Úterý , 03. 10. 2023

Olívie a Oliver

8 dětí, které jsou slavnější než jejich rodiče. Kdo koho zastínil?

Býti potomkem slavného rodiče nebo rovnou obou rodičů se může jevit jako nelehká pozice. Od takovýchto jedinců se mnohé očekává, ať už zdědění krásy nebo talentu. Někteří se rozhodnou jít ve šlépějích svých rodičů, jiní zvolí o něco jiný směr a další se zase světu popularity snaží co nejvíce vyhnout a žít si svůj život mimo vědomí veřejnosti.
slavnější
Tyhle herečky dostaly do vínku talent a řádné ho využily.

10. 11. 2022

Rozhodli jít stejným směrem, jako rodiče, například herectví nebo pěvecká dráha. Pravda, svou cestu k úspěchu už měli trochu předšlapanou. Nemuseli začínat od naprosté nuly, narozdíl od lidí, kteří se to své místo v záři reflektorů snaží získat. Tito lidé mají výhodu v tom, že se od malička v showbyznysu pohybovali a leccos mohli od svých rodičů odkoukat a pochytit. V neposlední řadě už je jim nemalá pozornost médií věnovaná od narození. Někteří svým talentem a úspěchy dokonce nakonec předčili své rodiče a teď jsou mnohem slavnější. O jakých dětech je řeč?

1. Angelina Jolie a Jon Voight

Angelina Jolie společně se svým otce, Jonem Voightem, jsou oba nadaní herci, kteří dokonce vlastní oscarové sošky. Přesto je Angelina v lecčem napřed. Je to nejen herečka, ale současně i úspěšná režisérka. Zároveň je známá pro svou humanitární pomoc, tři z jejích šesti dětí jsou adoptované. Kromě talentu vyniká odjakživa nevídanou krásou a nejen díky manželství s Bradem Pittem se stala jednou z nejsledovanějších žen planety.

slavní
Angelina a její otec Jon Voight.

2. Kate Hudson a Goldie Hawn

Goldie Hawn i Kate Hudson jsou obě oblíbené herečky. Kate se přesto, coby herečka, dokázala do popředí dostat o něco více nežli její slavná matka. Přesto spolu mají tyhle dvě krásný vztah a navzájem se podporují.

slavní
Kate Hudson a Goldie Hawn.

3. Jennifer Aniston a John Aniston

Zatímco u Kate alespoň víme, že její matka je herečka a hned bychom dokázali zmínit alespoň jeden film, kde hrála, v případě Jennifer Aniston to tak už zřejmě není. Její otec John Aniston je přitom také herec. Do diváckých pamětí se dostal seriálem Tak jde čas se svou postavou Victora Kiriakise.

Jeho dcera Jennifer je nádherná herečka, která bude pro lidi navždy spojovaná s postavou Rachel ve veleúspěšném sitcomu Přátelé. Na svém kontě má řadu dalších rolí, přesto tato bude pro ni a diváky tou největší ikonickou. A určitě víte, že i ona byla svého času manželkou Brada Pitta.

K TÉMATU  Hypnoporod, jméno pro dítě i vyšetření během těhotenství. Co všechno dnes prvorodičky řeší? A co by mohly nebo měly podstoupit?
slavní
Jennifer s tatínkem Johnem.

4. Klan Kardashianů

Sestry Kardashianovy pravděpodobně znáte. Minimálně z doslechu. Kim, Kendall, Khloé, Kourtney, Kylie a Kris jsou předně známe svou realitou show, díky níž mohli diváci nahlédnout do jejich soukromí. Ale jsou také známé svými dalšími aktivitami, modelingem, módními značkami, podnikatelským duchem nebo jsou spojované se životy dalších slavných osobností. Oproti tomu jejich matka Kris Jenner… ví tady někdo, co před slávou svých dcer vlastně dělala?

Kardashian
Holky Kardashianky s mamkou Kris Jenner.

5. Sestry Gigi a Bella Hadid

Sesterská dvojka Gigi a Bella jsou známé v modelingovém světě. Jsou to jedny z nejlépe vydělávajících krásek. Málokdo ví, že krásu a vlohy pro tuto dráhu mají vrozené (i když si k ní ještě o chloupek dopomohly několika kosmetickými zákroky). Jejich matka, Yolanda Hadid, byla svého času také vyhledávanou modelkou, která se objevovala na titulkách módních časopisů. Přesto se v dobách své největší slávy mezi topmodelky neřadila.

hadid
Je vidět, po kom holky zdědily krásu.

6. Dakota Johnson a Melanie Griffith

Melanie Griffith je velmi slavná americká herečka a držitelka Zlatého glóbu. Proslula tedy i několika skandály. Oproti tomu její dcera Dakota Johnson, kterou má s bývalým partnerem, Donem Johnsonem (manželé byli pouhých šest měsíců), se pyšní větší slávě v tom pozitivním smyslu. Byť rodičům vztah nevyšel, Dakota si velmi rozuměla s matčiným dalším partnerem, věhlasným hercem Antoniem Banderasem.

Dakota Johnson se nám vryla do paměti předně jako Anastasia Steel ve filmové trilogii Padesát odstínu šedi. Sice to nebyl její první herecký počin, ale byl ten zcela zásadní v její kariéře.

slavní
Dakota se svojí matkou Melanie.

7. Lily-Rose Depp

Dcera herce Johnyho Deppa a francouzské modelky Vanessy Paradis. Možná budete oponovat, že Lily-Rose své slavné rodiče, minimálně tedy otce, nezastiňuje, nicméně má k tomu velmi našlápnuto. Kromě modelingu se dala i na herectví a v jejím mladistvém věku za své výkony sklízí jen samé ovace.

K TÉMATU  DIY: háčkovaná kabelka a kompletní návod, jak na to!
depp
Poznáváte v Lily-Rose Depp jejího otce Johnnyho?

8. Willow a Jaden Smith

Děti zvučných jmen, rodičů Willa Smitha a Jady Pinkett Smith. Oba vysoce uznávaní a oceňovaní herci svým dětem do vínku nadání rozhodně dali. Jaden si již několik filmových rolí střihl (ve filmu Po zániku Země hrál dokonce syna svého otce), zatímco sestra Willow se vydala směrem hudebním. Zpívá, skládá a produkuje.

Smith
Celá rodina Smithových pěkně pohromadě.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Slavní gayové, kteří jsou opravdoví krasavci! Kdo nás oslovil nejvíce?

Slavní malíři, kteří byli dost ulítlí. Kdo zkoumal trus skotu a kdo si nechal za života vybudovat muzeum?

Zdroje článku:
www.sheknows.com, www.ranker.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Doba koronavirová z nás udělala `domácí` sportovce. Kupujeme si švihadla, činky, jógamatky, rotopedy, ale hlavně běžecké pásy. Na většinu z nich se ještě před půl rokem čekalo několik měsíců. Ale který je ten správný přímo pro vás? Na co byste měla klást při jeho výběru důraz? Cena rozhodně není ten nejdůležitější faktor, kterým byste se měli řídit, je jich mnohem víc.
V současné době chtějí být všichni ekologičtí. Dbají na životní prostředí a snaží se neplýtvat jídlem či třídit odpad. Dokonce se správně nakládá i s bioodpadem. A s tím se spojí kompostování. Pokud zvažujete pořízení kompostéru na zahradu nebo kompostéru do interiéru, nabízí se otázka, jak správně kompostovat a čemu se vyvarovat? Kompostování je sice hitem, na druhou stranu se to musí umět.
Děti a mobilní telefony, to je časté téma k rodičovské diskuzi. Nikomu se nelíbí, kolik času u displejů chytrých zařízení děti tráví. Sami rodiče jim přitom přístroje dávají do rukou nebo jim jdou špatným příkladem. Navenek jsou nespokojení, ale zároveň si tak usnadňují práci a nechávají dítě zabavit se po svém. V jiných případech jim sami ukazují, kolik času u telefonu sami tráví. Proč to není dobře a jak situaci řešit?
Když je zmínka o mandlovém mléce, možná vás na prvním místě napadne jeho přínos v kuchyni. Je velmi populární u lidí alergických na laktózu, vegetariánů či vitariánů. Mandlové mléko však může mít i zcela odlišné využití. Může vám totiž pomoct ke zdravým vlasům a pleti.
Krásný podzim, který nás čeká, přímo láká na výlety do přírody. Stromy začnou hrát všemi barvami, a tak pokud není venku zrovna lijavec, stačí se teple obléknout a hned můžete vyrazit. Ať už sami, v páru nebo s rodinou, podzimní přírodu si zamilujete.
Pokud si neprojdete speciálními genetickými testy, pravděpodobně ji nikdy neodhalíte. Přitom patří mezi nejnebezpečnější choroby na světě. Způsobuje trombózu a v těch nejkrajnějších případech také plicní embolii.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek