Neděle , 05. 02. 2023

Dobromila

Plážová móda 2022 – co se bude nosit tuto sezónu?

S příchodem teplejšího počasí všichni začínáme spřádat plány na dovolenou. Bez ohledu na to, kterým směrem se vydáme, potřebujeme oblečení, které nám zajistí pohodlí a umožní nám si naplno užívat kouzla léta. Zajímá vás, co bude v létě 2022 v kurzu? Plážová móda v této sezóně, to je mnohem více než pouze plavky. In jsou stylové pokrývky hlavy, originální sluneční brýle a plážové oblečení, které můžeme nosit nejen na pláž. Trendům kralují čerstvé, zářivé barvy a decentnější pastelové tóny. Nechybí ani vzory: námořnické pruhy, květinové vzory či potisk s tropickým motivem.

S příchodem teplejšího počasí všichni začínáme spřádat plány na dovolenou. Bez ohledu na to, kterým směrem se vydáme, potřebujeme oblečení, které nám zajistí pohodlí a umožní nám si naplno užívat kouzla léta. Zajímá vás, co bude v létě 2022 v kurzu? Plážová móda v této sezóně, to je mnohem více než pouze plavky. In jsou stylové pokrývky hlavy, originální sluneční brýle a plážové oblečení, které můžeme nosit nejen na pláž. Trendům kralují čerstvé, zářivé barvy a decentnější pastelové tóny. Nechybí ani vzory: námořnické pruhy, květinové vzory či potisk s tropickým motivem.

Dáváte dohromady výbavu na nadcházející dovolenou? Nebo možná trávíte horké měsíce ve městě a věnujete se svým oblíbeným letním aktivitám? Podívejte se, jaké plavky vybrat na léto 2022 a co v letošní sezóně ve vašem šatníku nesmí chybět.

Plavky 2022: barevné, vzorované a retro

Dámské plavky jsou v létě nepostradatelnou součástí šatníku. Hodí se nejen na exotické cesty, ale také na zahrádku či na nedaleké koupaliště. Pokud se v nich chcete cítit sebejistě a pohodlně, dbejte na to, aby vám perfektně seděly a zdůrazňovaly postavu. Nejmódnější střihy tomu rozhodně napomáhají. Kromě dvoudílných bikin, které se v této sezóně vrací do módy ve velkém, jsou in také retro plavky – s kalhotkami s vysokým pasem. Trendy jsou též sportovní plavky, které lze nosit nejen na plavání, ale také na plážový volejbal nebo badminton. Barvy? Stále jsou v módě plavky černé a bílé barvy, avšak léto 2022 rozhodně fandí zářivým pomerančovým, fuchsiovým nebo zeleným odstínům. Hitem jsou i vzorované plavky, např. potisk s tropickými motivy či abstraktními malířskými vzory.

plážová móda

Plážové oblečení 2022 – to nejsou jen plavky. Co ještě pořídit?

Na dovolené se zaměřujeme na volnost a pohodlí, proto kromě plavek je vhodné mít i módní plážové oblečení. V této sezóně se bude nejvíce hodit pareo, které můžete vázat různým způsobem. Trendy jsou také krajkové svršky a šaty. Příznivkyním sportovního stylu se budou zase líbit plážové šortky – poskytují pohodlí a skvěle se hodí na kolo, kolečkové brusle nebo na dlouhé prázdninové procházky.

K TÉMATU  Toužíte po čtyřicítce opticky omládnout? Krátké účesy jsou skvělým způsobem. Podívejte se, jak vám mohou slušet

Doplňky na léto 2022 – na pláž i jinam

V plážové módě roku 2022 nemohou chybět doplňky, které dodají jiskru každému oděvu. Nejmódnější v této sezóně jsou také nejpraktičtější. Bucket hat a barevné kšiltovky ochrání hlavu před sluncem. A sportovní pantofle a žabky ve všech odstínech duhy dodají outfitu styl a zajistí pohodlí.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Mnoho z nás pěstuje pokojové květiny ve svých bytech. A mnoho z těchto bytů má balkon (i když největším luxusem pro pěstitele je slunná lodžie, kterou lze proměnit v rozkvetlou zahradu). Nicméně pěstování květin na balkoně (tzv. balkónovek) se poněkud liší od běžného pěstování květin uvnitř bytů a domů. V čem konkrétně a jak se o balkónovky starat se dočtete v článku.
Čekáte přírůstek do rodiny? Gratulujeme! Jednou z velice krásných povinností, která na vás v budoucích měsících čeká, vymýšlení, jak zařídíte pokojíček. Jaké jsou novinky, které vás potěší, a co by v pokojíček pro miminko rozhodně nemělo chybět?
Jsou lidé, kteří ho prostě nemohou vystát a nemohou se dočkat, až rychle pomine, a ti, kteří ho naopak zbožňují, navzdory chladu, mlze a všemu, co k němu patří. Zima je pro nás obdobím, které má kouzelný nádech, možná kvůli Vánocům, možná proto, že mráz v určitých obdobích jako by všechno zmrazil a zastavil čas. A když sněží? Rozhodně to neusnadňuje pohyb, ale bílý plášť jako by všechno zkrášloval a tlumil, zkrátka kouzelný svět! Zima je však také synonymem pro méně času stráveného venku, a to z pochopitelných důvodů souvisejících s nižšími teplotami, a pro děti se nuda může stát krutou realitou. Když se nad tím ale zamyslíte, s trochou fantazie a organizace se dá s dětmi podnikat spousta aktivit, a to jak uvnitř, tak venku.
S drobnými popáleninami se chtě nechtě občas potýká každý. Děti se často popálí nepozorností, když se motají kolem kuchyně. Dospělí pak při různých grilováních a táborácích, když přecení své síly, podcení sílu ohně, nebo se jim pod vlivem alkoholu zhorší koordinace pohybu a odhad. Pokud jsou popáleniny vážné, je třeba vyhledat lékařskou pomoc. Ale s těmi mírnějšími si můžete snadno poradit i bez doktorů. Inspirovat se můžete třeba radami našich babiček.
Děti a mobilní telefony, to je časté téma k rodičovské diskuzi. Nikomu se nelíbí, kolik času u displejů chytrých zařízení děti tráví. Sami rodiče jim přitom přístroje dávají do rukou nebo jim jdou špatným příkladem. Navenek jsou nespokojení, ale zároveň si tak usnadňují práci a nechávají dítě zabavit se po svém. V jiných případech jim sami ukazují, kolik času u telefonu sami tráví. Proč to není dobře a jak situaci řešit?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek