Domů » Nezařazené » Tipy na vánoční dárky pro muže. Co mu nadělit pod stromeček? Když tápete, zkuste tohle…
Nezařazené

Tipy na vánoční dárky pro muže. Co mu nadělit pod stromeček? Když tápete, zkuste tohle…

Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: 123RF.com
Jak nejlépe překvapit a potěšit svého partnera? Muži to mají o dost jednodušší. Ženy během roku „nenápadně“ naznačují, co by se jim líbilo, a pak to s trochou štěstí najdou pod stromečkem. Ale co vybrat pro manžela, přítele, dědečka nebo strýčka? Většinou mluví o tom, jaké se jim líbí auto, motorka, a že ten obytný vůz za dva miliony by si moc přáli. Nechte je snít dál a překvapte je originálními a designově vychytanými dárky z Tipa.eu.

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka, která se připojují pomocí bluetooth. Můžete s nimi i běhat a neuslyšíte nic jiného než hudbu a vlastní dech. V zimě oceníte jejich stoprocentní přilnavost k uchu a nebudete potřebovat čepici.

Cena: 1.046,- Kč

tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Sada nářadí

Profesionální sada nářadí pro každého domácího kutila. Obsahuje 257 dílů, která vám usnadní práci a díky nim si poradíte s menšími opravami bez volání řemeslníkům.

Cena: 3.395,- Kč

Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Gramofon

Retro se vrací zpět a tento gramofon je toho důkazem. Krásný doplněk do každé rodiny, který vám bude nejedna návštěva závidět.

Cena: 2.999,- Kč

tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Kamera do auta

V dnešní rychlé a hektické době se bez záznamové kamery v autě skoro neobejdete. Kamery už pomohly mnoha řidičům a policii odchytit piráty silnic. Kamera svým futuristickým designem skvěle doplní interiér vašeho vozu.

Cena: 2.299,- Kč

Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Zastřihovač

Ušetřete za drahé návštěvy pánských salónů a zastřihněte si vousy dle svých představ v teple domova.

Cena: 990,- Kč

Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Oblečení na ryby

Jestli je váš muž vášnivý rybář, jistě ocení daleko více rybářské oblečení, než to “klasické” nad kterým většinou ohrne nos a začne ho nosit, až když se mu to “oblíbené” roztrhá stářím.

Zubní kartáček

Elektrický zubní kartáček v černém designu, se kterým si i muži budou rádi čistit zuby. Balení také obsahuje výměnné hlavice a přenosné pouzdro s USB připojením.

Cena: 1.990,- Kč

Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Tak co, vybraly jste?