Středa , 24. 07. 2024

Kristýna

8 dětí, které jsou slavnější než jejich rodiče. Kdo koho zastínil?

Býti potomkem slavného rodiče nebo rovnou obou rodičů se může jevit jako nelehká pozice. Od takovýchto jedinců se mnohé očekává, ať už zdědění krásy nebo talentu. Někteří se rozhodnou jít ve šlépějích svých rodičů, jiní zvolí o něco jiný směr a další se zase světu popularity snaží co nejvíce vyhnout a žít si svůj život mimo vědomí veřejnosti.
slavnější
Tyhle herečky dostaly do vínku talent a řádné ho využily.

10. 11. 2022

Rozhodli jít stejným směrem, jako rodiče, například herectví nebo pěvecká dráha. Pravda, svou cestu k úspěchu už měli trochu předšlapanou. Nemuseli začínat od naprosté nuly, narozdíl od lidí, kteří se to své místo v záři reflektorů snaží získat. Tito lidé mají výhodu v tom, že se od malička v showbyznysu pohybovali a leccos mohli od svých rodičů odkoukat a pochytit. V neposlední řadě už je jim nemalá pozornost médií věnovaná od narození. Někteří svým talentem a úspěchy dokonce nakonec předčili své rodiče a teď jsou mnohem slavnější. O jakých dětech je řeč?

1. Angelina Jolie a Jon Voight

Angelina Jolie společně se svým otce, Jonem Voightem, jsou oba nadaní herci, kteří dokonce vlastní oscarové sošky. Přesto je Angelina v lecčem napřed. Je to nejen herečka, ale současně i úspěšná režisérka. Zároveň je známá pro svou humanitární pomoc, tři z jejích šesti dětí jsou adoptované. Kromě talentu vyniká odjakživa nevídanou krásou a nejen díky manželství s Bradem Pittem se stala jednou z nejsledovanějších žen planety.

slavní
Angelina a její otec Jon Voight.

2. Kate Hudson a Goldie Hawn

Goldie Hawn i Kate Hudson jsou obě oblíbené herečky. Kate se přesto, coby herečka, dokázala do popředí dostat o něco více nežli její slavná matka. Přesto spolu mají tyhle dvě krásný vztah a navzájem se podporují.

slavní
Kate Hudson a Goldie Hawn.

3. Jennifer Aniston a John Aniston

Zatímco u Kate alespoň víme, že její matka je herečka a hned bychom dokázali zmínit alespoň jeden film, kde hrála, v případě Jennifer Aniston to tak už zřejmě není. Její otec John Aniston je přitom také herec. Do diváckých pamětí se dostal seriálem Tak jde čas se svou postavou Victora Kiriakise.

Jeho dcera Jennifer je nádherná herečka, která bude pro lidi navždy spojovaná s postavou Rachel ve veleúspěšném sitcomu Přátelé. Na svém kontě má řadu dalších rolí, přesto tato bude pro ni a diváky tou největší ikonickou. A určitě víte, že i ona byla svého času manželkou Brada Pitta.

K TÉMATU  Jak připravit sandwich podle Belly Hadid, který se stal hitem TikToku
slavní
Jennifer s tatínkem Johnem.

4. Klan Kardashianů

Sestry Kardashianovy pravděpodobně znáte. Minimálně z doslechu. Kim, Kendall, Khloé, Kourtney, Kylie a Kris jsou předně známe svou realitou show, díky níž mohli diváci nahlédnout do jejich soukromí. Ale jsou také známé svými dalšími aktivitami, modelingem, módními značkami, podnikatelským duchem nebo jsou spojované se životy dalších slavných osobností. Oproti tomu jejich matka Kris Jenner… ví tady někdo, co před slávou svých dcer vlastně dělala?

Kardashian
Holky Kardashianky s mamkou Kris Jenner.

5. Sestry Gigi a Bella Hadid

Sesterská dvojka Gigi a Bella jsou známé v modelingovém světě. Jsou to jedny z nejlépe vydělávajících krásek. Málokdo ví, že krásu a vlohy pro tuto dráhu mají vrozené (i když si k ní ještě o chloupek dopomohly několika kosmetickými zákroky). Jejich matka, Yolanda Hadid, byla svého času také vyhledávanou modelkou, která se objevovala na titulkách módních časopisů. Přesto se v dobách své největší slávy mezi topmodelky neřadila.

hadid
Je vidět, po kom holky zdědily krásu.

6. Dakota Johnson a Melanie Griffith

Melanie Griffith je velmi slavná americká herečka a držitelka Zlatého glóbu. Proslula tedy i několika skandály. Oproti tomu její dcera Dakota Johnson, kterou má s bývalým partnerem, Donem Johnsonem (manželé byli pouhých šest měsíců), se pyšní větší slávě v tom pozitivním smyslu. Byť rodičům vztah nevyšel, Dakota si velmi rozuměla s matčiným dalším partnerem, věhlasným hercem Antoniem Banderasem.

Dakota Johnson se nám vryla do paměti předně jako Anastasia Steel ve filmové trilogii Padesát odstínu šedi. Sice to nebyl její první herecký počin, ale byl ten zcela zásadní v její kariéře.

slavní
Dakota se svojí matkou Melanie.

7. Lily-Rose Depp

Dcera herce Johnyho Deppa a francouzské modelky Vanessy Paradis. Možná budete oponovat, že Lily-Rose své slavné rodiče, minimálně tedy otce, nezastiňuje, nicméně má k tomu velmi našlápnuto. Kromě modelingu se dala i na herectví a v jejím mladistvém věku za své výkony sklízí jen samé ovace.

K TÉMATU  Ondřej Ruml: Nové album Zapomenutý příběh je pro mě naprosto zásadní deska!
depp
Poznáváte v Lily-Rose Depp jejího otce Johnnyho?

8. Willow a Jaden Smith

Děti zvučných jmen, rodičů Willa Smitha a Jady Pinkett Smith. Oba vysoce uznávaní a oceňovaní herci svým dětem do vínku nadání rozhodně dali. Jaden si již několik filmových rolí střihl (ve filmu Po zániku Země hrál dokonce syna svého otce), zatímco sestra Willow se vydala směrem hudebním. Zpívá, skládá a produkuje.

Smith
Celá rodina Smithových pěkně pohromadě.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Slavní gayové, kteří jsou opravdoví krasavci! Kdo nás oslovil nejvíce?

Slavní malíři, kteří byli dost ulítlí. Kdo zkoumal trus skotu a kdo si nechal za života vybudovat muzeum?

Zdroje článku:
www.sheknows.com, www.ranker.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Blýskající se světla, tóny radosti a nádech elegance – před námi stojí Silvestr, a proč by neměl být stejně nezapomenutelný jako každý okamžik, který nás provází životem? Dnešní předsilvestrovský článek na Dámské Lize vám nabízí vodítko k tomu, jak si připravit vlastní domácí Silvestr, který nejen zaujme, ale zapíše se do paměti jako noblesní večírek ve velkém stylu. Připravte se na luxusní zážitek plný stylu, radosti a nezapomenutelných okamžiků, které budou pro vás a vaše hosty pamětihodné i za dvacet let!
Opravdu díky konzumaci placenty snáze „přežijete“ náročné šestinedělí a urychlíte hojení poraněných porodních cest? Ano, říká se to, ale všechno je úplně jinak. Místo těchto pozitiv můžete čekat spíše možnost infekce. Pro vás i vaše dítě!
Tak rádi byste se zvedli z posteli a šli se do něčeho pustit! Chtěli byste jít cvičit, učit se do školy, uklidit anebo na něčem pracovat, ale tak moc se vám nechce! Hlavou se vám neustále honí, jak jste líní. V myšlenkách přemýšlíte dokola nad tím, co s tou leností máte udělat. Poznáváte se v tom? Pak je tento článek pro vás jak ušitý na míru. Přečtěte si celý článek a uvidíte, že se vám lenosti podaří zbavit jednou provždy!
Zažil to jistě každý z nás. Stačí pobyt venku, když počasí zrovna nepřeje, stejně tak jako trávit čas v místnosti, kde klimatizace jede na plné obrátky. Studené ruce sice mohou být naprosto běžným jevem, ale také mohou signalizovat zdravotní problém.
Uskladnění vína musí mít nějaký pořádek. O ten se postarají stojany na víno a vinotéky, které jsou praktickým i designovým doplňkem interiéru. Materiálem číslo jedna je dřevo, ale kromě toho opravovaného dolehl i sem trend palet. Opravdovou chloubou domu je potom vinný sklípek do spirály se vstupem rovnou z kuchyně nebo jídelny.
Poslední víkend roku 2018! Sobotu si dopřejte spíše oddechovou a zbytečně se nedohadujte s ostatními, ať si na závěr roku nepokazíte náladu. Astroložka Naďa Šmídová připravila horoskop krásy a duševního zdraví, který vás připraví na to, co by vás mohlo překvapit.
Love Island je celosvětově oblíbená reality show, která je jakousi obdobou dříve známé reality show Hotel Paradise, kterou vyhrála dnes již známá „podnikatelka“ Nela Slováková. Love Island má své fanoušky po celém světě, k nám se dostala v roce 2021, kdy byla odvysílána její první řada. Pamatujete si na její účastníky?
Jaký byl Colours of Ostrava 2024? Co přinesl a jak si poradili s technickými potížemi, kdy celý svět trápil výpadek IT systémů? Kdo byl největší hvězdou - Sam Smith nebo Lenny Kravitz? Festival opět přinesl pestrou paletu hudebních žánrů a nezapomenutelných zážitků.
Jaká zvířátka máme doma nejčastěji? Jsou to samozřejmě kočky a psi. Každý jedinec má jinou povahu, vždycky je ale milujeme. Tihle domácí mazlíčci mají jedno společné - když si hrají, stojí to za to a často nás překvapí něčím novým, čemu se rádi zasmějeme. Podívejte se na video!
Vylepšete a ozdobte svojí zahradu tak, aby lahodila vašemu oku. Budou zahradní dekorace a doplňky nenápadné nebo výstřední? Zahradám sluší dřevěné nebo keramické materiály, a samozřejmě přijdou ke slovu také kameny. Experimentovat můžete i s osvětlením. Inspirujte se!
Řasokoule - druh zelené řasy, který si dobrovolně přinášíme do domu. Zatímco někdo považuje řasokouli za netradiční pokojovou rostlinu, jiní ji považují za domácího mazlíčka. Ať už je pro vás čímkoli, pojďte společně s námi zjistit, co vlastně umí a jak se o ni starat.

Výběr článků

Letošní léto patřilo bezesporu k těm nejparnějším. Teploty se šplhají přes hranici třiceti stupňů a koupaliště či vodní nádrže hlásí absolutně plno. Zatímco na zmíněných místech se můžeme zchladit ve vodě, doma přemýšlíme nad tím, jak se osvěžit. V každém pokoji domácnosti je totiž snad ještě větší teplo než venku, a tak řada lidí uvažuje nad koupí klimatizace. Je však pravdou, že klimatizace není zrovna levná záležitost a mnohým může toto zařízení udělat velkou čáru přes rozpočet. Proto raději investujte do pokojových rostlin, které zvládnou udržet v interiéru velmi přijatelné klima, i když venkovní teploty dosahují rekordních hodnot.
Kdo by se nechtěl probouzet za vůně čerstvě uvařené kávy. Káva je ten nejlepší životabudič a dnes si řada lidí bez šálku dobře uvařeného kofeinového nápoje nedokáže představit den. Patříte také mezi kávové nadšence? Pak byste jede takový kávovar měli mít i doma. Jenže nabídka na trhu je tak rozmanitá a široká! Po jakém kávovaru sáhnout, ptáte se? Poradíme vám!

Nepřehlédněte

V roce 1998 spatřila světlo světa argentinská telenovela „Divoký anděl“, která přinesla světovou popularitu zejména představitelce hlavní role, Natalii Oreiro.
Je vám více než padesát a dostala jste výpověď. Začnete registrací na pracovním úřadě a budete pokračovat hledáním nové práce. Čím máte vyšší kvalifikaci, tím je to složitější. Přemýšlíte, zda setrvat ve svém oboru nebo vykročit úplně novým směrem? Třeba si splnit sny. Možná vám to připadá riskantní. Ale proč to nezkusit?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek