Pátek , 21. 06. 2024

Alois

České i zahraniční komedie, u kterých se pořádně pobavíte. Z těchto deseti si vybere každý

Potřebujete trochu rozveselit? Leze na vás jarní deprese, nebo naopak podzimní splín? V tom případě není nic lepšího, než zasednout k televizi a pustit si něco třeskutě vtipného. Které komediální filmy a seriály jsou pro tento účel jako stvořené?
komedie
Tyhle komedie jsou lék na špatnou náladu.

23. 03. 2023

Mimořádná událost

Všichni někam jedou, a to ve vlaku, který bohužel nikdo neřídí. Strojvedoucí běží za vlakem a jaksi vůbec nestíhá. Mezitím se ve vagonu sejdou osobní strasti a problémy hlavních postav. Každého něco trápí, každý si v sobě něco řeší. Ta pořádná mela začíná ale až ve chvíli, kdy pasažéři zjistí, že jedou na opačnou stranu, než kam měli namířeno. Je to teroristický útok? Je do toho zapleten některý z cestujících? Co když je to nové 11. září? České komedie většinou bývají spíš k pláči než k pobavení, ale o Mimořádné události to rozhodně neplatí.

trailer k filmu Mimořádná událost (2022)

Troufalky

Troufalky jsou americký komediální seriál, který líčí život tří hlavních hrdinek pracujících v redakci newyorského ženského časopisu. Snaží se stíhat práci, koníčky i partnerské vztahy. Někdy ale nestíhají vůbec nic. Hlavně že mají jedna druhou. A to hlavně tehdy, když se komediální ráz seriálu mění na dramatický. Zbožňujete New York? Chcete vědět, jak to chodí v amerických mediích? Tohle je Sex ve městě jedenadvacátého století.

trailer k seriálu Troufalky

Párty Hárder: Summer Massacre

Tahle teenagerská filmová komedie je určená primárně mladšímu publiku, ale pobaví se i starší, mladší i dospělí. Jde o druhý díl Párty Hárd od režiséra Martina Pohla, známého pod přezdívkou Řezník. Ale pokud jste ten první neviděli, nic se neděje, o nic zas tak zásadního nepřicházíte. Partička kamarádů z prvního dílu se vrací zpátky na scénu. A chystají se na pořádnou letní jízdu na prosluněnou Ibizu, tedy tu českou. Na Mácháč. Očekávají spoustu hudby, alkoholu, tance a nezávazného sexu. Jenže všechno dopadne tak trochu jinak, než tři natěšení týpci původně zamýšleli.

trailer k filmu Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

Vyšehrad: Fylm

Julius Lavický alias Lavi je typický fotbalista. Chytrosti moc nepobral, ale ví, jak si vydělat. Třeba tím, že takzvaně prodá zápas, ale během hry na to zapomene a vstřelí gól. Jo, to byl pořádný průšvih. Ale teď je tu nový Lavi. O rok starší. Jeho fotbalový tým Vyšehrad postoupil do první ligy a Lavi vede tabulku střelců. Ke všemu požádal o ruku svou přítelkyni Lucii. A pár si vystrojí skutečně velkolepou svatbu. Má ale jeden menší háček. Na svatbě Lavi zjistí, že má osmiletého syna. Začíná se topit v dluzích a peníze shání, kde se dá. Tím nejhorším způsobem, samozřejmě. Lavi jde z průšvihu do průšvihu a divák se rozhodně nudit nebude.

K TÉMATU  Knihy pro pohodový večer: desítka těch nejlepších
trailer k filmu Vyšehrad: Fylm (2022)

Tohle bude bolet

Britský seriál Tohle bude bolet je něco na pomezí komedie a dramatu. Hodně se zasmějete, ale občas si i pobrečíte. Celý příběh se odehrává na porodním oddělení, kde se dnes a denně dějí nejrůznější události, které obyčejné lidi provázejí životem. A mladý lékař, jenž tyto situace denně zažívá, si své prožitky a pocity odnáší i domů. A to může být problém.

trailer k seriálu Tohle bude bolet

Holky ze zadních lavic

Španělský komediální seriál vypráví o pětici kamarádek, které si až do jisté chvíle užívají bezstarostného života. Lékaři ale jedné z nich diagnostikují rakovinu. Její kamarádky na nic nečekají a rozhodnou se odjet na dovolenou, kde si zkusí všechno, co si kdy přály zkusit. Protože život je příliš krátký na to, aby člověk neustále váhal a pochyboval.

trailer k seriálu Holky ze zadních lavic

Životní trefa

Adam Sandler je basketbalový trenér, který umí objevit skrytý talent. Ale nemá tak úplně čistou minulost. A ta ho neustále pronásleduje jako temný přízrak. Rozhodne se ale bojovat a tak basketbalového hráče, kterého objevil a o němž si myslí, že je skvělý, dostane do Spojených států, aby všem ukázal, že to nejlepší za sebou rozhodně nemá. Ani NBA pro něj není jenom pouhý vzdušný zámek.

trailer k filmu Životní trefa (2022)

Vem si mě

Tam, kde hraje Jennifer Lopez společně s Owenem Wilsonem, nemůže být špatně. A v tomhle filmu vám bude hodně dobře. Slavná zpěvačka Kat Valdez, kterou hraje právě JLo, se chystá na svatbu s Bastianem. Obřad budou sledovat miliony diváků, neboť proběhne v obří koncertní hale. A také se bude živě vysílat v televizi. Těsně předtím, než si ale řeknou své ”ano”, se Kat dozví, že ji její vyvolený podvádí. Cítí se ublíženě, je ponížená a na Bastiana má neskutečný vztek.

K TÉMATU  Připomeňte si, jak vypadá sníh. Na náledí se rádi kloužeme a často padáme

Má dokonce takový vztek, že když v davu pod podiem uvidí chlápka s cedulí s nápisem ”Vem si mě”, rozhodne si ho vzít. Učitel matematiky Charlie (Owen Wilson) je ale v rozpacích a, mírně řečeno, zaskočený. Ceduli, kterou měl v ruce, původně vůbec držet neměl. Ta cedule patřila jeho kolegyni, která Kat Valdez nade všechno zbožňuje.

trailer k filmu Vem si mě (2022)

Ztracené město

Sandra Bullock alias Loretta Sage je úspěšná spisovatelka a své romány zasazuje na velmi exotická místa. Přitom ona sama je pořád zavřená doma, mezi čtyřmi stěnami. Do role hlavního hrdiny, dobrodruha Dashe, paradoxně obsadila pořádného ňoumu Alana (Channinga Tatuma). Ten se také objevuje na obálkách jejích knížek.

Dash je sice neuvěřitelně sexy, ale je mu to k ničemu. Na co sáhne, to pokazí. Jeho největším snem je však udělat něco velmi hrdinského. K tomuto činu dostane příležitost, když šílený miliardář (Daniel Radcliffe) unese spisovatelku přímo před jeho očima. Miliardář má totiž pocit, že Loretta Sage ví, kde se nachází Ztracené město, ve kterém je ukrytý bájný poklad. Podle něj právě tohle místo Lorreta popsala ve své poslední knize.

trailer k filmu Ztracené město (2022)

Muž z Toronta

Máte rádi akční komedie? Tahle vás zaručeně bude bavit. Zmatený podnikatel spojí síly s nechvalně proslulým zabijákem, kterému se přezdívá Muž z Toronta. A právě tenhle zabiják má pocit, že se někdo snaží zabít pro změnu jeho. A tak si s podnikatelem vymění identitu.

trailer k filmu Muž z Toronta (2022)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

11 hitů, které vám okamžitě zvednou náladu. Tančete, zpívejte, bavte se!

Paintball: Není to jen zábava pro chlapy

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Možná jste již v rádiích zaznamenali hit Bad Guy, který rozhodně nepatří mezi mainstream. Kdo je slečna, která letos posbírala snad všechny americké ceny Grammy?
Cílem lymfodrenáže je zlepšit kvalitu lymfatického oběhu, popřípadě odčerpat přebytečnou lymfu z podkoží zpět do oběhu. Postup je nutno znát a bezpodmínečně respektovat, a tak patří jen do rukou zkušených odborníků. Nesmí způsobit žádné bolestivé pocity, nepoužívají se při ní žádné emulze ani oleje.
Krásné a dobře upravené vlasy bez ohledu na povětrnostní podmínky a roční období – to je sen každé ženy. Zvláště v dnešní době není vždy možné využívat služby kadeřnických salonů. Proto stojí za to vybavit se doma speciálními přístroji, kterými svým vlasům dodáte zcela nový vzhled. K takovým patří právě žehlička na vlasy. Víte ale, jak vybrat tu správnou?
Zařizujete zrovna svůj byt či dům a rádi byste se nechali inspirovat nějakým stylem? Pokud je vám blízký vyrovnaný způsob života a máte rádi harmonické prostředí, vyzkoušejte Japandi! Ten se v sobě snaží kombinovat na první pohled dva zcela odlišné styly – skandinávský a japonské tradiční bydlení wabi-sabi.
Vstupte do světa femtech, inovativního průmyslu, který kombinuje technologie a ženské zdraví. Zjistěte, jak tyto technologie překonávají tabu a otevírají nové možnosti pro ženy všude.
O botoxu a jeho účincích se hojně mluví, kosmetické úpravy botoxem jsou skloňovány v médiích a zejména celebrity si v těchto úpravách libují. Ale už zdaleka nejen slavné tváře jeho magii podlehly. Ovšem i když se díky botoxovým injekcím můžete zbavit vrásek, čímž jistě alespoň na chvíli vizuálně zastavíte stárnutí, ne vždy je to výhra.
Věčná krása, která žena by po ní neprahla? Proto se dennodenně snažíme našemu přání přiblížit a stojí nás to nejen velké úsilí, ale především peníze.
Trocha vzpruhy, když nám začalo to jaro, se vždycky hodí. Vyberete si svého favorita mezi svalovci i charismatickými krasavci?
Stres je způsobován čímkoli, co vede k nervozitě, k vzteku, k frustraci nebo vás činí nešťastnými. Ví se, že příliš mnoho stresu má nepříznivý vliv na lidské zdraví. Ovšem obtížné je rozpoznat, kdy už je stres škodlivý a kdy ještě prospívá. Když ho poznáte, je poměrně jednoduché s ním něco udělat. Tenhle návod vám umožní se mu postavit.
Spodní prádlo, lyžařské oblečení, sportovní bundy, mikiny, kalhoty. To jsou oděvy z různých materiálů, uzpůsobené tak, aby vyhověly nárokům na sportovní disciplíny i rozmarům počasí. Dříve prostě prádlo a oblečení. Dnes se dělí na funkční – a to ostatní. V čem je jeho výhoda?
Často se před ostatními takzvaně „necítíte“? Co dělat s tím, když sebevědomí pokulhává, přestože jste si v určitých okamžicích jistá, že nejste k zahození? Sebevědomí je choulostivá věc, která může v našem životě hrát velmi význačnou roli. Jak své sebevědomí zvýšit, abyste se cítila skvěle a přestala nad sebou pochybovat?

Výběr článků

Zimní zahrady jsou u nás stále více oblíbené. Kdo by si nechtěl užívat sluníčka a přirozeného světla i v době, kdy venku panuje zima. Vybudováním zimní zahrady navíc zvětšíte svůj obytný prostor a vznikne tak příjemné spojení s přírodou. Pokud je prostor i vytápěný, nic vám nebrání trávit zde váš čas kdykoliv. Jakou si vyberete?
K létu neodmyslitelně patří i veřejná koupaliště, hotely nebo wellness. Během relaxace u vody se ale mějte na pozoru. Odnést si totiž můžete hned několik nepříjemných problémů! Mykotické infekce, tedy dermatomykózy, nejsou zrovna přívětiví společníci.
Každý kolem vás se chlubí, jak jejich dítě ve dvou letech švitoří první slůvka? Nebojte se, rozhodně nebudete čekat tak dlouho! Naučte se techniku, jak své dítě rozmluvit a již ve věku 9 měsíců mít človíčka, kterému rozumíte první slůvka.

Nepřehlédněte

Kdy začít a na co si dát pozor, aby z vašeho dítěte vyrostl člověk, který nemá zbytečnou vadu řeči?
Aby byla naše pleť krásná a dokonalá po celý rok, je zapotřebí věnovat ji tu správnou péči. Součástí zimní péče o pokožku by měla být kromě ochrany proti mrazu i dostatečná hydratace. Jakými pravidly je dobré se v zimě řídit, abychom si udržely mladistvý vzhled a zdravou pleť?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek