Úterý , 16. 04. 2024

Irena

Proč je arganový olej skutečným zázrakem pro vaše vlasy? Zatočí s lupy a urychluje růst

Ještě jste neměli příležitost vyzkoušet arganový olej na vlastní kůži, respektive vlasy? Tak to je nejvyšší čas to napravit. Právě teď, když slunce svítí ostošest, vám hřívu ochrání před jeho škodlivými paprsky. Poklad s oříškovou vůní toho ale umí mnohem víc!

26. 04. 2018

26. 04. 2018

Arganový olej je jedním z nejcennějších olejů používaných v kosmetickém průmyslu. Jeho jedinečnost nespočívá jen v obsahu prospěšných látek, ale také v tom, že se dá vyrobit výhradně v jedné oblasti na celém světě – na jihozápadě Maroka. Proč je tento unikátní prostředek skvělou první pomocí pro vaše vlasy? Důvodů je hned několik!

Stopka vypadávání a urychlení růstu

Každé ráno s hrůzou počítáte škody, které vám „uvízly“ v hřebenu? Pak vám doporučujeme využívat služeb „marockého zlata“ co možná nejdříve. Několik na sobě nezávislých studií potvrdilo, že tento olej díky vysokému podílu blahodárných živin regeneruje pokožku hlavy, zlepšuje krevní oběh a stimuluje vlasové folikuly k růstu, zatímco brání nadměrnému vypadávání. Je také prokázáno, že celkově podporuje kvalitu vlasů a zvyšuje jejich lesk.

Konec lupům, které vás tak rozčilují

Zřejmě se všichni shodneme na tom, že lupy rozhodně nejsou nic příjemného. Pomineme-li vizuální stránku, zpravidla jde o svědivou patálii, která jednoho dohání k šílenství. Věděly jste, že jejich příčinou může být nadměrný stres? Ve hře jsou však i špatné stravovací návyky, nevhodně zvolené vlasové přípravky nebo mytí hřívy příliš horkou vodou. Každopádně jedno je jisté – jelikož arganový olej vykazuje skvělé hydratační vlastnosti, efektivně bojuje proti lupům a suché pokožce hlavy. Obsažené esenciální mastné kyseliny zase pomáhají předcházet zánětům kůže, což také není nijak od věci.

Ochrana před slunečním zářením

Jaro a léto bezpochyby patří mezi nejkrásnější období roku. Nicméně slunce, pod kterým se tak rádi vyhříváme, může mít na vlasy takřka drtivý dopad, neboť je vysušuje a způsobuje jejich poškození. Jak tomu předejít? Ano, můžete nosit klobouk, jenže ani tenhle módní kousek se nehodí ke všemu. Nabízí se tedy řešení v podobě arganového zachránce. Unikátní složení, kterým se může pochlubit, hřívu regeneruje a hloubkově vyživuje, čímž nevratným škodám pomáhá zabránit. Ještě před tím, než vyrazíte ven, si tedy nezapomeňte jeho malé množství vetřít do celé délky vlasů.

K TÉMATU  Správné česání má vliv na vzhled vašich vlasů. Češete se správně?

Prevence roztřepených konců

Arganový olej umí vyřešit i další častý problém. Protože v jeho schopnostech je posílení vlasů, dokáže si hravě poradit i s roztřepeným konci, které trápí drtivou většinu žen. Jste jednou z nich i vy? Jeho pravidelným používáním můžete na tenhle „rozdvojený nešvar“ krásně vyzrát! Tak na co ještě čekáte…?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejmodernější způsoby redukce vrásek. Která je vhodná pro vás?

Padání vlasů. Proč nás to potkává? Jak jej řešit?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Moderní doba si žádá neustálý vývoj v péči o pleť a každá moderní žena pravidelně sleduje nejnovější trendy v oblasti kosmetiky. Je ultrazvuková špachtle vážně takový zázrak, který představuje revoluci v péči o pleť, nebo se z ní stane jen lapač prachu na dně nočního stolku?
O zdravém stravování slýcháme ze všech stran. Jak je to důležité pro naše zdraví i tělo jako takové. Jenže už nikde se nemluví o tom, jaké konkrétní potraviny zařadit do jídelníčku, respektive jaké konkrétní potraviny nám skutečně prospívají a nejsou na škodu. Proto vám přinášíme tip - je jím quinoa, což je obilovina, ze které se připravuje kupříkladu mouka, polévka nebo také pivo.
Sezóna klíšťat už nastala. Že se kvůli tomu bojíte do přírody, abyste si domů nepřinesli boreliózu nebo klíšťovou encefalitidu? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu, nemusíte se vzdávat přírody, abyste žádné klíště nepřilákali. Stačí se jen dostatečně chránit a vsadit na prevenci.
Trávíte u počítače celý den v práci? Používáte během práce mobilní telefon nebo tablet? Pak je na čase zaměřit se na to, abyste volný čas vyhradila čemukoliv, jen by to toho neměly spadat moderní technologie.
Guasha, někde uváděn jako gua sha (vždy vyslovován jako „gvaša“ či „kvaša“) představuje speciální kámen, který má léčebné účinky v podobě masážních metod. Je to čisticí technika obličeje a těla, která má řadu zdravotních přínosů. Předně je ženami vyhledávaná jako přírodní lifting obličeje.
Možná jste o ní nikdy neslyšela a možná naopak ano. Slovo henna se v posledních letech skloňuje ve všech pádech a zaznívají o ní kladné ale i negativní názory. Jak to s hennou vlastně je a na co všechno ji můžete využít? Pro koho se vlastě hodí nejlépe a kdo by na její barvení měl raději zapomenout? A dá se hennou i tetovat? Vše se dozvíte v článku.
Konzumace kávy, čaje a červeného vína, kouření, přibývající věk a tak dále – faktorů, proč dochází ke žloutnutí zubů je mnoho. Někteří jedinci mají ke žloutnutí zubů větší sklony než jiní. Naštěstí se nacházíme ve 21. století. A způsobů a metod, jak zuby vybělit je tolik, že si vybere opravdu každý. Pojďme na to!2
Máte doma nějakého čtyřnohého mazlíčka? Nebo dokonce přímo psa? Tohle video vás pobaví! Jak dokonale nenápadní umí být psí hříšníci?
Deodorant nebo antiperspirant? To je oč tu běží! Zejména v létě, kdy se potíme víc, než v jiných ročních obdobích saháme po pomocnících, jež umí s potem bojovat (minimálně bojovat s jeho zápachem). Těmito pomocníky jsou myšleny zmiňované antiperspiranty a deodoranty, mezi nimiž je velký rozdíl, který si lidé bohužel neuvědomují či neumí ho definovat. Vesměs se však sáhne vždy po deodorantu, který navíc používáme špatně. Jak správně deodorant používat?
Přemýšlíte o soukromé školce pro vaše dítě? Dnes se podíváme na výhody a nevýhody soukromých školek. Prozkoumáme výhody jako individuální přístup a zaměření na specifické potřeby dítěte, stejně jako možné překážky, které mohou v soukromých školkách vzniknout. Čemu dáte nakonec přednost státní školce, nebo soukromé? Jaké jsou vaše zkušenosti?
Občas si stěžujeme na přebytečná kila, ale spousta z nás není ochotná s tím něco udělat. Pokud jste spokojená, je to v pořádku. Pokud si ale myslíte, že je to nemožné, inspirujte se těmito proměnami!

Výběr článků

Chystáte se na dovolenou, ale ještě nemáte úplně rozmyšleno, kam vyrazíte? V tom případě se nechte inspirovat těmi nejoblíbenějšími destinacemi pro letošní rok.
Je možné, že v běžném ortodoxním vztahu se necítíte příliš šťastní, i když vám tam nic nechybí. Možná by vám více vyhovoval otevřený vztah. Co to obnáší? Jaké jsou benefity? Jste vůbec typ pro otevřený vztah? Je mnoho věcí, které je předtím třeba brát v úvahu.
Ryan Reynolds a Blake Lively jsou v současnosti jedním z nejoblíbenějších párů v Hollywoodu. Je úžasné pozorovat, jak se spolu smějí, pošťuchují se na sociálních sítích a navzájem se pracovně podporují. Ačkoliv letos oslavili teprve deset let od svatby, které stvrdili očekáváním čtvrtého dítěte, věříme, že téhle dvojici to vydrží klidně i dalších padesát let.

Nepřehlédněte

Matek samoživitelek se v naší společnosti najde celá řada. Zejména v posledních letech roste počet rozvodů, na základě kterých se dítě dostane výhradně do péče matky nebo do péče otce. Ve většině případů je dítě svěřeno do matčiny péče, a i když žena získává alimenty v pravidelných intervalech (když se poštěstí), přesto je třeba ohlížet se na finanční stránku a počítat každou korunu. Zejména v případě, že je žena na mateřské dovolené, není to po finanční stránce snadné. Naštěstí přinášíme několik tipů, jak to po finanční stránce zvládnout a nepropadnout zlým myšlenkám.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek