Úterý , 29. 11. 2022

Zina

8 dětí, které jsou slavnější než jejich rodiče. Kdo koho zastínil?

Býti potomkem slavného rodiče nebo rovnou obou rodičů se může jevit jako nelehká pozice. Od takovýchto jedinců se mnohé očekává, ať už zdědění krásy nebo talentu. Někteří se rozhodnou jít ve šlépějích svých rodičů, jiní zvolí o něco jiný směr a další se zase světu popularity snaží co nejvíce vyhnout a žít si svůj život mimo vědomí veřejnosti.
slavnější
Tyhle herečky dostaly do vínku talent a řádné ho využily.

10. 11. 2022

Rozhodli jít stejným směrem, jako rodiče, například herectví nebo pěvecká dráha. Pravda, svou cestu k úspěchu už měli trochu předšlapanou. Nemuseli začínat od naprosté nuly, narozdíl od lidí, kteří se to své místo v záři reflektorů snaží získat. Tito lidé mají výhodu v tom, že se od malička v showbyznysu pohybovali a leccos mohli od svých rodičů odkoukat a pochytit. V neposlední řadě už je jim nemalá pozornost médií věnovaná od narození. Někteří svým talentem a úspěchy dokonce nakonec předčili své rodiče a teď jsou mnohem slavnější. O jakých dětech je řeč?

1. Angelina Jolie a Jon Voight

Angelina Jolie společně se svým otce, Jonem Voightem, jsou oba nadaní herci, kteří dokonce vlastní oscarové sošky. Přesto je Angelina v lecčem napřed. Je to nejen herečka, ale současně i úspěšná režisérka. Zároveň je známá pro svou humanitární pomoc, tři z jejích šesti dětí jsou adoptované. Kromě talentu vyniká odjakživa nevídanou krásou a nejen díky manželství s Bradem Pittem se stala jednou z nejsledovanějších žen planety.

slavní
Angelina a její otec Jon Voight.

2. Kate Hudson a Goldie Hawn

Goldie Hawn i Kate Hudson jsou obě oblíbené herečky. Kate se přesto, coby herečka, dokázala do popředí dostat o něco více nežli její slavná matka. Přesto spolu mají tyhle dvě krásný vztah a navzájem se podporují.

slavní
Kate Hudson a Goldie Hawn.

3. Jennifer Aniston a John Aniston

Zatímco u Kate alespoň víme, že její matka je herečka a hned bychom dokázali zmínit alespoň jeden film, kde hrála, v případě Jennifer Aniston to tak už zřejmě není. Její otec John Aniston je přitom také herec. Do diváckých pamětí se dostal seriálem Tak jde čas se svou postavou Victora Kiriakise.

Jeho dcera Jennifer je nádherná herečka, která bude pro lidi navždy spojovaná s postavou Rachel ve veleúspěšném sitcomu Přátelé. Na svém kontě má řadu dalších rolí, přesto tato bude pro ni a diváky tou největší ikonickou. A určitě víte, že i ona byla svého času manželkou Brada Pitta.

K TÉMATU  18 let od posledního dílu: Co dnes dělají děti ze seriálu Přátelé?
slavní
Jennifer s tatínkem Johnem.

4. Klan Kardashianů

Sestry Kardashianovy pravděpodobně znáte. Minimálně z doslechu. Kim, Kendall, Khloé, Kourtney, Kylie a Kris jsou předně známe svou realitou show, díky níž mohli diváci nahlédnout do jejich soukromí. Ale jsou také známé svými dalšími aktivitami, modelingem, módními značkami, podnikatelským duchem nebo jsou spojované se životy dalších slavných osobností. Oproti tomu jejich matka Kris Jenner… ví tady někdo, co před slávou svých dcer vlastně dělala?

Kardashian
Holky Kardashianky s mamkou Kris Jenner.

5. Sestry Gigi a Bella Hadid

Sesterská dvojka Gigi a Bella jsou známé v modelingovém světě. Jsou to jedny z nejlépe vydělávajících krásek. Málokdo ví, že krásu a vlohy pro tuto dráhu mají vrozené (i když si k ní ještě o chloupek dopomohly několika kosmetickými zákroky). Jejich matka, Yolanda Hadid, byla svého času také vyhledávanou modelkou, která se objevovala na titulkách módních časopisů. Přesto se v dobách své největší slávy mezi topmodelky neřadila.

hadid
Je vidět, po kom holky zdědily krásu.

6. Dakota Johnson a Melanie Griffith

Melanie Griffith je velmi slavná americká herečka a držitelka Zlatého glóbu. Proslula tedy i několika skandály. Oproti tomu její dcera Dakota Johnson, kterou má s bývalým partnerem, Donem Johnsonem (manželé byli pouhých šest měsíců), se pyšní větší slávě v tom pozitivním smyslu. Byť rodičům vztah nevyšel, Dakota si velmi rozuměla s matčiným dalším partnerem, věhlasným hercem Antoniem Banderasem.

Dakota Johnson se nám vryla do paměti předně jako Anastasia Steel ve filmové trilogii Padesát odstínu šedi. Sice to nebyl její první herecký počin, ale byl ten zcela zásadní v její kariéře.

slavní
Dakota se svojí matkou Melanie.

7. Lily-Rose Depp

Dcera herce Johnyho Deppa a francouzské modelky Vanessy Paradis. Možná budete oponovat, že Lily-Rose své slavné rodiče, minimálně tedy otce, nezastiňuje, nicméně má k tomu velmi našlápnuto. Kromě modelingu se dala i na herectví a v jejím mladistvém věku za své výkony sklízí jen samé ovace.

K TÉMATU  Cvičení jde s hudbou lépe. To je vědecky dokázáno
depp
Poznáváte v Lily-Rose Depp jejího otce Johnnyho?

8. Willow a Jaden Smith

Děti zvučných jmen, rodičů Willa Smitha a Jady Pinkett Smith. Oba vysoce uznávaní a oceňovaní herci svým dětem do vínku nadání rozhodně dali. Jaden si již několik filmových rolí střihl (ve filmu Po zániku Země hrál dokonce syna svého otce), zatímco sestra Willow se vydala směrem hudebním. Zpívá, skládá a produkuje.

Smith
Celá rodina Smithových pěkně pohromadě.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Slavní gayové, kteří jsou opravdoví krasavci! Kdo nás oslovil nejvíce?

Slavní malíři, kteří byli dost ulítlí. Kdo zkoumal trus skotu a kdo si nechal za života vybudovat muzeum?

Zdroje článku:
www.sheknows.com, www.ranker.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jistě to znáte – někdy máte prostě chuť pustit si nějakou bláznivou komedii a veškeré starosti vyhodit na chvíli z hlavy. Pokud chcete strávit pohodový večer a zasmát se, přinášíme vám tipy na filmy, které by u vás mohly uspět. Některé z nich vás budou jen bavit, jiné vám mohou připadat trochu hořké, některé ve vás přece jen zasejí semínko vážnějších myšlenek, které vás budou provázet ještě pár následujících dní.
Flirtování je bezesporu jedna z nejžhavějších a zároveň nejzábavnějších věcí, které si můžeme ve vztazích do sytosti užívat. Rozhodně neplatí, že flirt patří jen do seznamovací fáze vztahu, rozhodně lze flirtovat i v dlouhodobém vztahu. Pokud se chystáte na rande, bude se vám flirtování hodit. Poradíme vám, jak se v tom stát mistryní!
Každá žena občas zažívá stres anebo úzkosti – to je naprosto běžné. Nicméně nahromaděný stres dokáže pěkně potrápit a zařídit spoustu zdravotních problémů. Ale takový stres v těhotenství! Ten dokáže ovlivnit vývoj vašeho miminka – a to přece žádná z vás nechce. Jak se tedy poprat se stresem v těhotenství?
Pandemie koronaviru přesunula učebnu – a kancelář – v dohledné budoucnosti do online režimu, což znamená, že vaše děti potřebují mnohem více pozornosti a vašeho času. Karanténa je docela náročná na zábavu dětí, ale sedět pořád u tabletu není způsob, jak trávit tento čas doma.
Všichni milovníci seriálu Sex ve městě jsou jako na jehlách Carrie Bradshaw, protože je to tady! Kýžené pokračování v podobě nových dílů. Otázkou však zůstává, jestli se i tato série bude držet původního stylu Sexu ve městě, anebo se spíše můžeme těšit na něco nového. A v neposlední řadě, jestli to celé autoři pokračováním leda nepokazí.
Domácnost bez pokojových rostlin je neútulná a nepříjemná. Většinou ji obývají jedinci, kteří s pěstováním pokojovek nemají žádné zkušenosti. Nabízí se však otázka, proč se do pěstování přece jenom nepustit? Nedostatek znalostí nemusí být překážkou! Existují totiž takové rostliny, které jsou extrémně nenáročné.  

Nepřehlédněte

Hledáte čtivo, které vás zabaví při dlouhých propršených nebo prosněžených zimních večerech? Uvařte si čaj nebo kávu nebo si nalijte sklenku vína a nechte se pohltit stránkami knih, které vás dozajista nadchnou. Na své si přijdou milovnice romantiky, napětí, mezilidských vztahů, dobrodružství i hororu.
Situace je kritická. Místo toho, aby děti zamířily do lavic, zůstávají dál doma. Uzavřené jsou kompletně nejen základní školy, ale nově i ty speciální a mateřské. Přesto počet nemocných mezi nejmenšími v posledních dnech roste. Je tak nejvyšší čas začít posilovat jejich obranyschopnost. Soutěžte proto s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia s oceněným vitaminem D a probiotiky, které podpoří jejich imunitu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek