Neděle , 03. 07. 2022

Radomír

Tipy na vánoční dárky pro muže. Co mu nadělit pod stromeček? Když tápete, zkuste tohle…

Jak nejlépe překvapit a potěšit svého partnera? Muži to mají o dost jednodušší. Ženy během roku „nenápadně“ naznačují, co by se jim líbilo, a pak to s trochou štěstí najdou pod stromečkem. Ale co vybrat pro manžela, přítele, dědečka nebo strýčka? Většinou mluví o tom, jaké se jim líbí auto, motorka, a že ten obytný vůz za dva miliony by si moc přáli. Nechte je snít dál a překvapte je originálními a designově vychytanými dárky z Tipa.eu.
Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: 123RF.com

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka, která se připojují pomocí bluetooth. Můžete s nimi i běhat a neuslyšíte nic jiného než hudbu a vlastní dech. V zimě oceníte jejich stoprocentní přilnavost k uchu a nebudete potřebovat čepici.

Cena: 1.046,- Kč

tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Sada nářadí

Profesionální sada nářadí pro každého domácího kutila. Obsahuje 257 dílů, která vám usnadní práci a díky nim si poradíte s menšími opravami bez volání řemeslníkům.

Cena: 3.395,- Kč

Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Gramofon

Zvuk z gramofonu je jedinečný zážitek. Není tedy divu, že se  opět vrací do módy. Retro se vrací zpět a tento gramofon je toho důkazem. Krásný doplněk do každé rodiny, který vám bude nejedna návštěva závidět.

Cena: 2.999,- Kč

tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Kamera do auta

V dnešní rychlé a hektické době se bez záznamové kamery v autě skoro neobejdete. Kamery už pomohly mnoha řidičům a policii odchytit piráty silnic. Kamera svým futuristickým designem skvěle doplní interiér vašeho vozu.

Cena: 2.299,- Kč

Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Zastřihovač

Ušetřete za drahé návštěvy pánských salónů a zastřihněte si vousy dle svých představ v teple domova.

Cena: 990,- Kč

Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Oblečení na ryby

Jestli je váš muž vášnivý rybář, jistě ocení daleko více rybářské oblečení, než to „klasické“ nad kterým většinou ohrne nos a začne ho nosit, až když se mu to „oblíbené“ roztrhá stářím.

Zubní kartáček

Elektrický zubní kartáček v černém designu, se kterým si i muži budou rádi čistit zuby. Balení také obsahuje výměnné hlavice a přenosné pouzdro s USB připojením.

Cena: 1.990,- Kč

Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Tak co, vybraly jste?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dámská liga si pro vás ve spolupráci se značkou GLISS připravila speciální soutěž o balíček různých druhů dámských vlasových masek GLISS! O jaké produkty se jedná a co musíte udělat pro výhru? Přečtěte si článek níže, ve kterém naleznete odpovědi na tyto otázky.
Chcete dát svému milenci ultra speciální dárek, který mu ukáže, jak vám na něm záleží? Proč nezkusit smyslnou, erotickou masáž? Erotická masáž, která je dokonalým způsobem, jak vás dostat oba do nálady, je skvělou formou předehry a může pomoci budovat a prodlužovat potěšení, aby bylo vyvrcholení ještě příjemnější. A co si budeme, vzrušená budete i vy – a jak! Sama to dnes večer zkuste.
Retro nábytek je v módě a vintage je stále skloňované slovo. Retro nábytek má své kouzlo, které nás přenese do jiných časů. Uvažovali jste ale i o kouzlu retro zvuku?
Přemýšlíte nad tím, co za rostlinku si vypěstujete? Nechcete nic extrémně náročného, na druhou stranu požadujete, aby byla přínosná a ku prospěchu? Za zvážení stojí pepřovník, což je rostlina, která vám bude plodit vlastní pepř! A jelikož je pepř součástí prakticky jakéhokoli jídla, určitě stojí právě tato rostlina za vyzkoušení. Otázkou ale zůstává, jak na pěstování pepřovníku? Pojďme si záhadu společně rozlousknout!

Nepřehlédněte

Je vám více než padesát a dostala jste výpověď. Začnete registrací na pracovním úřadě a budete pokračovat hledáním nové práce. Čím máte vyšší kvalifikaci, tím je to složitější. Přemýšlíte, zda setrvat ve svém oboru nebo vykročit úplně novým směrem? Třeba si splnit sny. Možná vám to připadá riskantní. Ale proč to nezkusit?
Pelargonie, známější spíše jako muškáty, patří mezi nejoblíbenější květiny do truhlíků či jiných nádob. Pelargonie vodopádem svých barevných květů zdobí nejeden balkón či terasu. Pelargonie jsou velmi dekorativní, nenáročné na pěstování, odolné vůči chorobám a škůdcům, a proto jejich pěstování zvládne i naprostý začátečník.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek