bájný poklad. Podle něj právě tohle místo Lorreta popsala ve své poslední knize.

trailer k filmu Ztracené město (2022)

Muž z Toronta

Máte rádi akční komedie? Tahle vás zaručeně bude bavit. Zmatený podnikatel spojí síly s nechvalně proslulým zabijákem, kterému se přezdívá Muž z Toronta. A právě tenhle zabiják má pocit, že se někdo snaží zabít pro změnu jeho. A tak si s podnikatelem vymění identitu.

trailer k filmu Muž z Toronta (2022)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

11 hitů, které vám okamžitě zvednou náladu. Tančete, zpívejte, bavte se!

Paintball: Není to jen zábava pro chlapy

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Správné nakládání s léčivy je důležitá, a přesto tak často opomíjená, součást bezpečné léčby. Patří do toho totiž i zacházení s nepoužitými nebo expirovanými léky. Průzkumy sice ukazují, že se stále více lidí učí odnášet nepoužité a prošlé léky zpátky do lékáren, nicméně to nijak nesnižuje to obrovské množství, které se každoročně vyhodí. Celkový objem se liší stát od státu, kraj od kraje, i město od města. Můžeme ale říct, že průměr evropských zemí bývá mezi 10 a 100 tunami na milion obyvatel ročně. V Česku jsou to každoročně léky za zhruba 4 miliardy korun. Největším problémem ale stále zůstává fakt, že většina léčiv stále ještě končí v odpadech.
Svatební den bývá pro mnoho lidí tím nejkrásnějším. Když žena dostane zásnubní prstýnek, začne se jí v hlavě točit milion věcí, které by na svatbě chtěla mít. Důležité je, se z toho nezbláznit. Pokud si můžete dovolit zaplatit společnost, která se organizací svateb zabývá, ušetříte si určitě mnoho starostí a nervů, ale z finanční stránky to asi nebude žádný med. Pokud děláte svatbu na vlastní pěst, nejlepší bude, pokud si všechny důležité věci budete sepisovat do deníčku. A to nejen množství hostů, velikost dortu, místo konání svatby, ale také samotný rozpočet, který se za svatbu chystáte utratit.
Pokud jste vášnivá zahradnice nebo máte vymezené místo na pěstování plodin na vašem balkoně, pak jistě mezi vaší úrodou nechybí ani rajská jablíčka. Rajčata jsou nejen chutnou pochoutkou k odpolední svačině, ale také skvělou ingrediencí na vaření, například k italským receptům. Seznamte se s těmi nejlepšími kroky pro perfektní úrodu rajčat.
Trápí vás zdravotní problémy, které se vám neustále vracejí? Máte nějakou nemoc už od dětství a chtěli byste se jí zbavit i bez pomocí léků? V dnešním článku se dozvíte, jak mohou nemoci vznikat! Že jejich kořenem je především psychika. Jak je to možné? A jak to napravit? Čtěte dál a získáte odpovědi!
Patříte k těm, kteří se rochní v mystičnu i všelijakých záhadách a občas vás přepadne myšlenka, jak skvělé by bylo vidět do minulosti i budoucnosti? Pak jste možná někdy uvažovali nad tím, že by nemuselo být úplně špatné naučit se vykládat karty – ať sobě nebo ostatním. A protože pro podzim se ezoterická atmosféra hodí víc než kdy jindy, nachystali jsme pro vás pár tipů, jak se nacítit na výklad karet.
Pohádky a romantické komedie nás již dlouho přesvědčují o tom, že ve vesmíru žije jedna jediná osoba, která je vám skutečně předurčena. Prostě ten „Pan Božský“, spřízněná duše, někdo naprosto dokonalý. Asi vás zklameme, každý terapeut by vám řekl, že je to pěkná blbost, že záleží na tom, jak se k sobě lidé chovají a ne na jakémsi předurčení.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek