Sobota , 03. 12. 2022

Blanka

Tipy na vánoční dárky pro muže. Co mu nadělit pod stromeček? Když tápete, zkuste tohle…

Jak nejlépe překvapit a potěšit svého partnera? Muži to mají o dost jednodušší. Ženy během roku „nenápadně“ naznačují, co by se jim líbilo, a pak to s trochou štěstí najdou pod stromečkem. Ale co vybrat pro manžela, přítele, dědečka nebo strýčka? Většinou mluví o tom, jaké se jim líbí auto, motorka, a že ten obytný vůz za dva miliony by si moc přáli. Nechte je snít dál a překvapte je originálními a designově vychytanými dárky z Tipa.eu.
Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: 123RF.com

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka, která se připojují pomocí bluetooth. Můžete s nimi i běhat a neuslyšíte nic jiného než hudbu a vlastní dech. V zimě oceníte jejich stoprocentní přilnavost k uchu a nebudete potřebovat čepici.

Cena: 1.046,- Kč

tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Sada nářadí

Profesionální sada nářadí pro každého domácího kutila. Obsahuje 257 dílů, která vám usnadní práci a díky nim si poradíte s menšími opravami bez volání řemeslníkům.

Cena: 3.395,- Kč

Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Gramofon

Zvuk z gramofonu je jedinečný zážitek. Není tedy divu, že se  opět vrací do módy. Retro se vrací zpět a tento gramofon je toho důkazem. Krásný doplněk do každé rodiny, který vám bude nejedna návštěva závidět.

Cena: 2.999,- Kč

tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Kamera do auta

V dnešní rychlé a hektické době se bez záznamové kamery v autě skoro neobejdete. Kamery už pomohly mnoha řidičům a policii odchytit piráty silnic. Kamera svým futuristickým designem skvěle doplní interiér vašeho vozu.

Cena: 2.299,- Kč

Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Zastřihovač

Ušetřete za drahé návštěvy pánských salónů a zastřihněte si vousy dle svých představ v teple domova.

Cena: 990,- Kč

Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Oblečení na ryby

Jestli je váš muž vášnivý rybář, jistě ocení daleko více rybářské oblečení, než to „klasické“ nad kterým většinou ohrne nos a začne ho nosit, až když se mu to „oblíbené“ roztrhá stářím.

Zubní kartáček

Elektrický zubní kartáček v černém designu, se kterým si i muži budou rádi čistit zuby. Balení také obsahuje výměnné hlavice a přenosné pouzdro s USB připojením.

Cena: 1.990,- Kč

Tipy na vánoční dárky pro muže
zdroj: tipa.eu

Tak co, vybraly jste?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Že nám po probdělé noci nebývá úplně fajn, víme zřejmě všichni. Když se takových nocí zopakuje hned několik, naše energie během dne rapidně klesá. To však není jediným nepříjemným efektem nedostatku spánku. Tento stav se na našem těle odráží v mnoha ohledech.
Grill párty, ale i tradiční české opékání se těší stále větší popularitě! Není tak divu, že se mění i zvyklosti ohledně vybavení letních teras či pergol. V současné době zde už nenajdete jen pohodlné posezení pro rodinu a přátele, ale i další kusy praktického nábytku, které poskytují cenný úložný prostor na věci, které je vhodné mít při trávení volného času venku po ruce.
Když se blíží vánoční svátky, v obchodních centrech se setkáváme s obrovskými frontami. Ty však nevedou nikam jinam než do malého krámku s názvem Pandora. Zejména pánové, kteří zapomněli svým nejdražším koupit něco hezkého se snaží na poslední chvíli ulovit alespoň přívěsek na náramek, po kterém ženy doslova touží, i když se tedy razantně plácnou přes kapsu. To se však změní.
Ať už vítáte návštěvu nebo si potřebujete po dlouhém a náročném dni v práci odpočinout, sedací souprava je to, co využijete jako první. Sedačka by měla být dominantou každého obývacího pokoje, ať je sebevíc velký či naopak sebevíc malý. Chybět by neměla ve velkých příbytcích, ani v drobných bytových jednotkách. Otázkou ale je, jak tu správnou vybrat.
Také máte každoroční problém, co koupit, manželovi, synovi nebo dědečkovi? Ženám se nakupuje samo, ale pro mužům? My pro vás máme tipy na originální vánoční dárky, které rozhodně nezůstanou dlouho zabalené…

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek